نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مخالفت پدرم با ازدواج

1200
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10131
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت پدرم با ازدواج

دختری 27 ساله ام که چهار سال پیش با پسری از طریق کار اشنا شدم .پسر تنها یک سال از من بزرگتر است .از اول اشنایی تا حدود یک سال فقط ب شناخت گذشت وبه قصد ازدواج عاقلانه و با در مطرح کردن موضوع با مشاور به رابطه ادامه دادیم و بعد گذشت سه سال که شزایط ما مناسب بود و اماده وارد شدن به زندگی بودیم و از انجایی که پسر داییش در زندان بود از خانواده خود تقاضای خواستگاری میکرد اما خانوادش چون منتظر اعدام یا عفو پسر داییش بودن قدم بر نمیداشتن .و اکنون که خانواده من از را بطمون کاملا با خبر شدن ،با مخالفت پدرم مواجه شدم تا حدی که میخواستند منو به زور شوهر بدن .اکنون تا حدودی راضی شده اما به پسر اعتماد ندارد.و میخاد ازش تعهد بگیره پسر سعی دارد منو اروم کنه اما من مدام در حال استرسم به نظرتون چی کار کنم ؟<از انتخابم مطمعنم وشناخت کافی رو دارم .>در ضمن اول اشنایی یعنی سه سال پیش ماموران انتظامی مارو گرفتند وداداش اون و خواهر و شوهر خواهرمن بدون اطلاع خانوادها به اداره اگاهی اومدن و من اظطراب اینو دارم که داداشش با روبروشدن من یادش بیفته به اون شب و این مو ضوع هم مطرح شه .خانواده ابرومند و خانواده داری هستیم .شدیدا نگران اینده وابروم هستم چی کار کنم؟
    ویرایش توسط m27 : 12-26-2014 در ساعت 09:48 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مخالفت پدرم با ازدواجم و نگه داشتن ابروم

سلام

برای قسمت اول مشکلتون به این لینک مراجعه کنین: http://forum.moshaver.co/f24/%D8%AC%...7%D8%AC-14445/

درمورد آبرو و مطرح شدن اون موضوع...

به نظرم به نامزدتون بگین که برای برادرش موضوع رو توضیح بده و یاداوری کنه خانواده شما درجریان نیستن و دوست ندارین در جمع مطرح بشه...
    امضای ایشان

3. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مخالفت پدرم با ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط m27 نمایش پست ها
    دختری 27 ساله ام که چهار سال پیش با پسری از طریق کار اشنا شدم .پسر تنها یک سال از من بزرگتر است .از اول اشنایی تا حدود یک سال فقط ب شناخت گذشت وبه قصد ازدواج عاقلانه و با در مطرح کردن موضوع با مشاور به رابطه ادامه دادیم و بعد گذشت سه سال که شزایط ما مناسب بود و اماده وارد شدن به زندگی بودیم و از انجایی که پسر داییش در زندان بود از خانواده خود تقاضای خواستگاری میکرد اما خانوادش چون منتظر اعدام یا عفو پسر داییش بودن قدم بر نمیداشتن .و اکنون که خانواده من از را بطمون کاملا با خبر شدن ،با مخالفت پدرم مواجه شدم تا حدی که میخواستند منو به زور شوهر بدن .اکنون تا حدودی راضی شده اما به پسر اعتماد ندارد.و میخاد ازش تعهد بگیره پسر سعی دارد منو اروم کنه اما من مدام در حال استرسم به نظرتون چی کار کنم ؟<از انتخابم مطمعنم وشناخت کافی رو دارم .>در ضمن اول اشنایی یعنی سه سال پیش ماموران انتظامی مارو گرفتند وداداش اون و خواهر و شوهر خواهرمن بدون اطلاع خانوادها به اداره اگاهی اومدن و من اظطراب اینو دارم که داداشش با روبروشدن من یادش بیفته به اون شب و این مو ضوع هم مطرح شه .خانواده ابرومند و خانواده داری هستیم .شدیدا نگران اینده وابروم هستم چی کار کنم؟
    خب در این مورد باید با آقا پسر صحبت کنید ... چون از اون موقع زمان زیادی گذشته

" قیافه هم تغییر کرده و کسی یادش نمیاد

ولی در این مورد ازدواج با پدرتون صحبت کنید ، تا بتونید بیشتر اونو به پدرتون بشناسیدش...

بحث تعهد هم مربوط به گفتگوی خودتون میشه ...

فکر نمیکنم مشکل خاصی برای ازدواج دارید و کمی زمان خانواده ها رو با شرایط آشناتر خواهد کرد ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد