نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ازدواج و اختلاف مذهبی

3374
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9865
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و اختلاف مذهبی

باسلام دختری هستم ک ازطریق شبکه های اجتماعی باشخصی آشنا شده ام وقصد ازدواج دارد. او را نمیشناسم ونمیدانم چطور باید اورابهتر بشناسم و به صحبت هایش اعتمادکنم و ازیک فرهنگ ودین ولی دارای مذهب متفاوت یعنی من شیعه و اوسنی است و اختلاف سن 3 سال بین ماوجود دارد و ازکشوری خارجی میباشد .درخواست دارم مرا راهنمایی کنید ک چطور او رابهتر بشناسم وچگونه اعتماد کنم ؟و ایا این ازدواج ازدواج موفقی خواهد بود یاذ نه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ازدواج

.....
    ویرایش توسط پریماه. : 08-07-2016 در ساعت 09:27 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

ولش کن تا وابسته نشدی...مثلا مسلمونی یکم غیرت داشته باش ..با سنی جماعت هم سفره نشو یک کلام و بس
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8264
    تشکـر
    34
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

کلا بی خیالش شو آبجی توی ایران این پسر مقید و شیعه وسر براه هست .مواظب خوبیا وپاک بودنت باش کلا فراموشش کن.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10673
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من تازه اینجا عضو شدم و نمی دونم که باید چیکار کنم...
    برام یه مشکل بزرگ پیش اومده و احتیاج دارم که حرف بزنم و راهنمایی بشم...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.ak نمایش پست ها
    سلام.من تازه اینجا عضو شدم و نمی دونم که باید چیکار کنم...
    برام یه مشکل بزرگ پیش اومده و احتیاج دارم که حرف بزنم و راهنمایی بشم...
    دوست عزیز برای مشاوره به این لینک مراجعه کنید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%B1...827/#post36658
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج و اختلاف مذهبی

سلام. برخلاف دوستان بنظر من اصلا ربطی نداره که شما با فرد سنی آشنا شدید به هرحال مسلمون هست واین رو همه میدونند که در بحث اعتقادات خیلی وقتها سنیها بسیار معتقدتر و با اخلاقتر از بسیاری از شیعه ها هستند. نمونه اش هم میشه در مسائلی مثل واجبات دین از جمله نماز و روزه دید. خدا وکیلی چند درصد جوونای ایرانی که شیعه هستند اهل نماز و روزه ایم؟ اما مهمتر از اون بنظرم شما باید وقت بیشتری برای آشنایی با فردی بذارید که از طریق اینترنت آشنا شدین..من تجریه ی مشابهی دارم و داشتم و بنابراین صد درصد بهتون پیشنهاد میکنم که چندین جلسه از طریق همون اینترنت با هم صحبت کنید، تلفنی ودرنهایت حتما حضوری هم باید ایشونو ببینید. امیدوارم که درست تصمیم بگیرین. توکل برخدا

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. برخلاف دوستان بنظر من اصلا ربطی نداره که شما با فرد سنی آشنا شدید به هرحال مسلمون هست واین رو همه میدونند که در بحث اعتقادات خیلی وقتها سنیها بسیار معتقدتر و با اخلاقتر از بسیاری از شیعه ها هستند. نمونه اش هم میشه در مسائلی مثل واجبات دین از جمله نماز و روزه دید. خدا وکیلی چند درصد جوونای ایرانی که شیعه هستند اهل نماز و روزه ایم؟
    اما مهمتر از اون بنظرم شما باید وقت بیشتری برای آشنایی با فردی بذارید که از طریق اینترنت آشنا شدین..من تجریه ی مشابهی دارم و داشتم و بنابراین صد درصد بهتون پیشنهاد میکنم که چندین جلسه از طریق همون اینترنت با هم صحبت کنید، تلفنی ودرنهایت حتما حضوری هم باید ایشونو ببینید. امیدوارم که درست تصمیم بگیرین. توکل برخدا

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط baharnarenj نمایش پست ها
    سلام. برخلاف دوستان بنظر من اصلا ربطی نداره که شما با فرد سنی آشنا شدید به هرحال مسلمون هست واین رو همه میدونند که در بحث اعتقادات خیلی وقتها سنیها بسیار معتقدتر و با اخلاقتر از بسیاری از شیعه ها هستند. نمونه اش هم میشه در مسائلی مثل واجبات دین از جمله نماز و روزه دید. خدا وکیلی چند درصد جوونای ایرانی که شیعه هستند اهل نماز و روزه ایم؟ اما مهمتر از اون بنظرم شما باید وقت بیشتری برای آشنایی با فردی بذارید که از طریق اینترنت آشنا شدین..من تجریه ی مشابهی دارم و داشتم و بنابراین صد درصد بهتون پیشنهاد میکنم که چندین جلسه از طریق همون اینترنت با هم صحبت کنید، تلفنی ودرنهایت حتما حضوری هم باید ایشونو ببینید. امیدوارم که درست تصمیم بگیرین. توکل برخدا
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharnarenj نمایش پست ها
    سلام. برخلاف دوستان بنظر من اصلا ربطی نداره که شما با فرد سنی آشنا شدید به هرحال مسلمون هست واین رو همه میدونند که در بحث اعتقادات خیلی وقتها سنیها بسیار معتقدتر و با اخلاقتر از بسیاری از شیعه ها هستند. نمونه اش هم میشه در مسائلی مثل واجبات دین از جمله نماز و روزه دید. خدا وکیلی چند درصد جوونای ایرانی که شیعه هستند اهل نماز و روزه ایم؟
    اما مهمتر از اون بنظرم شما باید وقت بیشتری برای آشنایی با فردی بذارید که از طریق اینترنت آشنا شدین..من تجریه ی مشابهی دارم و داشتم و بنابراین صد درصد بهتون پیشنهاد میکنم که چندین جلسه از طریق همون اینترنت با هم صحبت کنید، تلفنی ودرنهایت حتما حضوری هم باید ایشونو ببینید. امیدوارم که درست تصمیم بگیرین. توکل برخدا

ممنونم از نظرتون.
    ولی
    دوست عزیز این تایپک مال پارسال. تاحالا استارتر هر کاری که باید میکرد رو کرده و دوستی های اینترنتی کلا اشتباه هستش
    تایپک های قدیمی رو بالا ندارید و به تاریخ توجه کنید مرسی روز خوش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا چ فرقی دارن سنی و شیعه ک این همه شیعه رو بالا میبینی شیعه ها گناه نمیکنن؟خطا نمیکنن؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد