نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: بچه دار شدن

14466
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه دار شدن

سلام من 6ساله ازدواج کردم ولی موفق به دخول نشدم یعنی از دخول میترسم تا اینکه رفتم دکتر گفتن مشکل ذهنی هست و اسمشم واژینیسموسه.دکترم گفت باید پرده بکارتتو با عمل باز کنیم الان دو هفته است عمل کردم و پرده بکارت رو باز کردم.اما بازم از دخول میترسم.من دوست دارم زود بچه دار شم چون دیگه.تحمل حرفای مردم بخصوص خانواده شوهرم رو ندارم البته حق هم دارن.تو رو خدا کمکم کنید چیکار کنم.شب قبل از شوهرم خواستم آب شو روی پردم بریزه بعد که ریخت خودم آب شو سمت واژن بردم و نیم ساعتی دراز کشیدم آیا اینجوری احتمال بارداری هست?تو رو.خدا کمکم کنید الان اولویت تو.زندگیم بارداریه.کلافه ام .افسردگی گرفتم?کسی اینجا هست یا می شناسید که واژینیسموس داشته باشه و خوب شده باشه بتونم ازش کمک بگیرم.ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بچه دار شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7271 نمایش پست ها
    سلام من 6ساله ازدواج کردم ولی موفق به دخول نشدم یعنی از دخول میترسم تا اینکه رفتم دکتر گفتن مشکل ذهنی هست و اسمشم واژینیسموسه.دکترم گفت باید پرده بکارتتو با عمل باز کنیم الان دو هفته است عمل کردم و پرده بکارت رو باز کردم.اما بازم از دخول میترسم.من دوست دارم زود بچه دار شم چون دیگه.تحمل حرفای مردم بخصوص خانواده شوهرم رو ندارم البته حق هم دارن.تو رو خدا کمکم کنید چیکار کنم.شب قبل از شوهرم خواستم آب شو روی پردم بریزه بعد که ریخت خودم آب شو سمت واژن بردم و نیم ساعتی دراز کشیدم آیا اینجوری احتمال بارداری هست?تو رو.خدا کمکم کنید الان اولویت تو.زندگیم بارداریه.کلافه ام .افسردگی گرفتم?کسی اینجا هست یا می شناسید که واژینیسموس داشته باشه و خوب شده باشه بتونم ازش کمک بگیرم.ممنونم
    خب دوست عزیز باید بدونی که این رفتار شما باعث سردی همسرتون خواهد شد

وگرنه صرف بچه دار شدن شما نیست که این روش رو در حضور دکتر انجام دادید

بهتره با استفاده از ژل های بی حس کننده و در حالتی که شما بالاتر قرار دارید عمل دخول رو انجام بدید

تا بتونید با استفاده از وزنتون این ترس و تابوی ذهنی رو بشکنید

ولی شاید به این طریق بتونید وارد فاز حاملگی بشید و این رو ازمایش خون به طور دقیق نشون میده
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. 5 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7362
    تشکـر
    38
    تشکر شده 89 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

خب شما که بچه دوس داری هرجور که هست باید این ترسو کنار بذاری

5. 5 کاربران زیر از sarinaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چه جوری آخه دست خودم نیست? شما کسی رو مشابه من سراغ ندارید که بتونم ازش راهنمایی بگیرم.بخدا اگه کمکم کنید یه زندگی رو از نابودی نجات دادین.تا آخر عمرم مدیونتونم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8436
    تشکـر
    90
    تشکر شده 327 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام جالبه برام که تو این 6 سال این مشکل الان دنبالش بودی و تازه عمل کردی این آدرس برات میدارم اونجا برو تجمعی از دوستان هست که این مشکل دارن و ایمیلت بفرست تا برات رمز ارسال شه و بتونی از مطالب استفاده کنی یکسری شیوه است که با استفاده از اونا میتونی کم کم وارد یک رابطه نرمال بشی http://roozikezanshodam.blogfa.com/ این آدرسم برو ومطالبش بخون انشا.. مشکلت حل شه واژینیسموس | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

8. 3 کاربران زیر از setareh67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ستاره جان برای خودم هم جالبه که تو این 6سال نمیدونستم واژینیسموس دارم یعنی فکر میکردم فقط من اینجوری هستم و کسی دیگه تو این دنیا شبیه من نیست.ولی حالا که فهمیدم چیه دوست دارم درمان شم تمام این 6سال با کابوس گذشته برام ممنون از راهنماییتون تو رو خدا برام دعا کنید

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رنگو جان الان چون خیلی فشار خانواده شوهرم روم زیاده دوست دارم بچه دار شم وگرنه منم دوست ندارم شوهرم عذاب بکشه خداروشکر شکر شوهرم همه جوریه کمکم میکنه دیگه بخدا نمیدونم چیکار کنم دائم دارم گریه میکنم و میگم چرا من?ای خدااااااا

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

sسلام
    من اطلاعات زیادی راجب این بیماری ندارم
    اما به نظم اگه یکم به ترساتون بی اهمیت باشید بد نیست
    تو زندگی خیلی چیزا ترسناکه ولی از دور ترسناکه
    وقتی واردش میشی لذت عجیبی رو میچشی
    شما باید برای لذت بردن خودتون و همسرتون این ترس و از بین ببریید
    یه شب همه جارو تمیز کنید نمازبخونید و با خدا دردودل کنید تا کمکتون کنه این ترس و از بین ببرید
    زن ها وقتی تحریک میشن به کلی از این دنیا جدا میشن و تقریبا دردی رو حس نمیکنن
    اگرم حس کنن خیلی شیرین حس میکنن
    به همسرتون بگید عشق بازی بیشتری داشته باشید تا از نظر روحی آماده بشید
    دل وبزنید ب دریا و این ترس و شکست بدید
    یه تصمیم میخواد و یه اراده
    تصمیمتون و بگیرید و این ترس و از بین ببرید
    هم برای خودتون هم فرزندانتون و هم همسرتون
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

12. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8436
    تشکـر
    90
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز.الان برای بچه دار شدن استرس داری ببین سماجان اگه میخوای به آرامش برسی به صرف بچه دنبالش نباش اول باید مشکلت حل شه اون وبلاگی که بهت گفتم حتما برو مراحل کامل بهت میگه و هم اینکه اونایین که مشکل تورو داشتن یا دارن یه اجتماع خوبه که بهت روحیه میده هر هفته یه گام داره که باید انجام بدی و به مرور آماده رابطت میکنه اول مشکلت دسته بندی کن که نوع شدیدشی یا خفیف بعد برای درمان اقدام کن.آرامشت حفظ کن اگه فشار خونواده شوهرت زیاده بهش بیتوجه باش اول رابطت نرمال کن بعدا بچه دار شو چون دوران حاملگی هورمونات تغییر میکنه و بعضی افراد نسبت به رابطه سرد میشن یا بخاطر تجربه زایمان تا مدتها بعد زایمان نه تمایل دارن و نه امکانش و برای شما که وازینیسموس داری ممکنه مشکلت حادتر شه پس اول حل مشکل بعدا بچه.همراهی شوهرت خیلی تاثیر داره که خدارو شکر مثل اینکه داری پس توکل کن به خدا .انشا... که هرچه زودتر مشکلت حل شه

14. کاربران زیر از setareh67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ستاره جان من اون وبلاگ رو.رفتم ولی مطالبش به صورت رمز داره.لینک ثبت نام رو ندیدم که ثبت نام کنم و ایمیلمو بذارم تا رمز رو برام بفرستن.اگر هم ثبت نام کنم با توجه به اینکه وبلاگ از تیرماه آپدیت نشده فک نکنم رمزی برام بفرستن چون اینجور که خوندم بچه دار شدن و کمتر سر میزنن.نمیدونم بخدا.در طول روز دارم به این موضوع فکر میکنم.امکان رفتن پیش یه مشاور هم ندارم چون متاسفانه بدلیل شغل شوهرم که یک شهر مرزی و محروم ساکنیم.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم از روزی هم پردمو با عمل برداشتم هیچ.حسی ندارم یعنی قبلا با شوهرم که معاشقه داشتیم منم خوشم میومد تحریک میشدم اما حالا نه.نمیدونم بخاطر برداشتن پرده است یا چیز دیگه.خواهرهای کوچیکتر از خودم ازدواج کردن بچه هم دارن.من خودم هم شاغلم حتی چندتا از شاگردام هم ازدواج کردن و الان حامله ان هر زنی که بچه بغلشه میبینم هی تو.دلم میگم خوش بحالش.نه بخاطر بچه بخاطر اینکه کار دخولشون تموم شده و الان مثل من روحش گرفتار نیست

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8436
    تشکـر
    90
    میزان امتیاز
    10

ببین سماجان برو قسمت نظرات همون مطلب یواشکی مثلا که جدیدتره نظر بذار و مشکلت بگو شاید جواب داد

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز مشکل شما بیشتر مشکل روانیست تا فیزیکی. که به احتمال زیاد ریشه در دوران کودکی شما داره و نیاز به آنالیز و تراپی داره شایدم به مقدار کمی دارو و اونم کار یک روانشناس و روانپزشکه

چطور همسر شما این 6 سال..... جای تقدیر از ایشون داره. توی دوران کودکی یادتون میاد شاهد رابطه جنسی پدر و مادر یا اقوام دیگه بوده باشید و یا مورد تعرض یا تجاوز جنسی قرار گرفته باشید؟

لطفا نقل قول کنید که بتونم پاسخ دهم

دکترا در روانشناسی

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز مشکل شما بیشتر مشکل روانیست تا فیزیکی. که به احتمال زیاد ریشه در دوران کودکی شما داره و نیاز به آنالیز و تراپی داره شایدم به مقدار کمی دارو و اونم کار یک روانشناس و روانپزشکه

چطور همسر شما این 6 سال..... جای تقدیر از ایشون داره. توی دوران کودکی یادتون میاد شاهد رابطه جنسی پدر و مادر یا اقوام دیگه بوده باشید و یا مورد تعرض یا تجاوز جنسی قرار گرفته باشید؟

لطفا نقل قول کنید که بتونم پاسخ دهم

دکترا در روانشناسی
    سلام شهرام جان خیر من نه در کودکی شاهد رابطه جنسی کسی قرار گرفتم نه خودم آزار و اذیت جنسی شدم فقط احساس میکنم حرف های دوستام که قبل من ازدواج کردن و از شب اول زفافشون برام تعریف کردن رو تاثیر منفی گذاشته و ملکه ذهنم شده.من کلا آدم ترسویی هستم مخصوصا ترس ازین که یه جسم خارجی وارد بدنم شه

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام شهرام جان خیر من نه در کودکی شاهد رابطه جنسی کسی قرار گرفتم نه خودم آزار و اذیت جنسی شدم فقط احساس میکنم حرف های دوستام که قبل من ازدواج کردن و از شب اول زفافشون برام تعریف کردن رو تاثیر منفی گذاشته و ملکه ذهنم شده.من کلا آدم ترسویی هستم مخصوصا ترس ازین که یه جسم خارجی وارد بدنم شه
    نه عزیز این گفتها باعث این نوع ترس به این عمق نمیشه شما و همسرتون چند سالتونه و تحصیلات هر دوی شما و شغل و کار هر دو لطفا

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

واژينيسموس‌ عبارت‌ است‌ از اسپاسم‌ عضلات‌ اطراف‌ مدخل‌ مهبل‌؛ اگر شديد باشد، ممكن‌ است‌ مانع‌ از مقاربت‌ گردد. مي‌تواند زنان‌ را در تمامي‌ سنين‌ مبتلا كند.
    علايم‌ شايع‌
    انقباض‌ غيرارادي‌ عضلات‌ اطراف‌ مهبل‌ و مقعد. مهبل‌ چنان‌ محكم‌ بسته‌ مي‌شود كه‌ آلت‌ تناسلي‌ مرد نمي‌تواند براي‌ مقاربت‌ جنسي‌ وارد آن‌ شود. از گذاشتن‌ هرگونه‌ شي‌ء مثل‌ تامپون‌، ديافراگم‌ يا اسپكولوم‌ (براي‌ معاينه‌ پزشكي‌ استفاده‌ مي‌شود) نيز جلوگيري‌ مي‌كند.
    علل‌
    تمايل‌ ناخودآگاه‌ براي‌ جلوگيري‌ از ورود آلت‌ تناسلي‌ مرد به‌ خاطر عوامل‌ عاطفي‌ يا رواني‌. اين‌ عوامل‌ ممكن‌ است‌ شامل‌ ترس‌، اضطراب‌، خصومت‌، عصبانيت‌ يا تنفر از فعاليت‌ جنسي‌ باشند.
    حساس‌ نبودن‌ همسر، ناكافي‌ بودن‌ يا ماهرانه‌ نبودن‌ اعمال‌ جنسي‌ مقدماتي‌ يا ناكافي‌ بودن‌ ميزان‌ نرم‌ كردن‌ مهبل‌ قبل‌ از تلاش‌ براي‌ دخول‌ اختلالات‌ فيزيكي‌ (نادر) مثل‌ عفونت‌ها، واكنش‌هاي‌ آلرژيك‌ يا پرده‌ بكارت‌ سفت‌ و سوراخ‌ نشده‌
    عفونت‌ مهبل‌
    عوامل‌ افزايش‌دهنده‌ خطر
    اولين‌ تجربه‌هاي‌ جنسي‌
    سابقه‌ صدمات‌ و آسيب‌ جنسي‌ (زنا با محارم‌، تجاوز، سوءاستفاده‌ جنسي‌)
    استرس‌
    پيشگيري‌
    معاينه‌ لگن‌ به‌ وسيله‌ يك‌ پزشك‌ و مشاوره‌ قبل‌ از شروع‌ فعاليت‌ جنسي‌
    عواقب‌ مورد انتظار
    در صورتي‌ كه‌ علت‌ زمينه‌اي‌ را بتوان‌ علاج‌ كرد يا از طريق‌ درمان‌ طبي‌ يا مشاوره‌ رواني‌ بتوان‌ يك‌ روش‌ براي‌ كنار آمدن‌ ابداع‌ كرد، قابل‌ علاج‌ است‌.
    عوارض‌ احتمالي‌
    تروماي‌ رواني‌ به‌ خاطر احساس‌ گناه‌، اضطراب‌، كاهش‌ اعتماد به‌ نفس‌ و احساس‌ بي‌كفايتي‌ يا مشكلات‌ بين‌فردي‌ در نتيجه‌ اين‌ اختلال‌
    درمان‌
    اصول‌ كلي‌
    آزمون‌هاي‌ تشخيصي‌ مي‌توانند شامل‌ معاينه‌ لگن‌ براي‌ رد كردن‌ اختلالات‌ فيزيكي‌ باشند (ممكن‌ است‌ براي‌ معاينه‌ دقيق‌ احتياج‌ به‌ داروهاي‌ خواب‌آور باشد). سابقه‌ جنسي‌ مهم‌ است‌ و شامل‌ تجارب‌ زودهنگام‌ در كودكي‌، پاسخ‌هاي‌ جنسي‌ قبلي‌ و فعلي‌، روش‌هاي‌ ضد بارداري‌، اهداف‌ توليدمثلي‌، احساس‌ در قبال‌ همسر و مشخصاتي‌ در مورد دردي‌ كه‌ تجربه‌ مي‌كنيد، خواهد بود.
    درمان‌ در ابتدا متوجه‌ هرگونه‌ مشكل‌ طبي‌ و سپس‌ كاهش‌ اسپاسم‌هاي‌ عضلاني‌ و مشكلات‌ رواني‌ خواهد بود.
    براي‌ اسپاسم‌هاي‌ عضلاني‌، يك‌ نوع‌ درمان‌ شامل‌ گشاد كردن‌ ملايم‌ و تدريجي‌ مدخل‌ مهبل‌ با گشادكننده‌هاي‌ لاستيكي‌ يا شيشه‌اي‌ است‌. احتمالاً درمان‌ در مطب‌ 3 بار در هفته‌ لازم‌ خواهد بود و بايد در منزل‌ حداقل‌ 2 بار در روز تمرين‌ كنيد.
    قبل‌ از اتساع‌ يا تلاش‌ براي‌ مقاربت‌، به‌ مدت‌ 15-10 دقيقه‌ در وان‌ آب‌ داغ‌ بنشينيد. حمام‌ گرفتن‌ غالباً عضلات‌ را شل‌ مي‌كند و ناراحتي‌ را تسكين‌ مي‌دهد. هروقت‌ مفيد باشد، حمام‌ را تكرار كنيد.
    علاوه‌ بر درمان‌ با گشاد كردن‌ يا در صورتي‌ كه‌ موفقيت‌آميز نباشد، روان‌درماني‌ يا مشاوره‌ توصيه‌ مي‌گردد. اين‌ امر مي‌تواند شامل‌ تمركز حس‌ و بهبود روابط‌ با همسر، همراه‌ با درمان‌ براي‌ حل‌ هرگونه‌ تعارض‌ در زندگي‌ شما باشد.
    قبل‌ از تلاش‌ براي‌ مقاربت‌، شما و همسرتان‌ بايد از يك‌ نرم‌كننده‌ مثل‌ ژل‌ مهبلي‌ k-y يا روغن‌ بچه‌ استفاده‌ كنيد.
    داروها
    معمولاً براي‌ واژينيسموس‌ دارو لازم‌ نيست‌ ولي‌ خواب‌آورها يا آرام‌بخش‌هاي‌ خفيف‌ ممكن‌ است‌ به‌ مدت‌ كوتاه‌ تجويز شوند.
    فعاليت‌
    محدوديتي‌ وجود ندارد.
    رژيم‌ غذايي‌
    رژيم‌ غذايي‌ خاصي‌ ندارد.
    در اين‌ شرايط‌ به‌ پزشك‌ خود مراجعه‌ نماييد
    اگر خود يا عضوي‌ از خانواده‌تان‌ علايم‌ واژينيسموس‌ را داشته‌ باشيد.
    اگر علي‌رغم‌ درمان‌ پس‌ از 3 هفته‌ علايم‌ بهبود نيابند.
    اگر بعد از درمان‌ علايم‌ عود كنند

22. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

آبجی بهار اینجایی؟؟؟؟؟؟ی دیقه بیا تو چت باکس.

فکر کنم تنظیمات کاربریت ایراد دارهااااااااااااا.

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه عزیز این گفتها باعث این نوع ترس به این عمق نمیشه شما و همسرتون چند سالتونه و تحصیلات هر دوی شما و شغل و کار هر دو لطفا
    من 26 و همسرم 33سال.من معلم هستم و همسرم در شرکت نفت کار میکند.من لیسانس هنر و همسرم لیسانس شیمی

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

من 26 و همسرم 33سال.من معلم هستم و همسرم در شرکت نفت کار میکند.من لیسانس هنر و همسرم لیسانس شیمی
    مرسی. مشکل و بیماری خاص روانی و یا وسواس و خشم و عصبانیت در خانواده پدری و مادری خودتان میدانید بوده و یاهست؟ از آمپول و واکسن هم میترسید و به هراس و اضطراب میافتید؟

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مادرم ناراحتی اعصاب داشته ولی با دارو درمان شده مشکل ضعف اعصاب داشتن.خودم هم زود جوش میارم و زود عصبی میشم.وسواسم زیاد نیست یعنی میتونم کنترلش کنم.کلا آدم ترسویی هستم به مرگ زیاد فکر میکنم و میترسم و به پوچی میرسم.مثلا اگه کسی بمیره من شب اول قبرش تا صبح دیگه خواب ندارم.قرآن هم زیاد میخونم.ببخشید شما روانشناسید؟ می تونید بهم کمک کنید?بخدا تا آخر عمرم دعوتتون میکنم

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

مادرم ناراحتی اعصاب داشته ولی با دارو درمان شده مشکل ضعف اعصاب داشتن.خودم هم زود جوش میارم و زود عصبی میشم.وسواسم زیاد نیست یعنی میتونم کنترلش کنم.کلا آدم ترسویی هستم به مرگ زیاد فکر میکنم و میترسم و به پوچی میرسم.مثلا اگه کسی بمیره من شب اول قبرش تا صبح دیگه خواب ندارم.قرآن هم زیاد میخونم.ببخشید شما روانشناسید؟ می تونید بهم کمک کنید?بخدا تا آخر عمرم دعوتتون میکنم
    بله هستم البته قرار شد نقل قول کنید. ما ضعف اعصاب نداریم احتمالا منظورتون همان خشم و عصبانیته؟ پس شما هم فردی هستید عصبانی و وسواسی و فوبیا هم دارید.

نگفتید از تزریقات نیز میترسید؟ خود ارضایی داشته اید؟ رابطه و دخول مقعدی چطور؟ و وسواستون در مورد چه مواردی است؟
    ویرایش توسط شهرام2014 : 12-15-2014 در ساعت 02:00 PM

28. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله هستم البته قرار شد نقل قول کنید. ما ضعف اعصاب نداریم احتمالا منظورتون همان خشم و عصبانیته؟ پس شما هم فردی هستید عصبانی و وسواسی و فوبیا هم دارید.

نگفتید از تزریقات نیز میترسید؟ خود ارضایی داشته اید؟ رابطه و دخول مقعدی چطور؟ و وسواستون در مورد چه مواردی است؟
    بله از تزریقات میترسم اما نه زیاد یعنی تحمل میکنم .خودارضایی و رابطه مقعدی هم نه.وسواس بیشتر به مرتب بودن خونه و لباس.این که میگم ضعف اعصاب دقیقا کلمه ای بود که دکتر به مادرم گفته بود

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    شما میدونید که به بیماری واژینیسموس مبتلا هستید. بیماری عجیب غریب و صعب العلاجی هم نیست. به روانپزشک مراجعه کنید. با مصرف داروهای مناسبی که براتون تجویز میشه بیماری شما درمان خواهد شد. هیچ ترس و نگرانی نداشته باشید. با مشاوره اینترنتی نمیتونید این بیماری رو درمان کنید. پس به متخصص اعصاب و روان مراجعه فرمایید.
    اگه دسترسی به مشاور داشتم که نمیومدم نت.گفتم که بخاطر شغل شوهرم در یه شهر مرزی و محروم ساکنیم.اینجا فقط یه دندانپزشک هست و یه پزشک عمومی و یه جراح عمومی.فقط همین.دیگه دارم دیوونه میشم

31. کاربران زیر از sama7271 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    خب چند روزی برو پیش خونوادت. پیش روانپزشکم برو. شما که شش سال تحمل کردی این مدت هم روش. شما که اونجا زندانی نیستین. چند روزی هم برو مسافرت هم پیش روانپزشک.
    باور کن اگه میتونستم میرفتم.آخه شرایطم جوری نیست برم.نمیدونم.چه جوری بگم اما من جایی زندگی میکنم که راه زمینی نیست فقط دریایی.

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها من می ترسیدم انگشتمو داخل واژنم کنم اما دو روزه دارم تمرین میکنم دیروز نتونستم اما امروز تونستم دوبار انگشتمو اندازه دو بند انگشت وارد واژنم کنم.این خوبه مگه نه؟

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

بله از تزریقات میترسم اما نه زیاد یعنی تحمل میکنم .خودارضایی و رابطه مقعدی هم نه.وسواس بیشتر به مرتب بودن خونه و لباس.این که میگم ضعف اعصاب دقیقا کلمه ای بود که دکتر به مادرم گفته بود
    جالبه و اگه ایشون روانکاو و روانپزشک بودن واقعا که جای تعجب داره !بگذریم.ببین عزیزم نیاز به دارو و مشاوره داری و بهتره در اولین فرصت حتما به مشاور آگاه خانم رجوع کنی . البته این مشکل شما ریشه

در ژنتیک و آسیب دوران کودکی شما داره که توسط مشاور شما برای شما روشن خواهد شد.

تا آن زمان, سعی کنید آرام باشید, به هیچ وجه به خودتان در مورد اینکه رابطه جنسی کامل داشته باشید و یا اینکه بچه دار بشید فشار نیاورید. چون امکان واکنش و نتیجه متضاد و معکوس زیاده و ممکنه

عواقب زیان بار جبران ناپذیری رو به بار بیاره.

بیشتر وقت خود را صرف مطالعه و ورزش و ارتباطات اجتمایی و دوستان کنید. تکنیکهای ساده ریلکسیشن خیلی برای کنترل اعصاب و وسواس موثرند که با یک سرچ در اینترنت میتوانید آنها را فرا گرفته و

انجام دهید.

باز تکرار میکنم فعلا در مورد انجام دخول به خودتان فشار نیاورید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

35. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

سما جون امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه
    راستش منم فکر میکردم تو دنیا فقط منم که از ..... میترسم و کلا قید ازدواج رو زدم
    منم از وقتی عضو این سایت شدم و دیدم کسایی هستن که مثل من مشکل دارن خیلی احساس آرامش دارم
    تازه شما بدون یه پله که چه عرض کنم چند پله جلویی
    اینو از ته دلم میگم قدر شوهرتون بدون و بخاطر عشق پاکی که نسبت بهت داره شکر گذار باش
    به نظرم فقط کافیه با تمام وجودت خودتو تو بغل شوهر رها کنی و احساس کنی بهشتی که تو این دنیا برات گذاشته تو بغل شوهرته
    مردی که اینهمه صبور بوده مطمن باش خیلی مواظبته و هواتو داره و مراعاتت میکنه
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9694
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    سما جون امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه
    راستش منم فکر میکردم تو دنیا فقط منم که از ..... میترسم و کلا قید ازدواج رو زدم
    منم از وقتی عضو این سایت شدم و دیدم کسایی هستن که مثل من مشکل دارن خیلی احساس آرامش دارم
    تازه شما بدون یه پله که چه عرض کنم چند پله جلویی
    اینو از ته دلم میگم قدر شوهرتون بدون و بخاطر عشق پاکی که نسبت بهت داره شکر گذار باش
    به نظرم فقط کافیه با تمام وجودت خودتو تو بغل شوهر رها کنی و احساس کنی بهشتی که تو این دنیا برات گذاشته تو بغل شوهرته
    مردی که اینهمه صبور بوده مطمن باش خیلی مواظبته و هواتو داره و مراعاتت میکنه
    بهشت جان سلام عزیزم از ته دلم آرزو میکنم که نه شما و نه هیچ دختر دیگه ای مثل من نشه.واقعا فقط کسی که این مشکل رو داره میتونه درک کنه چی میگم.هر روز عذاب وجدان هر روز و شب کابوس.دوست داری صبح شه و ببینی همه چی تموم شده چه شبهایی که خوابشو دیدم.خواب اینکه همه چی تموم شده و بچه دارم نمیدونی وقتی از خواب بیدار شدم و فهمیدم همش یه خواب بود چه حالی شدم تجربه بدیه.خدا منو بخاطر ظلمی که به شوهرم کردم ببخشه

38. کاربران زیر از sama7271 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام،درسته من در حدی نیستم که تو این زمینه نظر بدم،فعلا بچه دار شدن رو بی خیال شین،
    فقط به این فکر کنین که شوهرتون به خاطر شما 6 سال مراعاتتون کرده وبه خاطر شما تحمل
    کرده شمام یه لحظه به خاطر ایشون تحمل
    کنین به قول بهشت عزیز یه لحظه خودتونو رها کنین،
    خیالتون راحت باشه کسی که این همه صبر کرده حتما هواتونو خواهد داشت،البته ببخشینا

40. 2 کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام نظر من رو تو این تاپیک کاملو دقیق بخون ایشالا کمکت میکنه

http://forum.moshaver.co/f123/%D9%88...198/#post49118

42. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22251
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وااااااای حتما درمان شو عزیزم...همسرت گناه داره...واقعا دوست داره که 6 سال صبر کرده

ویدئو پروژکتور ایسر - ویدئو پروژکتور سونی - ماموپلاستی
    برجسته سازی گونه - لیفت صورت - جراحی کوچک کردن سینه

44. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چه جوری آخه دست خودم نیست? شما کسی رو مشابه من سراغ ندارید که بتونم ازش راهنمایی بگیرم.بخدا اگه کمکم کنید یه زندگی رو از نابودی نجات دادین.تا آخر عمرم مدیونتونم
    عزیزم منم مشکل تو رو داشتم واژینیسموس تو دوران عقد درمان کردم یه کانال پیدا کردم تو تلگرام به این درمان واژینیسم ولی این یه ترس ذهنیه کاملا درکت میکنم چون شرایطتتو داشتم ولی تو میتونی نگران نباش حل میشه موفق باشی بزار اول این مشکلو حل کنی و بعد به صورت طبیعی و با لذت باردار میشی نگران نباش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد