نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: قطع دارو و پرخاشگری

16740
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9367
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قطع دارو و پرخاشگری

سلام، من 29 سالم، دو سال پیش با تشخیص وسواس فکری دکتر برام سیتالوپرام 40 تجویز کرد و به مدت سه ماه مصرف کردم به علت تغیر خوبی که تو روحیه و رفتارم به وجود اومد و بی اطلاع از عوارض قطع ناگهانی ، مصرفم رو قطع کردم به مدت یک ماه خوب بودم یعنی عالی بودم توانایی هایی تو رفتار ، کلام و فکرم پیدا کردم که هیچ وقت تو عمرم نداشتم ، بعد از یک ماه از قطع ناگهانی مصرف استرس اضطراب شدید سراغم اومد جوری که دو ماه اصلا نتونستم از خونه بیرون بیام. به افسردگی و وسواس عملی هم که نداشتم مبتلا شدم . یکی دو دفعه شروع به خوردن سیتالوپرام کردم ولی بعد از گذشت یک ماه از مصرف عصبانیت پرخاشگری بی میلی به غذا و... جوری که مصرفم رو قطع می کردم . حالا وقتی سیتالوپرام می خورم خیلی خوب می شم اولین موردش اینکه موقع راه رفتن یا راندگی سرگیجه ندارم ولی بشدت عصبی و پرخاشگر می شم لطفا راهنمایی بفرمایید . باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : سیتالوپرام و پرخاشگری

مشکل شما تخصصی هست و با توجه به اینکه دارو مصرف کردید بهتر به یه روانپزشک خوب و حاذق مراجعه کنید و اینبار با مشورت ایشون داروهاتون رو ادامه بدید.
    من به عنوان یه تازه کار در علم بالینی فقط میتونم بگم که وسواس ها بیماری هایی هستند که نیاز به زمان دارند تا درمان بشن.
    پس خیلی زود و با تصمیم خودتون کاری نکنید و با تشخیص و درمان پزشکتون همکاری کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سیتالوپرام و پرخاشگری

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی مهدی نمایش پست ها
    سلام، من 29 سالم، دو سال پیش با تشخیص وسواس فکری دکتر برام سیتالوپرام 40 تجویز کرد و به مدت سه ماه مصرف کردم به علت تغیر خوبی که تو روحیه و رفتارم به وجود اومد و بی اطلاع از عوارض قطع ناگهانی ، مصرفم رو قطع کردم به مدت یک ماه خوب بودم یعنی عالی بودم توانایی هایی تو رفتار ، کلام و فکرم پیدا کردم که هیچ وقت تو عمرم نداشتم ، بعد از یک ماه از قطع ناگهانی مصرف استرس اضطراب شدید سراغم اومد جوری که دو ماه اصلا نتونستم از خونه بیرون بیام. به افسردگی و وسواس عملی هم که نداشتم مبتلا شدم . یکی دو دفعه شروع به خوردن سیتالوپرام کردم ولی بعد از گذشت یک ماه از مصرف عصبانیت پرخاشگری بی میلی به غذا و... جوری که مصرفم رو قطع می کردم . حالا وقتی سیتالوپرام می خورم خیلی خوب می شم اولین موردش اینکه موقع راه رفتن یا راندگی سرگیجه ندارم ولی بشدت عصبی و پرخاشگر می شم لطفا راهنمایی بفرمایید . باتشکر

دوست عزیز در مورد دارو باید و حتما" پزشک معالج شما تجویز بده

این کار باید توسط کسی باشه که فارموکولوژی خونده و میدونه عوارض دارو چی میتونه باشه

پس بهتره بجای طرح کردن مشکل دارویی در این جا با پزشک معالج خودتون مشورت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد