نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: علاقه شدید به افراد مختلف

974
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9021
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه شدید به افراد مختلف

سلام من 20 سالمه . همیشه از وقتی یادم میاد به افراد موفق و اونایی که شخصیتشون جوری بوده که بقیه بهشون احترام میذاشتن خوشم میومده.
    این علاقه عادی نبوده . طوری که مثلا یه مدتی همش به اون فرد فکر میکنم و کلی تو ذهنم تصور میکنم که منم در کنار اون هستم و مثلا اگر از لحاظ کاری موفق باشه تصور میکنم که خیلی با هم صمیمی هستیم و با هم کار می کنیم و ...
    این رفتار از حدود 7و 8 سال پیش که یادم میاد با من بوده.
    اون زمان اکثرا این علاقه نسبت به معلم هام بود. تا جایی که یادمه اینقدر به یکی از معلم هام علاقه داشتم که هر روز در جاهای مختلف سر راهش تو مدرسه می ایستادم تا فقط ببینمش.
    البته هیچ وقت هیچ وقت به خودشون حرفی نزدم و هیچ کس دیگه ای هم ازین علاقه خبر نداشت.
    این فکرا هم زمانی که یه مدت دور میشدم ازش تموم میشد .
    حالا دانشجو هستم و این علاقه به یکی از استادای مردم پیش اومده.
    دیگه خسته شدم ازین فکرا.
    طوری شده که شبا قبل از خواب اگه تصور نکنم که کنارشم و باهم صمیمانه حرف میزنیم و ... خوابم نمیبره. از هر وموقعیتی هم دوست دارم استفاده کنم که به خیالاتم فکر کنم.
    البته همیشه تصور در کنار هم بودن هام محدودیت داره و هیچ وقت جنسی نبوده . این آقا هم سنشون خیلی زیاده ولی واقعا مجذوبشون شدم.
    به نظرتون باید چکار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8324
    تشکـر
    0
    تشکر شده 36 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه شدید به افراد مختلف

سلام راضیه .....ای بابا شما چرا این چیزا رو خیلی بزرگ می کنید خوب اینکه دوست داشتی با آدم های موفق رفت و آمد داشته باشی که چیز بدی نیست البته تا حدی که منطقی باشه ولی اینکه شما تو خیالات خودتون خیال بافی می کنید چیز دیگه ایی خودتو به چیزای دیگه سرگرم کن من اگه خودم می خوام یه چیزی رو ترک کنم تا چندین بار نمی زارم به اون چیز فک کنم بعد از مدتی اصلا می بینم که فراموشش کردم .....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9021
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل همینه که نمیتونم دست ازین خیال بافی ها بردارم . مثل معتادا شدم . بیشتر ترسم هم اینه که بشم مثل مالیخولیایی ها .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط راضیه93 نمایش پست ها
    سلام من 20 سالمه . همیشه از وقتی یادم میاد به افراد موفق و اونایی که شخصیتشون جوری بوده که بقیه بهشون احترام میذاشتن خوشم میومده.
    این علاقه عادی نبوده . طوری که مثلا یه مدتی همش به اون فرد فکر میکنم و کلی تو ذهنم تصور میکنم که منم در کنار اون هستم و مثلا اگر از لحاظ کاری موفق باشه تصور میکنم که خیلی با هم صمیمی هستیم و با هم کار می کنیم و ...
    این رفتار از حدود 7و 8 سال پیش که یادم میاد با من بوده.
    اون زمان اکثرا این علاقه نسبت به معلم هام بود. تا جایی که یادمه اینقدر به یکی از معلم هام علاقه داشتم که هر روز در جاهای مختلف سر راهش تو مدرسه می ایستادم تا فقط ببینمش.
    البته هیچ وقت هیچ وقت به خودشون حرفی نزدم و هیچ کس دیگه ای هم ازین علاقه خبر نداشت.
    این فکرا هم زمانی که یه مدت دور میشدم ازش تموم میشد .
    حالا دانشجو هستم و این علاقه به یکی از استادای مردم پیش اومده.
    دیگه خسته شدم ازین فکرا.
    طوری شده که شبا قبل از خواب اگه تصور نکنم که کنارشم و باهم صمیمانه حرف میزنیم و ... خوابم نمیبره. از هر وموقعیتی هم دوست دارم استفاده کنم که به خیالاتم فکر کنم.
    البته همیشه تصور در کنار هم بودن هام محدودیت داره و هیچ وقت جنسی نبوده . این آقا هم سنشون خیلی زیاده ولی واقعا مجذوبشون شدم.
    به نظرتون باید چکار کنم ؟
    عزیزم این رفتار شما نوعی همذات پنداری به حساب میاد ...

و از قدرت ذهنی شما سرچشمه میگیره ...

و اگه در مسیر درستی قرار بگیره و با افراد موفق باشه باعث میشه که شما بیشتر به موفقیت و

رسیدن به چیزهایکه شما دوست دارید ، نزدیکتر بشید ...

در این مورد میتونید حضوری مراجعه به مشاور کنید تا با بررسی کامل شخصیت شما بتونه بهتون کمک کنه
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

5. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد