نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خانواده شوهر

1394
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خانواده شوهر

باسلام.من 26سالمه بچه نداریم یکساله که اومدیم خونه خودمون.یکسال هم توعقدبودیم.درخانواده شوهرم تبعیض گذاشتن بین عروسهازیاد است.من چهارجاری دارم.بدرشوهرم بسیاربداخلاق است و بیشتروقتهارفتارسردی بامن دارد.اماباجاریم که هم سن من است نود درصدمواقع بسیارخوش رفتاراست.من وجاریم را بفاصله 10 روز ازهم عقدکردند.یکماه ازعقدمان که گذشت جاریم باشوهرش رابه همراه خودشان به کیش بردند.من راکه نبردندهیچ حتی تعارفی هم نزدند.بسیاردلم شکست.بعدازعروسیمان خانه ای بسیارکوچک به مادادند درحالیکه دقیقا در کنارما خانه ای بسیاربذرگ به جاریم دادند.برای جاریم و شوهرش ماشین مدل بالاخریدند.ولی ماشین مامدل بایین و کهنه است که شوهرم با بول خودش خریده.برای جاریم بهترین یخچال و وسایل خانه خریدند.برای مانصف خرج انهاراکردند.اینهابه کنار حتی در رفتارو صحبت کردن هم بین ماتبعیض میگذارند.

2. کاربران زیر از شیما26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9765
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خانواده شوهر

باسلام من۲۲سالمه ی سال ازدواج کردم اونم بعد کلی مشکل با نامزدم هیچ مشکلی ندارم ولی خونواده نامزدم اذیتم میکنن درحدی ک ی بارخودکشی کردم ماهمدیگرو خیلی دوست داریم ولی خونواده هامون باهم خوب نیستن دی ماه قراربود مراسم ازدواجمون باشه ولی مادرشوهرم اومد خونمون دعوا راه انداخت از خودکشیم ب خونوادم گفت حاالا نمیدونم چیکار کنم ک باهم مشکل نداشته باشیم ممنون

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شیما26 نمایش پست ها
    باسلام.من 26سالمه بچه نداریم یکساله که اومدیم خونه خودمون.یکسال هم توعقدبودیم.درخانواده شوهرم تبعیض گذاشتن بین عروسهازیاد است.من چهارجاری دارم.بدرشوهرم بسیاربداخلاق است و بیشتروقتهارفتارسردی بامن دارد.اماباجاریم که هم سن من است نود درصدمواقع بسیارخوش رفتاراست.من وجاریم را بفاصله 10 روز ازهم عقدکردند.یکماه ازعقدمان که گذشت جاریم باشوهرش رابه همراه خودشان به کیش بردند.من راکه نبردندهیچ حتی تعارفی هم نزدند.بسیاردلم شکست.بعدازعروسیمان خانه ای بسیارکوچک به مادادند درحالیکه دقیقا در کنارما خانه ای بسیاربذرگ به جاریم دادند.برای جاریم و شوهرش ماشین مدل بالاخریدند.ولی ماشین مامدل بایین و کهنه است که شوهرم با بول خودش خریده.برای جاریم بهترین یخچال و وسایل خانه خریدند.برای مانصف خرج انهاراکردند.اینهابه کنار حتی در رفتارو صحبت کردن هم بین ماتبعیض میگذارند.
    ببین دوست من! اونا حتی اگر بتونن بین عروس هاشون فرق بذارن بین پسرای خودشون که نمیتونن! شما باید منطقی تر نگاه کنید، شاید به هر دلیلی، اونا اینطور تشخیص دادن که امکاناتی که در اختیار همسر شما و برادر ایشون قرار میدن باید متفاوت باشه. شما توی زندگی او نها نیستی و جزییات روابط و مسائل اونها رو نمیدونی، پس روی این مسائل حساسیت نشون نده، ضمناً اگر تا به حال کمک مالی ای به شما شده، لطف خانواده همسرتون بوده و نه وظیفه اونها، پس دندون اسب پیشکشی رو نشمرید... ضمناً هر چقدر کمک های مالی از طرف خانواده ها کمتر باشه هم استقلال زوجین بیشتره و هم تلاش او ن ها برای پپیشرفت، پس به جای ناراحتی و غصه خوردن، سعی کنید خودتون آیندتون رو بسازید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط z.b نمایش پست ها
    باسلام من۲۲سالمه ی سال ازدواج کردم اونم بعد کلی مشکل با نامزدم هیچ مشکلی ندارم ولی خونواده نامزدم اذیتم میکنن درحدی ک ی بارخودکشی کردم ماهمدیگرو خیلی دوست داریم ولی خونواده هامون باهم خوب نیستن دی ماه قراربود مراسم ازدواجمون باشه ولی مادرشوهرم اومد خونمون دعوا راه انداخت از خودکشیم ب خونوادم گفت حاالا نمیدونم چیکار کنم ک باهم مشکل نداشته باشیم ممنون
    لطفاً مشکلتون ر در تاپیک دیگران مطرح نکنید، تاپیک خودتون رو ایجاد کنید تا دوستا پاسختون رو بدن...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط z.b نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل خودتون رو در یک گروه/انجمن متناسب با عنوانی مرتبط قرار بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من26 سالمه فوق دیبلم..شوهرم 31سالشه لیسانس.جاریم25 سالشه فوق دیبلم. شوهرش28سالشه فوق دیبلم.اتفاقا باخانواده من بسیارروابط خوبی دارند.اماباخانواده جاریم چون بسیارقیافه هستندروابطی بسیارناچیزدارند.یک مشکل هست توی طریقه خاستگاری.وقتی خاستگاری من امدند بنده جواب رد دادم.امابعدازدو هفته بخاطر اصرارشوهرم دوباره به خواستگاری امدند و من هم اینبارقبول کردم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بسیاراز تیبو قیافه ی جاریم تعریف میکنند.......او قدبلند است...اوسفید است....اومهربان است....اوخوش اخلاق است...اوهمه کاربلد است....اوبسیارتمیزاست....اوخو ش سلیقه است

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تمام این حرفها مثل بتکی برسر بنده است.قدیم خیلی تلاش میکردم دلشان را بدست بیاورم اما فایده ای نداشت.ناگفته هم نماند شوهرم بسیارکم حرف است امابرادرشوهرم بسیاربرحرف. ومن ازجاریم برحرفترهستم.هروقت باخواهرشوهرم حرف میزنم باجواب دادن های بسیارکوتاه ازحرف زدن با بنده خودداری میکند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بدرشوهرم بسیار بولدار است.ومن حتی ترس این را دارم که در اینده حتی برای ارث هم بین ما تبعیض فراوانی قاعل شود و مابسیار ازانها عقب بیفتیم.وقتی به اینهمه تبعیض فکرمیکنم بسیاراعصابم بهم میریزد وتحملش برایم سخت است و دوست ندارم انهاراببینم چون دلم ازانهابارهاشکسته است.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام به نظر من از در محبت وارد شو تا دل خانواده شوهرتو بدست بیاری
    ببین از کدوم خوبیه جاریت خوششون میاد تا اونو در صورت امکان در خودت بوجود بیاری
    حتی اگه دل خوشی از خانواده همسرت نداری سعی کن تو رفتارها و برخوردات با سیاست رفتار کنی اول به خودت نگاه کن ببین شاید خودت داری یه جایی کم میذاری...
    از نظر مالی انتظار نداشته باش هر کمکی که به اونامیشه باید برای شما هم صورت بگیره چون وظیفه ای ندارن و اگه کمک کنن از رو لطفشونه اینجوری راحتتر میشه با قضیه کنار اومد
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد