نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: ناامیدی از ازدواج بعد از 4 سال

3962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9951
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ناامیدی از ازدواج بعد از 4 سال

چهار سال پیش من و دختر داییم به هم علاقمند شدیم، و از طریق خانواده مطرح کردیم و خانواده ها هم موافقت کردند که بعد از اتمام درس ها اقدام کنیم. خانواده داییم خارج از کشور زندگی می کنند، این چهار سال همیشه هم دیگه رو دوست داشتیم و در حالی که اختلاف نظرهایی هم وجود داشته ولی همیشه به توافق رسیدیم، خیلی رابطه نزدیک و صمیمی ای داشتیم و هردو کاملا در مورد عشق صادق بودیم و هستیم، ولی چند روز پیش بهم گفت بیا دیگه ادامه ندیم و برای همیشه این رابطه رو قطع کنیم، گفت میخواد هیچ وقت ازدواج نکنه و تا آخر تنها بمونه، گفت دوستم داره ولی دیگه نمیخواد با هیچ کس ازدواج کنه و کلی گریه می کرد و ... در صورتی که این چهارسال همیشه در مورد آینده مون برنامه ریزی می کردیم. نمی دونم یه دفعه چی شد؟ چه احساسی پیدا کرده؟ چرا این احساس رو می کنه؟ با اینکه میدونه میتونیم باهم خوشبخت باشیم. من تو این چند روز کلی باهاش حرف زدم از برنامه هایی که داشتیم، از اینکه بالاخره این دوری تموم میشه، از خاطراتمون، ولی هنوزم گریه می کنه و همین حرفارو میزنه، حرفهایی که احساس می کنم از ناامیدی میاد، لطفا کمک کنید تو این شرایط چی کار کنیم؟
    در ضمن اگه خیلی تلاش کنیم که کارای ازدواج مون درست بشه، حداقل 2 سال طول میکشه. تو حرفاش می گفت 2 سال میشه 3 سال، 3 سال میشه 4 سال و ... آخرش هم هیچی. در صورتی که شاید تا یک هفته پیش کلی باامید و آرزو باهم برنامه ریزی می کردیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ناامیدی از ازدواج بعد از 4 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamilearn نمایش پست ها
    چهار سال پیش من و دختر داییم به هم علاقمند شدیم، و از طریق خانواده مطرح کردیم و خانواده ها هم موافقت کردند که بعد از اتمام درس ها اقدام کنیم. خانواده داییم خارج از کشور زندگی می کنند، این چهار سال همیشه هم دیگه رو دوست داشتیم و در حالی که اختلاف نظرهایی هم وجود داشته ولی همیشه به توافق رسیدیم، خیلی رابطه نزدیک و صمیمی ای داشتیم و هردو کاملا در مورد عشق صادق بودیم و هستیم، ولی چند روز پیش بهم گفت بیا دیگه ادامه ندیم و برای همیشه این رابطه رو قطع کنیم، گفت میخواد هیچ وقت ازدواج نکنه و تا آخر تنها بمونه، گفت دوستم داره ولی دیگه نمیخواد با هیچ کس ازدواج کنه و کلی گریه می کرد و ... در صورتی که این چهارسال همیشه در مورد آینده مون برنامه ریزی می کردیم. نمی دونم یه دفعه چی شد؟ چه احساسی پیدا کرده؟ چرا این احساس رو می کنه؟ با اینکه میدونه میتونیم باهم خوشبخت باشیم. من تو این چند روز کلی باهاش حرف زدم از برنامه هایی که داشتیم، از اینکه بالاخره این دوری تموم میشه، از خاطراتمون، ولی هنوزم گریه می کنه و همین حرفارو میزنه، حرفهایی که احساس می کنم از ناامیدی میاد، لطفا کمک کنید تو این شرایط چی کار کنیم؟
    در ضمن اگه خیلی تلاش کنیم که کارای ازدواج مون درست بشه، حداقل 2 سال طول میکشه. تو حرفاش می گفت 2 سال میشه 3 سال، 3 سال میشه 4 سال و ... آخرش هم هیچی. در صورتی که شاید تا یک هفته پیش کلی باامید و آرزو باهم برنامه ریزی می کردیم.
    شاید باید بهتون تبریک بگم چون بنظر من این دختر عاشق شماست و حرفاش هم فقط برای تحریک شما نسبت به اقدام برای زودتر بهم رسیدنه..بهتره زودتر اقدام کنید چهار سال انتظار برای یک دختر واقعا خسته کنندست ...درنگ نکنید و تحت هر شرایط به کم قانع شید و اقدام کنید

3. 2 کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط nard_121 نمایش پست ها
    شاید باید بهتون تبریک بگم چون بنظر من این دختر عاشق شماست و حرفاش هم فقط برای تحریک شما نسبت به اقدام برای زودتر بهم رسیدنه..بهتره زودتر اقدام کنید چهار سال انتظار برای یک دختر واقعا خسته کنندست ...درنگ نکنید و تحت هر شرایط به کم قانع شید و اقدام کنید
    اره احتمالش وجود داره. وقتی دخترا بی طاقت میشن این حرفارو میزنن.ولی شایدم مشکلی داره که میخواد از عشقش بگذره.!!!!
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

5. 2 کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ولی دلیلی نمیشه که بعد از این مدت بخواد این رفتارو داشته باشه

به نظر من زن و یا مردی که تحمل سختی رو نداره ، واقعا" برای زندگی مشترک مناسب نیست

و به همون سرعتی که شعله ور میشه ؛ به همون سرعت هم سرد و خاموش میشه

زندگی که مسابقه دو سرعت نیست هر چیزی شرایطی داره و مقدماتی که باید مهیا بشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

به نظر من زن و یا مردی که تحمل سختی رو نداره ، واقعا" برای زندگی مشترک مناسب نیست

حرف شما درسته ولی نه در این مورد و من با شما مخالفم

9. 2 کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام،البته ببخشینا،تمام کلامتون رو قبول دارم،ولی به نظرتون 4سال صبر کردن زود شعله ور شدنه؟؟؟!!!!!
    دخترا حساسن و .......

11. 2 کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

آقای فرخ من همیشه با این دید پست های شما رو میخونم که حرفای منطقی ودرستی میزنید

و الانم باورم نمیشه این پست رو خودتون گذاشته باشین

شما دقت کردین؟؟ ایشون گفتن چهار سال..چهار سال واسه یه دختر خیلی حرفه چون هرچی سنش میره بالاتر از اون احساسات لطیفش کاسته میشه

و خطاب به اون دوستمون هم باید بگم به خانمتون حق بدید که ناراحت و ناامید باشه چون فکر میکنه اگه اتفاقی میخواست بیفته بعد چهار سال باید میفتاد

سخت گیر نباشید و زندگیتون رو با کم شروع کنین

13. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

کاملا موافقم بارز مریم عزیز

15. 2 کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9951
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوستان بابت راهنمایی هاتون، من خودم مطمئن هستم که این احساس فقط از روی فشاری که روی احساساتش اومده بهش وارد شده، باید به عرض تمام دوستان برسونم تو این چند روز از هر طریق (ایمیل، پی ام، تلفن و ...) پیام می دادم و جوابم رو نمی داد و فقط تو یه کلمه می گفت دیگه بهم پیام نده، با خودم تصمیم گرفتم چند روز تنهایی با خودش در مورد همه چی فکر کنه بهتره و همینو بهش گفتم، گفتم ناامیدی تو زندگیمون معنا نداره و باهم که باشیم میتونیم به همه اهدافمون برسیم، چند روز پیام نمیدم که بتونی آروم فکر کنی به همه چیز، بعد باهم صحبت می کنیم.
    چند ساعت نگذشت که بهم پیام داد، گفت بخاطر حرفایی که زدم متاسفم، اینقد ناامید بودم که باور کرده بودم بهم نمی رسیم، ولی وقتی گفتی چند روز پیام نمیدی، هنوز دو ساعت نگذشته بود وقتی به این فکر می کردم که اگه واقعا از دستت بدم چی؟! دیدم بدون تو نمیتونم و تازه داشتم حسش می کردم..، درسته جوابتو نمی دادم ولی میدونستم بازم پیام میدی، ولی وقتی گفتی پیام نمیدی قلبم داشت وامیستاد...
    نظر دوستان عزیز درست بود، اینقد روی احساساتش فشار اومده بود که به این صورت فوران کرده بود و هیچ کدوم از حرفهاش حرفهای دلش نبودند که اینو از میدونستم چون حرفهاش بوی ناامیدی میداد. الان مثل این چهارسال بازهم صمیمی هستیم و انشاالله به توصیه تون عمل می کنم بیشتر طولش نمی دم.

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9951
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم آقای فرخ شاید دید شما کمی متفاوت بوده از شرایط، ولی من قبل از مطرح کردن موضوع، بیشتر موضوعات مشابه فروم رو مطالعه کردم و پاسخ های شما همیشه پاسخ های منطقی و خوبی بودند، اینبار هم با پاسخ شما مخالف نیستم ولی دید شما رو به این موضوع متفاوت می دونم. با سپاس

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    10

ممنونم دوستان بابت راهنمایی هاتون، من خودم مطمئن هستم که این احساس فقط از روی فشاری که روی احساساتش اومده بهش وارد شده، باید به عرض تمام دوستان برسونم تو این چند روز از هر طریق (ایمیل، پی ام، تلفن و ...) پیام می دادم و جوابم رو نمی داد و فقط تو یه کلمه می گفت دیگه بهم پیام نده، با خودم تصمیم گرفتم چند روز تنهایی با خودش در مورد همه چی فکر کنه بهتره و همینو بهش گفتم، گفتم ناامیدی تو زندگیمون معنا نداره و باهم که باشیم میتونیم به همه اهدافمون برسیم، چند روز پیام نمیدم که بتونی آروم فکر کنی به همه چیز، بعد باهم صحبت می کنیم.
    چند ساعت نگذشت که بهم پیام داد، گفت بخاطر حرفایی که زدم متاسفم، اینقد ناامید بودم که باور کرده بودم بهم نمی رسیم، ولی وقتی گفتی چند روز پیام نمیدی، هنوز دو ساعت نگذشته بود وقتی به این فکر می کردم که اگه واقعا از دستت بدم چی؟! دیدم بدون تو نمیتونم و تازه داشتم حسش می کردم..، درسته جوابتو نمی دادم ولی میدونستم بازم پیام میدی، ولی وقتی گفتی پیام نمیدی قلبم داشت وامیستاد...
    نظر دوستان عزیز درست بود، اینقد روی احساساتش فشار اومده بود که به این صورت فوران کرده بود و هیچ کدوم از حرفهاش حرفهای دلش نبودند که اینو از میدونستم چون حرفهاش بوی ناامیدی میداد. الان مثل این چهارسال بازهم صمیمی هستیم و انشاالله به توصیه تون عمل می کنم بیشتر طولش نمی دم.
    واقعا خوشحال شدم

19. 2 کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

دوست عزیز واقعا براتون خوشحالم

انگار واسه خودم اتفاق خوبی افتاده باشه بی اختیار لبخند به لبم نشست

قدر همدیگر رو بدونید...عشق زیبایی دارید..حالا که هردوتون انقد به فکر هم هستید و علاقه مند حتما راحت میتونید با سختی ها کنار بیاید

پس زودتر زندگیتون رو شروع کنین و یه خبر خوب دیگه به ما بدید..منتظریمااااااااا

ان شاءالله که همیشه شاد و موفق باشید

21. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9951
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا براتون خوشحالم

انگار واسه خودم اتفاق خوبی افتاده باشه بی اختیار لبخند به لبم نشست

قدر همدیگر رو بدونید...عشق زیبایی دارید..حالا که هردوتون انقد به فکر هم هستید و علاقه مند حتما راحت میتونید با سختی ها کنار بیاید

پس زودتر زندگیتون رو شروع کنین و یه خبر خوب دیگه به ما بدید..منتظریمااااااااا

ان شاءالله که همیشه شاد و موفق باشید
    چقدر انرژی مثبت میدید
    برای شما هم آرزوی خوشبختی و موفقیت می کنم

23. کاربران زیر از hamilearn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

چقدر انرژی مثبت میدید
    برای شما هم آرزوی خوشبختی و موفقیت می کنم
    خواهش میکنم.. ممنون از لطفتون!

این خیلی خوبی که برای آدم آرزوی موفقیت کنن..حس خوبی به آدم میده

25. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10624
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا من این دختر رو کامل درک میکنم هم فشار روحی روانی روشه هم خانواده چهار سال هم زمان کمی نیست و خیلی هم وفادار هست که بدون هیچ تعهدی به پای شما نشسته البته عشق این چیزا حالیش نیست . شما هم عجله کنید دیگه اگه شرایط ازدواج فراهم هست دیگه برا چی زمان رو از دست بدید. اون دختر واقعا گناه داره. زودتر ازدواج کنیدشرایط رو از این سختتر نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد