نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: روی حرفهای دیگران حساس شدم

1222
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    162
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool روی حرفهای دیگران حساس شدم

سلام من تقریبا2ساله که ازدواج کردم اوایل زندگی باهم خیلی دعوامون میشدولی بعدازچندماه رابطه مافوق العاده خوب شدطوری که همسرم همه جا ازم تعریف میکرداما چندوقته که خودمن خیلی خیلی زودرنج وحساس شدم وبدبین
    طوری که اگه 1دونه ازصفات خوب دخترخالمو بگه میگم اره اونو دوست داره البته خیلی تابلو ناراحت میشم ولی تا حالا دراین مورد باهاش صحبت نکردم من دخترسرزنده ای بودم ولی الان فقط کافیه 1نفربهم حرفی بزنه مثلا بگه چراصورتت اینطوریه میشینم اینقدرگریه میکنم که حال همه روبدمیکنم اعتمادبه نفس من صفره هم
    ش دنبال بهونه میگردم که بگم شوهرم ازم خسته شده کمکم کنیدچون بااین افکاراول خودمو ناراحت میکنم بعدبقیه رو

2. 2 کاربران زیر از آرزو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو نمایش پست ها
    سلام من تقریبا2ساله که ازدواج کردم اوایل زندگی باهم خیلی دعوامون میشدولی بعدازچندماه رابطه مافوق العاده خوب شدطوری که همسرم همه جا ازم تعریف میکرداما چندوقته که خودمن خیلی خیلی زودرنج وحساس شدم وبدبین
    طوری که اگه 1دونه ازصفات خوب دخترخالمو بگه میگم اره اونو دوست داره البته خیلی تابلو ناراحت میشم ولی تا حالا دراین مورد باهاش صحبت نکردم من دخترسرزنده ای بودم ولی الان فقط کافیه 1نفربهم حرفی بزنه مثلا بگه چراصورتت اینطوریه میشینم اینقدرگریه میکنم که حال همه روبدمیکنم اعتمادبه نفس من صفره هم
    ش دنبال بهونه میگردم که بگم شوهرم ازم خسته شده کمکم کنیدچون بااین افکاراول خودمو ناراحت میکنم بعدبقیه رو
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم، سؤال من ازتون اينه كه چى شد كه يكدفعه به قول خودتون اون دختر سرزنده الان اينقدر زودرنج و حساس و بدبين شده و اعتماد به نفسشو از دست داده؟ آيا اتفاق خاصى تو زندگيتون افتاده؟ آيا رفتار خاصى از شوهرتون ديدين كه فكر شما رو مشغول كرده باشه؟
    اين تغيير حالت هيجانى در شما نشانه است و بايد بدنبال علت اون باشيم، چرا كه اگه علت برطرف نشه اين نشانه ها و علائم در شما باقى خواهد ماند و بيش از پيش شما رو آزار خواهند داد
    بنابراين براى اينكه ما بهترين كمك رو به شما بكنيم لازمه بيشتر برامون توضيح بدين تا با ديد وسيعترى به مشكل بدنبال راه چاره باشيم
    لطفا سن خودتون و همسرتون رو برامون بگيد
    روابط عاطفيتون با هم چطوره؟
    شغلتون چيه؟ خانه دار هستيد؟

4. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    162
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید

سلام من پیام براتون گذاشتم خواستم خصوصی باهاتون صحبت کنم ولی جوابمو ندادیم توروخدا کمکم کنید همش دارم کابوس میبینم دارم دیونه میشم اگه لازمه دوباره بهتون اطلاعات بدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)