نمایش نتایج: از 1 به 50 از 50

موضوع: خیانت همسر

44851
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9228
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb خیانت همسر

با سلام حدود 7 سال میشه که ازدواج کردیم و یک فرزند دختر هم داریم از زمانی که برای خانمم گوشی خریدم و لاینو رو نصب کرد مدام در این لاین بود به بهانه لاین خانوادگی و خواهرم و .... تا اینکه یک روز نیاز به تلفنش پیدا کردم و متوجه پیام های اون با یک فرد دیگه شدم که حتی از مسایل جنسی نیز بود بعد از اینکه فهمیدم اولش دروغ گفت که نه این ماله من نیست ولی بعدش گفت که دوروزه و بعد بالاخره متوجه شدیم که یک هفته است و حتی غیر از چت تلفنی نیز ارتباط بوده خیلی شکست خوردم من همسرمو خیلی دوستش دشتم براش هر کاری میکردمو و همیشه به امید دیدنش ظهر ها به خونه میومدم حالا با وجود اینکه گفت از کارم پشیمونم و فقط برای یک شوخی و اذیت کردن طرف بوده و کلی گریه موضوع را مخفی کردمو وبخشیدمش والانم لاینو تمام برنامه های چت رو پاک کردم هر روز از بابت این موضوع قلبم درد میگیره چه کار کنم تا حالا حتی یک بار هم بهش خیانت یا فکر خیانت نداشتم

2. کاربران زیر از faryborz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط faryborz نمایش پست ها
    با سلام حدود 7 سال میشه که ازدواج کردیم و یک فرزند دختر هم داریم از زمانی که برای خانمم گوشی خریدم و لاینو رو نصب کرد مدام در این لاین بود به بهانه لاین خانوادگی و خواهرم و .... تا اینکه یک روز نیاز به تلفنش پیدا کردم و متوجه پیام های اون با یک فرد دیگه شدم که حتی از مسایل جنسی نیز بود بعد از اینکه فهمیدم اولش دروغ گفت که نه این ماله من نیست ولی بعدش گفت که دوروزه و بعد بالاخره متوجه شدیم که یک هفته است و حتی غیر از چت تلفنی نیز ارتباط بوده خیلی شکست خوردم من همسرمو خیلی دوستش دشتم براش هر کاری میکردمو و همیشه به امید دیدنش ظهر ها به خونه میومدم حالا با وجود اینکه گفت از کارم پشیمونم و فقط برای یک شوخی و اذیت کردن طرف بوده و کلی گریه موضوع را مخفی کردمو وبخشیدمش والانم لاینو تمام برنامه های چت رو پاک کردم هر روز از بابت این موضوع قلبم درد میگیره چه کار کنم تا حالا حتی یک بار هم بهش خیانت یا فکر خیانت نداشتم
    خب بدترین چیزی که میتونه در خاطره یک زندگی بمونه چنین حرکاتیه که توجیهی برای انجامش وجود نداره...

خب در بیشتر این موارد بحث روابط جنسی وجود نداره و بیشتر بخاطر نوعی کنجکاوی تلقی میشه ...

متاسفانه ما هنوز نمیدونیم از این نرم افزارها چطور استفاده کنیم

و به همین خاطر بیشتر انگشت اتهام به سمت این مسایل هست ...

بهتره با تمام سختی یاد این اتفاق رو در ذهنتون کمرنگش کنید ....

چون قصد خیانتی در کار نبوده و یک رفتار سادلوحانه بوده و بس
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بنظرمن بهش فرصت بده شما با اين كارت يه جورايي اون و شرمنده ميكنيد واون حتما متوجه اين بزرگواريتون ميشه قبول دارم سخته تحمل اين موضوع ولي زندگي بالا و پايين داره برا زندگيت تلاش كن اميدوارم خانومتون متوجه اشتباهش بشه موفق باشيد.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط faryborz نمایش پست ها
    دوست عزيز شما باگذشت هستين مي دونم خيلي سخته اين اتفاق از ذهنتون پاك كنيد ولي همين كه بخشيدين يك قدم جلو هستين و مرور زمان بيشتر اوقات ميتونه به فراموشي اين موضوع كمك كنه به شرطي كه از ته دلتون ببخشيد مطمئنا نتيجه اين بزرگواري ميبينيد

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9296
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز شما خیلی مردونگی کردین که همسرتون و بخشیدین منم یه همسر هستم و چند وقتیه تو چت با کسی حرف میزنم اما دیگه میخوام تمومش کنم من هرگز به شوهرم خیانت نکردم ونخواهم کرد.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت آقا فریبرز ، و اعضای محترم .
    باید عرض کنم خدمتتون که، واقعا برای هیچ کس قابل درک نیست تا زمانی که تو شرایطش قرار نگرفته یا نگیره ( ان شا الله که واسه هیچ کس پیش نیاد ) . قطعا هر چی هم که ما بگیم بازم شما افکارتون متاثر از قضیه متلاطم شده، و این تلاطم زمانی فروکش می کنه که اولا زمان بهش بخوره و ثانیا شما بعنوان یک مرد با تدبیر و درایت بتونید، کنترل کانون خانواده رو بدست بگیرید و نذارید این مشکل خانوادتون رو از هم بپاشه . این تجربه، تلخ ولی ارزشمند بود تا من بعد قبل از اقدامی در خصوص بکار گیری فن اوری و تکنولوژی های نوین در خانواده اول به تبعات بکارگیری اون بعد فرهنگسازی, ظرفیت افراد خانواده و دست آخر هم کنترل و نظارت پیوسته توجه کنید. من در این خصوص تقصیر شما رو کم از خانمتون نمی بینم چرا که به تهدیدات موجود در فضای مجازی واقف بودید پس بعنوان مرد و سکاندار خانواده باید تدابیر لازم در این خصوص رو، مد نظر قرار می داید. الا ای حال فکر کنم بهتر باشه ی مدت خیلی کوتاه با خانمتو خیلی جدی و سر سنگین بر خورد کنید تا ایشون هم به عمق ناراحتی شما پی ببره ضمنا واسشون ی گوشی خیلی معمولی بخرید. و بذارید ی مدت با گوشی معمولی کار کنه، بعد ی مدت که شما آروم شدید و پشیمونی ایشون هم براتون مسلم شد، توی ی مناسبت خانوادگی ی گوشی مدرن براشون هدیه بخرید . آقا فریبرز باز هم تاکیید می کنم کنترل نا محسوس در حد جلوگیری از پاشش خانواده چه برای خانمتون و چه برای بچه یا بچه هاتون رو هیچ وقت از یاد نبرید، و نکته آخر و از همه مهمتر اینکه خودتون، رفتارتون و شخصیتتون باید قابل احترام باشه و اله راه به جایی نمی برید .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

امروزه تمام بدبختی ها و مشکلات زناشویی و خانوادگی از این ابزارهای مخربه

وقتی نحوه درست استفاده کردن رو بلد نباشیم همین میشه . باید واکسینه بشیم

[replacer_a]
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13759
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام حتی روم نمیشه تایپش کنم اما حدود دوماه با شخصی رابطه داشتم از طریق واتس اپ,در کمال حماقت براش یکی دوتا از عکسامو فرستادم بعد از ی مدت بهم پیشنهاد داد ک برم پیشش اما قبول نکردم تهدیدم کرد اما من بازم قبول نکردم ب شوهرم گفتم مزاحم دارم و اذیتم میکنه عکسمو داره گفت خطتت خاموش کن اتفاقی نمی افته الان مرتب تهدیدم میکنه ک عکسامو پخش میکنه و ابرومو میبره لطفا کمکم کنید خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13134
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما باید به حرف شوهرت گوش کنی و خطت رو خاموش کنی ینجور تهدیدات اکثرا پوچه و جنبه رسیدن به خواسته هی شیطانیشونه شما نباید ضعف نشون بدی که ترسیدی عکستون پش میشه چون از نقطه ضعف شما سواستفاده میکنن به نظر من اگر خطتون خاموش شه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر واقعا حس میکنین آبروتون در خطره فقط از مراجع قضایی میتونین مشکلتونو حل کنین

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سارای عزیز لطفاً خیلی سریع قانونیش کنید و ازش شکایت کنید.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14838
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اين برام يك موضوع حياتي س و ميخوام كه راهنمايي كنيد يه دوست بسيار صميمي دارم ١٠ ساله دوستمه و شوهرم هم عاشقانه ازدواج كرديم و هميشه بهم وفادار بوده و همه مار برام كرده ولي اين اواخر احساس كردم خيلي زيادي با دوستم صميمي شده تا چند وقت پيش شوهرم با دوستم دعواشون شد و قهر كردن دوستم همه چيه زندگيشو واسم تعريف ميكنه و عينه خواهرمه و يه مدت شوهرم مريضيه سختي داشت كمكم ميكرد تو پرستاريش امروز بهم گفت راستي با بهزاد (شوهرم)اشتي كردم ديشب بهم پيام داد و پيامارو خوندم شوهرم واسش نوشته بود(خره هيشكي مثله من دوست نداره) خيلي بهم ريختم به نظرتون چكار كنم به روي شوهرم بيارم يا نه؟؟؟ لطفا جواب بدين تا امشب ميخوام تصميم گيري كنم

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لام وقت بخیر ، مدتی هست که متوجه شدم شوهرم بیشتر وقتش و با موبایلش میگذزونه و با چت کردن با دخترای دیگه داره از زندگیش لذت میبره حتی چندبار اون و تو خونه تنهاش گذاشتم و صداش و ضبط کردم و متوجه شدم با دخترا تماس تلفنی داره و خیلی راحت باهاشون صحبت میکنه ، این مساله رو اصلا به روش نیاوردم و دارم عادی باهاش زندگی میکنم ولی بارها بحاطر اینکه همش با موبایلش سرگرمه ازش توضیح خواستم اون رابطه با هر دختری رو انکار میکنه و کاملا جوری صحبت میکنه که انگار هیچ کار خلافی انجام نمیده
    من واقعا نمیدونم باید چکار کنم ، ازش متنفر شدم ولی از طرفی از جدایی میترسم و فک میکنم اگر بحث طلاق و پیش بکشم آرامش پدر و مادرم و بهم میزنم ، ولی تحمل دروغ گفتن و هم ندارم
    لطفا من و راهنمایی کنید

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19929
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahary@yahoo.com نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما خیلی مردونگی کردین که همسرتون و بخشیدین منم یه همسر هستم و چند وقتیه تو چت با کسی حرف میزنم اما دیگه میخوام تمومش کنم من هرگز به شوهرم خیانت نکردم ونخواهم کرد.
    خیانت ک فقط جسمی و جنسی نیس شما همین الانشم خیانت کردی

16. کاربران زیر از amink2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21883
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمک کنید میخوام خودمو بکشم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26121
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من 4 ساله ازدواج کردم و 4 بار همسرم بهم خیانت کرده البته رفتارش با من خیلی خوبه و چیزی برام کم نمیذاره. دفعه ی اخری که مچشو گرفتم بهش گفتم دیگه نمی بخشمشو بعد از اینکه من متوجه میشم بنظرم اصلا احساس پشیمونی نداره و حتی معذرت خواهی هم نمیکنه و تازه من ی چیزی بدهکار میشم. من سکوت میکنم و اون پررو جاشو جدا میکنه و بهم محل نمیده. از طرفی میدونم بعد از طلاق شرایط خوبی در انتظارم نیست. بنظرتون چکار کنم؟؟؟؟
    ولی به این مساله هم فکر میکنم اگه ادامه بدم و بچه دار بشم و باز خیانت کرد چی؟؟

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

به نظر خودتون دلیلش چیه ؟

ازدواجتون اجباری بوده ؟

از لحاظ جنسی از شما راضی نیست .؟

به هر حال دلیلش باید مشخص بشه .

شاید از جانب شما تامین نمیشه .

اگر دلیلی برای این کارش نداشته باشه وصرفا به خاطر تنوع طلبی وهوس سمت این کار بره .

حتما باید مشوره حضوری داشته باشید .

چنانچه ایشون راضی به مشاوره حضوری نشد خود شما به تنهایی اقدام کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26121
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیلشو واقعا نمیدونم بنظرم شاید تو دوران مجردیش دوست دختر نداشته البته رابطه اش در حد پیام. اتفاقا ازدواجمون از طرف من اجباری بوده ولی اون دو سال عاشقم بوده مثلا. ولی من بعد از ازدواج دوستش داشتم و بنظرم چیزی کم نذاشتم

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrabahadorpoor نمایش پست ها
    سلام
    من 4 ساله ازدواج کردم و 4 بار همسرم بهم خیانت کرده البته رفتارش با من خیلی خوبه و چیزی برام کم نمیذاره. دفعه ی اخری که مچشو گرفتم بهش گفتم دیگه نمی بخشمشو بعد از اینکه من متوجه میشم بنظرم اصلا احساس پشیمونی نداره و حتی معذرت خواهی هم نمیکنه و تازه من ی چیزی بدهکار میشم. من سکوت میکنم و اون پررو جاشو جدا میکنه و بهم محل نمیده. از طرفی میدونم بعد از طلاق شرایط خوبی در انتظارم نیست. بنظرتون چکار کنم؟؟؟؟
    بهتر بود تاپیک جداگانه میزدید ولی ایرادی نداره اینجا هم دوستان میتونن پاسخ بدن .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

خب چرا خود شما وارد ماجرا نمیشید .

از ایشون بپرسید چه چیزی باعث شده که همسرتون سمت ارتباط پیامکی ومجازی بره .

خب خود شما نقش یه دوست رو براش بازی کنید .احتمالا بعد از گذشت 4 سال دچار یکنواختی شده در زندگی .

سعی کنید مثل روز های اول اشناییتون با ایشون برخورد کنید .

پیام های عاشقانه واحساسی فراموش نشه .

قرار های دو نفره در بیرون از منزل و...

که میتونه دوباره به بهبود روابط شما کمک کنه .

به دنبال دلیل باشید تا بهتر بتونید مشکلتون رو حل کنید .

ایشون جاش رو جدا می کنه شما اجازه نده بگو من همسر شمام حتما باید صدای نفس هات رو بشنوم .

بگو وقتی بیدار میشم میبینم نیستی اعصابم خورد میشه .

هیچ وقت جاتون رو خالی نکنید وگرنه یکی دیگه پرش می کنه .

موفق باشید .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نذار زندگیت اینجوری بشه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_a نمایش پست ها
    با سلام حتی روم نمیشه تایپش کنم اما حدود دوماه با شخصی رابطه داشتم از طریق واتس اپ,در کمال حماقت براش یکی دوتا از عکسامو فرستادم بعد از ی مدت بهم پیشنهاد داد ک برم پیشش اما قبول نکردم تهدیدم کرد اما من بازم قبول نکردم ب شوهرم گفتم مزاحم دارم و اذیتم میکنه عکسمو داره گفت خطتت خاموش کن اتفاقی نمی افته الان مرتب تهدیدم میکنه ک عکسامو پخش میکنه و ابرومو میبره لطفا کمکم کنید خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم
    خطتت كه خاموشه چطوره تهديد ميكنه
    اهميت نديد اول كه نميتونه پخش كنه دومن اون آقايي كه عكسش پخش شده بود رو سرانجامش رو ديديد؟آخر اين اقا هم همين ميشه شكايت ميكنيد

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

سلام
    ولی به این مساله هم فکر میکنم اگه ادامه بدم و بچه دار بشم و باز خیانت کرد
    خانم محمد زاده عزیز پاسخ این دوستمون رو بدین .
    ایشون در ادامه موضوع خیانت مشکلشون رو مطرح کردن .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

26. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrabahadorpoor نمایش پست ها
    سلام
    حق داريد نگران باشيد 4 بار يه عمل زشت رو انجام دادن حس پشيماني هم نداره
    اينكه فكر كني بچه دار بشي درست ميشه اين فكرت رو از ذهنت بيرون كن
    درست بشين به آيندت فكر كن به فكر ساختنش باش آيندت رو روشن ببين
    با بزرگترها صحبت كن باهاشون مشورت كن شايد بهترين گرينه جدايي باشه

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32087
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنده 19 ساله که ازدواج کردم رفتارهای شوهرم طوری بوده که مطمئن شدم منو دوست نداره از اول خیانتهای زیادی رو ازش دیدم وبعضی هارو گفتم ولی عصبانی میشه هیچ پولی به من نمیده آرزو داشتم که یکبار حرفای خوب یا هدیه ای برای یک مناسبت ....ازش میدیدم ولی افسوس من فقط نقش یک خدمتکار تمام عیارو دارم با همه توقعاتی که از من داره همشه هم برای خواسته های جنسی به همه حرفاش عمل کردم همیشه بهش گفتم خیلی دوست دارم برم آرایشگاه مرتب باشم منم مثل بقیه دوست دارم به خودم برسم ولی دریغ از یک ریال تازگیها یک فیش پرداختی ازدواج موقت ازش دیدم واقعا دیگه تحمل این همه حقارتو ندارم چه کنم

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

پلیس فتا شکایت کن ، خودش میاد التماس می کنه که غلط کردم ، پلیس هم نمیزاره کسی بفهمه خیالت راحت
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط امید وار نمایش پست ها
    سلام بنده 19 ساله که ازدواج کردم رفتارهای شوهرم طوری بوده که مطمئن شدم منو دوست نداره از اول خیانتهای زیادی رو ازش دیدم وبعضی هارو گفتم ولی عصبانی میشه هیچ پولی به من نمیده آرزو داشتم که یکبار حرفای خوب یا هدیه ای برای یک مناسبت ....ازش میدیدم ولی افسوس من فقط نقش یک خدمتکار تمام عیارو دارم با همه توقعاتی که از من داره همشه هم برای خواسته های جنسی به همه حرفاش عمل کردم همیشه بهش گفتم خیلی دوست دارم برم آرایشگاه مرتب باشم منم مثل بقیه دوست دارم به خودم برسم ولی دریغ از یک ریال تازگیها یک فیش پرداختی ازدواج موقت ازش دیدم واقعا دیگه تحمل این همه حقارتو ندارم چه کنم
    یعنی تو این 19 سال هیچوقت به فکر تغییر دادن زندگی تون نبودین؟
    خب چی شد که الان تصمیم گرفتین زندگی تون رو عوض کنین؟
    بچه هم دارین؟
    اگه بخواین طلاق بگیرین هم مشکلات زیادی در انتظارتونه. فکر میکنین بتونین از پسش بر بیاین؟ درامدی از خودتون دارین؟ بعد از طلاق کجا قراره زندگی کنین؟
    بهتره قبل از هر اقدامی تمام جوانب رو بسنجین.
    تا حالا با همسرتون درباره مشکلاتی که ذکر کردین گفتگو داشتین؟
    جوابش چی بوده؟
    اگه علنا گفته شما رو نمیخواد با فرض اینکه شما هرکاری برای نجات زندگی تون کردین، چرا حاضر شده 19 سال کنارتون زندگی کنه؟ چرا خودش طلاقتون نداد؟
    میشه کمی بیشتر توضیح بدین.

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امید وار نمایش پست ها
    19 سال زمان کمی نیست. لابد قبلا خوب بوده که شما راضی به زندگی شدید و میتونید دوباره مثل قبل باشید. چرا با بزرگترهاتون مشورت نمیکنید؟ مطمينا الآن بچه دارید بعد 19 سال زندگی مشترک سخته جدایی آسیب زیادی بچه تون میبینن. بهتره با کسی که روش زیاد تأثیر داره حرف بزنید و بخواهید باهاش صحبت کنه

32. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشيد ت نمایش پست ها
    سلام اين برام يك موضوع حياتي س و ميخوام كه راهنمايي كنيد يه دوست بسيار صميمي دارم ١٠ ساله دوستمه و شوهرم هم عاشقانه ازدواج كرديم و هميشه بهم وفادار بوده و همه مار برام كرده ولي اين اواخر احساس كردم خيلي زيادي با دوستم صميمي شده تا چند وقت پيش شوهرم با دوستم دعواشون شد و قهر كردن دوستم همه چيه زندگيشو واسم تعريف ميكنه و عينه خواهرمه و يه مدت شوهرم مريضيه سختي داشت كمكم ميكرد تو پرستاريش امروز بهم گفت راستي با بهزاد (شوهرم)اشتي كردم ديشب بهم پيام داد و پيامارو خوندم شوهرم واسش نوشته بود(خره هيشكي مثله من دوست نداره) خيلي بهم ريختم به نظرتون چكار كنم به روي شوهرم بيارم يا نه؟؟؟ لطفا جواب بدين تا امشب ميخوام تصميم گيري كنم

رفت وآمد با دوس اونم در این حد

33. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت جزو مسائلیه که واقعا نمیشه گذشت کرد ازش

درب اتوماتیک کرکره اتوماتیک راهبند جک پارکینگی درب سکشنال کرکره شفاف

34. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط novingate نمایش پست ها
    خیانت جزو مسائلیه که واقعا نمیشه گذشت کرد ازش

درب اتوماتیک کرکره اتوماتیک راهبند جک پارکینگی درب سکشنال کرکره شفاف
    واسه سال 2014 این تایپیک

35. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خانمها و آقایون
    تایپیک قدیمی بالا نیارید
    و تایپیک جدا بزنید واسه سوالاتون

36. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39327
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنظرم اول ببینید انگیزه همسرتون از این کار چی بوده منظورم اینه دلایل خیانت رو بررسی کنید من توی مقاله خیانت فیلیا دلایلی رو میخوندم که در مورد خیانت خانم به آقا مهمترین دلیلش نیازهای عاطفی بوده بهتره توی این موضوع حسابی ریز بشید و همه جوانب و دلایل رو بررسی کنید اینطوری به یک چیز منطقی خواهید رسید و قلبتون هم به آرامش میرسه مطمئنا

37. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehabassi نمایش پست ها
    سلام بنظرم اول ببینید انگیزه همسرتون از این کار چی بوده منظورم اینه دلایل خیانت رو بررسی کنید من توی مقاله خیانت فیلیا دلایلی رو میخوندم که در مورد خیانت خانم به آقا مهمترین دلیلش نیازهای عاطفی بوده بهتره توی این موضوع حسابی ریز بشید و همه جوانب و دلایل رو بررسی کنید اینطوری به یک چیز منطقی خواهید رسید و قلبتون هم به آرامش میرسه مطمئنا
    دیگه هر مشکلی بوده تا الآن حل شده چند سالی از این موضوع گذشته یه نگاه به تاریخ تایپیک بندازید
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

38. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mona.km1 نمایش پست ها
    مقاله نشانه های خیانت شوهر فیلیا رو خوندم همش حس میکنم شوهرم داره بهم خیانت میکنه مریض شدم چیکار کنم؟

از چه نظر خیانت می کنه ؟

39. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    40378
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دو تا کار در دنیا هستن که هیچ توجیهی براشون وجود نداره، یکی دروغ و دیگری خیانت. کسانی که خیانت می کنن یا در خودشون ارزشی نمیبینن یا ارزش هاشون نادیده گرفته شده و به همین دلیل احساس پوچی می کنن و حریمشونو روی هرکسی باز میذارن. دوست عزیز محبت و احترام هر انسانی رو به زانو در میاره. به نظر من شما توجه بیشتری به همسرت داشته باش. میدونم خیلی سخته با اینکه خیانت کرده ایشون اما درگیر شدن به این موضوع مانع از این میشه که شما به همسرتون توجه کنید و همین موضوع انگیزه دوباره خیانت رو در همسرتون زنده میکنه.

40. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

روز خوب, بازدید از وب سایت جدید
    UAround/ru

41. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بپرسم شما تو این بیست سال چند تا فرزند داريد

42. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر خیلی بده واقعا

43. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

اگه فقط همون یه بار بوده ببخشش انسان جایز الخطاست

44. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط boshiant نمایش پست ها
    اگه فقط همون یه بار بوده ببخشش انسان جایز الخطاست
    تاپیک مربوط به عصر ماقبل تاریخه!!
    حتی استارتر هم ۵ ساله انلاین نشده
    شما توصیه به بخشش میفرمایین؟!!
    عجیبه واقعا

نیازی به بالا اوردن فله ای تاپیکهای قدیمی نیست
    شما در همین تاپیکهای جدید مشارکت کنین بسه و به حد کافی ابراز وجود میکنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

45. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    تاپیک مربوط به عصر ماقبل تاریخه!!
    حتی استارتر هم ۵ ساله انلاین نشده
    شما توصیه به بخشش میفرمایین؟!!
    عجیبه واقعا

نیازی به بالا اوردن فله ای تاپیکهای قدیمی نیست
    شما در همین تاپیکهای جدید مشارکت کنین بسه و به حد کافی ابراز وجود میکنین
    شما با این کمالات و ادب و منش و رفتار نیکو اسوه و اسطوره این تالار گفتگو هستید

46. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amink2 نمایش پست ها
    خیانت ک فقط جسمی و جنسی نیس شما همین الانشم خیانت کردی
    خیانت حتی نیازی به این هم نداره،انسان خودش به تنهایی هم،میتونه درحق خودش خیانت کنه،نیازی به همسر وشخص سوم هم نیست،دروغ گفتن به خود،یک نمونه بارزشه.

47. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44943
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه این موضوعا چیزی نیست که از یاد آدم بره. ولی بالاخره به خاطر زندگی کردن مجبوریم یه سری چیزا رو به فراموشی بسپریم. به دخترتون فکر کنید و مطمئن باشید که کار خوبی کردید

48. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45338
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0
    سلام من ۱۴ سالمه و دخترم.چند ماه پیش با گوشی مادرم عکس مینداختم ک دیدم پیامی اومد از طرف ی آقا ک نوشته بود سلام عشقم.اول فکر کردم مادرم جواب این آقا رو نداده و این آقا سرخود این پیام را فرستاده ولی روز بعد از روی کنجکاوی بار هم سر گوشی رفتم و همه ی چت ها رو خوندم اون شب من همش گریه میکردم حتی نمیخواستم صورت مادرم و ببینم همش شب ها کابوس میبینم دلم هم برای پدرم میسوزد البته پدر من مادرم و خیلی دوست داره ولی بعضی اوقات زود عصبانی میشه و حرف هایی میزنه ک بعدش پشیمون میشه و همیشه برای مادرم گل میخرد ولی بعدش فهمیدم من و احمق باش خانوم رابطه جنسی هم داشته با اون مرد!همش می گفتم خدا ای کاش من بمیرم یا اون مرد.اخه چقدر اون مرد کثافت بوده یعنی نمیدونسته مادر من بچه داره؟دلم برای خودم میسوزم ک مادرم قشنگ گند زد ب ایندم و همه چیم
    اگر میشه راهنمایی کنید من چیکار باید بکنم

49. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45338
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من ۱۴ سالمه و دخترم.چند ماه پیش با گوشی مادرم عکس مینداختم ک دیدم پیامی اومد از طرف ی آقا ک نوشته بود سلام عشقم.اول فکر کردم مادرم جواب این آقا رو نداده و این آقا سرخود این پیام را فرستاده ولی روز بعد از روی کنجکاوی بار هم سر گوشی رفتم و همه ی چت ها رو خوندم اون شب من همش گریه میکردم حتی نمیخواستم صورت مادرم و ببینم همش شب ها کابوس میبینم دلم هم برای پدرم میسوزد البته پدر من مادرم و خیلی دوست داره ولی بعضی اوقات زود عصبانی میشه و حرف هایی میزنه ک بعدش پشیمون میشه و همیشه برای مادرم گل میخرد ولی بعدش فهمیدم من و احمق باش خانوم رابطه جنسی هم داشته با اون مرد!همش می گفتم خدا ای کاش من بمیرم یا اون مرد.اخه چقدر اون مرد کثافت بوده یعنی نمیدونسته مادر من بچه داره؟دلم برای خودم میسوزم ک مادرم قشنگ گند زد ب ایندم و همه چیم

50. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara35 نمایش پست ها
    به پدرت بگو

51. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متوجه شدم شوهرم با دوتا زن قبلا دوست بودن در ارتباط هستن بهش پیام میده
    یک تا شون مجرده
    یک تاشونم زن شوهر داره پیام عاشقانه میده
    چه کار کنم تا الان به هیچ کس نگفتم
    ویرایش توسط مهتاب 1999 : 04-28-2021 در ساعت 05:14 PM

52. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب 1999 نمایش پست ها
    سلام
    یک تا شون مجرده
    سلام لطفا تایپیک جدا بزنید دوستان میان راهنمایی میکنند

53. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب 1999 نمایش پست ها
    سلام
    یک تا شون مجرده

باتوجه به شناختی که از همسرتون دارید پیش برید
    به خاطر پیامک زندگی رو که نمیشه بهم ریخت
    باهاش حرف بزن و از راه درست و مطمئن وارد ماجرا بشو از راهی که بیشتر احتمال میدی روش اثر بزاره

54. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[سلام خیلی سریع از طریق پلیس فتا شکایت کنید کمتر از یک هفته گیر میوفته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد