نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواستگار شاغل یا بیکار!؟!؟!

2193
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9435
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگار شاغل یا بیکار!؟!؟!

با سلام
    دختری 24 ساله هستم و خواستگاری دارم که شرایط خوبی داره مخصوصا اینکه شغلش رسمیه!خانواده ام خیلی به شغل خواستگارام اهمیت میدن که رسمیه یا نه و حقوقش چقدره! از طرفی من دوستی دارم که برام فوق العاده عزیزه و از ته دلم دوستش دارم؛دوستم و خانواده اش خیلی دوست دارن که من با برادرش ازدواج کنم،اینو پیش خودم ابراز کردن،اما متاسفانه برادرش بیکاره و نمیتونن برای خواستگاری اقدام کنن چون میدونن خانواده من روی این مساله خیلی حساسن!خودمم دوست دارم عروس اونا بشم؛اما چه کنم،خدا میدونه داداشش کی موفق بشه کار پیدا کنه!!بنظر شما چیکار کنم؟اگه خواستگار اولی ک گفتم از هر لحاظ با من همخوانی داشت قبول کنم و بیخیال خانواده دوستم بشم؟؟!آخه من هنوز با خواستگارم صحبت نکردم،قراره چند وقت دیگه بیان خونمون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خواستگار شاغل یا بیکار!؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرابانو. نمایش پست ها
    با سلام
    دختری 24 ساله هستم و خواستگاری دارم که شرایط خوبی داره مخصوصا اینکه شغلش رسمیه!خانواده ام خیلی به شغل خواستگارام اهمیت میدن که رسمیه یا نه و حقوقش چقدره! از طرفی من دوستی دارم که برام فوق العاده عزیزه و از ته دلم دوستش دارم؛دوستم و خانواده اش خیلی دوست دارن که من با برادرش ازدواج کنم،اینو پیش خودم ابراز کردن،اما متاسفانه برادرش بیکاره و نمیتونن برای خواستگاری اقدام کنن چون میدونن خانواده من روی این مساله خیلی حساسن!خودمم دوست دارم عروس اونا بشم؛اما چه کنم،خدا میدونه داداشش کی موفق بشه کار پیدا کنه!!بنظر شما چیکار کنم؟اگه خواستگار اولی ک گفتم از هر لحاظ با من همخوانی داشت قبول کنم و بیخیال خانواده دوستم بشم؟؟!آخه من هنوز با خواستگارم صحبت نکردم،قراره چند وقت دیگه بیان خونمون

ای بابا هنوز به خواستگاری شما نیومدن اینطور فکر و خیال کردید !!!

دوست عزیز اول اجازه بدید خواستگار بیاد و ببینیدش بعد تصمیم گیری کنید

به هرحال داشتن شرایط و استقلال مالی میتونه در داشتن یک ازدواج خوب تاثیر داشته باشه ...

پس باید منطق و فکرم در کنار احساسات بسیار مهمه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9435
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    ای بابا هنوز به خواستگاری شما نیومدن اینطور فکر و خیال کردید !!!

دوست عزیز اول اجازه بدید خواستگار بیاد و ببینیدش بعد تصمیم گیری کنید

به هرحال داشتن شرایط و استقلال مالی میتونه در داشتن یک ازدواج خوب تاثیر داشته باشه ...

پس باید منطق و فکرم در کنار احساسات بسیار مهمه
    آره درست میگید،ممنون توکل به خدا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7495
    تشکـر
    6
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام یه نکته ای رو بگم که خیلیا بعد از نامزدی هم نمیتونن کامل طرف مقابلشون رو بشناسن پس نباید زود قضاوت کرد البته استثناهایی هم وجود داره و اینکه بیکار بودن دلیل خواستگاری نرفتن نیست اتفاقن بیکارها بیشتر باید برن خواستگاری چون باید برای رفتن به سراغ کار یک عامل محرک مانند ازدواج وجود داشته کسی که بیکاره و تنش سالمه باید شروع کنه نه اینکه منتظر بمونه تا کار بهش بدهند چون کار دادنی نیست گرفتنیه امروزه شغل رسمی و غیر رسمی بازاری یا غیره فرق زیادی ندارن کار اگر شاگردی هم باشه باز هم ارزش داره حداقل تجربه میشه الان دیگه بیمه هایی که برای مشاغل آزاد ارائه میشه از بیمه های مشاغل دولتی هم بیشترن خانواده هایی که میگن حتمن شغل دولتی باشه یه مقداری تفکرشون قدیمیه به هرحال برای همه آرزوی خوش بختی میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد