نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نارضایتی از خانواده شوهر

1350
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نارضایتی از خانواده شوهر

سلام. با اینکه چهار ماه بیشتر ازدواج نکردم ولی خیلی زود از خانواده شوهرم خسته شدم. باهاشون هستم ولی ته دلم هیچ لذتی نمی برم . از اولین روزهای عقد به خودم گفتم اینا دیگه خانوادم هستن و سعی کردم باهاشون رابطه عاطفی بر قرار کنم ولی کم کم با رفتارهایی که ازشون دیدم عقب کشیدم. جلوی من ریز ریز تو گوش حرف زدن و قتی میرسیدم حرفا قطع میشد ... باز گفتم من غریبه هستم این واکنش عادی هست ولی الان بعد چهار سال با اونا بودن چیزی عوض نشد. کم کم شکایت های جور وا جور ... با اینکه اصلا نمی دونستن من برا جهازم چیا خریدم مدام تو جمع سفارش میدادن که ما برا دخترامون سنگ تموم گذاشتیم برا داداشمون بهترین باید باشه .... برا کادو سر سفر این قدر طلا بخر و اینا رو بخر و خلاصه سفارش پشت سر هم..... ااگه منم از خواسته هام برا عروسیم می گفتم فوری میگفتن هرچی پس انداز کنی به نفع خودته و داداشمون گناه داره با اینکه خواسته های من کمتر از اونا بود....به خاطر بحث ای که شد اصلا جشن عروسیم برام قشنگ نبود .... وقتی جهازم رو اوردم دهنشون باز موند اصلا توقع نداشتن این جوری باشه سه برابر اون چیزی بود که خواهر شوهرم برد . هیچی از وسایل خونه کم نداشتم حتی نکردن یه تشکر گنن هنوز هم دست بردار نیستن میگن برا پاگشا بابات چی داد ؟ چی اورده تو حجلت؟ خیلی مسرن که منو تماما مث خودشون کنن؟ دوست دارن هر روز بیرون باشن گرچه من شرایطش رو ندارم با تدریس تو دانشگاه و خوندن برا دکترا وقتشو ندارم ولی هیچ درکی نیست اخر هم سر من شکسته میشه که به خاطر نجما نیومدیم . کم کم دارم کم میارم. چکار باید بکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نارضایتی از خانواده شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط نجما نمایش پست ها
    سلام. با اینکه چهار ماه بیشتر ازدواج نکردم ولی خیلی زود از خانواده شوهرم خسته شدم. باهاشون هستم ولی ته دلم هیچ لذتی نمی برم . از اولین روزهای عقد به خودم گفتم اینا دیگه خانوادم هستن و سعی کردم باهاشون رابطه عاطفی بر قرار کنم ولی کم کم با رفتارهایی که ازشون دیدم عقب کشیدم. جلوی من ریز ریز تو گوش حرف زدن و قتی میرسیدم حرفا قطع میشد ... باز گفتم من غریبه هستم این واکنش عادی هست ولی الان بعد چهار سال با اونا بودن چیزی عوض نشد. کم کم شکایت های جور وا جور ... با اینکه اصلا نمی دونستن من برا جهازم چیا خریدم مدام تو جمع سفارش میدادن که ما برا دخترامون سنگ تموم گذاشتیم برا داداشمون بهترین باید باشه .... برا کادو سر سفر این قدر طلا بخر و اینا رو بخر و خلاصه سفارش پشت سر هم..... ااگه منم از خواسته هام برا عروسیم می گفتم فوری میگفتن هرچی پس انداز کنی به نفع خودته و داداشمون گناه داره با اینکه خواسته های من کمتر از اونا بود....به خاطر بحث ای که شد اصلا جشن عروسیم برام قشنگ نبود .... وقتی جهازم رو اوردم دهنشون باز موند اصلا توقع نداشتن این جوری باشه سه برابر اون چیزی بود که خواهر شوهرم برد . هیچی از وسایل خونه کم نداشتم حتی نکردن یه تشکر گنن هنوز هم دست بردار نیستن میگن برا پاگشا بابات چی داد ؟ چی اورده تو حجلت؟ خیلی مسرن که منو تماما مث خودشون کنن؟ دوست دارن هر روز بیرون باشن گرچه من شرایطش رو ندارم با تدریس تو دانشگاه و خوندن برا دکترا وقتشو ندارم ولی هیچ درکی نیست اخر هم سر من شکسته میشه که به خاطر نجما نیومدیم . کم کم دارم کم میارم. چکار باید بکنم؟
    شما اگر استاد دانشگاه و دانشجوی دکترا هستید باید بیش از این مدیر و صبورتر و باشید..این حرفها رو من ناشی از حس حسادت به شما میدانم...بهتره اعتنا نکنید و از زندگیتون لذت ببرید ...شما جایگاهی دارید که خواهر شوهراتون ارزوشو دارن پس در پیشرفت خودتون بکوشید و بی اعتنا به حرفهای اطرافیان از همسر و زندگیتون لذت ببرید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نارضایتی از خانواده شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط نجما نمایش پست ها
    خب اگه نسبت به موقعیت خانوادگی شما احساس حسادت داشته باشن ، این رفتارشون ادامه خواهد داشت

یکی از راه حل ها اینه که مسئله رو با قاعده خودشون حل کنید ...

برای اینکه تنها راهی که بتونید برشون مسلط بشید نفوذ کردن بینشونه ....

شاید کمی عجیب باشه ولی قوانین همیشه یکسان هستند و این طرز استفاده ماست که تنوع ایجاد میکنه

در ضمن میتونید از این طریق هم مشاوره تلفنی و یا حضوری داشته باشید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%B1...827/#post36658
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)