نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: طولانی شدن زمان دوستی

6966
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طولانی شدن زمان دوستی

سلام حدود 6 سال پیش توسط صمیمی ترین دوست پدرم با پسری آشنا شدم که با هزار بدبختی با من توانست آشنا بشه و بهم ابراز علاقه کرد و گفت منو واسه ازدواج میخواد الان حدود 6 سال از رابطمون میگذره که 2 ماه پیش فهمیدم با یه دختر دوست شده که با هزار کلک نگذاشت که از هم جدا بشیم گفت با اون دختره تمام کرده بعد از 2 ماه اون دختر به من زنگ زد و گفت هنوز با هم در ارتباطن به طوری که من وقتی خواستم ازش جدا شم به التماس کردن افتاد و حتی اون دختر رو با من رودررو کرد و جلوی اون بهش گفت بهش هیچ حسی نداشته نداره و نخواهد داشت و حتی به اون دختر گفت اگر زمانی 2 باره مزاحمش شد به من بگه خوب اون خیلی داره سعی میکنه که رابطمون جون بگیری ولی من همش یهش شک دارم همش بهش پرخاش میکنم نمیدونم چی کار کنم من به خاطر اون 2 بار حامله شدم خدای من شاهده واسش هیچی کم نزاشتم. اون همه کسه منه همه ی زندگیمه دست روی قرآن گذاشته که دیگه تکرار نمیشه ولی من میترسم خیلی تو رو خدا راهنماییم کنید مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : طولانی شدن زمان دوستی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.saeedi نمایش پست ها
    سلام حدود 6 سال پیش توسط صمیمی ترین دوست پدرم با پسری آشنا شدم که با هزار بدبختی با من توانست آشنا بشه و بهم ابراز علاقه کرد و گفت منو واسه ازدواج میخواد الان حدود 6 سال از رابطمون میگذره که 2 ماه پیش فهمیدم با یه دختر دوست شده که با هزار کلک نگذاشت که از هم جدا بشیم گفت با اون دختره تمام کرده بعد از 2 ماه اون دختر به من زنگ زد و گفت هنوز با هم در ارتباطن به طوری که من وقتی خواستم ازش جدا شم به التماس کردن افتاد و حتی اون دختر رو با من رودررو کرد و جلوی اون بهش گفت بهش هیچ حسی نداشته نداره و نخواهد داشت و حتی به اون دختر گفت اگر زمانی 2 باره مزاحمش شد به من بگه خوب اون خیلی داره سعی میکنه که رابطمون جون بگیری ولی من همش یهش شک دارم همش بهش پرخاش میکنم نمیدونم چی کار کنم من به خاطر اون 2 بار حامله شدم خدای من شاهده واسش هیچی کم نزاشتم. اون همه کسه منه همه ی زندگیمه دست روی قرآن گذاشته که دیگه تکرار نمیشه ولی من میترسم خیلی تو رو خدا راهنماییم کنید مرسی
    خب چطور تونستید این رابطه رو که آمیخته به شک و تردیده ادامه بدید ؟

شما طوری گفتید که ازدواج نکردید و این برای شما که دوبار حامله شدید واقعا" تعجب آوره ...

بگذریم اینطور زندگی کردن واقعا" نتیجه ای جز به سختی کشیدن و ناراحتی نداره و راه به تباهی میکشونه

دوست عزیز یکبار برای همیشه تکلیف خودتون رو در زندگی با این شخص مشخص کنید

تا لااقل بدونید در دنیا دنبال چی هستید و چی میخوایت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از شما. ولی ما از روز اول آشناییمون قصدش با من ازدواج بوده اون همیشه میگه من تو رو از خیابون پیدا نکردم و به سادگی به دستت نیاوردم که بخوام به ای سادگی از دستت بدم.من در عجب هستم که چرا ای کارو کرد هرچی بهش میگم میگه به خدا هیچ دلیلی نداشته از رو خریت از رو نفهمی این کارو کردم.حتی اون دختری که باهاش یه مدت دوست بود گفتش بی خودی رابطتونو خراب نکن اون واقعا دوست داره ما رابطه ی جدی با هم نداشتیم که بهم وابسته باشیم. خیلی داره تلاش میکنه که من به این موضوع فکر نکنم ولی من نمیتونم آخه حق من ای ناحقی نبود. خیلی هم دوسش دارم یعنی عاشقشم ولی همش میترسم آخه زمونه خیلی بد شده. آخه مردی که انقدر عاشقه چه دلیلی داره که خیانت کنه.
    من زندگیم امیدم آرزوهامو پاش گذاشتم خوب چرا
    خودش جواب قانع کننده اب بهم نمیده میگه خریت نفهمی
    دوست دارم این کینه از تو دلم بره ولی چه جوری

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

مرسی از شما. ولی ما از روز اول آشناییمون قصدش با من ازدواج بوده اون همیشه میگه من تو رو از خیابون پیدا نکردم و به سادگی به دستت نیاوردم که بخوام به ای سادگی از دستت بدم.من در عجب هستم که چرا ای کارو کرد هرچی بهش میگم میگه به خدا هیچ دلیلی نداشته از رو خریت از رو نفهمی این کارو کردم.حتی اون دختری که باهاش یه مدت دوست بود گفتش بی خودی رابطتونو خراب نکن اون واقعا دوست داره ما رابطه ی جدی با هم نداشتیم که بهم وابسته باشیم. خیلی داره تلاش میکنه که من به این موضوع فکر نکنم ولی من نمیتونم آخه حق من ای ناحقی نبود. خیلی هم دوسش دارم یعنی عاشقشم ولی همش میترسم آخه زمونه خیلی بد شده. آخه مردی که انقدر عاشقه چه دلیلی داره که خیانت کنه.
    من زندگیم امیدم آرزوهامو پاش گذاشتم خوب چرا
    خودش جواب قانع کننده اب بهم نمیده میگه خریت نفهمی
    دوست دارم این کینه از تو دلم بره ولی چه جوری
    زمونه رو اینجور روابط بد کرده....

6. 3 کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9530
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيزم
    در عشق شما و صداقتتون نسبت به اون آقا هيچ شكي نيست. اما عزيزم با اين وجود ميبايست تا حصول اطمينان و طي شدن مراحل قانوني عقد صبر ميكردي. مردها با زني كه قبل از عقد باهاشون رابطه جنسي داشته باشه ازدواج نميكنن.
    در ضمن مردها راحت ميگن دوستت دارم اما كسي واقعا دوست داره كه عملش درست باشه.
    خودت را گول نزن اگر دوستت داشت :
    1) تا قبل از عقد باهات رابطه جنسي نداشت
    2) خيلي زود تر از اينها باهات ازدواج رسمي ميكرد
    3)بهت خيانت نميكرد حتي اگر رابطه اش با اون خانم خيلي جدي نباشه
    ميدونم خيلي سخت است اما خودت را نجات بده و نذار عمرت به هدر بره. اون همه دنيا نيست

8. 4 کاربران زیر از اميدم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8023
    تشکـر
    4,745
    تشکر شده 2,210 بار در 819 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط اميدم نمایش پست ها
    دوست عزيزم
    در عشق شما و صداقتتون نسبت به اون آقا هيچ شكي نيست. اما عزيزم با اين وجود ميبايست تا حصول اطمينان و طي شدن مراحل قانوني عقد صبر ميكردي. مردها با زني كه قبل از عقد باهاشون رابطه جنسي داشته باشه ازدواج نميكنن.
    در ضمن مردها راحت ميگن دوستت دارم اما كسي واقعا دوست داره كه عملش درست باشه.
    خودت را گول نزن اگر دوستت داشت :
    1) تا قبل از عقد باهات رابطه جنسي نداشت
    2) خيلي زود تر از اينها باهات ازدواج رسمي ميكرد
    3)بهت خيانت نميكرد حتي اگر رابطه اش با اون خانم خيلي جدي نباشه
    ميدونم خيلي سخت است اما خودت را نجات بده و نذار عمرت به هدر بره. اون همه دنيا نيست
    موافقم شدددیدن
    امضای ایشان

شازده کوچولو گُفت

گُلِ مَن گاهی بَداَخلاق و کَم

حوصِله و مَغرور بود

اَما ماندَنی بود این بودَنَش بود که او را تَبدیل به گل مَن کَرده بود
    I

10. کاربران زیر از pari@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتنش آسونه ولی در عمل خیلی سخته من اصلا نمی تونم با مرد دیگه ای را بطه ی جدید شروع کنم اصلا نمی تونم تصورش هم کنم خیلی به خدا سخته دلم میخواد بمیرم من صادقانه پیش رفتم اون اولین مرد زندگیم بود من عشقو دوست داشتنو با اون تجربه کردم بعد چه طور برم با یکی دیگه
    فکر اینکه اون بره با یکی دیگه دیوونم می کنه. من هنوز که هنوز بعد از 6 سال هر وقت مب بینمش تپش قلب میگیرم اصلا نمیتونید بفهمید من چه حسی دارم. تا حالا ازش بدی ندیدم هیچوقت منو به چشم دوست دختر نمیدید همیشه میگفت و هنوزم میگه تو زنمی تاج سرمی مامان بچه هامی
    همیشه میگه من میخوام تو مادر بچه هام باشی چون تو پاکی رو پاکیت قسم میخورم
    وای خیلی سخته دارم دیوونه میشم
    اون به مامانم گفته که منو میخواد حتی به خانوادش هم گفته که منو واسه ازدواج میخواد یعنی همه در جریان هستن بعد چه طور چشممو رو 6 سال رابطه 6 سال عشق ببندم
    من انقدر عاشقشم که هر سال واسه اینکه فقط سالم باشه نذر میدم
    در ضمن اون اصلا نمیزاره من برم با یکی دیگه میگه من نابود میشم،همش میگه خدا بزرگترین شانس زندگیو در کنار بودن به تو به من داده
    همش میگه از این به بعد هرچی تو بگی برو وکیل بگیر یه تفاهم نامه بینمون بنویسه که اگر من این اشتباهو دو باره انجام دادم تمام زندگیم مال تو
    من چه باید کنم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8589
    تشکـر
    20
    تشکر شده 49 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیخوام بزرگ حرف بزنم ولی ...
    شما اونو از خودت سیر کردی وقتی با کسی که ازدواج نکردی دوبار ازش حامله میشی معلومه که سر و گوشش می جنبه و چشش دنبال بقیه اس چون تو دیگه هیچی نداری که برای اون جذاب باشه همون اول همه چی رو ریختی رو دایره متاسفانه...

13. 3 کاربران زیر از منم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کاملا حق با شماست. من خیلی احمقم خیلی احمق. هر چه قدر هم خودمو سرزنش کنم کمه هیچوقت تصور چنین روزاییو نمیکردم که انقدر از رو احساسم پیش برم.
    خوب من چی کار باید کنم؟
    چه طوری برم با یکی دیگه؟ این نهایت پستی که برم با یه مرد دیگه بعد یه عمر با دروغ باهاش زندگی کنم
    من تمام اشتباهتمو قبول دارم همشو فقط اینکه پس چرا واسه من تکراری نشده؟
    یعنی هر مردی که با یکی رابطه برقرار میکنه باید زود ازش سرد بشه؟
    یعنی یه مرد باید جذابیت رو فقط تو رابطه جنسی ببینه آره؟
    پس شرف،انسانیت،وفا،ایمان،وجد ان، خدا اینا چی؟آره؟

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    شما که اینقدر همو دوست دارین چرا ازدواج نمیکنین؟
    قراره خرداد سال دیگه نامزد بشیم ولی من میترسم باز اشتباه کنه.خودش میگه دیگه این کارو نمیکنه چون فهمید که هیچکس مثل من نمیشه ولی من همش میترسم حتی دست رو قرآن گذاشت ولی من همش افکارم پریشونه اصلا فکرش نمیکردم ایجور بشه اصلا

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییتون خوب من چه طور بفهمم آخه همون موقع که بهم داشت خیانت میکرد نه رفتارش عجیب شده بود نه اخلاقش من هیچ تغییری در اون ندیدم واسه همین از کجا بفهمم؟
    کاش تو دنیا چیزی به نام خیانت وجود نداشت

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام به شما

دوست عزيز الان احساس شما دوست داشتن محض نيست بلكه يك عادت ناسالم به همراهشه وقتي ايشون در حضور شما دل كس ديگه اي رو شكستند فكر نمي كنيد شايد در آينده دل شمارو هم بشكنند كماينكه با خيانتشون اينكارو انجام دادند.

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا نمی دونم چی بگم به خدا گیج شدم من بعد از اینکه با اون دختر روبه رو شدم بعد بهش اس دادم که از اینکه شهامتشو داشت اومد روبه رو کرد ازش ممنونم اونم گفت خیلی خوشحالم که برگشتین پیش هم براتون آرزوی خوشبختی میکنم و گفت ما هیچ رابطه ی عاشقونه ای نداشتیم که بخوام دلبسته به اون بشم پس با خیال راحت زندگیتو کن.
    وای اصلا نمیدونم چی بگم خیلی داره تلاش میکنه که رابطمون درست بشه میگه این تجربه ی تلخ زندگیم بود و نمیزارم 2 باره تکرار بشه چون بعد از ای جریان من به شدت مریض شدم واسه همین احساس میکنم ترسیده شده.
    و اینکه همیشه بهم میگه من اگه تو رو واسه ازدواج نمیخواستم خیلی راحت میزاشتمت کنار انقدر هم خودمو به درو دیوار نمیزدم که باهات باشم به من اینجور میگه

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام روزبخیر من تازه عضو شدم و این اولین ارسالمه و با انجمن اشنایی ندارم.مشکلم رو باید اینجا مطرح کنم؟؟

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    زمونه بد نشده این ما ادمهاییم که با کارهای اشتباهمون بدش کردیم
    شما 6 سال با مردی رابطه داشتید که هیچ تعهدی بینتون نبوده پس نباید گلگی کنید ازین که شخص دیگه ای رو وارد زندگیش کرده
    اگر به اون شخص تعهدی نداشته و باهاش رابطه داشته و شما الان ازش ناراحتید و میگید زمونه بد شده
    فراموش کردید که خودتونم بهش تعهدی نداشتید و 6 سال باهاش رابطه غیرشرعی داشتید!!

ایشون اگر اینقدر به شما علاقه داره و قصدش ازدواجه چرا قدمی برنمیداره ؟؟
    6 سال کمه برای اینکه امادگی پیدا کنه برای ازدواج ؟
    الان بنظر من این مسله که شما دوبار ازیشون باردار شدید خیلی مهمتره تا اینکه ایشون به شما خیانت کرده!!!!
    با این قضیه چطور کنار اومدید ؟؟؟
    به نظر من هروقت اومدن خاستگاریتون راجب خیانتی که کردند فکر کنید که می تونید باهاش کنار بیاید یا نه
    اگر نه تمومش کنید رابطه رو
    چون جز لذت جنسی برای ایشون و صدمه به خودتون چیز دیگه عایدتون نمیشهو خودتون رو با الفاظ عشق و دوست داشتن گول نزنید
    عشق ارزشش والاتر ازین چیزهاست
    اگر ایشون عاشق شما بود برای بدن شما ارزش قائل میشد
    مدام میگید همه سعی ش رو میکنه شمارو به دست بیاره !
    اما فکر کردید برای چی می خواد بدست بیاره ؟
    برای ادامه رابطه دوستی و استفاده جنسی از شما ! این برای شما قشنگه که شخصی به این منظور سعی داشته باشه شمارو بدست بیاره ؟
    انقدر ساده نباش
    اگر راهنمایی میگیری با دقت بخون حرفهارو اینجا که فقط برای دردل نیست برای رفع مشکله

ویرایش توسط سمیراه : 10-03-2015 در ساعت 03:10 PM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز گلی نمایش پست ها
    سلام روزبخیر من تازه عضو شدم و این اولین ارسالمه و با انجمن اشنایی ندارم.مشکلم رو باید اینجا مطرح کنم؟؟
    سلام دوست عزیز
    این تایپیک مربوط به شخص دیگه ای هست
    وارد صفحه اصلی بشید
    http://forum.moshaver.co/

وارد انجمن مرتبط به مشکلتون بشید و ارسال جدید انجام بدید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

22. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دوستان تایپک قدیمی لطفا به تاریخ توجه کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)