نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خودارضایی همسرم

2637
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10340
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی همسرم

با سلام من بیست و هشت سالمه و یک سال ونیمه که ازدواج کردم.شب زفاف همسرم نتونست دخول کنه و اصلا نعوظ نداشت به بهانه همین فیلمهای مبتذل میدید که شاید باعث شه نعوظ داشته باشه به همین منوال سه ماه طول کشید ولی بعد از رفتن به دکتر بهتر شدند و دیگه مشکلی نداریم.ولی همسرم باز هم فیلمهای مبتذل میبینه و خود ارضایی میکنه این خیلی منو آزار میده به خاطر این مسئله باهم جرو بحث داریم شبها بیدار میشه میره فیلم میبینه میگم چرا اینکارو میکنه میگه خوابم نمیبره این طوری شاید خوابم ببره.بعضی وقتها صبحا بیدار میشم میبینم باز داره نگا میکنه.خیلی وقتا بهم قول داد که دیگه نگاه نمیکنه ولی باز بیدار شدمو دیدم که نگاه میکنه.دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم.شبا وقتی بیدار میشم میبینم که نیس قلبم تند تند میزنه میام میبینم تلویزیون میبینه یا با لپ تاپه اعصابم به هم میریزه حالا نگاه کنه یا نکنه فک میکنم که نگاه میکنه نمیدونم چیکار باید بکنم خیلی واسم سخت شده.نمیخوام زندگیم خراب شه.لطفا منو راهنماییم کنین خواهش میکنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خودارضایی همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط a v a نمایش پست ها
    با سلام من بیست و هشت سالمه و یک سال ونیمه که ازدواج کردم.شب زفاف همسرم نتونست دخول کنه و اصلا نعوظ نداشت به بهانه همین فیلمهای مبتذل میدید که شاید باعث شه نعوظ داشته باشه به همین منوال سه ماه طول کشید ولی بعد از رفتن به دکتر بهتر شدند و دیگه مشکلی نداریم.ولی همسرم باز هم فیلمهای مبتذل میبینه و خود ارضایی میکنه این خیلی منو آزار میده به خاطر این مسئله باهم جرو بحث داریم شبها بیدار میشه میره فیلم میبینه میگم چرا اینکارو میکنه میگه خوابم نمیبره این طوری شاید خوابم ببره.بعضی وقتها صبحا بیدار میشم میبینم باز داره نگا میکنه.خیلی وقتا بهم قول داد که دیگه نگاه نمیکنه ولی باز بیدار شدمو دیدم که نگاه میکنه.دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم.شبا وقتی بیدار میشم میبینم که نیس قلبم تند تند میزنه میام میبینم تلویزیون میبینه یا با لپ تاپه اعصابم به هم میریزه حالا نگاه کنه یا نکنه فک میکنم که نگاه میکنه نمیدونم چیکار باید بکنم خیلی واسم سخت شده.نمیخوام زندگیم خراب شه.لطفا منو راهنماییم کنین خواهش میکنم.
    1- با حوصله به حرفاش گوش بدی و دلیل دیدن فیلما رو جویا بشی. اگه دنبال تنوع و فانتزی و... می تونی بهش بگی که چه پیشنهادی برا تنوع و عدم تکرار در روابطتتون می تونه بده و شوهرت رو درگیر این قضیه کنی و ازش راهکار بخوای.

2- اگه حس کنجکاوی داره و بدون سابقه قبلی میخواد نگاه کنه ، یه کم باهاش همراهی کن و بعد موضعت رو شفاف بهش بگو که از دیدن این فیلمها بدلیل فلان و... مخالفی. (دلایلت رو بهش بگو)

3- واقعا ببین که بادیدن فیلم میل جنسیش تقویت میشه و یا باعث زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالیش میشه !!
    در خصوص موضوع دوم ، سعی کن بفهمی چه کارها و حرفای شما باعث بوجود اومدن این حس در اون شده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10340
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قبل از ازدواجمون هم نگاه میکرده.وقتی دلیلشو میپرسم میگه علاقه دارم به این جور فیلمها نگاه کنم.عادت کردم.خیلی بهش توضیح میدم در مورد عواقبش و چقد تو زندگیمون تاثیر منفی داره.چن روز بی خیال میشه ولی باز هم شروع میکنه.خودش هم میگه نمیخوام ناراحتت کنم ولی میگه نمیتونم دست بکشم.الان هم میگه نگاه نمیکنم ولی از بس دروغ کفته بهم و بعد دیدم نگاه میکنه دیگه نمیتونم حرفاشو باور کن اصلا نمیدونم راست میگه یا دروغ.نمیتونم بهش اعتماد کنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

قبل از ازدواجمون هم نگاه میکرده.وقتی دلیلشو میپرسم میگه علاقه دارم به این جور فیلمها نگاه کنم.عادت کردم.خیلی بهش توضیح میدم در مورد عواقبش و چقد تو زندگیمون تاثیر منفی داره.چن روز بی خیال میشه ولی باز هم شروع میکنه.خودش هم میگه نمیخوام ناراحتت کنم ولی میگه نمیتونم دست بکشم.الان هم میگه نگاه نمیکنم ولی از بس دروغ کفته بهم و بعد دیدم نگاه میکنه دیگه نمیتونم حرفاشو باور کن اصلا نمیدونم راست میگه یا دروغ.نمیتونم بهش اعتماد کنم

بهتره با ایشون قراری بذارید که هر وقت خواستن این فیلمارو نگاه کنن به شما هم خبر بدن تا شما هم در کنارشون باشید

اینطوری میتونید در لحظه تحریک در کنارشون باشید و اوضاع رو کنترل کنید ...

بعد از مدتی عادت خواهد کرد در کنار شما به این تحریک شدن برسه و شما هم اینطوری حضورتون رو در کنارش تثبیت کردید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%B1...B4%DA%A9-6827/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10340
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون اجازه نمیدن من باهاشون نگاه کنم.وقتی هم که من میام کلا عوض میکنن.من با مشکل بی اعتمادیم چیکار کنم؟وقتی هم که لپ تاپو نگاه میکنه هی فک میکنم نکنه داره نگاه میکنه.همسرم هم از اینکه بهش سوظن دارم عصبانی میشه و میگه از اینکه منو میپایی خسته شدم.هر دفعه سر این موضوع بحث داریم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز ایشون متاسفانه به این عمل و تحریک مغزی توسط اینجور فیلمها معتاد شده اند و عدم نغوظ و یا زود انزلالی نیز ناشی از همین موضوع است. و برخلاف نظر دوست خوبمون آقا فرخ به نظر من دیدن این گونه فیلمها و.... با هم نه تنها مشکلی رو حل نمیکنه

بلکه بر مشکلات شما میفزاید و شاید شما هم درگیر شوید . مثل شخصی که به مواد مخدراعتیاد دارد و حالا شما بخواهید برای ترک دادن او با او نشسته ,و هم کام شوید!!!!؟؟

ایشون نیاز به یک مشاور حضوری(مرد و حاذق) دارند و دارو . تا بتوان بیوشیمی مغزشان را به حالت عادی برگرداند و کنترل کرد. موفق باشید

http://forum.moshaver.co/f125/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B3-7327/

ویرایش توسط شهرام2014 : 12-30-2014 در ساعت 04:06 PM

8. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

ایشون اجازه نمیدن من باهاشون نگاه کنم.وقتی هم که من میام کلا عوض میکنن.من با مشکل بی اعتمادیم چیکار کنم؟وقتی هم که لپ تاپو نگاه میکنه هی فک میکنم نکنه داره نگاه میکنه.همسرم هم از اینکه بهش سوظن دارم عصبانی میشه و میگه از اینکه منو میپایی خسته شدم.هر دفعه سر این موضوع بحث داریم
    خب باید به ایشون توضیح بدید که اگر میخواد سوء ظن شما کم بشه باید بهتون اجازه بده تا در کنارش باشید

در این مورد حتما" بخوایت مثل خودش نگاه کنید و حساسیت خودتون رو مخفی کنید

اگر در کنارش قرار بگیرید واقعا" کارساز خواهد بود

در مورد بی اعتمادی باید بگم امروز این وسایل در هر جایی در دسترسه و همون بهتر که در حضور شما به دیدن این

فیلم ها بپردازه تا اینکه بخواد دور از چشم شما باشه و خدایی نکرده مشکلات دیگه

به همین خاطر سعی نکنید جو رو امنیتی کنید فقط ازش سوال کنید دوست داره چطوری براش رفتار کنید که نظرش رو جلب کنید

در بحث کردن اگر اقایون رو به بحث های استدلالی بکشونید میتونید نتیجه مثبت بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10340
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون الان مشکل نعوظ ندارند.چن ماهی هم هس که میرن باشگاه برای ورزش با تشویق من.ولی وقتایی که بی خوابی به سرش میزنه یا پشت لپ تاپه گاها باز نگاه میکنه.ایشون اصلا نمیخوان با کسی مشاوره کنن.حتی من هم نمیزارن.من خودم هم با این مسئله نمیتونم کنار بیام و خیلی داغون شدم.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ایشون الان مشکل نعوظ ندارند.چن ماهی هم هس که میرن باشگاه برای ورزش با تشویق من.ولی وقتایی که بی خوابی به سرش میزنه یا پشت لپ تاپه گاها باز نگاه میکنه.ایشون اصلا نمیخوان با کسی مشاوره کنن.حتی من هم نمیزارن.من خودم هم با این مسئله نمیتونم کنار بیام و خیلی داغون شدم.
    ببین عزیز نباید حکم کنی که تو مریضی پس باشو برو دکتر!!!!

بلکه با ناز و کرشمه و مهربانی در موقعیتی مناسب باید بگی بخاطر زندگیمون ومن پاشو با هم بریم من میخوام با حضور تو مشکل خود من حل بشه!

چند باری ممکنه مخالفت کنه بعدش میاد.

مقاومتش هم طبیعیه و خیلی زیاد دیده میشه به چند علت :اعتیاد- ترس از تراپی- مسائل مالی-دارو-ترغیب نداشتن به خوب شدن- مگه من مریض یا دیوانه هستم که برم و....!!!

موفق باشی

سوالی داشتی نقل قول کن

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10340
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ببین عزیز نباید حکم کنی که تو مریضی پس باشو برو دکتر!!!!

بلکه با ناز و کرشمه و مهربانی در موقعیتی مناسب باید بگی بخاطر زندگیمون ومن پاشو با هم بریم من میخوام با حضور تو مشکل خود من حل بشه!

چند باری ممکنه مخالفت کنه بعدش میاد.

مقاومتش هم طبیعیه و خیلی زیاد دیده میشه به چند علت :اعتیاد- ترس از تراپی- مسائل مالی-دارو-ترغیب نداشتن به خوب شدن- مگه من مریض یا دیوانه هستم که برم و....!!!

موفق باشی

سوالی داشتی نقل قول کن

دکترا در روانشناسی
    واکنش من موقعی که متوجه شدم داره فیلم میبینه باید چه جوری باشه؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

تو خونه باهاش راحت تر باشید و احتیاجات جنسیشو بطور متعارف پاسخ دهید....

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

واکنش من موقعی که متوجه شدم داره فیلم میبینه باید چه جوری باشه؟
    ناراحت ولی نه عصبانی و پرخاشکر و نه قهر, وقتی هم توضیح خواست بگید خوب نگران خودت و خودم و زندگیمان و بچه مان در آینده هستم. و براش توضیح بدید که این عمل مثل این میمونه که انسان واقعا گرسنه

باشه و تو خونه هم غذای لذیذ داشته باشه بعد بره یک دونه بیسکویت بخوره!!!؟؟ خوب یکجای کار ایراد داره و همانطور که گفتم دعوتش کنید به مشاوره رفتن با هم. موفق باشید

15. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد