نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نصیحت مهم برای ازدواج

2714
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8989
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نصیحت مهم برای ازدواج

سلام میخوام شمارو نصیحتی بکنم
    قبل از ازدواجم عاشق کسی بودم که بهم علاقه نداشت، برای اینکه ثابت کنم که بهش علاقه ایی ندارم ( که اتفاقا خیلی علاقه مند بودم) با همسرم ازدواج کردم. بعد از اینکه همه چیز خوابید تازه متوجه شدم چه غلطی کردم. دیدم که اصلا علاقه ایی به همسرم ندارم. از خانواده شوهرم هم متنفرم، سطح خانوادگی همسرم پایینتر از منه. خیلی زجر میکشم. البته الان به همسرم عادت کردم ولی عاشق نیستم یعنی هیچوقت نبودم. این عادت هم بخاطر یکسال زندگی کردن باهاشه، یعنی بیشتر وابسته شدم، مثل وابستگی آدم به وسایل یا حیوون خونگیش! خیلی موقعها به خودم میگم که ازش جدا بشم ولی تا به مرحله عمل میرسه اصلا نمیتونم
    تازه مشکلات داخلی هم دارم، بعد یکسال زندگی، هنوز دخترم!!! شوهرم نتونسته کاری کنه، سردمزاجه . همش افسردم. نمیدونم چکارکنم. شوهرم میگه تو داری ناشکری میکنی، ولی دوست دارم یه روز همه چیزمو بزارم فرار کنم برم............ برم دنبال آرزوهام......
    نصیحتم به شما اینه که زمان ازدواجتون به این نکته توجه کنید که خانواده همسرتون در سطح خودتون باشه، این خییییییییییییییییلی مهمه .دوم اینکه با کسی ازدواج کنید که بهش علاقه دارید حتی این علاقه یه خورده باشه.
    عشق خیلی مقدسه، خیلی کارا میکنه. زندگیتونو با عشق شروع کنید ،نگید که عشق بعدا تو زندگی میاد. اگه اولش عشق نباشه، منتظرش نباشید، چون نمیاد

2. کاربران زیر از lena بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نصیحت مهم برای ازدواج

ببخشید چرا شوهرتون رو با حیوان خانگی یکی کردید؟؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. ببخشیدا ولی شما همه چیزو ب خودت تلقین میکنی خوب همون میش پس اولین قدم اینکه ب ی دکتر زنان برای روابط جنسی مراجعه کنی و مشکلتو حل کنی بدشم شما اگر با اون اقا ک اصلا هیچ علاقه ای نداش بهتون ازدواج میکردین خیلی زود ازش خسته میشدین چرا چون مردا خصلتشون این اگر از کسی خوششون نیاد یا برات زندگی رو جهنم میکنن یا همش میگن تو منو خاستی من نمیخاستمد پس هیچوقت ب اون اقا فکر نکن ک اگه با اون بودم خوشبخت بودم ن این شکلیام نیس اگه از قبل با کسی باشی همه چیزش واست تکراری میش و فقط زیر ی سقف مجبور میشی تحملش کنی . ارزوهاتو بنویس رو کاغذ بد برا رسیدن بهشون کارایی ک میتونی انجام بدی رو کنارش بنویس بد عملیش کن خوشبختی یعنی کنارهمبودن و احساس ارامش کردن اگر جدا بشی باز شرایط یک نفر دیگه ام ممکن بدتر از این باش ممکن با خیلی چیزاش نتونی بسازی . فقط نظرمو گفتم ناراحت نشین.

5. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

راستش خیلی ازماها برای انتقام گرفتن خودمونو از چاله به چاه میندازیم ....

ولی خب در حال حاضر چاره ای جز به صبر نیست ...

بقول معروف : خیر در چیزیه که اتفاق میفته ...

از کجا معلوم که با نامزد اولی خوشبخت میشدید ... ؟

دوست عزیز عشق یعنی اینکه واقعا" حالت خوب باشه وگرنه خیلی از دوستانی که اینجا مشکلاتشونو

مطرح میکنن با عشق واقعی هم ازدواج کرده ان ...

ولی متاسفانه بعد از مدتی اون عشق رنگ باخته و نتونسته بیشتر از مدتی مشخص روال رو عادی نگه داره ...

بهتره با خودت فکر کنی و ببینی از زندگی چی میخوای ؟ و تکلیفت رو با خودت مشخص کنی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

آدم تا خودش نخواد عاشق نمیشه

اگه بخوای میتونی عاشق یک سنگ بشی ، اگه هم نخوای حتی نمیتونی عاشق خالقت که تو رو خلق کرده بشی

شما هم اگه میخواین عاشق بشین احساساتتون رو تحت کنترل خودتون در بیارین

اگه بخواین میتونین شوهرتون رو هم عاشق خودتون کنید

کار نشد نداریم

برا بهتر شدن روابتتون با همسرتون میتونین پیش مشاور برین . . .

کتاب های که لازمه رو بدین همسرتون مطالعه کنه ، حتی اگه لازمه خودتون هم یه مطالعه ای در مورد مردا کنـید [replacer_a] رازهـایی در مورد مــردان کـه بهـتر است خــانم هـا بــداننـد

از تلاش درست بر ندارین و تسلیم نشین

9. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من اینا همه الکیه آدما همیشه می فهمن چکار می کنن اینکه نفهمیدم و نشد و نذاشتن فقط حرفه و تازه اگه ادم بخواد علاقه بعد ازدواج بین زوجین بیشتر و محکم تر از دوستی های قبل و عشقای قبل ازداوجه. میتونه علاقه ایجاد شه

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط lena نمایش پست ها
    سلام میخوام شمارو نصیحتی بکنم
    قبل از ازدواجم عاشق کسی بودم که بهم علاقه نداشت، برای اینکه ثابت کنم که بهش علاقه ایی ندارم ( که اتفاقا خیلی علاقه مند بودم) با همسرم ازدواج کردم. بعد از اینکه همه چیز خوابید تازه متوجه شدم چه غلطی کردم. دیدم که اصلا علاقه ایی به همسرم ندارم. از خانواده شوهرم هم متنفرم، سطح خانوادگی همسرم پایینتر از منه. خیلی زجر میکشم. البته الان به همسرم عادت کردم ولی عاشق نیستم یعنی هیچوقت نبودم. این عادت هم بخاطر یکسال زندگی کردن باهاشه، یعنی بیشتر وابسته شدم، مثل وابستگی آدم به وسایل یا حیوون خونگیش! خیلی موقعها به خودم میگم که ازش جدا بشم ولی تا به مرحله عمل میرسه اصلا نمیتونم
    تازه مشکلات داخلی هم دارم، بعد یکسال زندگی، هنوز دخترم!!! شوهرم نتونسته کاری کنه، سردمزاجه . همش افسردم. نمیدونم چکارکنم. شوهرم میگه تو داری ناشکری میکنی، ولی دوست دارم یه روز همه چیزمو بزارم فرار کنم برم............ برم دنبال آرزوهام......
    نصیحتم به شما اینه که زمان ازدواجتون به این نکته توجه کنید که خانواده همسرتون در سطح خودتون باشه، این خییییییییییییییییلی مهمه .دوم اینکه با کسی ازدواج کنید که بهش علاقه دارید حتی این علاقه یه خورده باشه.
    عشق خیلی مقدسه، خیلی کارا میکنه. زندگیتونو با عشق شروع کنید ،نگید که عشق بعدا تو زندگی میاد. اگه اولش عشق نباشه، منتظرش نباشید، چون نمیاد
    شما علاوه بر اينكه با آينده خودتون بازي كردين با آينده همسرتون هم بازي كردين هميشه لازم نيست ايثار كنيم فقط كمي از خودخواهيمون هم كم كنيم خوبه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)