نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تحمل ترک کردن ناگهانی

1010
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    150
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تحمل ترک کردن ناگهانی

دوست پسرم خیلی عاشق من بود رابطمون اینترنتی شروع شد من باهاش سنگین رفتار میکردم میگفت رفتارمو دوس داره خیلی ناگهانی گفت که ازم خسته شده و جدا شد منم فک نمیکردم اینقد واسم سخت باشه بعد فهمیدم جز من با کس دیگه ای هم دوست بوده نمیدونم چطوری کنار بیام مدام نفرینش میکنم اصلا بهش نمیومد

2. کاربران زیر از ghazaleh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

کنار اومدن با ترک کردن ناگهانی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh نمایش پست ها
    دوست پسرم خیلی عاشق من بود رابطمون اینترنتی شروع شد من باهاش سنگین رفتار میکردم میگفت رفتارمو دوس داره خیلی ناگهانی گفت که ازم خسته شده و جدا شد منم فک نمیکردم اینقد واسم سخت باشه بعد فهمیدم جز من با کس دیگه ای هم دوست بوده نمیدونم چطوری کنار بیام مدام نفرینش میکنم اصلا بهش نمیومد
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و بايد بگم كه متأسفانه تو دنياى امروزى و مدرن رابطه ها دچار آسيبهاى فراوانى شدن ، و در اين بين روابطى كه در فضاى مجازى شكل ميگيره و اينگونه آغاز ميشه كه ديگه جاى خودشو داره و به مراتب لطمه هاى جبران ناپذيرى رو به فرد و زندگيش وارد ميكنه
    دوست عزيز شاهد هستيم كه روابطى كه در دنياى بيرون شكل ميگيره سرانجام چه مشكلاتى رو به بار مياره حال چه رسد به فضاى مجازى...
    حال براى اينكه بتونم كمكتون كنم نياز به اطلاعات بيشترى از شما دارم و ازتون ميخوام كمى بيشتر برام توضيح بدين، درضمن سنتون رو هم بگيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد