نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همه بهم کمک کنید ** خاهش میکنم

1107
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همه بهم کمک کنید ** خاهش میکنم

من امسال ترم اولی ام .. دلم میخاد با آدمای جدیدی که توی دانشگاه آشنامیشم رابطه ی خیلیییی توووپی برقرارکنم،برای اینکه دوستی های موفقی تجربه کنم،به تجربیات خودم قانع نشدم و این تاپیکو ایجاد کردم تا تجربیات همه رو در ضمینه ی محبوب شدن و دوست داشتنی شدن گوش کنم . لطفا کمکم کنین

این فرمول پیشنهادی من برای جذاب بودن و محبوبیته . دارم از روی ۴سال تجربه ی موفق اینو بهتون میگم ::

سعی کنین روزای اولی که وارد یه محیط جدید میشین (مثلا دانشگاه) شدیدا مغرور و کم حرف باشین ، غرور خودتونو با سکوت و کم حرف زدن و تحویل نگرفتن اطرافیان نشون بدین . اگه کسی شمارو تحویل گرفت بهش بها بدین ولی زود صمیمی نشین . اصلا به بقیه ی افرادی که با شما کاری ندارن کاری نداشته باشین،انقدر به همه بی توجهی کنین تا بیان سمتتون،تا کسی نیومده طرفتون شما نرین طرفش و آویزونش نشین
    اگه به کسایی که سمتتون جذب میشن بی توجهی کنین تبدیل به یه آدم منفور میشین،یه ادمی که انگار از دماغ فیل افتاده ... پیشنهاد میکنم تا دوهفته ی اول خیلی سکـــوت کنین و بجا حرف بزنین . تا وقتی که کسی رو کامل نشناختین به هیچــکسی اعتماد نکنین ، به هیچ عنوان در اوایل رابطه رازهای خودتونو نگین ... اینجوری همه مفهمن شما شخصیت پخته و جدی و با اقتداری هستین
    وقتی کم حرف باشین و بیجا حرف نزنین،همه ی اطرافیانتون میفهمن که شما ادم پخته ای هستین و ضعف رفاقت با کسی رو ندارین،چون آدمای پخته همیشه کمتر و بهتر و سنجیده حرف میزنن

2. 3 کاربران زیر از lovelygirl_raz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همه بهم کمک کنید ** خاهش میکنم

کسی راهکار بهتری نمیدونه

4. 2 کاربران زیر از lovelygirl_raz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همه بهم کمک کنید ** خاهش میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelygirl_raz نمایش پست ها
    من امسال ترم اولی ام .. دلم میخاد با آدمای جدیدی که توی دانشگاه آشنامیشم رابطه ی خیلیییی توووپی برقرارکنم،برای اینکه دوستی های موفقی تجربه کنم،به تجربیات خودم قانع نشدم و این تاپیکو ایجاد کردم تا تجربیات همه رو در ضمینه ی محبوب شدن و دوست داشتنی شدن گوش کنم . لطفا کمکم کنین
    این فرمول پیشنهادی من برای جذاب بودن و محبوبیته . دارم از روی ۴سال تجربه ی موفق اینو بهتون میگم ::
    سعی کنین روزای اولی که وارد یه محیط جدید میشین (مثلا دانشگاه) شدیدا مغرور و کم حرف باشین ، غرور خودتونو با سکوت و کم حرف زدن و تحویل نگرفتن اطرافیان نشون بدین . اگه کسی شمارو تحویل گرفت بهش بها بدین ولی زود صمیمی نشین . اصلا به بقیه ی افرادی که با شما کاری ندارن کاری نداشته باشین،انقدر به همه بی توجهی کنین تا بیان سمتتون،تا کسی نیومده طرفتون شما نرین طرفش و آویزونش نشین
    اگه به کسایی که سمتتون جذب میشن بی توجهی کنین تبدیل به یه آدم منفور میشین،یه ادمی که انگار از دماغ فیل افتاده ... پیشنهاد میکنم تا دوهفته ی اول خیلی سکـــوت کنین و بجا حرف بزنین . تا وقتی که کسی رو کامل نشناختین به هیچــکسی اعتماد نکنین ، به هیچ عنوان در اوایل رابطه رازهای خودتونو نگین ... اینجوری همه مفهمن شما شخصیت پخته و جدی و با اقتداری هستین
    وقتی کم حرف باشین و بیجا حرف نزنین،همه ی اطرافیانتون میفهمن که شما ادم پخته ای هستین و ضعف رفاقت با کسی رو ندارین،چون آدمای پخته همیشه کمتر و بهتر و سنجیده حرف میزنن
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    در رابطه با موضوعی که مطرح کردین اگه منظورتون از محبوب شدن و تجربه کردن دوستیهای موفق، در زمینه ارتباط با جنس مخالفه باید بگم که چرا بدنبال دوست داشتنی شدن هستید؟ و دلیلتون برای اینکه بدنبال جذاب بودن و محبوب شدن نزد جنس مخالف چیه؟
    برای اینکه بتونیم بهتر کمکتون کنیم نیاز به اطلاعات بیشتری داریم، پس لطفا بیشتر برامون بازش کنید

6. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد