نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عدم تحمل رابطه جنسی

2026
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8741
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تحمل رابطه جنسی

سلام
    من 28 سالمه .8 ماهه که ازدواج کردم و هنوز نتونستم رابطه جنسی کامل با همسرم برقرار کنم و هنوز پس از گذشت 8 ماه بکارتم سالم و من همچنان دختر هستم.
    دلیلش هم احساس درد خیلی شدید هنگام رابطه است .البته من حدود 3 ماه قبل از ازدواجم عمل جراحی "کیست بارتولن" داشتم که دقیقآ در قسمت ناحیه تناسلی ام بود. اوایل دکتر میگفت احساس دردت هم به خاطر جای عمله اما الان دیگه میگه خودت نمیخای که نمیشه و میگه که به خاطر این حالتت باید با روانشناس صحبت کنی.
    اصلآ نمیتونم تحمل کنم شوهرم نزدیک بشه و به محض اینکه نزدیک میشه من ناخداگاه خودم رو جمع میکنم و اصلآ اجازه هیچ کاریو بهش نمیدم و به شدت مقاومت میکنم .تو این مدت راه های زیاد پزشکی رو اجرا کردیم اما جواب نداد.
    دیگه تصمیم گرفتم برم به دکتر بگم با بیهوشی و بی حسی و ... کارا تموم کنه چون واقعآ دیگه خسته شدم و میدونم که این موضوع داره تو رابطمون تاثیر میذاره.
    اما قبلش گفتم شاید بتونم از طریق مشاوره هم حلش کنم لطفآ کمکم کنید و بهم راهکار بدین
    ممنون از شما

2. کاربران زیر از shishi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم تحمل رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shishi نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سالمه .8 ماهه که ازدواج کردم و هنوز نتونستم رابطه جنسی کامل با همسرم برقرار کنم و هنوز پس از گذشت 8 ماه بکارتم سالم و من همچنان دختر هستم.
    دلیلش هم احساس درد خیلی شدید هنگام رابطه است .البته من حدود 3 ماه قبل از ازدواجم عمل جراحی "کیست بارتولن" داشتم که دقیقآ در قسمت ناحیه تناسلی ام بود. اوایل دکتر میگفت احساس دردت هم به خاطر جای عمله اما الان دیگه میگه خودت نمیخای که نمیشه و میگه که به خاطر این حالتت باید با روانشناس صحبت کنی.
    اصلآ نمیتونم تحمل کنم شوهرم نزدیک بشه و به محض اینکه نزدیک میشه من ناخداگاه خودم رو جمع میکنم و اصلآ اجازه هیچ کاریو بهش نمیدم و به شدت مقاومت میکنم .تو این مدت راه های زیاد پزشکی رو اجرا کردیم اما جواب نداد.
    دیگه تصمیم گرفتم برم به دکتر بگم با بیهوشی و بی حسی و ... کارا تموم کنه چون واقعآ دیگه خسته شدم و میدونم که این موضوع داره تو رابطمون تاثیر میذاره.
    اما قبلش گفتم شاید بتونم از طریق مشاوره هم حلش کنم لطفآ کمکم کنید و بهم راهکار بدین
    ممنون از شما
    خب مسلما" تا خودتون تمایلی برای رها شدن از این موقعیت نداشته باشید

کاری از هیچ روانشناس و متخصصی ساخته نیست ...

بهتره اول از همه با خودتون کنار بیایت و آمادگی روحی و ذهنی پیدا کنید و بعد در این مورد با مشاور مشورت کنید

البته میتونید با استفاده از مواد و ژل های بی حس کننده این مشکل رو حل کنید

و یا اینکه خود متخصص زنان این کارو انجام بده ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8741
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله متوجه هستم اما من خیلی سعی کردم که این استرس و اظطراب رو از خودم دور کنم و البته از تمام موادی که فرمودین چندین بار استفاده کردم اعم از قرص خواب آور ،ژل های روان کننده، پماد های بی حسی و ... اما نشد . باور کنید اصلآ دست خودم نیست به دکتر زنان هم که مراجعه میکنم موقع معاینه همین حالت ها رو نشون میدم و انقد مقاومت میکنم که گاهی دکتر عصبانی میشه. احساس میکنم این حالات از یه ترس درونی پنهان نشأت میگیره که من نمیدونم ریشه اش کجاست.
    دیگه خسته شدم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز اين مقاومت شما ممكنه به خاطر يك نگراني باشه كه اين حالات در شما به وجود آمده وقتي نگراني برطرف بشه مشكل هم كم كم درست مي شه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15250
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

!!!

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15250
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shishi نمایش پست ها
    بله متوجه هستم اما من خیلی سعی کردم که این استرس و اظطراب رو از خودم دور کنم و البته از تمام موادی که فرمودین چندین بار استفاده کردم اعم از قرص خواب آور ،ژل های روان کننده، پماد های بی حسی و ... اما نشد . باور کنید اصلآ دست خودم نیست به دکتر زنان هم که مراجعه میکنم موقع معاینه همین حالت ها رو نشون میدم و انقد مقاومت میکنم که گاهی دکتر عصبانی میشه. احساس میکنم این حالات از یه ترس درونی پنهان نشأت میگیره که من نمیدونم ریشه اش کجاست.
    دیگه خسته شدم
    سلام دوست عزیزم
    من فکر کنم مشکل شما واژینیسموس باشه که اصلا مشکل جسمی نیست و بیشتر خاستگاه روحی داره که با یک سری تمرینات کاملا قابل حله . در واقع یک جور فیزیو تراپی + روان درمانگری هست.
    بهتره به ************ تراپست مراجعه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد