نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تیپ بد نامزد

1730
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    177
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تیپ بد نامزد

سلام
    من 23 سالمه و یه سال پیش یکی از همکلاسیام که ظاهرا زیادم به من علاقه داشت بهم پیشنهاد داد که قصدش هم جدی بود، از اونجایی که آدم مودب و با شخصیتی بود بود قبول کردم آشنا شیم باهم
    راستش من به تیپ و هیکل طرفم اهمیت میدم که ایشون متاسفانه جوری نیست که من دوس داشته باشم و مجذوبش بشم ولی اخلاقش خوبه البته یه ایراد داره اونم تو جمع ساکته و شاد نیس ( پیش من خوبه ها ولی به گفته خودش تو جمع زیاد اهل حرف زدن و بگو بخند نیست، من خودمم آدم نسبتا آرومیم) من فک میکردم آشنایی که بیشتر شه شاید علاقه هم به وجود بیاد ولی درد من این وسط بیش از اندازه عاقلانه بودنه
    ایشون جلوی سرش کاملا بی مو هم هست که رفت prp کرد ولی نتیجه ی جالبی نداشت ما یه مدت با هم صحبت کردیم بعد سر یه اتفاقی فاصله افتاد بینمون و تازه یه ماهه دوباره با همیم ولی من برای ازدواج با ایشون شدیدا دو دلم، از طرفی
    فک میکنم اخلاقش خوبه و نمیتونم همچین کسی رو پیدا کنم و خیلیم دوسم داره و خودمو مسئول این دوس داشتنش میدونم و وقتی به کس دیگه فکر میکنم عذاب وجدان میگیرم از طرف دیگه میگم شاید بعدها من سرد شدم و زندگی خوبی نداشته باشیم
    حالا این وسط یه نفر به من پیشنهاد داده تو ف.ی.س.ب.و.ک که از لحاظ تیپ و هیکل همونجوریه که من خوشم میاد موقعیتشم که دانشجوی دکتراس و ....میخواد همدیگه رو ببینیم که من قبول نکردم فعلا
    من سر دو راهی گیر کردم... نه میتونم دل اونو بشکنم نه میتونم از این بگذرم
    بعضی وقتام فک میکنم هوایی شدم و به قولی دچار هوای نفس شدم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. 3 کاربران زیر از selen بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    22
    تشکـر
    26
    تشکر شده 10 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو دل بودن

خب ببینید !
    شما چند نفر رو تو زندگیتون شناختین که میگین این اخلاقش خوبه !
    اگر چند نفر رو دیدین که میگین خب یه چیزی !
    ولی خب همین دانشجوی دکترا برید با هم یه قراری بزارین و بشناسش ! قیافه چیزی نیست که توی ازدواج مهم باشه شاید 1 ماه به قیافش بنازی بعد 1 ماه اصلا برات مهم نیست !! بخاطر همینه به ما پسرا میگن خوشگلی ملاک هست ولی ملاک اصلی نیست !
    پس توجه کن بخاطر خوشگلی و تیپ ، اخلاق رو فدا نکنی !
    به نظرم افراد بیشتری رو بشناس !
    توی نت همه خوبند ! ولی در واقعیت !!
    و اینکه بنظر من بهتر نیست برای پیدا کردن هم یکمی تلاش کرد تا اینکه با دو تا پیام توی نت دوست شد ! اگر واقعا توی نت دست رد بهش زدی و باز امد جلو و فلان بدون یه چیزی داره بعد ارزش 1 ملاقات رو داره !
    مراقب خودتم باش ، به هر کسی نمیشه اعتماد کرد حتی همون ملاقات اول !

در مورد مو هم به اون داداشم بگین prp هزینه ی سنگینی داره در صورتی که جواب گرفتنش بلند مدته !
    مو بکاره خیلی بهتره و هزینه کمتری داره و نگهداریشم راحت تره تا prp !!

اینها نظرات من بود که عامیانه و برادرانه دادمشون.

4. 3 کاربران زیر از s-a-l-i-m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط selen نمایش پست ها
    سلام
    من 23 سالمه و یه سال پیش یکی از همکلاسیام که ظاهرا زیادم به من علاقه داشت بهم پیشنهاد داد که قصدش هم جدی بود، از اونجایی که آدم مودب و با شخصیتی بود بود قبول کردم آشنا شیم باهم
    راستش من به تیپ و هیکل طرفم اهمیت میدم که ایشون متاسفانه جوری نیست که من دوس داشته باشم و مجذوبش بشم ولی اخلاقش خوبه البته یه ایراد داره اونم تو جمع ساکته و شاد نیس ( پیش من خوبه ها ولی به گفته خودش تو جمع زیاد اهل حرف زدن و بگو بخند نیست، من خودمم آدم نسبتا آرومیم) من فک میکردم آشنایی که بیشتر شه شاید علاقه هم به وجود بیاد ولی درد من این وسط بیش از اندازه عاقلانه بودنه ایشون جلوی سرش کاملا بی مو هم هست که رفت prp کرد ولی نتیجه ی جالبی نداشت ما یه مدت با هم صحبت کردیم بعد سر یه اتفاقی فاصله افتاد بینمون و تازه یه ماهه دوباره با همیم ولی من برای ازدواج با ایشون شدیدا دو دلم، از طرفی فک میکنم اخلاقش خوبه و نمیتونم همچین کسی رو پیدا کنم و خیلیم دوسم داره و خودمو مسئول این دوس داشتنش میدونم و وقتی به کس دیگه فکر میکنم عذاب وجدان میگیرم از طرف دیگه میگم شاید بعدها من سرد شدم و زندگی خوبی نداشته باشیم
    حالا این وسط یه نفر به من پیشنهاد داده تو ف.ی.س.ب.و.ک که از لحاظ تیپ و هیکل همونجوریه که من خوشم میاد موقعیتشم که دانشجوی دکتراس و ....میخواد همدیگه رو ببینیم که من قبول نکردم فعلا
    من سر دو راهی گیر کردم... نه میتونم دل اونو بشکنم نه میتونم از این بگذرم
    بعضی وقتام فک میکنم هوایی شدم و به قولی دچار هوای نفس شدم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم. در رابطه با صحبتهاتون باید بگم از اینکه توی رابطه ای که دارین اینقدر متعهدانه عمل میکنید و منطق و احساستون در حالت متعادل به سر میبره بسیار خوشحالم و بهتون تبریک میگم. چرا که این مسیری که شما در پیش گرفتید نتایج موفقی رو براتون به ارمغان میاره
    و اما در ارتباط با انتخاب شریک زندگی و همسر آینده باید بگم که ظاهر نه اینکه مهم نباشه ولی نباید ملاک اصلی هم قرار بگیره. باید اون فرد به دلتون بشینه، اما این نکته رو هم لازمه یادآوری کنم که متأسفانه توی جامعه امروزی قیافه و زیبایی ظاهر اولین و اصلی ترین معیار برای افراد شده و میشه نتیجه چنین انتخابهایی رو هم به وضوح دید که چگونه به سرعت این زندگیها از هم میپاشن... (به قول شاعر : صورت زیبای ظاهر هیچ نیست / ای برادر سیرت زیبا بیار)
    و بدونید که اخلاق توی زندگی خیلی مهمه و پشتوانه محکمی برای زندگی آینده است
    لطفا برای اینکه بتونیم بیشتر از شرایطتون آگاه باشین و بهتر کمکتون کنیم به سؤالات زیر جواب بدین:
    چه مدت هست که با اون آقا که همکلاسیتونه آشنا شدین و ارتباط دارین؟ آیا همون 1 سال که گفتین یا بیشتر از یکسال؟
    و ایشون چند سالشونه؟
    پیشنهاد ما اینه که خودتون رو درگیر ارتباطات فضای مجازی نکنید، چرا این روابط علاوه بر مشکلاتی که روابط خارج از نت دارند ، عواقب جبران ناپذیری در پی دارند و از همه مهمتر روح و روان شما رو در معرض آسیب قرار میدهند

6. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    177
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط s-a-l-i-m نمایش پست ها
    خب ببینید !
    شما چند نفر رو تو زندگیتون شناختین که میگین این اخلاقش خوبه !
    اگر چند نفر رو دیدین که میگین خب یه چیزی !
    ولی خب همین دانشجوی دکترا برید با هم یه قراری بزارین و بشناسش ! قیافه چیزی نیست که توی ازدواج مهم باشه شاید 1 ماه به قیافش بنازی بعد 1 ماه اصلا برات مهم نیست !! بخاطر همینه به ما پسرا میگن خوشگلی ملاک هست ولی ملاک اصلی نیست !
    پس توجه کن بخاطر خوشگلی و تیپ ، اخلاق رو فدا نکنی !
    به نظرم افراد بیشتری رو بشناس !
    توی نت همه خوبند ! ولی در واقعیت !!
    و اینکه بنظر من بهتر نیست برای پیدا کردن هم یکمی تلاش کرد تا اینکه با دو تا پیام توی نت دوست شد ! اگر واقعا توی نت دست رد بهش زدی و باز امد جلو و فلان بدون یه چیزی داره بعد ارزش 1 ملاقات رو داره !
    مراقب خودتم باش ، به هر کسی نمیشه اعتماد کرد حتی همون ملاقات اول !

در مورد مو هم به اون داداشم بگین prp هزینه ی سنگینی داره در صورتی که جواب گرفتنش بلند مدته !
    مو بکاره خیلی بهتره و هزینه کمتری داره و نگهداریشم راحت تره تا prp !!

اینها نظرات من بود که عامیانه و برادرانه دادمشون.
    خیلی ممنون بابت راهنمایی و حرفاتون
    خوب بودن کسایی که من رفتار و برخوردشونو دیدم هر چند دوست نبودما و این آقای همکلاسی اولین کسی هست که بهشون اعتماد کردم
    میدونم نباید اخلاق و فدای خوشگلی و تیپ نکنم برا همینم هست که خواستم راهنماییم کنید که راه رو اشتباه نرم
    در واقع بیشتر از قیافه من به تیپ و هیکل اهمیت میدم و الانم کیلید کردم رو این موضوع متاسفانه
    prp کرده تموم شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ravanshenas نمایش پست ها
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم. در رابطه با صحبتهاتون باید بگم از اینکه توی رابطه ای که دارین اینقدر متعهدانه عمل میکنید و منطق و احساستون در حالت متعادل به سر میبره بسیار خوشحالم و بهتون تبریک میگم. چرا که این مسیری که شما در پیش گرفتید نتایج موفقی رو براتون به ارمغان میاره
    و اما در ارتباط با انتخاب شریک زندگی و همسر آینده باید بگم که ظاهر نه اینکه مهم نباشه ولی نباید ملاک اصلی هم قرار بگیره. باید اون فرد به دلتون بشینه، اما این نکته رو هم لازمه یادآوری کنم که متأسفانه توی جامعه امروزی قیافه و زیبایی ظاهر اولین و اصلی ترین معیار برای افراد شده و میشه نتیجه چنین انتخابهایی رو هم به وضوح دید که چگونه به سرعت این زندگیها از هم میپاشن... (به قول شاعر : صورت زیبای ظاهر هیچ نیست / ای برادر سیرت زیبا بیار)
    و بدونید که اخلاق توی زندگی خیلی مهمه و پشتوانه محکمی برای زندگی آینده است
    لطفا برای اینکه بتونیم بیشتر از شرایطتون آگاه باشین و بهتر کمکتون کنیم به سؤالات زیر جواب بدین:
    چه مدت هست که با اون آقا که همکلاسیتونه آشنا شدین و ارتباط دارین؟ آیا همون 1 سال که گفتین یا بیشتر از یکسال؟
    و ایشون چند سالشونه؟
    پیشنهاد ما اینه که خودتون رو درگیر ارتباطات فضای مجازی نکنید، چرا این روابط علاوه بر مشکلاتی که روابط خارج از نت دارند ، عواقب جبران ناپذیری در پی دارند و از همه مهمتر روح و روان شما رو در معرض آسیب قرار میدهند
    سلام ممنون
    و ممنون از قوت قلبی که دادین
    همین مشکلم به دل نشستنه در واقع گاهی حس میکنم به دلم میشینه گاهی به شدت زده میشم.ایشونم قیافه شون اصلا بد نیست ولی نمیدونم من چرا کیلید کردم رو هیکل
    مامان من اطلاع داره از این دوستی و در این مورد خیلی نصیحتم میکنه که اخلاق مهم تره و ...

آشناییه ما تقریبا یه سال و 2 ماهی میشه ولی 5-6 ماهشو از هم دور بودیم و قطع رابطه شده بود
    27-8 سالشه

در مورد همون کسی هم که تو فیس پیشنهاد داده بود، من بهش گفتم که یه نفر تو زندگیه من هست اولش باور نمیکرد ولی بعدش منو آنفرند و بلاکم کرد که مبادا بازم مزاحمم بشه ولی فردای اونروز بازم اومد و میخواد که یه بار کوتاه همدیگه رو ببینیم. از طرفی خوب من این دوستمو تو دانشگاه دیدم یه جورایی بهش اعتماد دارم که آدم چشم پاکیه و اخلاق و رفتارش رو تا حدودی میدونم چجوریه ولی این آقا رو نمیدونم و میترسم که چطوری میشه شناخت پیدا کرد ازش

8. کاربران زیر از selen بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    177
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

منم راهنمایی کنید دیگه لطفا

10. کاربران زیر از selen بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    میزان امتیاز
    11

گفتين "همین مشکلم به دل نشستنه در واقع گاهی حس میکنم به دلم میشینه گاهی به شدت زده میشم" خب بايد ببينيم اين احساسات ضدونقيض از كجا نشأت ميگيره؟ چرا بايد اينطورى باشه؟ اين درواقع بى ثباتى هيجانات و احساساته، به نظر خودتون دليل اينگونه احساسها چى ميتونه باشه؟
    نكته بعدى كه بهش اشاره كردين اينكه گفتين مادرتون از رابطه شما خبر داره و توصيه هايى رو در اين مورد به شما ميكنن، پس از تجارب ايشون كه قطعا پربار و مثمر ثمر خواهد بود نهايت استفاده رو بكنيد چرا كه بالاخره اونا بقول معروف چندتا پيرهن بيشتر از شما پاره كردن و علاوه بر اين مادروپدر خير و صلاح و خوشبختى فرزندشونو ميخوان
    و اما درباره اون آقا كه توى فيسبوك بود، خوشبختانه خودتون در آخر مطالبتون بهترين و منطقى ترين حرف رو گفتين (اينكه شما ايشونو نميشناسيد ولى نسبت به اون همكلاسيتون شناخت دارين) و ديگه نيازى به راهكار ما نيست
    مورد ديگرى بود درخدمتم

12. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    177
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیل این احساسات نمیدونم راستش،شاید به خاطر اینه که آدم قانعی نیستم ، من یه آدم کمالگرام
    میشه این دلیلش باشه؟

14. کاربران زیر از selen بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط selen نمایش پست ها
    دلیل این احساسات نمیدونم راستش،شاید به خاطر اینه که آدم قانعی نیستم ، من یه آدم کمالگرام
    میشه این دلیلش باشه؟
    بله كه ميشه، درواقع اگه درست متوجه شده باشم شما يك فرد ايده آل گرا هستيد و از اينرو مسائل رو بصورت خيلى خوب و خيلى بد (سياه و سفيد) ميبينيد و با اينكه سعيتونو ميكنيد اما نميتونيد چيزى رو بين اين دو قبول كنيد، درسته؟

16. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    177
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیییییقا اینطوریم
    البته نه اینکه از دیگران انتظاری داشته باشما...من انتظاراتم از خودم خیلی بالاس
    و خوب این مشکل بزرگیه وقتی نشه که همیشه هم نمیشه آدم دچار سردرگمی میشه

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

salam man az shoma rahnamaee mikham

19. کاربران زیر از ASAL.R بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)