نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: احساس شرم ، خودارضایی و استرس زیاد

2937
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8829
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

...

...
    ویرایش توسط S3N@T0R : 09-05-2015 در ساعت 08:59 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساس شرم ، خودارضایی و استرس زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط S3N@T0R نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    من چند مدتی هست وقتی خودم تنهایی طوری که کسی با من نباشه میخوام وارد جمعی مثل عروسی یا کلا جای شلوغ مث مسجد و......
    بشم یجور دچار استرس و سردرگمی میشم و شدیدا بدنم عرق میکنه حتی تو سرمای زمستون....یجورایی خودمو گم میکنم آدم کم رویی هم نیستم اصلا حتی واسه اینکه بخودم تلقین نکنمداوطلبانه چند بار دانشگاه رفتم کنفرانس دادم و خیلی راحت بود اما این عرق کردن و استرس و .... دیگه نمیدونم چجور دردیه؟؟؟؟
    لطفا کمکم کنید ... یجور احساس شرم میکنم شاید باورتون نشه کلا خیس آب میشم از سر و صورت گرفته تا بدنم....و البته اینم بگم من چند سالی هست که تیک عصبی هم گرفتم اونم مزمن که رفتم پیش فوق تخصص اعصاب و قرص هالوپریدول رو اسم تجویز کرد که درمان نشد تیکممن 25 سالمه و البته شدیدا به خود ارضایی اعتیاد هم دارم .... از یه ورم دارم نماز میخونم که ترکش کنم اما متاسفانه تا به امروز که نتونستم بدتر
    اینکه این عمل زشت رو از 9 10 سالگی شروع کردم خدارو شکر باز الان بهترم قبلا خیلی وضعیت روحیم بد بود تیک های شدید الان ققط چشم و دستمه
    خب توصیه اکید اینه که از طریق رفتار درمانی این مشکل رو رفع کنید ...

شما میتونید با شماره های موجود در اول سایت مشاوره تلفنی انجام بدید ...

و بعد حضورا با مشاوری متعهد مشورت کنید ...

«هایپر هیدروسیس» یا همان تعریق بیش از اندازه:

دو نوع «تعریق بیش از اندازه» وجود دارد: تعریق بیش از اندازه اولیه، كه به خودی خود اتفاق می‌افتد ...

و تعریق بیش از اندازه ثانویه كه توسط داروها یا سایر مشكلات پوستی زمینه‌ای ایجاد می‌شود...

اكثر افرادی كه مبتلا به تعریق بیش از اندازه هستند، چهار برابر حالت طبیعی عرق می‌كنند...

هر چند ممكن است این میزان بسیار بیشتر یا بسیار كمتر باشد...

مشكل این است كه زمانی كه بدن آنها نیاز به خنك شدن ندارد هم عرق می‌كند...

این افراد می‌توانند افرادی آرام، خونسرد و بدون استرس باشند، اما باز هم بیش از حد عرق كنند...

محققان مطمئن نیستند كه چه چیزی باعث این اختلال می‌شود، اما پزشكان فكر می‌كنند ...

شاید مشكلی بین ارتباط مغز با غدد عرقی وجود داشته باشد. به نظر می‌رسد كه غدد عرقی افراد مبتلا به تعریق بیش از اندازه...

حساس‌تر از غدد عرقی افراد عادی است. این مشكل در برخی افراد موروثی است...

ممكن است تعریق بیش از اندازه در بیشتر افراد یك خانواده وجود داشته باشد...

بیش از دوسوم افراد مبتلا به این بیماری، افراد مبتلای دیگری نیز در خانواده‌شان دارند و به نظر می‌رسد...

این مشكل از آغاز بلوغ شروع می‌شود. تعریق بیش از اندازه یا «هایپر هیدروسیس» تمایل دارد...

خود را در چهار منطقه از بدن نشان دهد: زیر بغل، كف دست، كف پا، صورت و كف سر...

اما تعریق بیش از حد می‌تواند در سراسر بدن اتفاق بیفتد. تعریق معمولا متقارن است...

به این معنی كه هر دو طرف بدن به یك میزان تحت تاثیر غدد قرار می‌گیرند و عرق می‌كنند...

راه‌های زیادی برای درمان «هایپر هیدروسیس» وجود دارد. متخصصان پوست درمان را با تجویز ضدعرق‌ها شروع می‌كنند...

اگر این نسخه جواب نداد، پزشكان از درمان به وسیله امواج كوتاه الكتریكی روی مناطقی كه غدد عرقی وجود دارد، استفاده می‌كنند...

روش دیگر تزریق سم بوتولیسم «بوتاكس» است، هر دوی این موارد باعث بلوكه شدن سیگنال‌های غدد عرقی می‌شود ...

كه عملكردشان تولید عرق است. زمان تكرار این درمان وقتی است كه تعرق زیاد مجددا شروع شود...

اگر این درمان‌ها عمل نكنند، داروهایی وجود دارند كه می‌توانند عملكرد غدد عرقی را مختل كنند، اما باید در نظر بگیرید...

كه این داروها عوارض جانبی شدیدتری دارند. جراحی برای برداشتن غدد عرق یا قطع اعصاب غدد، آخرین راه‌های علاج محسوب می‌شوند...

به عنوان مثال خانم جوانی بود كه تعریق زیاد در ناحیه زیر بغل نداشت...

ولی از تعریق زیاد كف دست و پایش رنج می‌برد...

برای درمان تعریق زیاد كف دست این خانم از بوتاكس و برای كف پایش از امواج كوتاه الكتریكی استفاده شد....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)