نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: مشاوره طلاق

2511
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره طلاق

با سلام.24 سالمه ی پسر 4 ساله دارم 6 سال از ازدواجم میگذره متاسفانه ادامه دادن این زندگی برایم مشکل شده شوهرم اعتیاد داره به مواد سفید دوازده ساله دوبار ترک کرده ولی دیشب تو ماشین قرص متادون و خواب پیدا کردم قسم میخوره مال من نبوده ،باور نمیکنم اون اصلا من رو آدم حساب نمیکنه مدام دعوا و بحث داریم بیکاره استقلال مالی نداشتیمخانواده اش خیلی بهم بی احترامی میکنن منو مقصر اعتیاد پسرشون میدونند با اینکه وضع مالی خیلی خوبی دارن ولی همیشه من در بضاعت بوده ام هیچوقت ارتباط عاشقانه ای نداشتیم مثلا تا حالا با هم قدم نزدیم یا با هم حرف نزدیم سر مسیله ای تا میخوام حرف بزنم فحش و دعوا دستم روم بلند میکنه بارها شده تو جمع بهم بگه بروگمشو آدم نیستی تو زن خراب و فاسدی هستی صبح خوابه ساعت 12 میره بیرون هرروز ی بهانه ای میاره تا ساعت 3 میات خونه باز 5 میره بیرون 10 یا 11 شب میاد اگر اعتراض کنم قیافه میگیره برام و تا حرف بزنم چنان داد میزنه که بچم وحشت میکنه به خانواده ام فحش میده به خودم همه توهینی میکنه از همه چیزمایراد میگیره بارها بهم گفته ازت بدم میاد برام مهم نیستی دروغ زیاد میگه چندبار چند تیکه از طلاهامو بدون اجازه برده فروخته بعد میگه مال خودمه نباید ازتو اجازه میگرفتم هیچ احساس مسولیتی به ما نداره مثلا چندین بار متوجه شدم تو خیلی جاها خودشو مجرد معرفی میکنه بهم خیانت کرده چندبار و جدیدا خودش و خانواده اش بهم گیر دادن که تو با نامحرم ارتباط داری وخیلی مشکلات دیگه بنظر شما من باید چکار کنم همش به طلاق فکر میکنم در ضمن خانواده ام اصلا پشتم نیستن آیا بعد از طلاق شرایط زندگی از این جهنم هم بدتر میشه کمکم کنید واقعا تنهام همش گریه میکنم که چ بدی کرده بودم که خدا این همه بلا سرم میاره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ :مشاوره طلاق

راستش دوست عزیز شرایط بسیار مشکلیه ...

شما در اون محیط هستید و میدونید که آیا امکان ادامه دادن هست یا خیر ؟

به هرحال هر کسی میدونه موندن به صلاحه و یا برگشت ؟

ولی چیزی که هست با این رویه و در معرض تهمت زدن به شما واقعا" زندگی بسیار شکننده خواهد شد ...

ولی اینکه کدوم که برای شما سنگین تر باشه واقعا" به خواست خودتون مربوط میشه...

خواهشا" برای دنبال کردن مطلب در ادامه همین تاپیک توضیح بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راستش دوست عزیز شرایط بسیار مشکلیه ...

شما در اون محیط هستید و میدونید که آیا امکان ادامه دادن هست یا خیر ؟

به هرحال هر کسی میدونه موندن به صلاحه و یا برگشت ؟

ولی چیزی که هست با این رویه و در معرض تهمت زدن به شما واقعا" زندگی بسیار شکننده خواهد شد ...

ولی اینکه کدوم که برای شما سنگین تر باشه واقعا" به خواست خودتون مربوط میشه...

خواهشا" برای دنبال کردن مطلب در ادامه همین تاپیک توضیح بدید
    من رسما دارم دیوونه میشم مدام تو فکرم چرا زندگی من اینطور شد چرا خدا ضجه هامو نمیبینه چرا مارو قربانی این کرد ، امکان ادامه برام خیلی سخته حتی یکبار خودکشی هم کردم ولی نمردم بخاطر حرف مردم قدرت طلاق گرفتن ندارم چون ی شهرستان کوچک زندگی میکنیم نمیتونم بگم شکست خوردم توان نگاه های سنگین مردم رو بعد از طلاق ندارم استقلال مالی ندارم تا حالا هیچکاری نکردم بعد از طلاق چطور خودم و پسرم رو تامین کنم حامی ندارم بخدا من تا حالا با وجود این همه مشکل خیانت نکردم ولی از وقتی برادر شوهرم ی زن مطلقه گرفته که گذشته خیلی بدی داشته اون همش حرف پشت سرم درمیاره و خیلی راحت تو جمع میگه که با فلان نفر ارتباط داشتی حالا بهم گیر دادن تو با اونا رابطه داشتی درصورتیکه من اصلا نمیشناسم اینایی رو که میگن از یه طرفم دلم برای بچم میسوزه با این همه دادو بیداد که پدرش سرش میکنه بازم خیلی دوسش داره میگه حتما من کار بدی کردم بابا عصبانی شده تنها چیزی که دارم 300 گرم طلا هست آیا میشه کاری کرد بچم بعد از طلاق چی سرش میاد ؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا کسی جوابمو نمیده دارم از بین میرم ی راهی نشونم بدین

6. کاربران زیر از fatma gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fatma gol نمایش پست ها
    با سلام.24 سالمه ی پسر 4 ساله دارم 6 سال از ازدواجم میگذره متاسفانه ادامه دادن این زندگی برایم مشکل شده شوهرم اعتیاد داره به مواد سفید دوازده ساله دوبار ترک کرده ولی دیشب تو ماشین قرص متادون و خواب پیدا کردم قسم میخوره مال من نبوده ،باور نمیکنم اون اصلا من رو آدم حساب نمیکنه مدام دعوا و بحث داریم بیکاره استقلال مالی نداشتیمخانواده اش خیلی بهم بی احترامی میکنن منو مقصر اعتیاد پسرشون میدونند با اینکه وضع مالی خیلی خوبی دارن ولی همیشه من در بضاعت بوده ام هیچوقت ارتباط عاشقانه ای نداشتیم مثلا تا حالا با هم قدم نزدیم یا با هم حرف نزدیم سر مسیله ای تا میخوام حرف بزنم فحش و دعوا دستم روم بلند میکنه بارها شده تو جمع بهم بگه بروگمشو آدم نیستی تو زن خراب و فاسدی هستی صبح خوابه ساعت 12 میره بیرون هرروز ی بهانه ای میاره تا ساعت 3 میات خونه باز 5 میره بیرون 10 یا 11 شب میاد اگر اعتراض کنم قیافه میگیره برام و تا حرف بزنم چنان داد میزنه که بچم وحشت میکنه به خانواده ام فحش میده به خودم همه توهینی میکنه از همه چیزمایراد میگیره بارها بهم گفته ازت بدم میاد برام مهم نیستی دروغ زیاد میگه چندبار چند تیکه از طلاهامو بدون اجازه برده فروخته بعد میگه مال خودمه نباید ازتو اجازه میگرفتم هیچ احساس مسولیتی به ما نداره مثلا چندین بار متوجه شدم تو خیلی جاها خودشو مجرد معرفی میکنه بهم خیانت کرده چندبار و جدیدا خودش و خانواده اش بهم گیر دادن که تو با نامحرم ارتباط داری وخیلی مشکلات دیگه بنظر شما من باید چکار کنم همش به طلاق فکر میکنم در ضمن خانواده ام اصلا پشتم نیستن آیا بعد از طلاق شرایط زندگی از این جهنم هم بدتر میشه کمکم کنید واقعا تنهام همش گریه میکنم که چ بدی کرده بودم که خدا این همه بلا سرم میاره
    سلام

خیلی متاسفم عزیز از انچه که خواندم, به قول یکی از همکاران و دوستان خوب ما ازدواج غلط بده ولی طلاق غلط خیلی خیلی خیلی بده!

ببین گلم تو سن 18 سالگی ازدواج کردی 24 سالته پس 4 ساله داری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچه شما کلا آسیب دیده و داغون هست با شرایطی که شما گفتی تنها را شما اول رسیدن به یک اسقلال مالیست که میتونه یک شغل مناسب با توجه به شرایط خودتون و یا یک ساپورت مالیه که بتوانید

مستقل زندگی کنید و بعد طلاق.

نگران فرزندتون هم نباشید. اولا قانون مشخص خواهد کرد و در ثانی در این زندگی پر از آشوب بیشتر صدمه خواهد دید تا اینکه با یکی از شما ها باشه.

موفق باشید

دکترا در روانشناسی

8. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم آقا شهرام

بله متاسفانه با این سن کم با مشکلات بزرگی روبه رو شدم ، منظور شما اینه که فعلا با سیاست برای خودم پس انداز قابل توجهی بکنم و بعد اقدام برای طلاق اگر مدرکی داشته باشم پزشکی که ثابت کنم اعتیاد داره حق نگهداری فرزند رو به من میدهند؟
    در حال حاضر فقط 40 میلیون دارم .....
    لطفا راهنمایی بفرمایید خواهش میکنم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم متاسفم خیلی برات سخته
    تو زندگی خیلی از آدما مشکلات پیش میاد واسه شمام شرایطتون رنج آوره.شما با این اوصافی که گفتین بهتره طلاق بگیرین تا بدتر از این نشه البته بستگی داره که شرایطتون چجوریه باشه.
    چرا خانوادت ساپورتت نمیکنن
    به حرف مردم توجه نکن .مردم فقط با گوششون میشنون راجع به آدم قضاوت میکنن.مهم اینه که تو یک انسانی و نهایت تلاشتو واسه زندگیت کردی.بچتم سعی کن از این وضعیت دور کنی روش تاثیر بیشتر نذاره.
    اگه تونستی با یه مشاوره حقوقی و روانشناس حضوری صحبت کن

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم شاید بخاطر مشکلات خودشون جایی برای مشکلات من نداشته باشن آخه چندبار بصورت قهر رفتم ولی محلم نذاشتن میدونن اعتیاد داره خیلی تند رفتاری میکنه بی احترامی میکنه ولی به روی خودشون نمیارن زندگی باهاشون سخته از دست اونا ازدواج کردم که زندگی راحتی رو خیر سرم با آرامش تجربه کنم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ممنونم آقا شهرام

بله متاسفانه با این سن کم با مشکلات بزرگی روبه رو شدم ، منظور شما اینه که فعلا با سیاست برای خودم پس انداز قابل توجهی بکنم و بعد اقدام برای طلاق اگر مدرکی داشته باشم پزشکی که ثابت کنم اعتیاد داره حق نگهداری فرزند رو به من میدهند؟
    در حال حاضر فقط 40 میلیون دارم .....
    لطفا راهنمایی بفرمایید خواهش میکنم
    سلام

ببینید عزیز منظورم من دقیقا درامدی است که بتوانید بتوانید زندگی خود را اداره کنید وحداقل امکانت رو داشته باشید میتونه یک شغل باشه و سرمایه گذاری در کاری و شراکت در امر اقتصادی

تا نیاز و وابستگی و به قولی ناتوانی مالی نداشته باشید و بعد مستقل شید. فعلا موضوع کودک شما نیست تصور کنید که کودک را به شما بدهند در صورت نداشتن توان مالی بیشتر برای فرزندتان

رنج خواهید برد!

پس توان مالی و حداقل درامد برای زندگی خود و کودکتان سپس اقدام به حضانت فرزند و جدایی من حقوق دان نیستم ولی گمان میکنم اگر والدین یکیشان معتاد باشد حق حذانت به دیگری واگذار میشود. موفق باشید.

دکترا در روانشناسی

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8688
    تشکـر
    260
    تشکر شده 57 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم از اینی که خوندم.باید بگم اصلا به حرفه مردم توجهی نکن چون تحت هر شرایطی حرف در میارن به نظره من با همسرت جدی صحبت کن . مسله ی طلاق و بیان کن و اگر دیدی براش فرقی نداره جدا بشی بهتره شما الان 24 سال داری هنوز کلی راه پیش روت هست پس اولین کاری که میکنی استقلال مالی پیدا کن

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

• ممنونم دوستای عزیز الان به فکر این موضوع افتادم استقلال مالی پس فعلا روی این موضوع جدی کار میکنم و بعد جدا میشم میدونم درست نمیشه نهایت تلاشمو کردم مشکل زندگی ما یکی دوتا نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)