نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: دوران نامزدی خواستگار

2114
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

دوران نامزدی خواستگار

سلام دوستان عزیزم .میخواستم یه موضوعی رو مطرح کنم ازتون مشاوره بگیرم و همچنین از مشاوران محترم سایت
    خواهرم بارش یه خاستگار اومده که 11 سال از خودش زرگتره و قبلا به گفته خودش 2 سال نامزد کزده بوده با یک دختر دیگه که علت جداییشون خواسته های نامعقول مالیه دختر خانوم بوده.خواهرم دورادور این آقا رو میشناختن
    اما اطلاعات زیادی ازشون ندارن.من به خواهرم گفتم که ازش درخواست کنه که با دختره صحبت کنه چون دوسال برای نامزدی دیره و ممکنه که عقد یا ازدواج کرده بوده باشه.از طرفی میترسم که مشکل رفتاری این آقا باعث جدایی بوده باشه.تو حرفاش به خواهرم اینطوری گفته که من از دخترها میترسم.حالا خانوادم بهش میگن که بهتره بیخیال شی دیگه چون شرایط اینجوری خوب نیست و ممکنه تو آینده مشل ایجاد شه و اون مردی که یبار ازدواج کرده و زنشو طلاق داده ممکنه بازم اینکارو بکنه یا مشکل رفتاری داشته باشه.و خواهرم از این میترسه که اگه به حرف خانواده گوش کنه یک موقعیت رو ازدست داده و اگه گوش نکنه نگران عواقب تصمیم نادرستشه.لطفا کمکمون کنید بنظرتون چیکار کنه

ممنون از لطفتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوران نامزدی خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط tavoos نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم .میخواستم یه موضوعی رو مطرح کنم ازتون مشاوره بگیرم و همچنین از مشاوران محترم سایت
    خواهرم بارش یه خاستگار اومده که 11 سال از خودش زرگتره و قبلا به گفته خودش 2 سال نامزد کزده بوده با یک دختر دیگه که علت جداییشون خواسته های نامعقول مالیه دختر خانوم بوده.خواهرم دورادور این آقا رو میشناختن
    اما اطلاعات زیادی ازشون ندارن.من به خواهرم گفتم که ازش درخواست کنه که با دختره صحبت کنه چون دوسال برای نامزدی دیره و ممکنه که عقد یا ازدواج کرده بوده باشه.از طرفی میترسم که مشکل رفتاری این آقا باعث جدایی بوده باشه.تو حرفاش به خواهرم اینطوری گفته که من از دخترها میترسم.حالا خانوادم بهش میگن که بهتره بیخیال شی دیگه چون شرایط اینجوری خوب نیست و ممکنه تو آینده مشل ایجاد شه و اون مردی که یبار ازدواج کرده و زنشو طلاق داده ممکنه بازم اینکارو بکنه یا مشکل رفتاری داشته باشه.و خواهرم از این میترسه که اگه به حرف خانواده گوش کنه یک موقعیت رو ازدست داده و اگه گوش نکنه نگران عواقب تصمیم نادرستشه.لطفا کمکمون کنید بنظرتون چیکار کنه

ممنون از لطفتون
    خب کسی از آینده خبر نداره و خواهر شما میتونه با مشاوره ازدواج مشورت کنه ...

و تحت نظر ایشون دوره نامزدی رو با این آقا ادامه بده تا بتونه در سایه مراوده و معاشرت با اخلاق همدیگه آشنا بشن ...

چون تا این مراوده نباشه شناخت و اعتماد به وجود نمیاد ...

و شکست نامزدی سابق این آقا نمیتونه ملاک تصمیم گیری شما قرار بگیره ...

چون ممکنه کسی چنین شرایطی داشته باشه و به شما هم نگه ....
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتره خواهرتون ازدواج نکنه این نظرمنه چون اون مردی که 2تادخترراطلاق داده مطمئنا اون دخترا نمیذارن خواهرتون راحت زندگی کنه ویاممکنه اون اقا دچارخوددرگیری بشه وهمه کاسه کوزه هاروبی دلیل سرخواهرت بش************ه اون اقابایدبازنی عین خودش ازدواج کنه نه باخواهرمجردشما مگراینکه استثایی قرارباشه یعنی مطمئن بشید شوهرخوبی میشه ولی تااونجاکه بدونم این اقابراساس گفته شما خواهرتونوخوشبخت نمیکنه
    تصمیم باخودتونهه من فقط نظردادم
    تصمیم باخودتونه

5. کاربران زیر از گل وفا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط گل وفا نمایش پست ها
    بهتره خواهرتون ازدواج نکنه این نظرمنه چون اون مردی که 2تادخترراطلاق داده مطمئنا اون دخترا نمیذارن خواهرتون راحت زندگی کنه ویاممکنه اون اقا دچارخوددرگیری بشه وهمه کاسه کوزه هاروبی دلیل سرخواهرت بش************ه اون اقابایدبازنی عین خودش ازدواج کنه نه باخواهرمجردشما مگراینکه استثایی قرارباشه یعنی مطمئن بشید شوهرخوبی میشه ولی تااونجاکه بدونم این اقابراساس گفته شما خواهرتونوخوشبخت نمیکنه
    تصمیم باخودتونهه من فقط نظردادم
    تصمیم باخودتونه
    سلام ممنون از نظرتون
    ایشون دوتا زن رو طلاق ندادن حدود دوسالی با یک خانوم نامزد بوده که ازهم جدا شدن

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم

اولا 11 سال، اختلاف سنی زیادیه، چون طرفین در دو بازه سنی قرار میگیرن که میتونه براشون در آینده مشکل ساز بشه،
    مثلا وقتی دختر خانوم در جوانی هست و هنوز شور و شوق و انرژی زیادی داره ، همسرش در اوایل میانسالی قرار میگیره
    که نیاز به آرامش بیشتری داره و شاید حوصله و انرژی کمتری داشته باشه
    البته این موضوع خیلی کلی هست و بازم به افراد بستگی داری، استثناهایی پیدا میشه که با این اختلاف سن هم خوشبخت بشن

درمورد رابطه ی قبل ، اینکه دوسال نامزد بودن و بعد بهم خورده به خودی خود دلیلی بر مشکل داشتن این آقا نیست
    ولی به نظر منم لازمه با دختر خانوم صحبتی داشته باشین و دلیل بهم خوردن رابطه شون بعد از این مدت نسبتا طولانی را از زبون ایشونم جویا بشین
    و به آقای خواستگار گوشزد کنین که درخواست این ملاقات یه امر کاملا منطقیه و دلیلی بر بی اعتمادی شما نیست

مشاوره حضوری ازدواج را فراموش نکنین
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام عزیزم

اولا 11 سال، اختلاف سنی زیادیه، چون طرفین در دو بازه سنی قرار میگیرن که میتونه براشون در آینده مشکل ساز بشه،
    مثلا وقتی دختر خانوم در جوانی هست و هنوز شور و شوق و انرژی زیادی داره ، همسرش در اوایل میانسالی قرار میگیره
    که نیاز به آرامش بیشتری داره و شاید حوصله و انرژی کمتری داشته باشه
    البته این موضوع خیلی کلی هست و بازم به افراد بستگی داری، استثناهایی پیدا میشه که با این اختلاف سن هم خوشبخت بشن

درمورد رابطه ی قبل ، اینکه دوسال نامزد بودن و بعد بهم خورده به خودی خود دلیلی بر مشکل داشتن این آقا نیست
    ولی به نظر منم لازمه با دختر خانوم صحبتی داشته باشین و دلیل بهم خوردن رابطه شون بعد از این مدت نسبتا طولانی را از زبون ایشونم جویا بشین
    و به آقای خواستگار گوشزد کنین که درخواست این ملاقات یه امر کاملا منطقیه و دلیلی بر بی اعتمادی شما نیست

مشاوره حضوری ازدواج را فراموش نکنین
    خیلی ممنونم نغمه جان
    پس بنظرت بهتره ادامه بدن شناختشونو از هم؟

10. کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

بله چرا که نه، شناخت که ضرر نداره، درحال حاضر هیچ دلیل قطعی برای رد کردن این خواستگار نیست
    شما فقط به خواهرت درمورد احتمال مشکلاتی که اختلاف سن میتونه ایجاد کنه توضیح بده و ببین خودش با این موضوع مشکلی نداره؟
    با نامزد قبلی هم که صحبت کنین خیلی چیزا دستگیرتون میشه که میتونین بهتر تصمیم بگیرین
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    بله چرا که نه، شناخت که ضرر نداره، درحال حاضر هیچ دلیل قطعی برای رد کردن این خواستگار نیست
    شما فقط به خواهرت درمورد احتمال مشکلاتی که اختلاف سن میتونه ایجاد کنه توضیح بده و ببین خودش با این موضوع مشکلی نداره؟
    با نامزد قبلی هم که صحبت کنین خیلی چیزا دستگیرتون میشه که میتونین بهتر تصمیم بگیرین
    ممنونم گلم بابت کمکات خدا خودش کمک کنه

14. کاربران زیر از tavoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9119
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختری هستم25ساله یک ماهی میشه نامزدکردمولی هیچ حسی نسبت به نامزدم ندارم یه موقع هایی ازرفتاراش هم بدم میادبهشم گفتم میگه دیگه تکرارنمیشه
    قبل ازاینکه نامزدکنیم ازم خواستگاری کردبه نظرم اومدباملاک هایی ک من دوس دارم خیلی فرق میکنه وبه این خاطرجواب رددادم ولی بعدچندوقت دوباره خواستگاری کردومن ازترس اینکه سنم داره میره بالاوشایدپسرخوب توجامعه کم شده قبول کردم بیادتالحظه ی اخرم ک میخواستم نامزدکنم شک داشتم که ایامیتونم دوسش داشته باشم دراینده یانه ولی دلم پیشش نبودوالان هم هرچقدرزمان میگذره هیچ حسی نسبت بهش پیدانکردم نمیدونم چیکارکنم ازطرفی هم دلم میسوزه این همه هزینه کرده واسه نامزدی ودلش میشکنه
    وماچون سه تاخواهردم بخت هستیم همه توفامیل میگن شماازدواج نکردیدوباروح وروان مابازی میکنن

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9125
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zory نمایش پست ها
    سلام دختری هستم25ساله یک ماهی میشه نامزدکردمولی هیچ حسی نسبت به نامزدم ندارم یه موقع هایی ازرفتاراش هم بدم میادبهشم گفتم میگه دیگه تکرارنمیشه
    قبل ازاینکه نامزدکنیم ازم خواستگاری کردبه نظرم اومدباملاک هایی ک من دوس دارم خیلی فرق میکنه وبه این خاطرجواب رددادم ولی بعدچندوقت دوباره خواستگاری کردومن ازترس اینکه سنم داره میره بالاوشایدپسرخوب توجامعه کم شده قبول کردم بیادتالحظه ی اخرم ک میخواستم نامزدکنم شک داشتم که ایامیتونم دوسش داشته باشم دراینده یانه ولی دلم پیشش نبودوالان هم هرچقدرزمان میگذره هیچ حسی نسبت بهش پیدانکردم نمیدونم چیکارکنم ازطرفی هم دلم میسوزه این همه هزینه کرده واسه نامزدی ودلش میشکنه
    وماچون سه تاخواهردم بخت هستیم همه توفامیل میگن شماازدواج نکردیدوباروح وروان مابازی میکنن
    عزیزم تو ازدواج بیرحم نباش ولی بخاطر اینکه خرج کرده و اینچیزا دلت نسوزه ما دخترا اصلا ما آدمها باید یاد یریم یه کم دلمون واسه خودمونم بسوزه
    حتما حتما پیش یه مشاور خوب برو تکرار میکنم مشاور خوب

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط zory نمایش پست ها
    سلام كاش وقتي داريم تصميم مي گيرين كمي هم فكر طرف مقابل باشيم نه فقط به خودمان و آينده خودمان

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

شرمنده اوکی ولی بامردمطلقه ازدواج نکنه بهتره

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

عریزم چرا وقتی دودل بودی همچینکاری کردی مساله یک عمر زنددگیه الانم نمیگم نامزدیت بهم بزن ولی دلت واسه آیندتون بسوزه ، شاید عشق بعد ازدواج بوجود بیاد پس جای فکرای منفی به چیزای قشنگ و نقاط مثبتش فکرکن ، درضمن دهن مردم هیچوقت نمیشه بست نباید اصلا به حرفاشون اهمیت داد تو برای خودت زندگی میکنی نه مردم پس زیاد درگیر نشو.

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    تشکر شده 26 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام سلام این مشکل برای یکی از فامیلامون پیش اومد هرچی گفتیم نکن اینکارو ازدواج کرد
    به خواهرتون بگید اگه یه مرد یه بار ازدواج کنه و طلاق بخواد بگیره دیگه بهش اطمینانی نیست همین فامیلمون شوهرش 15 سال ازش بزرگتر بود
    قبلا طلاق گرفته بعد با فامیلمون ازدواج کرد بعد اینو با یه زن دیگه پلیس گرفته و فعلا شگایت ها دارن عجیب
    پس اگه خواهرتون براتون مهمه از نظره بنده ازدواج نکنه بهتره چون یه بار طلاق یعنی خدایی نکرده بازم طلاق میگیره
    مثال میزنم: دیدی یکی میره زندان به خاطر دعوا؟
    بازم آدم نمیشه میگه من که رفتم زندان عدی شده برام پس بازم دعوا میگیرم
    گسی که یه چی عادی بشه براش دیکه کار تمومه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد