نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: انتخاب شغل اینده

1182
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9094
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب شغل اینده

با سلام من 17 سالمه و در رشته کامپیوتر در حال درس خواندن هستم من به رشتم علاقه دارم و بیشتر از اون به رانندگی 18 چرخ علاقه بیشتری دارم و خیلی دوست دارم و استعداد این کارو هم دارم من هر وقت میام درس بخونم دو خط از کتابو که میخونم به خودم میگم چرا میخونی تویی که قراره راننده بشی و سرد میشم و نمیخونم و من باید تصمیممو بگیرم چون اگه بخوام در اینده خودم بتونم یه ماشین بخرم باید الان درسو رها کنم و برم دنبال کار تا این که بتونم در سن 25-26-27 خودم بتونم یه ماشین بخرم و باید به شغل های ساده بروم مثل گچکاری و از این قبیل تا پول در بیارم به نظر شما من با این روحیات بهتره درس بخونم یا برم دنبال علاقه و کار و سرسختی تا این که بتونم در سن 25-26 سالگی ماشین بخرم این یک معذل تو زندگی من شده ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : انتخاب شغل اینده

سلام
    دوست من هر شغلی که علاقه داری انتخاب کن ولی سعی خودت رو بکن با تحصیلات واردش بشی کامپیوتر هم رشته راحتیه کنکور رو رد کنی دانشگاه هلو برو تو گلو هست

3. کاربران زیر از cigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mirsa نمایش پست ها
    با سلام من 17 سالمه و در رشته کامپیوتر در حال درس خواندن هستم من به رشتم علاقه دارم و بیشتر از اون به رانندگی 18 چرخ علاقه بیشتری دارم و خیلی دوست دارم و استعداد این کارو هم دارم من هر وقت میام درس بخونم دو خط از کتابو که میخونم به خودم میگم چرا میخونی تویی که قراره راننده بشی و سرد میشم و نمیخونم و من باید تصمیممو بگیرم چون اگه بخوام در اینده خودم بتونم یه ماشین بخرم باید الان درسو رها کنم و برم دنبال کار تا این که بتونم در سن 25-26-27 خودم بتونم یه ماشین بخرم و باید به شغل های ساده بروم مثل گچکاری و از این قبیل تا پول در بیارم به نظر شما من با این روحیات بهتره درس بخونم یا برم دنبال علاقه و کار و سرسختی تا این که بتونم در سن 25-26 سالگی ماشین بخرم این یک معذل تو زندگی من شده ممنون میشم کمکم کنید
    دوست عزیز تمام این مواردی که گفتید به خواست و علاقه خودتون مربوط میشه

ولی در هر کاری خواستید وارد بشید سعی کنی بهترین باشید ...

درس خوندن با کار منافاتی نداره ... به طبع یک راننده باسواد بهتر میتونه کار کنه و شرایط رو درک کنه

مسلما" چنین فردی رو وقتی وارد اتاق ماشینش بشی متوجه تفاوتش با بقیه راننده ها خواهی شد ...

پس در هرکاری خواستی وارد بشی بهترین باش
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

5. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام .
    به نظر من شغل 18 چرخ درامد بیشتری نسبت به کامپیوتر داره.
    اما اینو در نظر داشته باش که برای به دست اوردن حدوود 70 80 میلون پول برای خرید ماشین سختیهایی باید بکشی و کار کنی و تو مدت 5 6 سالی که میخای پول جمع کنی امکان هر اتفاقی هست و اینکه هدفت تغیر کنه و جذب کارای مختلف دیگه و شرایطای دیگه بشی.این شغل وا سه کسی خوبه که پولش تو جیبش باشه.
    من خودم 27 سالمه و دیپلمم و از 18 سالگی کار کردم.انواع مشاغل گوناگون.
    چیزی که از علاقه مهمتره به نظر من پشتکاره.من با پشتکار قویم به هر چیزی میتونم علاقه مند بشم و اون کارو تا انتها دنبال کنم.
    به نظر من برای شما اتمام کردن درستون در این رشته بهتره.اگر پوله ماشینو نقد داری اینکارو انجام بده.اگر نداری مسیر زندگیتو دستخوش تغیر نکن.
    با تشکر

7. کاربران زیر از amir-00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9094
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان درسته من به دلیل این که الان پولی ندارم برای خریدن ماشین مجبورم 5-6 سال سخت کار کنم حتی کارهای ساده که ابرومند نیستن مثل گچ کاری که تابستونا هم کار میکنم و یارو گفته اگه درس نمیخونی بیا پیش خودم کار کنم من در شرایطی هستم که چند نفرو در خوانواده میبینم یکشون از سن 15 سالگی درس نخونده و سخت کار کرده و الان 26 سالشه و یه 18 چرخ داره و روحیه اش شاد و خوشحال و از نظر روابط اجتماعی بسیار قوی و... کسانی رو هم میبینم که درس خوندن و فوق لیسانس گرفتن و الان کار ندارن و اگه هم داشته باشن حقوق کم و افسرده شدن و از نظر روابط اجتماعی ضعیف شدن من با نگاه به سرنوشت اینا اصلا انگیزه ای برای درس خوندن ندارم و از طرف دیگر با نگاه کردن به زندگی اون کسایی که با سرسختی و تلاش الان زندگی خوبی از نظر اقتصادی و .... دارند امیدوار به کار کردن میشم که منم در اینده مثل اونا بشم و علاق هم به این شغل دارم رانندگی و از طرف دیگرم توانایی این رو ندارم که در رشته خودم کامپیوتر حرف اول رو بزنم مثلا باید کنجکاو باشن که من نیستم و یا اپدیت باشن که من نیستم
    من چی کار باید بکنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد