نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تقاضای دوستی مرد متاهل

1717
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    203
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تقاضای دوستی مرد متاهل

سلام
    مدت یکسال و نیمه که به آقایی آشنا شدم. ایشون قبلا یکبار ازدواج کردن و یک بچه دارن که با همسر قبلیش زندگی میکنه. اولش فط به قصد دوستی باهاش بودم ولی بعدا ب شدت بهش وابسته شدم . چون ما از لحاظ به هم میخوریم و در کنار هم آرامش داریم. ولی اون حاظر به ازدواج نیست و کلا دیگه نمیخواد ازدواج کنه. میگه تا اخر عمر دوست باشم ولی ازدواج نکنیم !!
    اینجا ایرانه و این امکان وجود نداره. از طرفی هم اونقدر دوستش دارم که نمیتونم ترکش کنم . جدایی ازش برام یه عذابه. میگید چیکار کنم ؟

2. 2 کاربران زیر از golenaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23
    تشکـر
    132
    تشکر شده 584 بار در 158 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیتونم تصمیم بگیرم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط golenaz نمایش پست ها
    سلام
    مدت یکسال و نیمه که به آقایی آشنا شدم. ایشون قبلا یکبار ازدواج کردن و یک بچه دارن که با همسر قبلیش زندگی میکنه. اولش فط به قصد دوستی باهاش بودم ولی بعدا ب شدت بهش وابسته شدم . چون ما از لحاظ به هم میخوریم و در کنار هم آرامش داریم. ولی اون حاظر به ازدواج نیست و کلا دیگه نمیخواد ازدواج کنه. میگه تا اخر عمر دوست باشم ولی ازدواج نکنیم !!
    اینجا ایرانه و این امکان وجود نداره. از طرفی هم اونقدر دوستش دارم که نمیتونم ترکش کنم . جدایی ازش برام یه عذابه. میگید چیکار کنم ؟

سلــام
    به مشــاور خـوش اومــدین ..

ممنـون از اینکـه مشکل خودتــون رو شرح دادین .
    کـادر ِ مجرب انجــمن،حتمـا به شمـا راهنمـایی و کمک لـازم رو در خصوص حـل مشکلتـون خواهند داشت .

فقط در ابتـدا چـند سوال برای راهنمـایی بهـتر ازتون دارم که ممنون میشم پـاسخـگو بـاشید

سن و البته تحصیلـات و شغـل خودتــون و ایشون ُ بگـید .
    این اولیــن رابطه ی عـاطفی و دوستی شمـا با جنس مخـالف هست ؟
    چـه مدت هست کـه ایشون از همسر قبلیشون جـدا شدند ؟
    رابطتتون در چـه حـد هست با هم ؟ تو این یکسال ُ نیــم که همدیگه رو میشنـاسید بیشتر به چه شکل با هم در ارتباط بودین ؟

گفتین جـدایی ازش واســتون عــذابه ! بخـاطر آرامشی کـه کنارش دارید گفتین یا ملـاک هـا و ویژگی هـای دیگـه ای هم هست که در ایشـون خیلی بارزه و میپسنـدین ؟
    امضای ایشان
    همــانگونه که روز ِ خــوب خــواب خوش در پـی دارد
    زندگی هــم اگـــر بـــه خوبی سپــری شود
    مرگی آمرزیده و آرام در پی خواهـد داشت

4. کاربران زیر از *P s y C h e* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    203
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من 28 سالمه و کارمندم . ایشون هم 33 ساله و کارمند شرکت سایپا.
    خیر . من قبل از ایشون رابطه دوستی داشتم یکی به مدت 4 سال و یکی به مدت 1 سال . 2 سال و نیمه که جدا شدن از همسرشون. ما رابطه خیلی نزدیکی با هم داریم. با هم سفر زیاد رفتیم و تقریبا هر روز با هم بودیم .
    من تو این یکسال و نیم ارتباطم باهاش خیلی نزدیک بوده . همه جوره با هم بودیم و کمک هم . هیچ مشکل جدی نداشتیم . ولی تا حرف ازدواج رو پیش کشیدم ترسید و عقب کشید . انگار که از ازدواج دوباره میترسه ...
    هر دو داریم عذاب میکشیم چون نمیخواییم جدا بشیم. ولی اگه اونم نخواد هیچ وقت ازدواج کنه نمیشه این رابطرو ادامه داد ...

6. کاربران زیر از golenaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نمیتونم تصمیم بگیرم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط golenaz نمایش پست ها
    من 28 سالمه و کارمندم . ایشون هم 33 ساله و کارمند شرکت سایپا.
    خیر . من قبل از ایشون رابطه دوستی داشتم یکی به مدت 4 سال و یکی به مدت 1 سال . 2 سال و نیمه که جدا شدن از همسرشون. ما رابطه خیلی نزدیکی با هم داریم. با هم سفر زیاد رفتیم و تقریبا هر روز با هم بودیم .
    من تو این یکسال و نیم ارتباطم باهاش خیلی نزدیک بوده . همه جوره با هم بودیم و کمک هم . هیچ مشکل جدی نداشتیم . ولی تا حرف ازدواج رو پیش کشیدم ترسید و عقب کشید . انگار که از ازدواج دوباره میترسه ...
    هر دو داریم عذاب میکشیم چون نمیخواییم جدا بشیم. ولی اگه اونم نخواد هیچ وقت ازدواج کنه نمیشه این رابطرو ادامه داد ...
    باتوجه به مطالبى كه از خودتون و شرايطتون بازگو كردين بايد بگم كه از اينكه واقع گرايانه به مسائل نگاه ميكنيد بسيار خوشحالم و بقول معروف نميشه آدم هم خدا رو بخواد هم خرما رو، و بايد براى هر رابطه اى هدف و چارچوب خاصى تعريف بشه چون در غير اينصورت زندگى در نظر آدمى پوچ و بى معنى مياد
    درضمن اين امتناع ايشون از ازدواج ميتونه دلايل متعددى داشته باشه، بعنوان مثال از يكطرف ميتونه عدم علاقه ايشون به پايبندى به يك تعهد باشه، از طرف ديگه شما گفتين كه "هر دو داریم عذاب میکشیم چون نمیخواییم جدا بشیم" اگه ميزان علاقه ايشون نيز به اندازه شماست پس بايد يه نشونه يا علامتى داشته باشه، مثلا آدم وقتى يه نفر رو دوست داره ميخواد به هر نحوى شده بهش برسه، پس تلاش ميكنه تا اون فقط مال خودش بشه، باتوجه به فرهنگ ما اين فقط از طريق ازدواج محقق ميشه
    بنابراين پيشنهاد ما اينست كه اصرارى بر ازدواج با ايشون نداشته باشيد و اگر تمايل به همراهى ايشون داريد صرفا تا زمانى باشه كه زندگى آينده تون رو به مخاطره نندازه و درصورت بروز شرايط ازدواج شما با شخص ديگرى خيلى جدى بهش فكر كنيد چرا كه درست نيست شما عمرتونو صرف كسى بكنيد كه حضور شما براش جدى نيست
    البته اين نكته را نيز در گوشه اى از ذهنتون داشته باشيد كه احتمال بازگشت همسر ايشون هم وجود داره و البته نيز اولويت با ايشونه، و چه بسا يكى از دلايلى كه مانع تصميم ايشون براى ازدواج مجدد ميشه نگاه رو به گذشته ى ايشون باشه
    ویرایش توسط Ravanshenas : 09-25-2013 در ساعت 08:14 PM

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    203
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون
    خیلی کمک کردید
    پایدار و موفق باشید

9. کاربران زیر از golenaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)