نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره طلاق

1345
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9236
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره طلاق

سلام.من 22 سالمه و 4سال عقد بودیم و الان 1 ساله خونه خودمونیم.هرزمان با شوهرم دعوا میکردیم یا کوچکترین بحثی داشتیم میرفت قرص ترامادول مصرف میکرد.وقتی خونه بابام میومد و بحث میکردیم منو ترک میکرد و 2.3 روز ازش خبری نبود. وقتی دلیل مصرف قرص و ترک کردن منو میپرسیدم میگفت چون توی عقد هستیم روم فشاره بریم خونمون خوب میشم.از وقتی عروسی کردیم فکر نمیکردم ادامه بده اما متاسفانه بعضی مواقع هم ترامادول میخوره هم یه موادی به اسم معجون بیرجندی که سرچ کردم توی اینترنت داخلش شیره بنگ هستش مصرف میکنه .هرموقع باهاش مخالفت میکنم این کارو نکنه میزاره میره چند روز خونه نمیاد گوشیشم خاموش میکنه.وقتی روشن میکنه اینقد باید التماسش کنم که بیاد.ایندفعه که باهاش بحث کردم منو گذاشت خونه بابام و الان 4 روزه ازش خبری نیست.به نظرتون چیکار کنم با این؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاوره طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط narcissus433 نمایش پست ها
    سلام.من 22 سالمه و 4سال عقد بودیم و الان 1 ساله خونه خودمونیم.هرزمان با شوهرم دعوا میکردیم یا کوچکترین بحثی داشتیم میرفت قرص ترامادول مصرف میکرد.وقتی خونه بابام میومد و بحث میکردیم منو ترک میکرد و 2.3 روز ازش خبری نبود. وقتی دلیل مصرف قرص و ترک کردن منو میپرسیدم میگفت چون توی عقد هستیم روم فشاره بریم خونمون خوب میشم.از وقتی عروسی کردیم فکر نمیکردم ادامه بده اما متاسفانه بعضی مواقع هم ترامادول میخوره هم یه موادی به اسم معجون بیرجندی که سرچ کردم توی اینترنت داخلش شیره بنگ هستش مصرف میکنه .هرموقع باهاش مخالفت میکنم این کارو نکنه میزاره میره چند روز خونه نمیاد گوشیشم خاموش میکنه.وقتی روشن میکنه اینقد باید التماسش کنم که بیاد.ایندفعه که باهاش بحث کردم منو گذاشت خونه بابام و الان 4 روزه ازش خبری نیست.به نظرتون چیکار کنم با این؟

معجون بیرجندی یا لوز یا کلوچه معجون یا کلوچه فریب نوعی شیرینی خوراکی ایرانی دارای ماده‌مخدر توهم‌زا می‌باشد

که بیشتر در استان خراسان یافت می‌شود. ترکیبات موجود در این کلوچه زیره و روغن ماری‌جوانا می‌باشد که از مشتقات حشیش است...

معجون فریب :
    چرا که با مصرف آن اختلال در قدرت تصمیم‌گیری بوجود می‌آید و انسان کارهایی دور از انتظار و اراده خودش که منطبق

با عقل نیست را انجام داده و بعد از کاهش اثرات این ماده، از کرده خود پشیمان می‌شود.

عزیزم متاسفانه مصرف این ماده باعث علایم زیر میشه ...

مصرف کنندگان مواد توهم‌زا رفتارهای خطرناکی از خود بروز می‌دهند...

که به دلیل فقدان بینش و اختلال در قضاوت اعمالی مانند:

پریدن از پنجره ساختمان، تحت تاثیر این باور که می‌توان پرواز کرد را انجام می‌دهند...

خیره شدن به نقطه‌ای خاص، گریه و خنده غیرطبیعی، پرخوری شدید (نشئه‌خوری)...

اختلال در درک زمان، مکان و فواصل از اثرات مصرف این مواد است ...

و مهم‌ترین عارضه طولانی مدت مصرف مواد توهم‌زا با ترکیب حشیش، اختلال در حافظه...

فراموشی و توهمات عجیب و غریب بیماری‌های تنفسی مزمن و سرطان ریه...

نازایی در زن و عقیمی در مرد، از بین رفتن سلول‌های مغزی (پوک شدن مغز)...

تشنج، اختلال روانی شدید و پایدار، کم شدن علاقه و انگیزه برای زندگی، شغل و روابط اجتماعی و خانوادگی و در نهایت دیوانگی است....

ما در این جا به کسی در مورد طلاق حرفی نمیزنیم ...

ولی برای کسی که روحش رو به مواد میفروشه مطمئناگ ارزشی برای شما قائل نیست و

ممکنه در عالم توهم خیلی راحت شما رو مورد حمله قرار بده که خطر مرگ درش هست ...

بیشتر فکر کنید و با خانواده در این مورد مشورت کنید ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد