نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کار و درس

943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کار و درس

سلام دوستان،من دوچار تردید بزرگی در زندگیم شدم و کمکتون شاید بتونه خیلی تصمیمو برام آسونتر کنه.بنده دانشجوی ترم اولی رشته مدیریت هستم،از روزی که وارد دانشگاه شدم خیلی بهم پیشنهاد شد که سر کار هم برم ولی خودم دو دل هستم و از چنتا چیز مهم میترسم:1.مهمترینش آسیب شدید به درسمه و اینکه واقن میخوام درسمو بفهمم و نمیخوام کشکی نمره بگیرم.۲.یه حسی بهم میگه نزار جوونیت و لذتاش با کار کردن از دست بره که در آینده حسرت بخوری.۳.اینکه آدم تنبلی هستم.....
    دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید که چیکار کنم...اگه با کار کردنم موافقید بگید سر چ نوع کاری برم؟چند ساعت در روز برم سر کار؟!اینم بگم که سه روز در هفته از ۸صب تا ۱.۳۰کلاس دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کار و درس

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh نمایش پست ها
    سلام دوستان،من دوچار تردید بزرگی در زندگیم شدم و کمکتون شاید بتونه خیلی تصمیمو برام آسونتر کنه.بنده دانشجوی ترم اولی رشته مدیریت هستم،از روزی که وارد دانشگاه شدم خیلی بهم پیشنهاد شد که سر کار هم برم ولی خودم دو دل هستم و از چنتا چیز مهم میترسم:1.مهمترینش آسیب شدید به درسمه و اینکه واقن میخوام درسمو بفهمم و نمیخوام کشکی نمره بگیرم.۲.یه حسی بهم میگه نزار جوونیت و لذتاش با کار کردن از دست بره که در آینده حسرت بخوری.۳.اینکه آدم تنبلی هستم.....
    دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید که چیکار کنم...اگه با کار کردنم موافقید بگید سر چ نوع کاری برم؟چند ساعت در روز برم سر کار؟!اینم بگم که سه روز در هفته از ۸صب تا ۱.۳۰کلاس دارم
    خب دوست عزیز خوبه خودتون گفتید که تنبل هستید

پس تا وقتی که این خصلت رو از خودتون دور نکرده باشید واقعا" نمیتونید به چیزی که گفتید برسید

خب شما یک ترم رو بدون کار کردن بگذرونید و ببینید راندمان کارتون چقدر بوده

و ترم بعدی رو همراه با کار بگذرونید ... میتونید ترتیب رو برعکس کنید ...

مسلما" اونوقت خواهید فهمید کار کردن شما تاثیر بدی داشته یا خیر ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد