نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل دلتنگی و انتخاب شغل

985
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5503
    تشکـر
    62
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

مشکل دلتنگی و انتخاب شغل

تو مرحله شناخت قبل از ازدواجم . با نظارت خانواده. نظرم قطعاً مثبته. همه جوانب رو هم در نظر میگیرم. و توکلم به خداست.
    یه مسئله مطرح شده که فکرم رو مشغول کرده. اون هم زندگی دور از خانواده. هم خانواده من و هم خانواده همسرم و این دوری امتیازهای زیادی برامون داره.
    خواهر بزرگترم به محض ازدواج خارج از کشور رفت. و من نگران دلتنگی پدر و مادرم هستم. دوست دارم با این قضیه راحت تر کنار بیان. من قرار نیست خارج از ایران زندگی کنم.
    من جنوب و جنوبی ها رو دوست دارم. صبور هم هستم.
    مسئله دیگه اینه که کانون وکلای تهران اگه قبول بشم چطور خارج از تهران کار کنم. و همسر آینده (آشنای الان) همه جوره حمایتم میکنه که وکیل خوبی بشم.
    راهنمایی میخوام که بیشتر با این شرایط آشنا بشم و دوستان تجربه هاشون و علمشون رو در اختیارم بذارن..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل دلتنگی و انتخاب شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabb نمایش پست ها
    تو مرحله شناخت قبل از ازدواجم . با نظارت خانواده. نظرم قطعاً مثبته. همه جوانب رو هم در نظر میگیرم. و توکلم به خداست.
    یه مسئله مطرح شده که فکرم رو مشغول کرده. اون هم زندگی دور از خانواده. هم خانواده من و هم خانواده همسرم و این دوری امتیازهای زیادی برامون داره.
    خواهر بزرگترم به محض ازدواج خارج از کشور رفت. و من نگران دلتنگی پدر و مادرم هستم. دوست دارم با این قضیه راحت تر کنار بیان. من قرار نیست خارج از ایران زندگی کنم.
    من جنوب و جنوبی ها رو دوست دارم. صبور هم هستم.
    مسئله دیگه اینه که کانون وکلای تهران اگه قبول بشم چطور خارج از تهران کار کنم. و همسر آینده (آشنای الان) همه جوره حمایتم میکنه که وکیل خوبی بشم.
    راهنمایی میخوام که بیشتر با این شرایط آشنا بشم و دوستان تجربه هاشون و علمشون رو در اختیارم بذارن..
    خب دلتنگی برای همه وجود داره ولی وقتی شما زندگی خوبی رو داشته باشید

میتونید به خانواده خودتون آرامش و خیال آسوده هدیه بدید ...

و برای خانواده هیچ چیزی مثل خوشبختی فرزندان معنی نداره....

در مورد امتحان وکالت خب اگه بیشتر تلاش کنید میتونید در رتبه های ممتاز قرار بگیرید

و از امتیاز انتخاب محل خدمت توسط خودتون سود ببرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5503
    تشکـر
    62
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب دلتنگی برای همه وجود داره ولی وقتی شما زندگی خوبی رو داشته باشید

میتونید به خانواده خودتون آرامش و خیال آسوده هدیه بدید ...

و برای خانواده هیچ چیزی مثل خوشبختی فرزندان معنی نداره....

در مورد امتحان وکالت خب اگه بیشتر تلاش کنید میتونید در رتبه های ممتاز قرار بگیرید

و از امتیاز انتخاب محل خدمت توسط خودتون سود ببرید
    میتونم به خانواده ام این آرامش رو بدم. اما یکی دیگه از دغدغه های من کانون وکلای دادگستریه که باید سال آینده آزمونش رو بدم.
    اگر کانون تهران قبول بشم برای انتقال به شهرستان سه سال سابقه کار نیازه.
    اگر شهرستان قبول بشم و بعدها بخوام به تهران بیام 5 سال سابقه کار نیازه. براى شهرهای ديگه استان تهران 3 سال...
    من دقیقا نمیدونم چند سال ممکنه شهرستان زندگی کنم. من هنوز وارد مرحله کارآموزی هم نشدم.
    این چالش رو پیش بینی نمی کردم.
    از طرفی هم با اینکه با دوستان جنوبی داشتم و جزء بهترین دوستام هستند اما زیاد با فرهنگشون آشنا نیستم. چون میدونم روابط دوستانه تا حدی با فرهنگ محل زندگی فرق داره. جامعه شناسی قوی ای از اونجا ندارم.
    هر تصمیمی که حالا بگیرم باید پای تصمیمم باشم. میخوام با در نظر گرفتن همه چیز تصمیم درست رو بگیرم.
    نمیخوام حس از خودگذشتگی داشته باشم که هم بعدها تو زندگی خودم رو آزار بدم و هم توقع بیش از حد داشته باشم.
    اعتقاد دارم که با حفظ هویت باید زندگی رو شروع کرد تا بعدها تو مشکلات ریز و درشت دچار سرخوردگی نشم. مخصوصا حالا که امکان زندگی دور از خانواده هر دو و راهنمایی هاشون هست.
    همسر آینده ام هم من رو تحت فشار نذاشته که حتما این شرایط رو بپذیرم. اون هم دنبال راه حله.
    خیلی به راهنمایی احتیاج داریم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5503
    تشکـر
    62
    میزان امتیاز
    10

تاسیس دفتر وکالت در غیر از محل مجاز وتمرکز در محل غیر مجازمواد ارتباط با موضوع:ماده6: قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری مصوب 17/6/1376وکلا نمی توانند در غیر از محلی که برای آنجا پروانه وکالت دریافت کرده اند دفتر وکالت تاسیس نمایند و همچنین نمی توانند عملا" فعالیت وکالتی خود را در محل دیگری متمرکز نمایند تخلف از این حکم مستوجب مجازات انتظامی درجه 3 درنوبت اول و درجه 4 در نوبت دوم و درجه 5 درنوبت سوم خواهد بود. به این تخلف در دادسرا و دادگاه انتظامی کانونی رسیدگی خواهد شد که تخلف در حوزه آن انجام شده است. درصورت عدم توجه ورسیدگی کانون اخیر، کانون متبوع وکیل نیز حق رسیدگی خواهد داشت. تبصره 1: ادامه وکالت درپرونده هایی که قبل از تصویب این ماده مطرح گردیده و همچنین با اجازه کانون وکلای متبوع وکالت از خویشاوندان تا درجه 3 از شمول این ماده مستثنی است . در صورتی که حوزه اخیر تابع کانون وکلای دیگری باشد اجازه کانون مزبور نیز لازم است . تبصره2:محدوده حوزه هر کانون به پیشنهاد وزیر دادگستری و تصویب رئیس قوه قضائیه مشخص خواهد شد.تبصره3:................................. ................................ تبصره4: کسانی که دارای رتبه قضایی بوده اند به مدت 3 سال در آخرین محل خدمت خود حق وکالت نخواهد داشت . متخلف از این مقرره به ترتیب تکرار مستوجب مجازاتهای درجه 3 الی 6 خواهد بود.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

اون سر دنیا هم باشی وسایل ارتباطی مثل تلفن-موبایل-اینترنت همه جا پیدا میشه و هرثانیه میتونی از خانواده ات خبر بگیری یا اونا بگیرن و تعامل داشته باشی! برای رفت وامد هم میتونی یک روز خاص رو در هفته درنظر بگیری مثلا آخر هفته بری به خانواده ات سر بزنی.یا روزهای تعطیل بری خونه.دفعه بعد اونا بیان پیش تو.
    رفت و امد در داخل کشور هم به مراتب خیلی ساده تر و کم هزینه تر از رفت آمدهای خارجیه و مشکل خاصی نداره اگه ماشین داشته باشی که تنها خرجش یه تعطیلی و فرصت و چند لیتر بنزینه و اگه ماشینم نداشته باشی خرجش یه بلیط و یه چرت خوابیدن توی راهه ...
    به نظر من برای انتخاب محل کار وزندگیت جایی رو انتخاب کن که اونجا احساس رضایت کنی و اونجارو دوس داشته باشی ( احساس رضایت و تعلق خاطر)

7. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد