نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اندازه آلت تناسلی

4362
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اندازه آلت تناسلی

سلام،دوستان من ۲۰ سال دارم و به دلیل کوچکی آلتم دارای اعتماد به نفس جنسی بسیار پایینی هستم.آلت تناسلی من ۱۱سانته...میخوام بدونم آیا این مسئله برای من در آینده مشکل ساز میشه یا نه و اینکه آیا راه درمانی هم داره؟اصلا اندازه نرمال آلت تناسلی چقدره؟
    ممنون که راهنمایی میکنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اندازه آلت تناسلی

تا اونجایی که من میدونم اندازش موقع تحریک شدن باید بین 12 تا 18 سانت باشه

ضمنا فک نمیکنم راه حلی وجود داشته باشه که بشه اندازش رو بیشتر کرد و عوارضی هم براتون نداشته باشه

و خب در مورد ایندتون هم نگران نباشید چون خانما با اندازه الت نیست که ارضا میشن یا لذت میبرن بلکه با سفتیشه

پس جای نگرانی نیست

موفق باشید

3. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh نمایش پست ها
    سلام،دوستان من ۲۰ سال دارم و به دلیل کوچکی آلتم دارای اعتماد به نفس جنسی بسیار پایینی هستم.آلت تناسلی من ۱۱سانته...میخوام بدونم آیا این مسئله برای من در آینده مشکل ساز میشه یا نه و اینکه آیا راه درمانی هم داره؟اصلا اندازه نرمال آلت تناسلی چقدره؟
    ممنون که راهنمایی میکنید.

عدم آگاهی لازم از اندازه های استاندارد دستگاه تناسلی خارجی در مردان باعث ایجاد نگرانی و بروز مختلفی در کیفیت زندگی زناشویی و عدم برآورده شدن نیازه ای جنسی و ناتوانی در تولید مثل شده است .

این اعتقاد وجود دارد که مردان زودتر از رسیدن به سن بلوغ در این مورد از خودشون حساسیت نشان میدهند.

و این نگرانی در اوایل جوانی به اوج خود میرسد،و ممکن است با درجاتی مختلف از حساسیت در سنین بزرگسالی هم بروز نماید. و این خود گواه افزایش مراجعات مردان به کلینیک های آندرولوزیست که از کوچکی آلت خود شکایت دارند.

و جالب اینجاست که با توجه به نوموگرام ؛هیچ کدام از بیماران واقعا” دارای آلت کوتاه نبوده اند.

خیلی از متخصصین آندرولوژی و ارولوژی که در مورد اندازه های دستگاه تناسلی مشاوره میدهند، برای ابراز نظر از مرجع خارجی استفاده میکنند. اندازه های دستگاه تناسلی خارجی مردان در اقوام و نژادهای مختلف متفاوت است .

امیدواریم این مطلب به بسیاری از جوانان ما کمک کند،تا تحت تاثیر اطلاعات غیرواقعی و مبالغه امیز که اکثرا” به وسیله اینترنت و یا ماهواره کسب میشود،قرار نگیرنه.

به این ترتیب از بسیاری از سودجویی های تبلیغاتی که شامل درمان طبی و جراحی برای بزرگ سازی دستگاه تناسلی ، جلوگیری شود.

با این اوصاف بنا بر موقعیت جغرافیایی و کشوری ما حداقل اندازه 9 سانت هست

که برای شما جای نگرانی وجود نداره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان سپاس از کمکتون...خیییلی ممنون که نگرانیمو برطرف کردید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

روشهاي نزديكي ميتواند مشكل شما را پوشش دهد.خير كليه تبليغات بزرگ شدن سايز آلت يا دروغ بوده ويا در صورت جراحي زياد مفيد نيست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد