نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تردید در خواستگاری رفتن رسمی

1432
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9634
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در خواستگاری رفتن رسمی

در حدود 2 ماه است که به خواستگاری دختری با مادرم رفتم . سه جلسه با هم در مورد معیار های اصلی ازدواج صحبت کردیم و همدیگه رو پسند کردیم . از ان روز بعد با گرفتن شماره تلفن و مطلع بودن خانواده ها با هم صحبت کردیم . البته همش من این ارتباط رو برقرار می کردم تا این روزها سر یه مورد ساده ایشون گفتند که بین ما تا صیغه خوانده نشه دیگه حق حرف زدن نداریم و یک طرفه این ارتباط رو قطع کرد و من از این قظیه چون بدون مشورت این کار رو انجام داد خیلی ناراحت شدم ، در صورتی که تقریبا دو هفته دیگه می خواستیم به صورت رسمی خواستگاری و صیغه محرمیت خوانده بشه . الان نمی دونم ایشان نسبت به من وقعا علاقه داره یا یه طوری برای خودش توجیح کرده من رو . تازه میگه تو این چند روز ما حرفهای ضروری با هم نزدیم . من برای بیان احساساتم همش احوالشو هر روز می گرفتم و باهاش حرف میزدم که اینده مان چطوری باشه . ابراز علاقه ..... من با این شرایط تردید پیدا کردم که برم خواستگاری رسمی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تردید در خواستگاری رفتن رسمی

سلام
    ببینیید اینکه ما پیشگویی کنیم آیا اون خانوم به شما علاقه دارن یا نه
    کار غیر ممکنه ای یا بهتر بگم خیلی سخته
    چون آدما مخصوصا دخترا بسته به ویژگی های شخصیتشون ابراز علاقه میکنم
    پس در اولین فرصت به یه مشاور خانواده برای گرفتن مشاوره قبل از ازدواج مراجعه کنید
    اما اگر میخواید خاستگاری رسمی بکنید اول از همه با خود اون دختر خانم سنگاتون و وا بکنید
    چون اگر این علاقه قبل از ازدواج نباشه بعد از ازدواج سخت به وجود میاد
    ازش بخواید مواضع خودشو معلوم کنه
    و حتما مشاوره برید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. 4 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تردید در خواستگاری رفتن رسمی

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshmak نمایش پست ها
    در حدود 2 ماه است که به خواستگاری دختری با مادرم رفتم . سه جلسه با هم در مورد معیار های اصلی ازدواج صحبت کردیم و همدیگه رو پسند کردیم . از ان روز بعد با گرفتن شماره تلفن و مطلع بودن خانواده ها با هم صحبت کردیم . البته همش من این ارتباط رو برقرار می کردم تا این روزها سر یه مورد ساده ایشون گفتند که بین ما تا صیغه خوانده نشه دیگه حق حرف زدن نداریم و یک طرفه این ارتباط رو قطع کرد و من از این قظیه چون بدون مشورت این کار رو انجام داد خیلی ناراحت شدم ، در صورتی که تقریبا دو هفته دیگه می خواستیم به صورت رسمی خواستگاری و صیغه محرمیت خوانده بشه . الان نمی دونم ایشان نسبت به من وقعا علاقه داره یا یه طوری برای خودش توجیح کرده من رو . تازه میگه تو این چند روز ما حرفهای ضروری با هم نزدیم . من برای بیان احساساتم همش احوالشو هر روز می گرفتم و باهاش حرف میزدم که اینده مان چطوری باشه . ابراز علاقه ..... من با این شرایط تردید پیدا کردم که برم خواستگاری رسمی

خب شما قراره یک صیغه موقت بخونید و مدتی رو نامزد باشید تا به هم نزدیکتر بشید

و همدیگرو بهتر بشناسید تا بتونید به هم اعتماد کنید ...

پس نباید نگران باشید و این مدت رو خوب فکر کنید و خودتون رو آماده مراحل بعدی کنید

شما بعد از مدت 6 تا 9 نامزدی باید بگید میتونید در کنارش زندگی کنید یا خیر
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد