نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رابطه جنسی

1985
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    164
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question رابطه جنسی

سلام
    من سحر هستم 23 سالمه از تهران .من مدت 3 ساله با پسری دوست هستم که قراره چند ماه دیگه با هم ازدواج کنیم .اما اون خیلی به سک س های گروهی علاقه داره تاحالا انجام نداده اما خیلی حرفشو میزنه.من همیشه سر این مسئله باهاش دعوام میشه و نمیزارم حرفاشو ادامه بده .بعد از گفتن اون حرفا احساس شرمندگی و ناراحتی میکنه.من خیلی اذیت میشم از علاقه ی اون به سک س گروهی .به نظر شما چی کار کنم تا از سرش بیفته ؟تروخدا کمکم کنید

2. 2 کاربران زیر از raoufi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط raoufi نمایش پست ها
    سلام
    من سحر هستم 23 سالمه از تهران .من مدت 3 ساله با پسری دوست هستم که قراره چند ماه دیگه با هم ازدواج کنیم .اما اون خیلی به ************ های گروهی علاقه داره تاحالا انجام نداده اما خیلی حرفشو میزنه.من همیشه سر این مسئله باهاش دعوام میشه و نمیزارم حرفاشو ادامه بده .بعد از گفتن اون حرفا احساس شرمندگی و ناراحتی میکنه.من خیلی اذیت میشم از علاقه ی اون به ************ گروهی .به نظر شما چی کار کنم تا از سرش بیفته ؟تروخدا کمکم کنید
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    در ارتباط با موضوع سكس گروهى بايد بگم كه متأسفانه اين مسئله با رواج روابط بدون هدف و چارچوب(نامشروع) در جامعه گسترش پيدا كرده و اينگونه بنيان خانواده ها را از هم پاشيده و تهديدى جدى براى تداوم روابط زوجين محسوب ميشه
    اين تمايلات ميتونه ناشى از محيطى باشه كه فرد بيشتر مواقعش رو در اون ميگذرونه و دليل ديگرش ميتونه دوستانش باشن كه ممكنه خودشون چنين گرايشاتى داشته باشن و به تبع ايشون رو هم تشويق به چنين كارى ميكنن
    و لازمه يادآور بشم كه اين علاقه هاى بى حدومرز به اينگونه روابط درصورتيكه كنترل و درمان نشوند مشكلات جسمى و روحى بسيارى را براى خود فرد و نيز همسرش به همراه خواهد داشت
    به هرحال چون مسئله ى ازدواج و انتخاب مسير زندگى آينده تون هست پيشنهاد ما اينه كه درصورتيكه قصد شما براى ازدواج با ايشون قطعيه به يك روانشناس حاذق ابتدا جهت مشاوره درخصوص مشكل ايشون و سپس براى درمان مراجعه كنيد و تأكيد ميكنيم كه لطفا در اين بين احساسات خود را كمرنگ تر كرده و سهم بيشترى رو به منطقتون اختصاص بدين تا بتونيد بهترينها رو براى آينده تون رقم بزنيد
    موفق باشيد

4. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    164
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از جوابتون
    راستش وقتی اون حالت و نیاز بهش دست میده انگار دیگه خودش نیست. حتی خودش بعدش از خودش بدش میاد که چرا باید این فکرا تو سرش بیاد.
    میگه دوست ندارم انجامش بدم اما حداقل حرفشو بزنیم که من هیچ وقت راضی نشدم . چشم حتما به مشاوره میرم
    ممنون واقعا

6. 2 کاربران زیر از raoufi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط raoufi نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    راستش وقتی اون حالت و نیاز بهش دست میده انگار دیگه خودش نیست. حتی خودش بعدش از خودش بدش میاد که چرا باید این فکرا تو سرش بیاد.
    میگه دوست ندارم انجامش بدم اما حداقل حرفشو بزنیم که من هیچ وقت راضی نشدم . چشم حتما به مشاوره میرم
    ممنون واقعا
    اينكه به درخواست ايشون پاسخ مثبت ندادين و درباره ش حرف نزدين كار بسيار درستيه و شما به هيچ وجه نبايد اينكارها رو انجام بدين چونكه اين نوعى تشويق براى عمل ايشون محسوب ميشه و باعث ميشه باز هم تكرار كنن و رفته رفته بصورت عادت درمياد

8. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد