نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: هر روز و شب کابوس

1252
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

هر روز و شب کابوس

سلام
    در حدود چند ماهی هست بدون استثنا هر روز کابوس نزاع های خانوادگی ، درگیری و ... می بینم و حتی یک روز هم نشده که خواب راحتی داشته باشم.
    من تنها زندگی می کنم و معمولا شب کار هستم یعنی ساعت 10 شب شروع می کنیم و 3 بعد از ظهر روز بعدش تعطیل می کنیم در بهترین حالت روزی حدودا 5 الی 6 ساعت در طول روز می خوابم یک ساعت اولش هم با وجود خستگی خیلی زیاد خوابم نمی بره وقتی هم خوابم می بره همیشه کابوس می بینم و از خواب می پرم گاهی هم بین 48 تا 72 ساعت وقت نمی شه بخوابم.

بعضی از عادت های شاید نامناسبم این هاست :

- هفته ای یک پاکت سیگار سنگین می کشم.
    - روزانه قهوه زیاد می خورم یعنی شاید 5 الی 6 بار در طول روز

بعضی روز ها هم به شدت خوشحالم ، بعضی روز ها هم به شدت کلافه ام و تحمل هیچ چیز رو ندارم اصلا تعادل روحی ندارم ولی رفتارم با مردم خیلی مناسب و احترام همه رو نگه می دارم بر عکس چیزی که در کابوس هام می بینم.

نمی دونم چکار کنم که حداقل این 5 6 ساعتی که استراحت می کنم اعصابم مثل سر کار داغون نباشه ...
    ویرایش توسط cigar : 12-03-2014 در ساعت 04:44 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : هر روز و شب کابوس

نقل قول نوشته اصلی توسط cigar نمایش پست ها
    سلام
    در حدود چند ماهی هست بدون استثنا هر روز کابوس نزاع های خانوادگی ، درگیری و ... می بینم و حتی یک روز هم نشده که خواب راحتی داشته باشم.من تنها زندگی می کنم و معمولا شب کار هستم یعنی ساعت 10 شب شروع می کنیم و 3 بعد از ظهر روز بعدش تعطیل می کنیم در بهترین حالت روزی حدودا 5 الی 6 ساعت در طول روز می خوابم یک ساعت اولش هم با وجود خستگی خیلی زیاد خوابم نمی بره وقتی هم خوابم می بره همیشه کابوس می بینم و از خواب می پرم گاهی هم بین 48 تا 72 ساعت وقت نمی شه بخوابم.
    بعضی از عادت های شاید نامناسبم این هاست :
    - هفته ای یک پاکت سیگار سنگین می کشم.
    - روزانه قهوه زیاد می خورم یعنی شاید 5 الی 6 بار در طول روزبعضی روز ها هم به شدت خوشحالم ، بعضی روز ها هم به شدت کلافه ام و تحمل هیچ چیز رو ندارم اصلا تعادل روحی ندارم ولی رفتارم با مردم خیلی مناسب و احترام همه رو نگه می دارم بر عکس چیزی که در کابوس هام می بینم.نمی دونم چکار کنم که حداقل این 5 6 ساعتی که استراحت می کنم اعصابم مثل سر کار داغون نباشه ...
    خب ساعت خواب بدن طوریه که اگر شما در طول روز هرچقدرم که بخوابید مثل خواب شب تاثیرگذار نیست

به همین خاطر کسایکه در طول روز هم میخوابن ، توصیه میشه در محیطی تاریک بخوابن ...

راستش نمیدونم کار شما چطوریه ولی اگر امکانش باشه و بتونید بسیار موثر هست که تغییری ایجاد کنید

و بتونید از خواب شب استفاده کنید ...

به هرحال تغییر عادت روزانه شما و تغییر نوع رژیم غدایی شما میتونه عوامل اصلی در بهبود شما باشه...

از طرفی کابوستان را بازنویسی کنید. وقتی خواب ناراحت‌کننده‌ای دیده‌اید یا کابوستان تکرار می‌شود...

خودتان آخر داستان را در بیداری تغییر دهید. با تکرار تمرین خواب تغییر یافته در طی روز وقایع وحشتناک آن را عوض می‌کنید...

و موقع خواب مغز این تغییرات را در خواب خود اعمال می‌کند....

ولی مراجعه حضوری به مشاوران روانشناس بسیار موثر خواهد بود ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)