نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: رابطه عاطفی و عذاب وجدان

2390
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8904
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه عاطفی و عذاب وجدان

با سلام حدود 3 ساله متاهلم ، 7 ماه پیش با خانمی متاهل آشنا شدم که این آشنایی به دوستی تبدیل شد یه دوستی خیلی صمیمی و عاشقانه با وجود متاهل بودن ، خلاصه خیلی صمیمی شدیم خدارو شکر اصلا پی مسایل جنسی نرفتیم و یه رابطه سالم داشتیم .شد تا 2 ماه پیش که کمکم مشکل شروع شد و طرفم حرف از تمام کردن زد که من از رو وابستگی شدید خیلی مقاومت کردم هر بار هم کارمون به دعوا و توهین ختم میشد که من با عذر خواهی تمامش میکردم و نمیخواستم تمام کنه یه دوبارم منطقی حرف زدیم قبول کردم که دیگه سمتش نرم ولی خودش اومد یعنی کلا دو ماه آخر تا میخواستم فراموشش کنم میومد و تا بهش عادت میکردم حرف از تمام کردن میزد. رسید به یه روز که بهش اس دادم و خیلی جدی جوابمو داد و منم از رو عصابانیت خواستم کاری کنم که دیگه بر نگرده وتمام کنم ، من همسرم تا حدودی از این رابطه میدونست ولی کامل نه و طرفم هم رو این قظیه خیلی حساس بود که همسرم چیزی نفهمه ، منم چون میدونستم رو این قظیه حساسه بهش به دروغ گفتم که من به همسرم همه چیز رو گفتم کلی توهین کرد منم جوابشو دادم تا حسابی ازم متنفر شه و دیگه برنگرده که همینم شد. 2 روز بعد راستشو بهش گفتم و ازش حلالیت خواستم و اونم گفت که هیچ وقت منو نمیبخشه... الان دیگه اون رابطه تمام شده و من کلی عذاب وجدان دارم که نمیودنم باید چیکار کنم از طرفی خیانت به همسر خودم و دروغی که به اون گفتم و نبخشیدنش تا قیامت ... من به مسایل دینی خیلی اعتقاد دارم و از عذاب الهی هم خیلی میترسم که نکنه دلشو شکسته باشم . لطفا کمکم کنید چه جوری با این مساله کنار بیام به خاطر توهیناش شخصیتم تخریب شده خودمو یه گناه کار میدونم از خواب و خوراک افتادم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه عاطفی و عذاب وجدان

نقل قول نوشته اصلی توسط m.gh66 نمایش پست ها
    با سلام حدود 3 ساله متاهلم ، 7 ماه پیش با خانمی متاهل آشنا شدم که این آشنایی به دوستی تبدیل شد یه دوستی خیلی صمیمی و عاشقانه با وجود متاهل بودن ، خلاصه خیلی صمیمی شدیم خدارو شکر اصلا پی مسایل جنسی نرفتیم و یه رابطه سالم داشتیم .شد تا 2 ماه پیش که کمکم مشکل شروع شد و طرفم حرف از تمام کردن زد که من از رو وابستگی شدید خیلی مقاومت کردم هر بار هم کارمون به دعوا و توهین ختم میشد که من با عذر خواهی تمامش میکردم و نمیخواستم تمام کنه یه دوبارم منطقی حرف زدیم قبول کردم که دیگه سمتش نرم ولی خودش اومد یعنی کلا دو ماه آخر تا میخواستم فراموشش کنم میومد و تا بهش عادت میکردم حرف از تمام کردن میزد. رسید به یه روز که بهش اس دادم و خیلی جدی جوابمو داد و منم از رو عصابانیت خواستم کاری کنم که دیگه بر نگرده وتمام کنم ، من همسرم تا حدودی از این رابطه میدونست ولی کامل نه و طرفم هم رو این قظیه خیلی حساس بود که همسرم چیزی نفهمه ، منم چون میدونستم رو این قظیه حساسه بهش به دروغ گفتم که من به همسرم همه چیز رو گفتم کلی توهین کرد منم جوابشو دادم تا حسابی ازم متنفر شه و دیگه برنگرده که همینم شد. 2 روز بعد راستشو بهش گفتم و ازش حلالیت خواستم و اونم گفت که هیچ وقت منو نمیبخشه... الان دیگه اون رابطه تمام شده و من کلی عذاب وجدان دارم که نمیودنم باید چیکار کنم از طرفی خیانت به همسر خودم و دروغی که به اون گفتم و نبخشیدنش تا قیامت ... من به مسایل دینی خیلی اعتقاد دارم و از عذاب الهی هم خیلی میترسم که نکنه دلشو شکسته باشم . لطفا کمکم کنید چه جوری با این مساله کنار بیام به خاطر توهیناش شخصیتم تخریب شده خودمو یه گناه کار میدونم از خواب و خوراک افتادم

دوست عزیز هر کاری تاوانی داره که چه خوب و چه بد به انسان میرسه ...

در ضمن بهترین راه حل اینه که با خداری خودتون عهد ببندید و تمام تلاشتون رو برای آرامش زندگی خودتون انجام بدید

حتما" نیازی نیست که این مورد رو با صداقت برای همه تعریف کنید ....

کافیه روندی رو که تا الان نرفتید رو تغییر بدید و با عشق به زن و زندگیتون برسید ...

به هرحال ایشون هر نفرینی بکنن درگیر نخواهد شد چون خودش در این مسئله دخیل بوده و با عثت تحریک شما ...

پس بهتره کاملا" از این وادی خارج بشید و زندگی خودتون رو ادامه بدید ...

به هرحال این ذات انسانه که جایزالخطاست ولی نباید هیچوقت از لطف خداوند ناامید بشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اینکه شما اینگونه باعث شدید که این خانوم دیگه به سمت شما نیاد عاقلانه ترین کار بوده و ایندهم نفع خودتون و زندگیتونه و هم بنفع ایشون.پس از طرف ایشکن اصلا نگران نباشید چون ایشونم برگگشتن به سمت همسرشون.در رابطه با احساس گناهتون نسبت به خانومتون هم شاید در اوایل این ارتباط یجور خیانت به همسرتون بوده اما شما این رابطه رو خیلی با شجاعت تمومش کردین و این جای دستخوش داده.سعی کنید روابطتتون رو با خانومتون گرمتر کنید همونجوری کا خودتون و خانومتون دوس داره تا کسی وارد حریم قلبتون نشه.
    موفق باشید

5. 2 کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8904
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از دوستان خوبم دستتون درد نکنه

7. کاربران زیر از m.gh66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

خب توی این روابط که احساس هم قاطیش میشه دل کندنو به قول معروف کات کردن خیلی سخت تره و معمولا با خوبی و خوشی و رضایت طرفین تموم نمیشه پس شما هم چاره دیگه ای نداشتی و تو این موارد

شما هرکاری میکردی با خوبی و خوشی تموم نمیشد و مجبور بودی کاری کنی که ازت متنفر بشه و این برای شما فوق العاده هست که همچین تصمیمی گرفتید.چون اکثر ادما وقتی تو گناهی گیر میکنن و

خودشون هم میدونن که کارشون اشتباهه و دارن گناه میکنن ولی خودشونو بیشتر در گناه غرق میکنن و سعی میکنن با این کار خودشونو از عذاب وجدان گناه برهانند و با این کار کمتر به گناهشون فکر کنن

پس جای نگرانی نیست

البته شما باید به خودتون سخت بگیرید بابت اشتباهی که کردید و به همسر خودتون و همسر اون خانم خیانت کردید ولی نباید دیگه خودتونو تو ناراحتیش غرق کنید

میدونی چرا اینه عقب ماشین انقدر کوچیکتر از شیشه جلو ماشین هستش؟چون گذشته به اندازه اینده اهمیت نداره و تو دیگه از این به بعد باید اتفاقی که برات افتاده رو یه درس عبرت قلمداد کنی و سعی کنی

در اینده تکرارش نکنی نه این که با دید کسب تجربه بهش نگاه کنی برای تجربه های بعدی

موفق باشی

9. کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8904
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از نظرتون لطف کردین

11. کاربران زیر از m.gh66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

بهتره خودتون رو ببخشید و احساس عذاب وجدان نکنین به خاطر اینکه اون خانم رو از خودتون تردد کردین ، شما کار درست رو برای دو طرف انجام دادین .

خدا هم بخشندس ، بهتره از اتفاقاتی که پیش میاد درس بگیرین و به زندگیتون برسین

شما کار درست رو انجام دادین ، همیشه موفق باشید

13. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8904
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظرتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد