نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: وایبر،واتس اپ،لاین ابزار مخرب یا سودمند ؟

988
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

وایبر،واتس اپ،لاین ابزار مخرب یا سودمند ؟

نظر دکتر عباسی درباره رایتل و حفره های امنیتی آن

بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس مرکزدکترینال امنیت بدون مرز، علاوه بر تأیید آسیب های اخلاقی رایتل، درباره حفره های امنیتی رایتل و به دام افتادن مسوولین و وزرا و وکلا هشدار داد.

به گزارش خبرنگار فضای مجازی سراب رایتل، استاد حسن عباسی کارشناس حوزه علوم استراتژیک درپاسخ به پرسشی درباره موافقت یا مخالفت وی با رایتل، دیدگاه کارشناسی خود را بیان کرد.
    عباسی در ابتدا به شوخی گفت:
    من پول خرید چنین چیزهایی را ندارم! موبایلی هم که الان استفاده می کنم، از مدل های دیزلی خیلی قدیمی است.
    ایشان سپس در تبیین دلیل کارشناسی موضع خودنسبت به رایتل گفت:
    من به N.S.A خیلی حساسم و سال ها است که تلاش می کنم [مخاطرات] سازمان ان اس ای را در ایران جا بیندازم؛ اینکه وقتی در فضای سایبری و اینترنت می روید یا موبایل به دست می گیرید، از سوی آژانس ملی امنیت آمریکا (National Security Agency) مُدام کنترل و مانیتورینگ می شوید؛ بنابراین، اساسا با پدیده هایتکنولوژیک این چنینی مخالفم.

این کارشناس مسائل استراتژیک افزود:
    من که به دیگران هشدار می دهم، خودم باید این مسأله رابیشتر رعایت کنم؛ رطب خورده منع رطب کی کند! خودم باید بیش از همه درباره فضای سایبر، زندگی دوم (Second Life)، شبکه های اجتماعی (Social Network) و دیگر حوزه های در معرض N.S.A تذکر بدهم.

رئیس مرکزدکترینال امنیت بدون مرز درباره خطر سازمان N.S.A گفت:
    [مخالفت] من [بیشتر] ناظر به این [است] که سازمان N.S.A آن را کنترل می کند. حالا این جا گفته شد به خاطر مسائل اخلاقی و غیر ذلک؛ این ها درست [است]؛ اما سازمان N.S.A شما را از طریق موبایل،سیستم عامل و کامپیوتر تان کنترل می کند. بنابراین، ورود به فضای سایبری و استفاده از موبایل، باید مبتنی بر آموزش ها و واکسیناسیون حرفه ای باشد.

استاد عباسی در پاسخ به شبهه ای درباره بی اهمیت بودن کنترل سازمان N.S.A گفت:
    می گویید که آقا!مگر ما مهمیم؟ الان شما به نظر خودتان مهم نیستید؛ اما چهار روز دیگر که فارغ التحصیل [دانشگاه] شریف شدید و در این مملکت، مدیر و وزیر و وکیل هستید؛ آن روز
    برای آنها اهمیت دارید. آن وقت حجم عظیمی از اطلاعات ۲۰- ۱۵ سال گذشته جلوی شما میگذارند.

استاد عباسی درباره خطر مضاعف رایتل و درز اطلاعات تصویری و فیلم های خانوادگی از طریق حفره های امنیتی رایتل گفت:
    رایتل یک حفره امنیتی مخاطره آمیز دیگری برای نفوذ N.S.A دارد؛ سازمانی که صاحب اینترنت و ارتباطات در سطح جهان است و تمام ارتباطات سایبری و مرتبط با آن را کنترل می کند؛ بنابراین، هر نوع پدیده تکنولوژیک؛ مانند آنچه رایتل به [امکانات]ارتباطی قبلی اضافه کرده است، زمینه مخاطرات آن را بیشتر می کند.

این تحلیگرسریال های استراتژیک گفت:
    سال گذشته سریالی به نام (Personal of Interest)پخش شد. برای اینکه بهتر متوجه بشوید سازمان N.S.A چه می کند، خود آمریکایی ها برای آموزش مردم شان در برابر مخاطرات N.S.A، فصل اول آن را پخش کردند. ماجرا از این قرار است که گروهی از افسران N.S.A از این سازمان بیرون می آیند و برای تأمین امنیت مردم خودشان، بر ضد این سازمان اقدام [افشاگرانه] می کنند. این فیلم می تواند چشم اندازی از وضعیت [مخاطرات] N.S.A به شما بدهد.
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

2. 8 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : وایبر،واتس اپ،لاین ابزار مخرب یا سودمند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک 22 نمایش پست ها
    می گویید که آقا!مگر ما مهمیم؟ الان شما به نظر خودتان مهم نیستید؛ اما چهار روز دیگر که فارغ التحصیل [دانشگاه] شریف شدید و در این مملکت، مدیر و وزیر و وکیل هستید؛ آن روز
    برای آنها اهمیت دارید. آن وقت حجم عظیمی از اطلاعات ۲۰- ۱۵ سال گذشته جلوی شما میگذارند.
    ممنون پست خیلی خوبی بود..

فقط اینکه حجم عظیم اطلاعات 10-15 سال گذشته یعنی دقیقا چه اطلاعاتی از ما میتونن داشته باشن؟؟؟

4. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

خواهش

ببینید nsa اژانس امنیت ملی روزانه چیزی حدود 6 میلیارد ایمیل رو برسی میکنه
    شما وقتی به نت وصل میشید وسیله ارتباطی شما تحت مانیتورینگ اژانس هست
    این اسناد رو طبقه بندی میکنن
    مثلا وقتی جناب احمدی نژادرئیس جمهور شدن فورا اسناد احمدی نژاد رو رو کردن اعم از سوابق و تصاویر قبل و بعد انقلاب و فعالیت ها

توصیه میکنم لازم نیست اطلاعات دقیق خودتون رو در سایت ها به نمایش بگذارین چون بعدا علیه شما استفاده میشه
    امضای ایشان

6. 2 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

من نمدونم شبکه های اجتماعی خوبه یا بد..هرکی خربزه میخوره باس پا لرزشم بشینه.هرکی هم لاین داره اددم کنه=id=m-tatality
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

8. 2 کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط m-a نمایش پست ها
    من نمدونم شبکه های اجتماعی خوبه یا بد..هرکی خربزه میخوره باس پا لرزشم بشینه.هرکی هم لاین داره اددم کنه=id=m-tatality
    اد حتما اونم لاین شک نکن
    والا تکنولوژی چیز بدی نسیت
    شما بااستفاده از اسلحه میوتی امنیت رو حاکم کنی
    با اسلحه میشه امنیت رو ساقط کرد

نحوه درست استفاده کردن رو یادبگیریم مشکلی پیش نمیاد
    یه کلیپی بود تو امریکا . طرف رو دعوت کردن و شروع کردن به فاش کردن اسرار شخصی زندگیش
    طرف شوکه شده بود که شما چطور این اسرار منو میدونید:؟؟؟
    بعد صفحات اجتماعی و فیس بوکش رو نشن دادنکه خودت این مطالب رو گفتی

بیچاره همین جور ماتش برده بود
    امضای ایشان

10. 3 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2920
    تشکـر
    1,589
    تشکر شده 2,212 بار در 443 پست
    میزان امتیاز
    11

نظر دکتر عباسی درباره رایتل و حفره های امنیتی آن

بسم الله الرحمن الرحیم

من پول خرید چنین چیزهایی را ندارم! موبایلی هم که الان استفاده می کنم، از مدل های دیزلی خیلی قدیمی است.
    ایشان سپس در تبیین دلیل کارشناسی موضع خودنسبت به رایتل گفت:
    من به N.S.A خیلی حساسم و سال ها است که تلاش می کنم [مخاطرات] سازمان ان اس ای را در ایران جا بیندازم؛ اینکه وقتی در فضای سایبری و اینترنت می روید یا موبایل به دست می گیرید، از سوی آژانس ملی امنیت آمریکا (National Security Agency) مُدام کنترل و مانیتورینگ می شوید؛ بنابراین، اساسا با پدیده هایتکنولوژیک این چنینی مخالفم.

این کارشناس مسائل استراتژیک افزود:
    من که به دیگران هشدار می دهم، خودم باید این مسأله رابیشتر رعایت کنم؛ رطب خورده منع رطب کی کند! خودم باید بیش از همه درباره فضای سایبر، زندگی دوم (Second Life)، شبکه های اجتماعی (Social Network) و دیگر حوزه های در معرض N.S.A تذکر بدهم.

رئیس مرکزدکترینال امنیت بدون مرز درباره خطر سازمان N.S.A گفت:
    [مخالفت] من [بیشتر] ناظر به این [است] که سازمان N.S.A آن را کنترل می کند. حالا این جا گفته شد به خاطر مسائل اخلاقی و غیر ذلک؛ این ها درست [است]؛ اما سازمان N.S.A شما را از طریق موبایل،سیستم عامل و کامپیوتر تان کنترل می کند. بنابراین، ورود به فضای سایبری و استفاده از موبایل، باید مبتنی بر آموزش ها و واکسیناسیون حرفه ای باشد.

استاد عباسی درباره خطر مضاعف رایتل و درز اطلاعات تصویری و فیلم های خانوادگی از طریق حفره های امنیتی رایتل گفت:
    رایتل یک حفره امنیتی مخاطره آمیز دیگری برای نفوذ N.S.A دارد؛ سازمانی که صاحب اینترنت و ارتباطات در سطح جهان است و تمام ارتباطات سایبری و مرتبط با آن را کنترل می کند؛ بنابراین، هر نوع پدیده تکنولوژیک؛ مانند آنچه رایتل به [امکانات]ارتباطی قبلی اضافه کرده است، زمینه مخاطرات آن را بیشتر می کند.

این تحلیگرسریال های استراتژیک گفت:
    سال گذشته سریالی به نام (Personal of Interest)پخش شد. برای اینکه بهتر متوجه بشوید سازمان N.S.A چه می کند، خود آمریکایی ها برای آموزش مردم شان در برابر مخاطرات N.S.A، فصل اول آن را پخش کردند. ماجرا از این قرار است که گروهی از افسران N.S.A از این سازمان بیرون می آیند و برای تأمین امنیت مردم خودشان، بر ضد این سازمان اقدام [افشاگرانه] می کنند. این فیلم می تواند چشم اندازی از وضعیت [مخاطرات] N.S.A به شما بدهد.
    این چرت و پرتا دیگه چیه؟؟با این حرفا نمیشه به مردم فرهنگ استفاده از شبکه های اجتماعی رو یاد داد.براشون خطرناکه چون خودشون نمیتونن مث NSA ما رو کنترل کنن همین.

این خبر واسه چن سال پیشه؟؟؟ Personal of Interest الان 4 ساله که پخش میشه و ماجرا کلا یه چیز دیگس.این بابا یا بدون زیرنویس فارسی نگاه کرده یا فقط یه قسمتشو دیده.

کلا حرفاش اصلا اهمیت نداشت.
    امضای ایشان

"Be the Change you wish to see in the World"

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ASSASSIN نمایش پست ها
    این چرت و پرتا دیگه چیه؟؟با این حرفا نمیشه به مردم فرهنگ استفاده از شبکه های اجتماعی رو یاد داد.براشون خطرناکه چون خودشون نمیتونن مث NSA ما رو کنترل کنن همین.

این خبر واسه چن سال پیشه؟؟؟ Personal of Interest الان 4 ساله که پخش میشه و ماجرا کلا یه چیز دیگس.این بابا یا بدون زیرنویس فارسی نگاه کرده یا فقط یه قسمتشو دیده.

کلا حرفاش اصلا اهمیت نداشت.
    به یه بنده خدایی گفتن میخوایم بهت خبر بدی بدیم. اماده ای ؟؟؟؟

گفت : من امادم بگین

گفتن : پدرت فوت کرده متاسفانه

طرف گفت : مثل اینکه شما دارین یه چیزی رو از من پنهان میکنید

یعنی مرگ پدر رو خبر بد نمیدونست . و از اون بدتر وصیت نامه پدر بود . که گفته بو د: من نماز و روزه قضا ندارم ولی تا میتونید واسم وضو بگیرین

حالا شما خودشو ناراحت نکن وقتی به موضوعی اشراف کامل نداری نیازی نیست نطق کنی
    وگرنه ما هم به شما میگیم : کلا حرفاش اصلا اهمیت نداشت.
    امضای ایشان

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2920
    تشکـر
    1,589
    تشکر شده 2,212 بار در 443 پست
    میزان امتیاز
    11

به یه بنده خدایی گفتن میخوایم بهت خبر بدی بدیم. اماده ای ؟؟؟؟

گفت : من امادم بگین

گفتن : پدرت فوت کرده متاسفانه

طرف گفت : مثل اینکه شما دارین یه چیزی رو از من پنهان میکنید

یعنی مرگ پدر رو خبر بد نمیدونست . و از اون بدتر وصیت نامه پدر بود . که گفته بو د: من نماز و روزه قضا ندارم ولی تا میتونید واسم وضو بگیرین

حالا شما خودشو ناراحت نکن وقتی به موضوعی اشراف کامل نداری نیازی نیست نطق کنی
    وگرنه ما هم به شما میگیم : کلا حرفاش اصلا اهمیت نداشت.
    من نظرمو گفتم.وقتی چنین پست هایی رو تو یه انجمن میزنید باید بتونید درموردش بحث کنید.
    حالا شما چرا ناراحت شدی؟بخاطر تاپیک بی محتوایی که هیچی درموردش نمیدونی و فقط کپیش کردی؟

ویرایش توسط ASSASSIN : 01-28-2015 در ساعت 04:00 AM
    امضای ایشان

"Be the Change you wish to see in the World"

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)