نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: مشاوره طلاق

1943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره طلاق

سلام همگی خسته نباشید من رکسانا هستم و تازه دیروز عضو سایت شدم مطالب و مشکلات بعضی ها رو خوندم و مشکل خودم هم نوشتم ولی زیاد بلد نیستم توی سایت چطور باید دوست پیدا کرد شدیدا احتیاج دارم یکی حرف هامو بخونه راهنماییم کنه از طرفی من واسه حل مشکلم توان مالی ندارم که به مشاور برم یعنی رفتم جیبم خالی شد دیگه ول کردم سر دوراهی طلاق گیر کردم خیلی حالم بده تو رو خدا یکی متن منو بخونه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : منو راهنمایید کنید تازه واردم به سایت

دوستان عزیزان کسی نیست ؟؟؟؟؟؟ من بلد نیستم با این سایت دوست یابی رو

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط رکسانا2014 نمایش پست ها
    سلام همگی خسته نباشید من رکسانا هستم و تازه دیروز عضو سایت شدم مطالب و مشکلات بعضی ها رو خوندم و مشکل خودم هم نوشتم ولی زیاد بلد نیستم توی سایت چطور باید دوست پیدا کرد شدیدا احتیاج دارم یکی حرف هامو بخونه راهنماییم کنه از طرفی من واسه حل مشکلم توان مالی ندارم که به مشاور برم یعنی رفتم جیبم خالی شد دیگه ول کردم سر دوراهی طلاق گیر کردم خیلی حالم بده تو رو خدا یکی متن منو بخونه
    دوست عزیز این یک سایت دوست یابی نیست ...

ولی شما میتونید مشکلتون رو در ادامه بنویسید تا دوستان به شما پاسخگو باشند
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون که دوباره لطف کردید و جواب دادید دیروز تقریبا کلیات موضوع رو گفتم و شما در جوابم پیشنهاد دادید پیش یه مشاور متعهد برو ولی مشکلم اینه که توان مالیم طوری نیست بتونم این لطف رو در حق خودم کنم از طرفی چند بار رفتم و الان بین جدایی و ادامه زندگی موندم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

همیشه زندگی ها و ادم ها 100 در 100 خوب یا بد نیستن شوهر من ایراد های بارزی داره که بهش بارها گفتم یه ادم بی مسئولیت ، تنبل ، عصبی و گاها دست بزن داره بی غیرته و نسبت به زندگیش و من خیلی حس مثبتی نداره ما یه بار وقتی 6 ماه از زندگیمون میگذشت و رفتارهاش خیلی خیلی بد بود دقیقا سر هر موضوعی کتک میزد بد خلقی میکرد به من اصلا توجه نمیکرد و کار بیرون از خونه انجام نمیدادم همش بهم میگفت مفت خور خیلی بد بود خیلی در حقم کم میذاشت ول کردم رفتم دنبال طلاق و نتیجش این شد بعد از 4 ماه اومد که پشیمونم و .............. منم حق طلاق رو گرفتم و برگشتم علاوه بر اینکه پول وکیل و هزینه های جدایی رو داد من تغییر رفتار رو دیدم و خیلی بهتر شد اما اون ادم کاملی نیست ادم بالغی نیست پیش مشاور رفته بودم میگفت شوهر شما رشد فکریش کامل نشده شما توقع یه ادم بالغ ازش دارید ولی اون اصلا درک نمیکنخ اینایی که میخواید ازش وظیفه شوهر بودنه الان نمیدونم واقعا ادامه فایده های داره ما خیلی دعوا داریم کمتر میزنه ولی خودخواهی و بی منطقیش رو داره با خانوادم رابطه خوبی نداره خودشو پیش اونا میگیره ولی این از حس ضعفشه چون همه جوره از من و خانوادم پایین تره ولی همیشه میگه دوستم داره اما دوست داشتنش براش مسئولیتی ایجاد نمیکنه درست مثه یه بچه . گفتم میخوام جدا شم با گریه گفت باشه من موندم چیکار کنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت های دیروزم رو جواب دادید یادتون هست ؟؟؟؟ خاطرتون اومد من مشکلم چی بود ؟؟؟؟؟ در حال حاضر ایشون خونه پدرش زندگی میکنه تقریبا ده روزه و میگه اگه میخوای بری طلاق بدی راضی ام البته حق طلاق با منه ولی میگه هر طور راحتی من خیلی کوتاه اومدم و ما به درد هم نمیخوریم اما هر شب زنگ میزنه میگه دلم تنگ شده میگم بریم پیش مشاور قبول نمیکنه از طرفی بیکاره از طرفی شرایط مالیش خیلی بده ما باهم اصلا هم فکر و هم دل نیستیم همیشه راجع به مسال مالی بهم دروغ میگه رو راست نیست اگه توی کیفم گول ببینه فورا نقشه ای واسه خرجش میکشه و میگه قرض بده ولی هیچ وقت پس نمیده میگه خرج خونه شده باهاش تفریح و اوقات خوش ندارم در یک کلام بیشتر دارم کوتاه میام و تحمل میکنم تا زندگی و همه چیز رو به خانوادش میگه اونا منو واسش انتخاب کردن و از خودش اراده و قدرت تصمیم نداره خودشم اعتراف میکنه این رو گاهی خیلی بهم وابسته میشه وقتایی که واسش میخوام کاری انجام بدم ولی خوبی های منو زود فراموش میکنه و اگه خودش مثلا واسه من کاری کنه هی منت میذاره الان که از هم دوریم اس ام اس میزنه میگه یادته مرض بودی بردمت دکتر واست لیمو شیرین خریدم فکرش و دنیاش خیلی محدود و کوچیکه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده و همکار هام میگن طلاق بگی تو چیزی کم نداری جوونی تو پای یه همچین مردی نذار اون لیاقت تو رو نداره هر کی ما رو با هم میبینه میگه من ازش سر ترم ولی فکر میکنم خودش اینو میدونه که همیشه طوری رفتار میکنه که عزت نفس منو پایین بیاره و میگه من از تو بهترم تو باید هرچی میگم قبول کنی چون مرد رئیسه منم میگم مرد اگه رئیسه وظایف دیگه ای هم داره تو چرا فقط بند کردی به رئیس بودنش اما خوبیش اینه که همیشه میگه دوستم داره همیشه منو میبوسه و محبت زبونی نسبتا خوبی داره اما اگه حرف زور بزنه و کوتاه نیام یادش میره همه چی رو هرپی دلش بخواد بارم میکنه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام صبح به خیر مشکلات منو خوندید و خلاصه و مفید گفتید برم پیش مشاور و ادم هر اخلاقی داره همونطور میمونه باید تصمیم قطعی بگیرم من اینطور برداشت کردم که باید جدا شم ولی الان که دیگه جواب اس ام اس هاشو نمیدم و میبینم اونم راحت منو ول کرد حس میکنم خیلی مقصرم اون به من اعتماد کرد حق طلاق داد و توی محضر که میخواست این حق رو بده گریه میکرد که تو رو خدا ولم نکن منم قصدم جدایی نبود اما الان خیلی گیج شدم دلم نیست توی این بدبختی ولش کنم نه پول داره نه کار نه ماشین نه خونه هیچی الان خونه پدرشه و با ماشین خواهرش مسافرکشی میکنه خیلی بدبخته و البته میگه تو منو به اینن روز انداختی هممیشه میگفت تو همه چیم رو ازم گرفتی و منو مقصر میدونه در صورتی که خداوکیلی من مسببب نبودم خودش ادم بد نیت و بی فکریه الان نمیدونم چیکار کنم تو رو خدا واسم وقت بذارید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

یه سری خاطرات یادم میاد دلم میسوزه ولی در 80 درصد زندگی ما یا دعوا بود یا من راضی نبودم محبتش متغیر بود البته قبلا گفتم بیشتر زبونی بود نه اینکه حس مسئولیت داشته باشه و بخواد واسه خوب شدن وضع زندگیمون تلاش کنه جالب اینه بعد از اینکه رفت خونه پدرش و همه لباس هاشم جمع کرد باش قرار گذاشتم و خیلی باش حرف زدم از کمبود هایی که در زندگی باش داشتم از ناراحتی هام از احساسم از توقعاتم از وظایفش از خیلی چیزا کلا همه ناراحتی ها و حرف هامو زدم ولی هیچی نگفت نه گفت اشتباه میگی نه گفت من اشتباه کردم فقط گفت من خیلی دوستت داشتم ولی وقتی بهش میگم لازمه دوست داشتن اینه طرفت رو خوشحال کنی حاش رو درک کنی کمکش کنی مراعاتش کنی مواظبش باشی و به چیز هایی که اون میخواد بیشتر توجه کنی هیچچچچیییی نمیگه . واقعا من هنگ کردم از دست این بشر. همه بهم میگفتن بچه دار نشی ها این شوهر تو خیلی بیخیال و بی مسئولیته بچه واست میشه زحمت چند برابر . من خودم ادم عجول و حاضر جوابیم و خیلی وقت ها در مقابل بی منطقی هاش و زور گویی هاش کوتاه نیومدم البته نتیجش دعوای شدید و کتک و همه جور بی احترامی بوده در نهایت هم میاد میبوسه و میگه خیلی دوستم داره و من باید همون جا همه چیز رو فراموش کنم چون اگه بخوام ادامه بدم باز دعوا میشه یعنی میگه دوستت دارم ولی حرفت رو قبول نمیکنم حتی اگه درست بگی اصلا نمی خواد فکر کنه فقط جواب تند و دعوا و توهین به خدا خسته شدم هم عذابم میده هم دلگرم به اینده باش نیستم هم همیشه میگه دوستم داره

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8762
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من میخواستم مشکلم رو به صورت خصوصی بیان کنم؟میشه لطفا راهنماییم کنید؟

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط رکسانا2014 نمایش پست ها
    سلام ممنون که دوباره لطف کردید و جواب دادید دیروز تقریبا کلیات موضوع رو گفتم و شما در جوابم پیشنهاد دادید پیش یه مشاور متعهد برو ولی مشکلم اینه که توان مالیم طوری نیست بتونم این لطف رو در حق خودم کنم از طرفی چند بار رفتم و الان بین جدایی و ادامه زندگی موندم
    خب میتونید با شماره های موجود در اول سایت مشاوره تلفنی انجام بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد