نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: ازدواج و مشکل جسمی

2264
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و مشکل جسمی

سلام من مشکل دارم کسی هست کمکم کنه؟
    من خواستگاردارم اما من نمیتونم راست راست راه بروم من که ربات نیستم راست راه برم

هرکی منومیبینه میگه قوز داری ....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج و مشکل جسمی

من اگرتاالان ازدواج نکردم بخاطره اینه هرخونواده منومیبینه میگه قوزداره توشهرما ب هیکل زیادنگاه میکنند کمکم کنید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط گل وفا نمایش پست ها
    سلام من مشکل دارم کسی هست کمکم کنه؟
    من خواستگاردارم اما من نمیتونم راه راه بروم من که ربات نیستم راست راه برم هرکی منومیبینه میگه قوزراه میره خستم
    گوژپشتي يا كيفوز که در ادبيات عاميانه به آن قوز مي‌گويند، مشكلي نسبتا شايع ميان نوجوانان و به‌خصوص دختران و حتي در بزرگسالان به‌شمار مي‌رود. در اين وضعيت افتادگي شانه‌ها و كتف‌ها، جلوآمدن سر، كاهش قدرت حركت اندام‌هاي فوقاني و در حالت شديدتر، درد يا كاهش ظرفيت تنفسي اتفاق مي‌افتد....

بايد توجه داشت كه در حالت طبيعي، ستون فقرات تحدب پشتي مختصري دارد و افزايش بيش از حد طبيعي اين تحدب، بيماري محسوب مي‌شود بنابراين در بسياري مواقع و به‌خصوص در افراد با وزن بالا، ظاهر شخص طبيعي ديده مي‌شود ولي با بررسي دقيق، افزايش قوز پشتي مشخص خواهد بود. گوژپشتي علل مختلفي دارد. گاهي به علت رشد غيرطبيعي مهره‌ها و همراه با درد و اختلال‌ عصبي است و گاهي ثانويه به عفونت‌ها و بيماري‌هاي التهابي خاص، شكستگي‌ها يا تومورها ايجاد مي‌شود كه در اين موارد درمان مشكل‌تر است و حتي گاهي نياز به جراحي خواهد بود. البته در بيشتر موارد، مهم‌ترين عامل موثر در بروز گوژپشتي، وضعيت نامناسب بدن، به‌خصوص بدنشستن است و در مواردي كه علت گوژپشتي چنين موردي باشد، انجام چند تمرين ساده بسيار مفيد و كمك‌كننده خواهد بود.

1.در حالت سجده قرار بگيريد و دست‌ها را پشت سر بگذاريد و سپس گردن و تنه را تا حدي بالا بياوريد كه با لگن در يك سطح قرار بگيرند. اين ورزش ممكن است براي افراد بزرگسال و با وزن زياد دشوار باشد. دقت كنيد هنگام تمرين، هيچ دردي نبايد وجود داشته باشد.

2.چانه را به سمت عقب ببريد و 10 ثانيه نگه داريد.

3.گوشه اتاق بايستيد و دست‌ها را به ديوارها تكيه دهيد. سپس سعي كنيد تنه خود را به سمت جلو ببريد و اين وضعيت را چند ثانيه حفظ كنيد.

4.روي تشك سفتي بنشينيد و 2 زيردستي در طرفين خود قرار دهيد. سپس دست‌ها را روي آنها بگذاريد و سعي كنيد تنه را به سمت بالا بكشيد به طوري كه باسن از زمين جدا شود. اين حالت را به مدت 8 ثانيه حفظ کنيد.

5.روي زمين دراز بكشيد يا ايستاده به ديوار تكيه دهيد. يك حوله رول‌شده در محلي كه بيشترين قوس احساس مي‌شود، قرار دهيد. سپس بالاتنه را روي اين رول به عقب ببريد.

6.اين ورزش به‌صورت نشسته روي صندلي يا ايستاده قابل‌انجام است؛ دست‌ها را در امتداد شانه قرار و با استفاده از طناب‌هاي لاستيكي، دست‌ها را به عقب حركت دهيد.

7.دو وزنه در دو دست خود بگيريد (اين وزنه مي‌تواند دو بطري هم‌وزن باشد.) پاها را به اندازه عرض شانه باز كنيد. دست‌ها آويزان در كنار بدن قرار بگيرد. شانه‌ها را به سمت بالا بكشيد و چند ثانيه نگه داريد.

8.روي شکم بخوابيد و‌ درحالي كه دست‌ها كنار بدن قرار دارد، هر دو كتف را به هم نزديك كنيد و چند ثانيه نگه‌داريد. اين ورزش را در حالت نشسته هم مي‌توانيد انجام دهيد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

szd

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازراهنمایتون اما من قوزندارم چون قوس کمرم ب اندازه کف دسته نه مشت شونههایم روبه جلوگردشدن وچون زیادباکامپیوتروکاردستی که مدتها خم میشینم کارمیکنم اینجوری نشون میده
    مثل نقش افرینی قوزبندم بستم براپیشگیری به پشت کتفم فشارمیاره اما اثری احساس نکردم

ببینیدمن روصندلی میشنم وچون قوس کمردارم اینجورورزشهایی که گفتید بهم فشارمیاد باشگاه هم رفتم اثرنداشت هیچ قوسم بخاطره یه خوردچاقی زیادشدمن بارزیم قوسم کم شد

موقع تایپ که نمیتونم شونموراست کنم چون روزمین تایپ میکنم رومیزم خودبخودشونه خم میشه من کارمهنره ریزکاری کارم 10ساعت درروزخم میشم کنده کاری گچ چوب و....
    ویرایش توسط گل وفا : 11-26-2014 در ساعت 12:47 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

حرف شمادرست یه سئوال دیگه
    بهم میگن توبااین معیارت کسی پیدانمیکنی من واقعا چون سلامتیم برام مهمه مادرم میگه هرپسری توروبخواددوست داره زنش توخونه تاب بپوشه ولباس قشنگ اما من نمیتونم من خودم توخونه ماکسی بااستین بلندمیپوشن ازاون لباسایی که شبیه مانتوهستند راحتن من نمیتونم مثل دخترای دیه باشم
    واقعا لباس وهسکل براپسر موردتوجه یعنی من بایدزندگی نکنم؟امروخواسته مردایندمو توجه کنم؟پس عفت وحجاب وراحتیم کجامیره؟من حق زندگی ازادیوندارم هرچی میشه میگن شوهرایندت اینومیخواد
    اه خدا

7. کاربران زیر از گل وفا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

برای یه مدت از کمربند و کتف بند طبی استفاده کن برای خودت از این لباس فانتزی ها بخر و تو اتاق خودت بپوش و جلوی آینه به خودت نگاه کن نسبت به هیکل و اندامت باید اعتماد به نفس داشته باشی
    بعضی مسائل با اینکه خیلی ساده هستن ولی واقعا ادمو اذیت میکنن پس فقط باید یاد بگیری راحت باش همین
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

من نگفتم پیش همسرم نخوابیدن گناهه اما من درمحیطی بزرگ شدم واین محیطودوست دارم واقعا نمیتونم تاب وشلوارک بپوشم واقعا بدم میادکسی که میادخواستگاریم مادرش اظهارنظرکنه
    اگرواقعا من ایراددارم پس مطمئنا جفتمم اینانیستندیک کسیه که منودرک میکنه من خیلی پاکترازاین حرفام یعنی اززمانی فهمیدم رابزه جنسی وجوداره ازازدواج زده شدم چه ارزوهایی برای خودم تداعی کردم فکزنکردم ازدواج اینقدرسخته من کلا حتی جلوی مادرم بااینکه همه راحت لباس میپوشن اما مادرم میگه بااین طرزلباس پوشیدن ارایش نکردن نرسیدن بخودت کسی تورونمیگیره چرانگیره
    من ازاون دسته دخترایی هستم همه مرداارزوبدلشونه خدامیگه براهمسرت ارایش کن ثواب داره اما زیبایی من طوریه ارایش کنم زشت میشم یعنی اززیبایی الهی دورمیشم هیچ چهره ام عوض میشه هیچ کس منونمیشناسه ومن فقط زمانی اراستگی باچهرم هماهنگه که موهام حالت بدم
    اینجامشکله البته شایدچون طعم ازدواجونچشیدم شایدعادی بودن اون موقع شاید خوشم بیاد شایدالان مجردم یکم وسواسیم شایدبعدازعقداحساس راحتی داشته باشم نمیدونم
    اما من چطورمیتونم مردایندموجذب کنم؟واخه درشهرما ارایش براشون مهم نیست اخلاق باطن قیافه عمولی سنگین پاکدامنومیخوان +هیکل مناسب
    اما چیزی که مانع ازدواجمه نمیدونم چیه؟
    وتموم افرادی اومدن خوب بودن جزقیافشون ومن چون ادم خوش بینیم همه رو زیبامیبینم وبدلم نمیشنند چیکارکنم؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

ببین عزیزم حرفات خیلی پراکنده اس هنوز مشخص نیست چی می خوای و چی نمی خوای همون خدایی که شما رو آراسته و زیبا افریده دوست داره شما هم از زیبایی و آراستگیت برای خودت و تو راه درست استفاده کنی
    من نگفتن که تاپ و شلوارک بپوش منظور من این بود که لباسی بپوش تا زیبایی تو بیشتر نمایان کنه تا خودت از خدای خودت تشکر کنی بخاطر اینکه تو رو بی عیب و بی مشکل افریده
    اعتماد به نفست در مورد پاکی و بی آلایشی ت ستودنیه ولی در موردش خدا باید نظر بده و قضاوت کنه
    تو باید به خودت ارزش بدی و لباس شیک بپوشی نمی دونم چه جوری منظورمو بگم مثلا خودم لباسای توی خونه و مهمونیم یکی هستن همه هم آستین دار و بلند یکی گل داره یکی نگین داره .... همشون هم تی شرت هستن و بلند
    ولی با اون جمله ای که گفتی
    اززمانی فهمیدم رابطه جنسی وجوداره ازازدواج زده شدم
    کاملا موافق هستم منم همین حس و دارم ولی چیزیی که هست و باید قبولش کنیمممممم
    بخاطر اینه که میگم باید به خودت ارزش بدی و از داشته هات استفاده کنی تا بتونی خودتو رهبری کنی
    ویرایش توسط بهشت : 11-27-2014 در ساعت 12:56 PM
    امضای ایشان

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    ببین عزیزم حرفات خیلی پراکنده اس هنوز مشخص نیست چی می خوای و چی نمی خوای همون خدایی که شما رو آراسته و زیبا افریده دوست داره شما هم از زیبایی و آراستگیت برای خودت و تو راه درست استفاده کنی
    من نگفتن که تاپ و شلوارک بپوش منظور من این بود که لباسی بپوش تا زیبایی تو بیشتر نمایان کنه تا خودت از خدای خودت تشکر کنی بخاطر اینکه تو رو بی عیب و بی مشکل افریده
    اعتماد به نفست در مورد پاکی و بی آلایشی ت ستودنیه ولی در موردش خدا باید نظر بده و قضاوت کنه
    تو باید به خودت ارزش بدی و لباس شیک بپوشی نمی دونم چه جوری منظورمو بگم مثلا خودم لباسای توی خونه و مهمونیم یکی هستن همه هم آستین دار و بلند یکی گل داره یکی نگین داره .... همشون هم تی شرت هستن و بلند
    ولی با اون جمله ای که گفتی
    اززمانی فهمیدم رابطه جنسی وجوداره ازازدواج زده شدم
    کاملا موافق هستم منم همین حس و دارم ولی چیزیی که هست و باید قبولش کنیمممممم
    بخاطر اینه که میگم باید به خودت ارزش بدی و از داشته هات استفاده کنی تا بتونی خودتو رهبری کنی
    ----------------------------------
    منوجه صحبتاتون شدم وبخودم زیادارزش میدم

بهم میگن توبلدنیستی شوهرموردنظررتوذب کنی میشه بگید من چطورمیتونم همسرایندموبااون محیط شرایطی که میخوام جذب کنم ازهمه لحاظ بهم بگیدممنون میشم؟

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

یه خوااهردارم اعصابموب 2000میکشونه تموم حرفاشو..روسغی داره ب کرسی بنشونه ومنوکوچیک کنه خودش بزرگ حرف خدارم نعوذبالله قبول نداره یکطرفه حرف میزنه وقتی میگم ادمهاباهم فرق دارن میگه نه دکترابلدن
    خستم ازدستش مثلا خودش تازه مشاورم هم میخونه ذلم کرده
    چیکارکنم؟

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام میتونم بپرسم وقتی داخل جمع هستم چطورمیتوان طرف روبسمت خودبکشانم درجمع دانشگاه بیرون محل کارو...چطورکسی روکه میخوام بعنوان همسرجذب کنم؟

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

یه خوااهردارم اعصابموب 2000میکشونه تموم حرفاشو..روسغی داره ب کرسی بنشونه ومنوکوچیک کنه خودش بزرگ حرف خدارم نعوذبالله قبول نداره یکطرفه حرف میزنه وقتی میگم ادمهاباهم فرق دارن میگه نه دکترابلدن
    خستم ازدستش مثلا خودش تازه مشاورم هم میخونه ذلم کرده
    چیکارکنم؟
    توی این مورد هم تفاهم داریم
    ااااخخخخخخخ از دست خواهرم
    مثلا کارشناس مددکاری اجتماعیه ولی بد جور رو اعصاب منه
    کارایی که من قبلا انجام میدادم و اون ایراد میگرفت الان داره خودش انجام میده بهش میگم چرا از من اون موقع ها ایراد می گرفتی میگه تو ..... بودی که به من حرف من گوش میدادی
    امضای ایشان

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    میزان امتیاز
    10

سلام میتونم بپرسم وقتی داخل جمع هستم چطورمیتوان طرف روبسمت خودبکشانم درجمع دانشگاه بیرون محل کارو...چطورکسی روکه میخوام بعنوان همسرجذب کنم؟
    نمیدونم هر جمعی یه جور و هر تربیت خانوادگی یه جور دیگه
    راستش نمی تونم اظهار نظری داشته باشم
    ولی با نگاه و احساس میتونی نه اینکه به طرف خیره بشی نه
    سعی کن با نگاهت انرژی مثبت بفرستی سعی کن با نگاهت ضربان قلبت رو که برای طرف تند تند میزه رو بفرستی
    توی جمع ها توی صحبتاشون شرکت کن جوری که نگن اح چقدر فضوله کم و به اندازه
    حرفات نه خیلی قلمبه سلمبه باشه نه خیلی عامیانه و کوچه خیابونی
    یه جورایی باید هم رنگ جماعت بشی ولی شخصیت و اعتقادات و نظراتم کنترل کنی و منتقل کنی
    امضای ایشان

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام واسه دوستم که نمیتونه وارداینجورفضاهابشه من ازطرفشون سئوالشومیپرسم
    میگن که مجردم وتوچت مدیرش ازمن خوشش اومدوواقعا قصدازدواج داشت به مدت 3ماه دریاهومسنجرباهم گپ گفت داشتیم ومیگفت اگرمنومیخوای تا3سال صبرکن بعدمن میام خواستگاریت
    اون گفت بهش تاسه سال ازکجامعلوم زدی زیرقولت پسره گفت به امام رضا من اهل دروغ نیستم حقیقتا میگماهل اینجورکاراهم نیستم
    دختره بامامانش مشورت کردحتی مادرشون رو ازمسنجرمططلع کردن ایشونم تموم جملات گپ پسره رومیخوندن وسئوال مادرشون روازپسره میپرسیدن حرفاش جالب بود
    رشته ای که درس میخوندم عالی بودیعنی الان بیکارباشه بعدبرهسرکارمای چندمیلیون حقوقش بود اما بعدازمدتی دختره عکسشوچندبار تویاهوگذاشته بود بعد پسره میگفت بخدا من عکسونمبینم گفت دروغ میگی پسره قس میخورد گفت من باموبایل اومدم نمیبینمش دختره عکسشودیلیت کرد ایااون پسر که مقیدبودب قسم اقاامام رضا عکسوبرداشته؟وایااین دخترمیتونه ازدواج کنه ؟ایااون پسر قصدسوءاستفاده نداره؟

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام من چطوربهمم کسی که مرامیخوادقصدلذت نداردبلکه ازدواج هست؟چه سئوالی بایدبپرسم؟
    درچه جاهایی برم تافردموردنظرموبدست بیارم؟

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام سئوال بعدیم اینه ایا درفضای مجازی ثلا شخصی تازه وارداینترنت شده وخبری ازحوادث ان ندارد ودرمسنجذوی عکس خودراقرارمیدهد وپسری که بااودرمسنجرمشاوره کرده ویادرخواسست ازدواج اشنایی درمسنجرداشته عکس دخترراسیومیکند ودختروقتی میفهمد که کارازکارگذشته ایااین دختر میتواندازدواج کند؟

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام میشه بگید من چطور میتونم خواهرمودامادمونه اززندگی شخصی خودم دورکنم؟مادرم عاشق خواهرمودامادمونه اصلا بمن توجه نداره بخداازتنهایی خستم
    فقط منوبرادعاکردن وکارخیرمیخوان اگرنکنم ازم بدمیگن
    میشه بگید چیکارکنم من شانس خواهرخوب ندارم مادرمم بعدازازدواج خواهرم خدایش اخلاقش گندشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد