نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اعتیاد مادرم و مشکلات زندگی

1687
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3721
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد مادرم و مشکلات زندگی

سلام پسرم و 16 سالمه از 1 سالگی با پدر بزرگ مادر بزرگ و مادر ناخوندم زندگی میکردم وقتی 12 سالم بود پدرم رو به نوع خیلی بدی ازدس دادم (یه روز رفت بیرون دیگه نیومد 15 روز بعد گفتن قطعه فلان دفنش کردیم!) بعد اون داستانم تازه مادرم (همون مادرخوندم الیته دیگه مثه مادر میمونه) معتاد کریستال شد و بد بختیام شروع شد من خیلی به ادر بزرگ پدر بزرگم وابشته بودم بعد رفتن اونا دیگه نمیخواستم مادرمم از دست بدم اما چه شختی هایی که از دستش نکشیدم تا 7-8 صبح میرف لبه بالا پشت بوم جن هارو! نگا میکرد من میرفتم نیفته هر روز دادو دعوا و جیغ پول نداشتیم بزور تو خونه نگرم میداشت از دست توهماش راجعبه ایکه یه کسایی دمبال مونن! یه وقتایی میزاش تا 9 صب با مشاسی میزد بیرون میود نصف ماشین رفته بود من تاصب ابن کوچه اون کوچه دمبالش میدوییدم بیخواب میشد دیگه از اول دبیرستان به بعدم من ترک تحصیل کردم تغریبا چون میرفت بهزور منو غیر انتفاعی ثبت نام میکرد بعد پول مدرسرو نمیداد! خلاصه با همه این بد بختیا بلاخره موفق شد یه 6 ماه ترک کنه تو این 6 ماه یه زره سرو سامون گرفتیم اما دوباره داره مصرف میکنه فعلا یه زره میشه باهاش حرف زد یعنی هنوز به داقونیه اون موقع نشده و اون توهمارو نمیزنه من باید چیکارش کنم دوباره به اون دوران برنرگرده اصلا حاضر نیست کلینیکم بره میگه من که مشکلی ندارم و این چیزا این وسط علاوه بر این که روحی نابود شدم بخور شیشه رو منم تاثیر گزاشت حتی میگم برو توالت بکش گوش نمیکنه خودم میفهمم بلاهایی که ار بخورش سرم اومده منزوی شدم فک میکنم همه مشکلام از خدا و دین و پیغمبرو ایناس با این که نیس! ولی بعضی وقتا نمیتونم فکرمو کنترل کنم یه لحظه خوبم یه لحظه بد مثل دو قطبیا شدم. کلا چند تا راهنمایی میخوام الان ما خیلی اوضاع مالیمون بهم ریختس اما به خاطر هزانت و حق الوکاله ای که از پدر واقعیه میلیاردرم که حاضر نیست 1 قرون کم************ کنه داریم میتونیم اگه شکایت کنیم یه 50-60 ملیون گیر بیاریم پولم خیلی دردارو تسکین میده خیلی کارا براش و برام میکتونم بکنم دکتر بیارم فلان و بسار اما راضی به شکایت نمیشه چون شیهشه میکشه ف میکنه حق صلاحیتمو ازش میگیرن اما هنوز نفهمیده اون وکالت نامس نه هزانت اصلا سرپرست قانونیه من نیستی که بهخوان چیزو ازت بگیرن چه جوری میتونم بهش بفهمونم که این کارو بکنه به یه شیشه ای چجوری میشه فهموند!؟! از اون ور واسه خودم رفتم پیش یه دکتر مریض که کلا 4 ثانیه حرف زد یه ورق داد دستم گفت اینارو بخر بخور اصلا نگفت چی هست چی نیست! یه لیتیمون 300 داده یه ک.وتیاپیس یه دیازپامم برا خواب اینارو الان بخورم پس فردا وابستشون نمیشم؟ جوری نمیشه که بدون اینا نتونم زندگی کنم یا بد تر دیونه شم!؟ کلا دیگه نمیدونم چیکار کنم :|

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمی دونم اسمش چیه! لطفا رانماییم کنین

عزیزم شما هرکاری بخوایت برای گرفتن پول و یا کاری دیگه انجام بدید باید مادرتون ترک کنه

تا بتونید از زندگیتون لااقل لذتی ببرید ...

در غیر اینصورت هیچ نتیجه ای حاصل نخواهد شد ...

اگر شما رو دوست داره و میترسه از دستتون بده بهتره برای ترک کردنش از این نقطه ضعف استفاده کنید

وگرنه دوست خوبم شما با این فرد و این زندگی به نتیجه ای نمیرسید

و تنها راهی که می مونه اینه که با شماره هایی که در اول سایت اومد تماس بگیرید

تا کارشناسان بتونن راحت در مورد شما راهکاری ارائه کنن ....

اگر وضعیت به این منوال باشه باید از 123 اورژانس اجتماعی کمک بگیرید تا بتونید به زندگی و آینده خودتون برسید

چون در کنار یک شیشه ای که توهم داره زندگی خطرناکه و خدایی نکرده اتفاقات غیرقابل منتظره ای ممکنه بیفته

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزيز
    اولا باريكلا به غيرتو عشقت...
    اين موضوع رو من كامل درك ميكنم كه چي ميگي.نه اينكه معتاد باشم بلكه 2 سال تمام در پليس 110 با اينگونه افراد سرو كار داشتم.رشته تحصيليمم ارشد حقوقه .كاملا با مشكلات اين حوزه آشنا هستم.كمكي كه بهت ميتونم بكنم اينه كه بايد پشتكار داشته باشي.ترك دادن كار راحتي نيست.صبر واستقامت ميخواد.شرايطتو نميدونم ولي اگه بتوني محل سكونتتونو عوض كني عالي ميشه.كلينيك خوبه ولي نه هركلينيكي تازه بعد از ترك مراقب ها شروع ميشه.موادي مثل شيشه تا 5 سال پس از ترك اشتياق بازگشت زيادي در فرد ايجاد ميكنن.با چيزايي كه ازت خوندم ميدونم از پسش برمياي.واقع بين باش.فشار جسمي و روحي شديدي به مادرت مياد و خودتم فشار روحي زيادي متحمل ميشي ولي ميتوني.ب نظرم اولين قدم تغيير محل سكونته كه براش تداعي اتفاقاي قبلو نكنه ولي اگه نشدم اشكال نداره...
    راستي ي عامل فوق العاده مهمو هيچوقت يادت نره.توكل توكل و بازم توكل
    با مشاوره ترك صحبت كن اگرم هزينه نداري توي اينترنت بخون.
    در خصوص خودتم ب نظرم در مورد خوردن قرصها يكم صبر كن.يكم بيشتر تحقيق كن به هرحال عوارض داره .به نظر مياد دز قرصها بالاست ولي من شرايطتو نميدونم.مينطور كه به ابعاد جسمي و دكتر توجه ميكني به ابعاد روحي و توكل به خدا هم توكل كن.
    مارو در جريان بزار
    توكل به خدا

5. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام لیتیوم یک داروی تثیبت کننده خلق هست و داروی ردیف اول برای اختلال دوقطبیه
    کوتیاپین داروی ضد جنونه اما برای اختلال دوقطبی هم استفاده میشه
    و دیازپام هم داروی ارام بخشه
    یک چیزی رو در نوشته هاتون متوجه نشدم پدرتون فون کردن یا خیر و این که گفتید:
    پدر واقعیه میلیاردرم که حاضر نیست 1 قرون کم کنه داریم میتونیم اگه شکایت کنیم یه 50-60 ملیون گیر بیاریم داستانش چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)