نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: آشنایی پیش از ازدواج

1962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آشنایی پیش از ازدواج

با سلام و عرض خسته نباشید
    من با پدرم تو یه شرکت کار میکنم، چند وقت قبل یکی از همکارام از طریق یه همکار خانوم از من خواست که بیشتر با هم آشنا بشیم، بعد از کمی فکر کردن قبول کردم و اون خانوم شماره منو به اون آقا داد و ایشون با من تماس گرفتن، من از همون ابتدا موضوع رو با خانواده م درمیون گذاشتم، به این دلایل: اول اینکه غیر از خودمون اون خانوم هم در جریان بود و اگه حتی ناخواسته به گوش بقیه همکارا میرسید و بعد به گوش پدرم قطعا ناراحت میشد که چرا خودم از اول نگفتم، دوم اینکه به نظر قصد این آقا خیلی جدی بود و باید با خانوادم به عنوان افراد باتجربه مشورت میکردم چون ایشون از من کمی کوچیکتر هستن، البته نسبت به همسنای خودشون خیلی جلوترن چه از لحاظ تحصیلات چه فرصت شغلی و چه از لحاظ مالی، ضمن اینکه باید قبل از هر تصمیمی همدیگرو خوب بشناسیم و اصلا عجله ای در این کار نیست، قبل از اینکه قراری بذاریم که از نزدیک با هم صحبت کنیم من از ایشون پرسیدم که آیا خانواده شما در جریانن و با اختلاف سنی ما مشکلی ندارن که گفتن نه هنوز در جریان نیستن ولی مشکلی هم ندارن که من گفتم ولی خانواده من در جریانن، از اون روز تماس این آقا قطع شد، تا یه روز گفتن من نباید به این زودی به خانوادم میگفتم چون اگه به نتیجه نرسیم نمیتونن تو روی پدرم نگاه کنن و من دلایلم رو گفتم و گفتم پدرم هیچ واکنش بدی نشون نمیدن، با اینحال دیگه قدمی برای آشنایی بیشتر برنداشتن چون به گفته خودشون از این میترسن که به نتیجه نرسیم و از پدرم خجالت میکشن، به نظرم آدم سالم و موجهی هست، حالا خانواده م ازم میپرسن که با این آقا به چه نتایجی رسیدین، به نظر شما چه کار باید کرد؟؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط saraa : 12-20-2014 در ساعت 09:48 AM

2. 2 کاربران زیر از saraa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : آشنایی پیش از ازدواج

شما کاملا کار درستی کردین به خانواده تون گفتین، و توضیحات لازم را هم به ایشون دادین

پس نگران نباشین اگه آدم منطقی باشه و برای آشنایی جدی باشه خودش برمیگرده
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

شما تا جایی که تونستید تو این رابطه قدم برداشتید.حالا باید ببینید اون قدمی برمیداره به سمت شما یا خیر.
    اگه اره که مبارکه...اگه نه هم فدای سرت..ادم ترسویی بوده..با این ادم نمیشده زندگی کرد.
    موفق باشید
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

6. 2 کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

منم با m-a موافقم ادم که برای ازدواج بخادت پا پیش میزاره و از اینکه به خانوادتم گفتی باید خوشحال باش خوب یه قدم برداشتی پس اون هنوز شک داره نسبت به خودش و هنوز نتونسته با خودش دو دوتا چهار تا کن

8. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی تون، با نظراتتون موافقم، ولی تو این مدت خودمم داشتم بهش علاقه پیدا میکردم، به نظرم واقعا پسر خوب که مرد زندگی باشه خیلی کم پیدا میشه
    ویرایش توسط saraa : 12-30-2014 در ساعت 03:42 PM

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید
    من با پدرم تو یه شرکت کار میکنم، چند وقت قبل یکی از همکارام از طریق یه همکار خانوم از من خواست که بیشتر با هم آشنا بشیم، بعد از کمی فکر کردن قبول کردم و اون خانوم شماره منو به اون آقا داد و ایشون با من تماس گرفتن، من از همون ابتدا موضوع رو با خانواده م درمیون گذاشتم، به این دلایل: اول اینکه غیر از خودمون اون خانوم هم در جریان بود و اگه حتی ناخواسته به گوش بقیه همکارا میرسید و بعد به گوش پدرم قطعا ناراحت میشد که چرا خودم از اول نگفتم، دوم اینکه به نظر قصد این آقا خیلی جدی بود و باید با خانوادم به عنوان افراد باتجربه مشورت میکردم چون ایشون از من کمی کوچیکتر هستن، البته نسبت به همسنای خودشون خیلی جلوترن چه از لحاظ تحصیلات چه فرصت شغلی و چه از لحاظ مالی، ضمن اینکه باید قبل از هر تصمیمی همدیگرو خوب بشناسیم و اصلا عجله ای در این کار نیست، قبل از اینکه قراری بذاریم که از نزدیک با هم صحبت کنیم من از ایشون پرسیدم که آیا خانواده شما در جریانن و با اختلاف سنی ما مشکلی ندارن که گفتن نه هنوز در جریان نیستن ولی مشکلی هم ندارن که من گفتم ولی خانواده من در جریانن، از اون روز تماس این آقا قطع شد، تا یه روز گفتن من نباید به این زودی به خانوادم میگفتم چون اگه به نتیجه نرسیم نمیتونن تو روی پدرم نگاه کنن و من دلایلم رو گفتم و گفتم پدرم هیچ واکنش بدی نشون نمیدن، با اینحال دیگه قدمی برای آشنایی بیشتر برنداشتن چون به گفته خودشون از این میترسن که به نتیجه نرسیم و از پدرم خجالت میکشن، به نظرم آدم سالم و موجهی هست، حالا خانواده م ازم میپرسن که با این آقا به چه نتایجی رسیدین، به نظر شما چه کار باید کرد؟؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    یکی از مردهایی که قابل اعتماد نیست و باید با احتیاط باهاش رفتار کنید

همین افرادی هستند که در درخواستشون تردید دارند و در بازگو کردن خواسته ازدواجشون بهانه تراشی میکنن

دوست عزیز به ایشون تا زمانی مشخص مهلت بدید تا تکلیف هر دوتون مشخص باشه

به هر حال درست نیست کسی قبل از اینکه اتفاقی براش افتاده باشه در موردش قضاوت کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

اول از همه خوب کردی به خانواده گفتی چون عملا جلوی هر سوءاستفاده ای گرفته شده...دوم اینکه یه پسر اگه واقعا بخوادت تازه از این حرکتت خوشحال هم میشه و به جد پیگیری میکنه اما متاسفانه مورد شما مشکوکه..البته نظر منه.. امیدوارم از ذهنتون بیرونش کنید تا گرفتار عواقبش نشید و به مورد جدیدتر و بهتر هم فکر کنید و خودتون رو بند این یکی نکنید..

13. کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان من مشکلی دارم که انگار قابل حل نیست خوشحال میشم کمکم کنید

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یک سال پیش از طریق شبکه های اجتماعی با پسری آشناشدم از اول قرارمون بر ازدواج بودولی دوتا مشکل هنوز که هنوزه سر راه ازدواجمونه اول اینکه سربازی نرفته دوم اینکه بیکاره از طریق پدرش راحت میتونه معافی بگیره ولی متاسفانه پدرش حاضر نیست اقدامی کنه واسه معافیش و میگه حتما باید بره سربازی . هر دوی ما از همه نظر همدیگه رو پسندیدیم ولی این موانع باعث شده هر دومون افسرده بشیم از طرف دیگه خونواده من اصرار دارن با کسی ازدواج کنم که مورد تایید اوناست حالا نمیدونم چیکار کنم بین دوراهی گیر کردم کمکم کنید ممنون

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط 9898Negin نمایش پست ها
    سلام دوستان من مشکلی دارم که انگار قابل حل نیست خوشحال میشم کمکم کنید
    سلام.برای اینکه بتونین مشاوره بگیرین لازمه یه تایپیک جداگانه با عنوان مشکل خودتون بسازین.

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط 9898Negin نمایش پست ها
    یک سال پیش از طریق شبکه های اجتماعی با پسری آشناشدم از اول قرارمون بر ازدواج بودولی دوتا مشکل هنوز که هنوزه سر راه ازدواجمونه اول اینکه سربازی نرفته دوم اینکه بیکاره از طریق پدرش راحت میتونه معافی بگیره ولی متاسفانه پدرش حاضر نیست اقدامی کنه واسه معافیش و میگه حتما باید بره سربازی . هر دوی ما از همه نظر همدیگه رو پسندیدیم ولی این موانع باعث شده هر دومون افسرده بشیم از طرف دیگه خونواده من اصرار دارن با کسی ازدواج کنم که مورد تایید اوناست حالا نمیدونم چیکار کنم بین دوراهی گیر کردم کمکم کنید ممنون
    سلام. به حرف خانواده گوش کنید. مواظب باشید که در روابط تان با ایشان صدمه جسمی نبینید.
    دو تا مشکلی که ایشان دارند کاملترین دلایل برای رد کردن یک خواستگار هست. واسه که ردش کنی دیگه باید چه شرایطی داشته باشه که نداره؟
    اینم اضافه کنید که ظاهرا خانواده اش هم حمایتش نمیکنند!
    من جای شما بودم زود تمامش میکردم و به فردی که مورد تایید خانواده باشه فکر میکردم. عشق ایشون به شما واسه زندگی آینده شما خوب نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)