نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سرد شدن رابطه و عدم پایبندی

1231
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه و عدم پایبندی

سلام
    من و همسرم یک سال و هشت ماهه باهم عقد کردیم. من 25 سالمه و همسرم 26 سالشه. ما با وجود رابطه فامیلی که داریم با عشق و علاقه زیاد باهم ازدواج کردیم. همسرم مرد معتقد و با ایمانیه و از عشقش نسبت به خودم مطمينم. در ابتدا هدف از ازدواج رو رسیدن به آرامش مطرح کرد اما بعد از این مدت به من میگه که نتونسته در کنار من به آرامشی که میخواسته برسه و دیگه نمیتونه به من پایبد باشه ما مشکلاتی با هم داریم اما از نظر من انقدر بزرگ نیستن که به همچین جایی رسیده بشه. همسرم اول یه سری شرایط گذاشت که من با اینکه اولش قبول کردم نتونستم به همشون عمل کنم و اینرو دلیل رفتارش میدونه. ما از هم سرد نشدیم شدیدا به من ابراز علاقه میکنه اما این حق رو به من میده که نخوام دیگه باهاش زندگی کنم. تاحالا به من خیانت نکرده اما دیگه از خودش مطمين نیست. همسرم اصلا آدم بدی نیست ما باهم اختلاف زیادی نداریم من از زندگیم راضیم اما اون...
    نمیدونم باید چکار کنم حتی راهی برای جبران برام نمیزاره و میگه چیزی که از بین رفته دیگه رفته. لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سرد شدن رابطه و عدم پایبندی

نقل قول نوشته اصلی توسط م.ذ نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم یک سال و هشت ماهه باهم عقد کردیم. من 25 سالمه و همسرم 26 سالشه. ما با وجود رابطه فامیلی که داریم با عشق و علاقه زیاد باهم ازدواج کردیم. همسرم مرد معتقد و با ایمانیه و از عشقش نسبت به خودم مطمينم. در ابتدا هدف از ازدواج رو رسیدن به آرامش مطرح کرد اما بعد از این مدت به من میگه که نتونسته در کنار من به آرامشی که میخواسته برسه و دیگه نمیتونه به من پایبد باشه ما مشکلاتی با هم داریم اما از نظر من انقدر بزرگ نیستن که به همچین جایی رسیده بشه. همسرم اول یه سری شرایط گذاشت که من با اینکه اولش قبول کردم نتونستم به همشون عمل کنم و اینرو دلیل رفتارش میدونه. ما از هم سرد نشدیم شدیدا به من ابراز علاقه میکنه اما این حق رو به من میده که نخوام دیگه باهاش زندگی کنم. تاحالا به من خیانت نکرده اما دیگه از خودش مطمين نیست. همسرم اصلا آدم بدی نیست ما باهم اختلاف زیادی نداریم من از زندگیم راضیم اما اون...
    نمیدونم باید چکار کنم حتی راهی برای جبران برام نمیزاره و میگه چیزی که از بین رفته دیگه رفته. لطفا راهنماییم کنید

راستش دلایل شوهرتون برای این سردشدن قانع کننده نیست ...

وقتی پیمان زناشویی بسته میشه هر دونفر در هر شرایطی باید بهش وفادار باشن ...

دلیلی نیست که بخاطر مشکلاتی اینطوری با شما حرف بزنه ...

خب بهتره اگه تمایل داشته باشه حضورا" با مشاروی متعهد مشورت کنید ...

و در وقتی مناسب با ایشون صحبت کنید ، چون فکر میکنم ایشون حرفایی برای گفتن دارن که باید شما بشنوید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد