نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رفتار بد خانواده همسر

1517
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار بد خانواده همسر

با سلام.من اخیرا با خانواده همسرم مشکل پیدا کردم.چند وقت پیش اونا سر یه موضوع مسخره قشقرق بپا کردنو به گوش همسرم رسوندن که ما از خانومت سر فلان موضوع ناراحتیم و منو به غلط کردن انداختن تا به دستو پاشون بیفتمو عذرخواهی کنم.
    حالا بعد مدتی که من بخاطر توهین به خودم شهرم و خانوادم ازشون ناراحتم اصلا به روی خودشون نمیارن و همسرمم حاضر نیست بهشون بفهمونه که خانومم از شما ناراحته.منم تقریبا هیچ رابطه ای باهاشون ندارم وباهاشون صحبت نکردم بعد از اون ماجرا.
    حالا من باید چیکار کنم؟ خیلی راحت از توهینایی که به خودم و خانوادم شد بگذرم و بروی خودم نیارم یا بهشون بگم من ناراحتم و منتظر عذرخواهی شمام.راه درست چیه؟
    من اصلا دوست ندارم رابطه بدی با خانواده همسرم داشته باشم ولی اخیرا خودشون انگار دوس دارن همش از من ایراد بگیرنو رابطه رو خراب کنن...

2. کاربران زیر از nafasiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رفتار بد خانواده همسر

سلام
    به نظر شما با 1 معذرت خواهی مشکل درستت میشه ؟؟
    خوب این دفعه معذرت خواهی میکنن بعدش چی ؟؟؟
    دفعه های بعدم شما قرار زانوی غم بقل کنی تا بیان و معذرت خواهی کنن ؟؟؟
    من پیشنهاد میکنم قوی تر باشید و تو رفتارتون تجدید نظر کنید
    نه اینکه مث خودش ون بهشون توهین کنید (چون از شما بزرگترین و احترامشون واجبه )
    ولی این منتظر مندن واسه عذر خواهی کار عاقلانه ای نیست
    بهتره شما برگردید سر زندگیتون و به چیزی اهمیت ندید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار بد خانواده همسر

من سر زندگیمم ولی با اونا سعی کردم رابطه نداشته باشم تا بفهمن ازشون ناراحتم.من میگم چرا اونا تا نار احت شدن قشقرق بپا کردنو منو وادار به عذرخواهی و التماس کردن ولی من که ناراحت شدم کسی نباید ازم عذرخواهی کنه و بی تفاوت باشم انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده؟اینطوری که اصلا متوجه اشتباهشون نمیشن.اینطوری همش میخان به من توهینو بی احترامی کنن منم مثل سیب زمینی باشم؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط nafasiii نمایش پست ها
    با سلام.من اخیرا با خانواده همسرم مشکل پیدا کردم.چند وقت پیش اونا سر یه موضوع مسخره قشقرق بپا کردنو به گوش همسرم رسوندن که ما از خانومت سر فلان موضوع ناراحتیم و منو به غلط کردن انداختن تا به دستو پاشون بیفتمو عذرخواهی کنم.
    حالا بعد مدتی که من بخاطر توهین به خودم شهرم و خانوادم ازشون ناراحتم اصلا به روی خودشون نمیارن و همسرمم حاضر نیست بهشون بفهمونه که خانومم از شما ناراحته.منم تقریبا هیچ رابطه ای باهاشون ندارم وباهاشون صحبت نکردم بعد از اون ماجرا.
    حالا من باید چیکار کنم؟ خیلی راحت از توهینایی که به خودم و خانوادم شد بگذرم و بروی خودم نیارم یا بهشون بگم من ناراحتم و منتظر عذرخواهی شمام.راه درست چیه؟
    من اصلا دوست ندارم رابطه بدی با خانواده همسرم داشته باشم ولی اخیرا خودشون انگار دوس دارن همش از من ایراد بگیرنو رابطه رو خراب کنن...
    مشخصه هر رفتاری از طرف شما برای مجبور کردنشون به عذرخواهی میتونه باز برعلیه شما باشه

بهتره در این مورد کاملا" سنگین و خوددار باشید ...

به هرحال رفتار بزرگمنشانه شما میتونه پیامی به اونا در مورد رفتار بدشون باشه ...

ولی اگه در این حالت به روی خودشون نیارن ...

پس با تلاش شما هم نمیتونید اونارو مجاب کنید که از شما معذرت خواهی بکنن ...

گاهی باید سکوت کرد و گاهی باید حرف رو زد تا اروم شد ولی الان حرف زدن شما نتیجه ای نداره

چون ارتباطی بین شما وجود نداره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظرم بخاطر اینکه روابطتتون بهم نخورده یا به روابط خودتون و همسرتون لطمه نخوره رابطه سنگینی باهاشون داشته باش.خیلی نذار وارد جزئیات خانوادت بشن.
    کلا نمیگم که خشک رفتار کن یا مثل خودشون باش اما هواست به چیزا و کارهایی که میکنی باش.و کاری نکن که ازت توقع زیادی داشته باشن که اگه یروز از دستت بر نیومد اونا به منظور بد بگیرن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    6ماهه ازدواج کردم و از فتار های مادر شوهرم ناراحتم با این که یه دونه عروس هستم
    مثلا اصلا به من نمیگه میخاد چیکار کنه یا وقتی یه کاری میکنم تیکه میندازه یا منو تو عمل انجام شده قرار میده
    با اینکه طبقه ی بالاشون زندگی میکنیم و وقتی میرم خونشون همش عنقه و اخم کرده و حرف نمیزنه باهام
    چون سند خونه مال مانیست خط تلفن نداریم اگه کسی بخاد مهمونی دعوتمون کنه زنگ میزنه پایین و اون به ما عصر میگه
    چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد