نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: درمان وسواس فکری

2863
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10512
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان وسواس فکری

سلام دوستان

واسه درمان وسواس فکری چیکار باید کرد؟؟

واقعا فکرای چرت و پرت خستم کردن

کلافه شدم به خدا

مثلا یه فیلمی میبینم هی تو ذهنم تکرار میشه بعضی صحنه هاش

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ از بس عصبیم کرده گاهی میکوبم رو پیشونیم ... میخوام آروم باشه

وقتی تو جمعم تقریبا سراغم نمیاد ولی شبا امونم نمیده و مجبور میشم آهنگ گوش بدم یا ذکر بگم که فکرم بره به جای دیگه و بتونم بخوابم

بیشتر از همه از درسم نگرانم... نمیخوام پسرفت کنم

17 سالمه

ممنون میشم اگه جواب بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درمان وسواس فکری

سلام

عزیز حتما باید حضوری به یک مشاور رجوع کنید چون ممکنه مسئله اصلا وسواس فکری نباشه. حتما رجوع کنید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

3. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

بیماری وسواس بیماری پیچیده و ناتوان‌کننده‌ای است که متاسفانه می‌تواند در بسیاری از موارد در صورت عدم دریافت درمان حرفه‌ای، سیر صعودی داشته باشد و تبدیل به یک بیماری مزمن شود. درمان این بیماری از طریق دو درمان همزمان یعنی دارودرمانی و روان‌درمانی که به ترتیب به‌وسیله یک روان‌پزشک و یک روان‌شناس صورت می‌گیرد، میسر است. همچنین همکاری اعضای خانواده فرد در انجام تکالیف درمانی او بسیار ضروری است.

5. 2 کاربران زیر از احمد یوسفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10512
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره

خیلی ممنون از راهنماییتون

خواهشا نگید به روانشناس مراجعه کنم چون میدونم که خودتونم درک میکنین که گفتن همچین مسئله ای به خانواده ای سخته

موقع شب این افکار خیلی شدت میگیره حتی به بی خوابی دچار شدم (خیلی شدید نیس) و حدود یه ساعت و نیم طول میکشه تا خوابم ببره

7. کاربران زیر از h@di1377 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط h@di1377 نمایش پست ها
    سلام دوباره

خواهشا نگید به روانشناس مراجعه کنم چون میدونم که خودتونم درک میکنین که گفتن همچین مسئله ای به خانواده ای سخته

موقع شب این افکار خیلی شدت میگیره حتی به بی خوابی دچار شدم (خیلی شدید نیس) و حدود یه ساعت و نیم طول میکشه تا خوابم ببره
    سلام

پسر گلم حالا من یک سوال ازت دارم جواب منو بده لطفا :

من خوردم زمین استخوان ساق پام شکسته الانم به شدت درد دارم باید چیکار کنم به نظرت؟

لطفا نقل قول کن

دکترا در روانشناسی

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    تشکر شده 30 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

پسر گلم حالا من یک سوال ازت دارم جواب منو بده لطفا :

من خوردم زمین استخوان ساق پام شکسته الانم به شدت درد دارم باید چیکار کنم به نظرت؟

لطفا نقل قول کن

دکترا در روانشناسی
    سلام دکتر
    منم همچین مشکلی رو دارم خب ولی وقتی پات شکسته درسته میری دکتر ولی باید اینم درک کرد گفتن به خانواده که من نیاز به یک روانشناس دارم دیگه خیلی سخته اکثر نوجوانای همسن من و ایشون این مشکل رو دارن

11. 2 کاربران زیر از royal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط royal نمایش پست ها
    سلام دکتر
    منم همچین مشکلی رو دارم خب ولی وقتی پات شکسته درسته میری دکتر ولی باید اینم درک کرد گفتن به خانواده که من نیاز به یک روانشناس دارم دیگه خیلی سخته اکثر نوجوانای همسن من و ایشون این مشکل رو دارن
    سلام

خوب عزیز شما جای ایشون جواب دادین که کاملا درست بود . و پس قبول دارید که بقیه گزینه ها هم غلطه و هم پر از خطر, درسته؟

و دوما به من بگید چرا سخته که بگید؟

نقل قول کنید

دکترا در روانشناسی

13. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

سلام

خوب عزیز شما جای ایشون جواب دادین که کاملا درست بود . و پس قبول دارید که بقیه گزینه ها هم غلطه و هم پر از خطر, درسته؟

نقل قول کنید

دکترا در روانشناسی
    دکتر جون الان بهت میگم
    حالا شاید ایشون تک فززند باشن ولی من نیستم
    وقتی خانواده بفهمه فرزندش مشکل روانی داره ممکنه حتی بعضی از حرکاتی با حرف هایی که میزینم بندازنش به حساب روانی بودنش بنظرت ضربه سنگینی نمی خوره وقتی چیزهایی که بعضی مواقع برای شوخی انجام میدیم بندازه روی حساب مشکلش؟ یا مثلا سخت نیست که ببینن فرزندشون بدلیل روانی بودنش دارو مصرف کنه؟من منتظرم میشم بزرگ شم خودم میرم دنبال دوا درمونم چون الان دوست ندارم خانوادم بفهمن من یک ادم با مشکل روانی هستم من مامانم رو ک می بینم تو بعضی از فیلم ها ادم روانی یا مشکل داری می بینه یطوری میشه معلومه نمی رم بهش بگم در ضمن همه چی گفتنش سادست دکتر

15. کاربران زیر از royal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

دکتر جون الان بهت میگم
    وقتی خانواده بفهمه فرزندش مشکل روانی داره ممکنه حتی بعضی از حرکاتی با حرف هایی که میزینم بندازنش به حساب روانی بودنش بنظرت ضربه سنگینی نمی خوره وقتی چیزهایی که بعضی مواقع برای شوخی انجام میدیم بندازه روی حساب مشکلش؟ یا مثلا سخت نیست که ببینن فرزندشون بدلیل روانی بودنش دارو مصرف کنه؟من منتظرم میشم بزرگ شم خودم میرم دنبال دوا درمونم چون الان دوست ندارم خانوادم بفهمن من یک ادم با مشکل روانی هستم من مامانم رو ک می بینم تو بعضی از فیلم ها ادم روانی یا مشکل داری می بینه یطوری میشه معلومه نمی رم بهش بگم در ضمن همه چی گفتنش سادست دکتر

نه دیگه عزیزم اشتباهت همینجاست! بر میگردم به سوالی که کردم پای شکسته!

خوب من نرم دکتر و پدر و مادرم هم شاهد این امر باشن و پای من کج جوش بخوره حالا یک عمر باید هم خودم زجر بکشم و هم پدر ومادری که شاهد یک فرزند معلول با پای کج هستند!؟ درسته؟

ببین گلم, بیماری شما و این عزیز در مراحل اولیه هم کنترلش راحتتره و هم ممکنه درمان بشه در صورتی که درست و به موقع تشخیص داده بشه و درمانات لازم صورت بگیره و اگر چنین نشه

ممکنه در آینده هم بدتر بشه(وضعیت اختلال) و هم درمان و کنترلش مشکلتر.

در ثانی پدر و مادر و اشخاص عاقل هیچ موقع به هیچ شخصی انگ روانی بودن نمیزنند مگر اینکه خودشان نادان و کم دان و نا آگاه باشند. همانطور که بدن فیزیکی ما نیاز به مراقبت و گاهی دکتر و دارو و بیمارستان داره.

بدن روانی ما هم نیاز به مراقبت و روانکاو و مشاور و روانپزشک و دارو داره.

تازه گلم آمار نشان داده و میده. که تنها 2% مردم دنیا سالم هستند بقیه یعنی 98 % یا بیمارند و یا عادی.

دیگه خود دانید. آرزوی بهترین رو براتون دارم. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

17. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10543
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    0

خوب من نرم دکتر و پدر و مادرم هم شاهد این امر باشن و پای من کج جوش بخوره حالا یک عمر باید هم خودم زجر بکشم و هم پدر ومادری که شاهد یک فرزند معلول با پای کج هستند!؟ درسته؟

ببین گلم, بیماری شما و این عزیز در مراحل اولیه هم کنترلش راحتتره و هم ممکنه درمان بشه در صورتی که درست و به موقع تشخیص داده بشه و درمانات لازم صورت بگیره و اگر چنین نشه

در ثانی پدر و مادر و اشخاص عاقل هیچ موقع به هیچ شخصی انگ روانی بودن نمیزنند مگر اینکه خودشان نادان و کم دان و نا آگاه باشند. همانطور که بدن فیزیکی ما نیاز به مراقبت و گاهی دکتر و دارو و بیمارستان داره.

تازه گلم آمار نشان داده و میده. که تنها 2% مردم دنیا سالم هستند بقیه یعنی 98 % یا بیمارند و یا عادی.

دکترا در روانشناسی
    دکتر جون
    من الان دوتا خواهر روانشناس دارم خب یکی داره برای ارشد میخونه حواسم نبود گفتم هرجا مشاوره انلاین میدم میگه برو روانشناس
    اینطوری o-O نگام کرد منم دیگه هیچی نگفتم ..وقتی با یک حرف ساده اینطوریه بعد ها چی میشه
    خدا هم جز بدبختی هیچی برام در نظر نگرقته

19. 2 کاربران زیر از royal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

دکتر جون
    من الان دوتا خواهر روانشناس دارم خب یکی داره برای ارشد میخونه حواسم نبود گفتم هرجا مشاوره انلاین میدم میگه برو روانشناس
    اینطوری o-O نگام کرد منم دیگه هیچی نگفتم ..وقتی با یک حرف ساده اینطوریه بعد ها چی میشه
    خدا هم جز بدبختی هیچی برام در نظر نگرقته
    سلام

اینم شد دلیل خوب حال خواهرتون خوب نیست. نگاه میکنن که بکنن . مصمم به درمانت باش و شروع کن. موفق باشی

21. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10512
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب گفتگویی )

آقای دکتر من اگه به روانشناس هم بخوام مراجعه کنم از روانشناس مدرسمون کمک میگیرم چون نمیخوام به هیچ وجه من الوجوه کسی از مشکلم خبر دار بشه

و تصمیم گرفتم که مراجعه کنم (بدون اطلاع خونواده)

فقط یه سوال از خدمتتون دارم و عرضم تمومه

پریشب ساعت 6 خوابیدم(ساعت 4 چشمامو بستم و تا دو ساعت تموم داشتم غلت میخوردم تو رخت خوابم حتی ساعت 5 از روی بی خوابی کلداستاپ هم خوردم چون لامصب کاری میکنه که آدم انگار مرده )

و اما دلیل بیخوابیم ... دو ساعت تموم داشتم فکر میکردم که پس فردا(میشه امروز) امتحان ادبیاتمه و هیچی نخوندم و با این وضعی که میخوابم نمیتونم بیدار شم و نمیتونم بخونمش و قلبم شروع میکرد به تپش و الباقی

خلاصه به هر دری بود زدم مثل شمارش معکوس تو ذهن و تسبیح صلوات و اینجور کارا

و ساعت 6 خوابم برد(انگار مردم )

و ساعت 10 و نیم هم بیدار شدم یعنی 4 و نیم ساعت خواب

کل روز خواب آلود بودم ولی همین که رفتم بخوابم چشمامو رو هم گذاشتم تو ساعت 1 و تقریبا 2 خوابم برد ولی چه خوابی ! بین خواب و بیداری بودم یه ساعتشو تقریبا

ساعت 5 بیدار شدم و 6 و نیم رفتم مدرسه

الانم میترسم بخوابم چون میدونم که نمیتونم بخوابم

فقط همین یه مشکل

واقعا از شب میترسم (واسه بی خوابیش)

لطفا اگه ممکنه این یه مشکلو همینجا بگید والا تصمیم گرفتم به روانشناس مراجعه کنم واسه مشکل اصلیم

خودمم دستام خسته شد از بس نوشتم خیلی شرمندتونم اگه سرتونو درد آوردم

خیلی ممنون

23. کاربران زیر از h@di1377 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

عجب گفتگویی )

آقای دکتر من اگه به روانشناس هم بخوام مراجعه کنم از روانشناس مدرسمون کمک میگیرم چون نمیخوام به هیچ وجه من الوجوه کسی از مشکلم خبر دار بشه

و تصمیم گرفتم که مراجعه کنم (بدون اطلاع خونواده)

فقط یه سوال از خدمتتون دارم و عرضم تمومه

پریشب ساعت 6 خوابیدم(ساعت 4 چشمامو بستم و تا دو ساعت تموم داشتم غلت میخوردم تو رخت خوابم حتی ساعت 5 از روی بی خوابی کلداستاپ هم خوردم چون لامصب کاری میکنه که آدم انگار مرده )

و اما دلیل بیخوابیم ... دو ساعت تموم داشتم فکر میکردم که پس فردا(میشه امروز) امتحان ادبیاتمه و هیچی نخوندم و با این وضعی که میخوابم نمیتونم بیدار شم و نمیتونم بخونمش و قلبم شروع میکرد به تپش و الباقی

خلاصه به هر دری بود زدم مثل شمارش معکوس تو ذهن و تسبیح صلوات و اینجور کارا

و ساعت 6 خوابم برد(انگار مردم )

و ساعت 10 و نیم هم بیدار شدم یعنی 4 و نیم ساعت خواب

کل روز خواب آلود بودم ولی همین که رفتم بخوابم چشمامو رو هم گذاشتم تو ساعت 1 و تقریبا 2 خوابم برد ولی چه خوابی ! بین خواب و بیداری بودم یه ساعتشو تقریبا

ساعت 5 بیدار شدم و 6 و نیم رفتم مدرسه

الانم میترسم بخوابم چون میدونم که نمیتونم بخوابم

فقط همین یه مشکل

واقعا از شب میترسم (واسه بی خوابیش)

لطفا اگه ممکنه این یه مشکلو همینجا بگید والا تصمیم گرفتم به روانشناس مراجعه کنم واسه مشکل اصلیم

خودمم دستام خسته شد از بس نوشتم خیلی شرمندتونم اگه سرتونو درد آوردم

خیلی ممنون
    سلام

عزیزم ببین اختلالات و مشکلات روان بر عکس مشکلات فیزیکی (مثل سردرد) نیست که فقط یک عضو توسط طبیب بررسی شه بعد از تشخیص یک دارو در رابطه با اون عضو خاص داده بشه بلکه

کلی نگره و یک بررسی و جراحی کلی رواتی توسط مشاور باید انجام بشه و ریشه یابی بشه و سپس درمان آغاز بشه.

پس الان من نمیتونم به همین مختصر بگم که جریان اینه .... پس این کار رو بکن!!

ولی خوب عزیزم اضطراب و استرس و نگرانی شدیدی داری که باعث بر هم زدن خوابته. قرص هم به تنهایی بیهوشت میکنه ولی لذت خوابیدن و عمق خواب رو بهت نمیده.

بهتره تا زمانی که بری پهلوی مشاور از متدهای زیر برای بهتر کردن وضعیت خوابت استفاده کنی.

ورزش حداقل یک ساعت در روز بهتره ورزش جمعی باشه

مطالعه ازاد در کنار دروس

دوری از فست فودها

سحر خیزی

و قبل از نیمه شب به تخت رفتن

دوش اب ولرم نه گرم قبل از خواب

خوردن شام سبک قبل از ساعت 8 یا یک لیوان شیر گرم

فراگیری تکنیکهای ریلکسیشن

تفریح با جمع دوستان خوب

موفق باشی

نقل قول کنید

دکترا در......

25. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27027
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش من ی پیشهاد واست دارم ولی خواهشا زیر نظر دکتر تجویز شه . zoloft قرص خیلی گرونی اما معجرس . باور نکردنی . حتما باید تجویز پزشک باشه چون هماره باش قرص میده .

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27047
    تشکـر
    8
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

دوست من ، از نظر من این وسواس فکری نیست ببین تو در مقابل اون افکار احساس ناتوانی میکنی ، وقتی احساس ناتوانی کردی دیگه ازت دست بردار نمیشن! و اذیتت میکنن و چون باور کردی که سبها میان سراغت اگه بهش فکر هم نکنی ( یک حالت شرطی ) اون افکار میان سراغت تو مشکل خواب نداری مشکل ناتوانی در مقابل این افکار رو داری !

بهتره با دارو درمانی علائم رو کاهش بدی و شروع کنی خودتو مقابل اون افکار مقاوم کنی و احساس ناتوانی نکنی!

من روانشناس نیستم ولی تقیبا همچین مشکلی رو دارم :
    بشین افکارت رو بنویس دقیقا اون افکاری که نگرانت میکنن! ( افکار منفی) که تو دوست نداری و میخوای ازشون فرار کنی !
    بعد در مقابلش افکار مثبت رو بنویس !

به عنوان مثال می توانید تفکر تنش زای "من خیلی دلواپس هستم، اگر رفتن به کنسرت را قبول کنم، حتماً ترس و اضطراب من شروع می شود" را با عبارت:

من قبلاًهم در موقعیت های استرس زا بوده ام و به خوبی از پس آنها برآمده ام.
    من مطمئن هستم که می توانم با استفاده از تکنیک های آرام سازی که الان یاد گرفتم نگرانی و اضطراب خودم را کنترل کنم.
    من می دانم که درمان های من به خوبی جوابگو هستند و مرا از حملات ترس و اضطراب رها خواهد ساخت.
    من به کنسرت می روم و اوقات خوشی را خواهم داشت.

اصلا هم نترس نگران نباش تا جایی که من متوجه شدم این هیچ مشکل روانی خاصی نیست که نگرانش باشی تو در مقابل یک چیز احساس ناتوانی کردی و روش تمرکز کردی این شده! میتونم بگم شاید همه تو عمرشون ازین تجرب ها داشته باشن اما افراد باهوش که دقت زیادی به مسایل دارن رو این موضوعات متمرکز میشن ؛ افکار مثبت رو تو ذهنت تقویت کن ( زیاد!!! ) تکرارشون کن نترس تو تکرار کن حداقل دو برابر روزهایی که افکار منفی تو ذهنت بوده تا تاثیرشون رو پاک کنه فقط و فقط یادت باشه نا امید نشو اولش سخته شاید افکار منفی برنده بشن و محکم تر روبهرو بشن باهات! ذلیلشم اینه که چون افکار منفی در خطر افتادن! پس قوی باش نترس و پیش مشاور هم برو افکار مثبت رو تقویت کن ضرر که نداره بعدشم همیشگی سعی کن تکرارش کنی تا آخر عمر برات عادت بشه چون این افکار روز به روز منجر به پیشرفت تو خواهند شد و اعتماد بنفست رو تقویت میکنن

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان

واسه درمان وسواس فکری چیکار باید کرد؟؟

واقعا فکرای چرت و پرت خستم کردن

کلافه شدم به خدا

مثلا یه فیلمی میبینم هی تو ذهنم تکرار میشه بعضی صحنه هاش

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ از بس عصبیم کرده گاهی میکوبم رو پیشونیم ... میخوام آروم باشه

وقتی تو جمعم تقریبا سراغم نمیاد ولی شبا امونم نمیده و مجبور میشم آهنگ گوش بدم یا ذکر بگم که فکرم بره به جای دیگه و بتونم بخوابم

بیشتر از همه از درسم نگرانم... نمیخوام پسرفت کنم

17 سالمه

ممنون میشم اگه جواب بدید

داداش تو هم مثل منی. 17 سالت هم هست مثل من. مثل من میترسی تو درس پسرفت کنی. منم درسم خوبه
    . منم بعضی موقع فک می کنم بیماری مشترکمون باعث پسرفتم شده. البته بیماری من بدتره فک کنم که مثلا یه موضوعی در مورد فساد میخونم میترسم منم فاسدبشم. واسه من یه جور وسواس همراه با ترسه.

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط احمد یوسفی نمایش پست ها
    بیماری وسواس بیماری پیچیده و ناتوان‌کننده‌ای است که متاسفانه می‌تواند در بسیاری از موارد در صورت عدم دریافت درمان حرفه‌ای، سیر صعودی داشته باشد و تبدیل به یک بیماری مزمن شود. درمان این بیماری از طریق دو درمان همزمان یعنی دارودرمانی و روان‌درمانی که به ترتیب به‌وسیله یک روان‌پزشک و یک روان‌شناس صورت می‌گیرد، میسر است. همچنین همکاری اعضای خانواده فرد در انجام تکالیف درمانی او بسیار ضروری است.
    افرین من خودم تجربه دارم. اما خانواده دوس نداره قبول کنه من بیمارم و با دکتر رفتن من مخالفن. ینی یه بار روانپزشکی رفتم دارو داد خوب بود ولی گفت بعد یه مدت دوباره بیا. خانوادم مخالفن. از همون اول هم به زور قبول کردده بودن

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره

داداش منم خانوادم مخالفت می کردن به زور قبول کردن. دکتر بهم دارو داد گفت تموم شد بیا که خانوادم باز مخالفت میکنن. داروئه خوب بود. خیلی کمکم کرد.....

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

سلام دکتر
    خواهر منم مشکل تو رو دارم فقط من اول خودم دوس نداشتم برم بعد دوس داشتم سخت بود به خانواده بگم بعد گفتم مخالفت می کردن بعد به زور قبول کردن و رفتم دکتر بهم دارو داد خوب بود و خیلی کمکم کرد گفت تموم شد دوباره بیا که خانواده با رفتن من مخالفت می کنن. شاید یواشکی برم..... خخخخ

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

سلام

نقل قول کنید

دکترا در روانشناسی

داداش منم این مشکل رو داشتم. برای بار هزارم به همه گفتم به شما هم بگم خخخخخخخخخخ. به زور خانواده قبول کرد برم دکتر رفتم دارو داد خیلی کمکم کرد گفت تموم شد دوباره بیا اما خانواده مخالفت می کنه منتظرم برن مسافرت یواشکی برم دکتر.

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

دکتر جون الان بهت میگم

خواهر من که به پدر مادرم به شوخی میگم من میخوام برم تیمارستان..... خخخخخخ....... مادرم تو دلش خیلی ناراحت میشه هر وقت من حرف از بیماری میزنم. اما مشکل باید حل بشه. تو مریض بشی خوب نشی بهتره یا مریض بشی خوب بشی. من واسم زیاد مهم نیست همه بهم بگن روانی. اخه پس اون یارو واسه چی رفت دکتر شد. دکتر شد که من برم پیشش دیگه.

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

دکترا در روانشناسی

داداش تو دکترا داری؟؟؟؟؟ خوب پس بیا بهم چارتا مشاوره بده دمت گرم دعات میکنم. بیا مشاوره بده تو مگه مشاور نیستی. من این همه اینجا منتظر مشاور بودم بالاخره پیدا کردم. خواهشا در نرو

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

سلام

اینم شد دلیل خوب حال خواهرتون خوب نیست. نگاه میکنن که بکنن . مصمم به درمانت باش و شروع کن. موفق باشی
    من که ممشاور خوب نمیشناسم بیا بهم مشاوره بده. مشاورای شهر ما همه در پیتن. میترسم خودشون بیمار بشن از بیماری من. خخخخخ جدی

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

بچه ها من قبل عید یواشکی وقتی خانواده مسافرته میخوام برم دکتر. پول و پله هم خودم دارم. اگه میخواین بیاین بهم بگین. یه بار زنگ زدم نوبت گرفتم خواستم برم نرفتم گفتم یه وقت شاید خانواده بفهمه ناراحت بشه. البته خانواده ام ناراحت میشن از اینکه دوست ندارن قبول کنن من بیمارم که منم مراعاتشون رو می کنم. خخخخخ.
    ویرایش توسط ashkan1 : 03-11-2016 در ساعت 10:41 PM

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    بچه ها من قبل عید یواشکی وقتی خانواده مسافرته میخوام برم دکتر. پول و پله هم خودم دارم. اگه میخواین بیاین بهم بگین. یه بار زنگ زدم نوبت گرفتم خواستم برم نرفتم گفتم یه وقت شاید خانواده بفهمه ناراحت بشه. البته خانواده ام ناراحت میشن از اینکه دوست ندارن قبول کنن من بیمارم که منم مراعاتشون رو می کنم. خخخخخ.
    سلام اشکان شما هم بیماری وسواس داری همش فکرت مشغوله و حواس پرت شدی؟ من داشتمش مجبور شدم دارو مصرف کنم تا بهتر بشم راه روان شناس خیلی سختره.
    بقول معروف ادمی که وسواس فکری داره تو عالم دیگس و در کارهاش ناموفق و نامنظم هست و همش استرس و اضطراب داره و دوست داره کسی از افکارش باخبر نشه افکار پشت هم چیده شدن و فرد را از خوابیدن منع میکنه.

راستی چند سالته بچه کجایی؟

38. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    سلام اشکان شما هم بیماری وسواس داری همش فکرت مشغوله و حواس پرت شدی؟ من داشتمش مجبور شدم دارو مصرف کنم تا بهتر بشم راه روان شناس خیلی سختره.
    بقول معروف ادمی که وسواس فکری داره تو عالم دیگس و در کارهاش ناموفق و نامنظم هست و همش استرس و اضطراب داره و دوست داره کسی از افکارش باخبر نشه افکار پشت هم چیده شدن و فرد را از خوابیدن منع میکنه.

راستی چند سالته بچه کجایی؟
    17 بچه مازندران

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)