نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل بیکاری خواستگار

1260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8801
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل بیکاری خواستگار

تیر آخر برای بودن کنار عشقی ک مشکل کار داره سلام. من ۲۲سالمه دوساله با پسری ۲۶ساله دوست هستم، ک موفق ب ازدواج نشدیم. الان کارش رو هم ازدست داده و داره وقت تلف میکنه..و شرایط منو درک نمیکنه. براساس مشاورات قبلی تصمیم گرفتم باهاش اتمام حجت کنم ک اگر تا تاریخ مقرری نتونه جلو بیاد روی خواستگارام فکر کنم.البته ما شدیدا همدیگرو دوست داریم. الان هم عقل من داره این نوشته رو اینجا میذاره ن قلبم.کمکم کنید ب احساسم غلبه کنم و بااین آقا طوری رفتارکنم ک جدی بگیره حرفمو.درضمن من خواستگارایی با شرایط خیلی بهتر از ایشون دارم. ولی چون احساس و عشق برام مقدس تره دوست دارم بامعجزه عشق زندگیمو بسازم...ن اینکه با زندگی عشقو بسازمخواهش میکنم جواب بدید من ب کمکتون نیازدارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل بیکاری خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط leili1992 نمایش پست ها
    تیر آخر برای بودن کنار عشقی ک مشکل کار داره سلام. من ۲۲سالمه دوساله با پسری ۲۶ساله دوست هستم، ک موفق ب ازدواج نشدیم. الان کارش رو هم ازدست داده و داره وقت تلف میکنه..و شرایط منو درک نمیکنه. براساس مشاورات قبلی تصمیم گرفتم باهاش اتمام حجت کنم ک اگر تا تاریخ مقرری نتونه جلو بیاد روی خواستگارام فکر کنم.البته ما شدیدا همدیگرو دوست داریم. الان هم عقل من داره این نوشته رو اینجا میذاره ن قلبم.کمکم کنید ب احساسم غلبه کنم و بااین آقا طوری رفتارکنم ک جدی بگیره حرفمو.درضمن من خواستگارایی با شرایط خیلی بهتر از ایشون دارم. ولی چون احساس و عشق برام مقدس تره دوست دارم بامعجزه عشق زندگیمو بسازم...ن اینکه با زندگی عشقو بسازمخواهش میکنم جواب بدید من ب کمکتون نیازدارم.

خب اول از همه تکلیفتون رو با خودتون عقلانی و منطقی روشن کنید ...

به هر حال در این مدت به هم وابستگی پیدا کردید و اگه الان نارحت این رابطه هستید

از عوارض این رابطه های عاطفی امروزیه ....

ولی این یک رابطه رسمی نیست و الان وقت اون رسیده که شما تکلیفتون رو با این رابطه مشخص کنید

به هرحال بیکار شدن پسر یک نشونه است تا شما راحت تر تصمیم گیری کنید ...

چون هر اتفاقی در دنیا یک نشونه است که باید بهش توجه کرد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل بیکاری خواستگار

دوست عزيز تصميم آخرو شما ميگيرين پس چه بهتر كه اين تصميم و بيشتر با منطق بگيرين زيرا كه به مرور زمان مشكلات زندگي پيش بياد اين منطق كه مي تونه به شما كمك كنه تا احساس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد