نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تفاوت رفتاری ناگهانی

968
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9997
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تفاوت رفتاری ناگهانی

سلام
    مدت یک سال و شیش ماه است با پسری دوست هستم که خانواده هم در جریان هستند ...و رابطه بسیار منطقی و سالم بود ، ناگهان با یک زن و شوهر از طریق کار آشنا شد و دچار تغییر رفتاری ناگهانی شد ، تمام مدت را با آنها میگذرونه و اصلا توجهی به من نداره ، چندین بار باهم منطقی حرف زدیم و حق و به من داده و گفته یکم درگیر کار جدیدش و شروع کارا و مشکلات آن بوده و همه چیز و به زودی درست میکنه اما هیچ تغییری ندیدم ، مشکلم با آن زن و شوهرم زیاده اصلا آدمهای جالبی نیستن و علاوه بر تعارضات درون خانوادگی کلی مسله و مشکل دیگه هم دارند و اهل کشیدن و خوردن افراطی ... هستند
    من نمیدونم چه راهی و برم ، بی محلی کردم ، محبت کردم ...هیچکدوم جواب نمیده ...حتی به صورت جدی گفتم رابطه ایی که توش آرامش نباشه بهتره تموم شه ...نذاشت ....
    اما الان واقعا دارم کم میآرم ...همش سره کاره ...یه لحظه ی خالی هم با اون آ میره میگرده قبلا من و میبرد اما چون گفتم آدمهای بهنجاری نیستن دیگه نمیبره ...
    در ضمن حس میکنم بدجوری از زن ِ خوشش میآد ...حتی گاهی فکر میکنم بیشتر از حسش به من شده !
    شوهره هم همیشه در حال خیانتهای علنی بوده و دختر می آورده خونه حتی جلوی زنش ....یه همچین مردی زیاد غیرت هم نداره حس میکنم ...من اصلا اونا رو نمیشناسم ...ولی تاثیرات منفی روابطشون و کاملا دارم میبینم و دارم دیوونه میشم ...لطفا راهنمایی کنین ...واقعا جدایی ازش واسم سخته چون شخصا آدم فوق العاده ایی هست و مورد تایید خانواده ، اما اگه راهی هست برای درست کردن رابطه ..خواهش میکنم بگین
    این سوالم و لطفا پابلیک نکنید ، میخوام که به صورت خصوصی باشه و جوابم و هرچه سریعتر بدین !
    مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تفاوت رفتاری ناگهانی

نقل قول نوشته اصلی توسط عصرا نمایش پست ها
    سلام
    مدت یک سال و شیش ماه است با پسری دوست هستم که خانواده هم در جریان هستند ...و رابطه بسیار منطقی و سالم بود ، ناگهان با یک زن و شوهر از طریق کار آشنا شد و دچار تغییر رفتاری ناگهانی شد ، تمام مدت را با آنها میگذرونه و اصلا توجهی به من نداره ، چندین بار باهم منطقی حرف زدیم و حق و به من داده و گفته یکم درگیر کار جدیدش و شروع کارا و مشکلات آن بوده و همه چیز و به زودی درست میکنه اما هیچ تغییری ندیدم ، مشکلم با آن زن و شوهرم زیاده اصلا آدمهای جالبی نیستن و علاوه بر تعارضات درون خانوادگی کلی مسله و مشکل دیگه هم دارند و اهل کشیدن و خوردن افراطی ... هستند
    من نمیدونم چه راهی و برم ، بی محلی کردم ، محبت کردم ...هیچکدوم جواب نمیده ...حتی به صورت جدی گفتم رابطه ایی که توش آرامش نباشه بهتره تموم شه ...نذاشت ....
    اما الان واقعا دارم کم میآرم ...همش سره کاره ...یه لحظه ی خالی هم با اون آ میره میگرده قبلا من و میبرد اما چون گفتم آدمهای بهنجاری نیستن دیگه نمیبره ...
    در ضمن حس میکنم بدجوری از زن ِ خوشش میآد ...حتی گاهی فکر میکنم بیشتر از حسش به من شده !
    شوهره هم همیشه در حال خیانتهای علنی بوده و دختر می آورده خونه حتی جلوی زنش ....یه همچین مردی زیاد غیرت هم نداره حس میکنم ...من اصلا اونا رو نمیشناسم ...ولی تاثیرات منفی روابطشون و کاملا دارم میبینم و دارم دیوونه میشم ...لطفا راهنمایی کنین ...واقعا جدایی ازش واسم سخته چون شخصا آدم فوق العاده ایی هست و مورد تایید خانواده ، اما اگه راهی هست برای درست کردن رابطه ..خواهش میکنم بگین
    این سوالم و لطفا پابلیک نکنید ، میخوام که به صورت خصوصی باشه و جوابم و هرچه سریعتر بدین !
    مرسی
    شما سوالتون رو عمومی مطرح کردین.....اگر فرد مناسب و خوبیه بنظر من تو وسوسه و هوا و هوس گیر کرده و بهتره هوشیار و آگاهش کنید حالا به هر نحوی صحبت مشاوره دلیل منطق..مراقب باشید و سریعا اقدام کنید ..دوستان جوابای بهتری میدن ایشالا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تفاوت رفتاری ناگهانی

خب عزیزم اینکه بخوایت ادامه بدید یا نه واقعا" به خودتون مربوط میشه

ولی قبل از اون بهتره در مورد روند رابطه با ایشون صحبت کنید و برای برگشتش بهش فرصتی بدید

اگر در فرصت گفته شده برگشت که میتونید رابطه رو تا ازدواج ادامه بدید و گرنه تموم کردن این رابطه به نفع شما خواهد بود

پس خواهشا" در این مورد خوب فکر کنید تا در تصمیم گیری نهایی خوب و قاطع عمل کنید

و احساسات رو در این موضوع دخیل نکنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)