نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوست خیالی

1695
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    205
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خیالی

سلام . من با پسری برای آشنایی دوست هستم . چند وقت متوجه شدم دوست های خیالی داره . حتی برای این دوست های خیالیش توی فیس بوک پیج ساخته و مثلا وقتی خودش مطلبی یا عکسی رو به اشتراک میذاره از طرف اون پیج ها هم نظر میذاره....... راستش تقریبا بهش هی میگم چرا تو دنیای خیالی زندگی میکنی اما انگار متوجه نمیشه یا به نظرم شاید باور اینکه اونا خیالین و نداره. می خوام بدونم چطور باید باهاش رفتار کنم که هم ضربه نخوره هم از این دنیای خیالی بیاد بیرون؟سنشم 22سال هست . ممنون

2. کاربران زیر از عسل موسوی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست خیالی

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل موسوی نمایش پست ها
    سلام . من با پسری برای آشنایی دوست هستم . چند وقت متوجه شدم دوست های خیالی داره . حتی برای این دوست های خیالیش توی فیس بوک پیج ساخته و مثلا وقتی خودش مطلبی یا عکسی رو به اشتراک میذاره از طرف اون پیج ها هم نظر میذاره....... راستش تقریبا بهش هی میگم چرا تو دنیای خیالی زندگی میکنی اما انگار متوجه نمیشه یا به نظرم شاید باور اینکه اونا خیالین و نداره. می خوام بدونم چطور باید باهاش رفتار کنم که هم ضربه نخوره هم از این دنیای خیالی بیاد بیرون؟سنشم 22سال هست . ممنون
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    اينها كه گفتين نشانه هاى خوبى نيست چرا كه ايشون ممكنه دچار نوعى بيمارى باشن
    بنابراين براى دستيابى به تسخيص دقيقتر نيازمند اطلاعاتى از جانب شما هستيم:
    در ابتدا از سن خودتون و ميزان تحصيلات و شغل خودتون و ايشون و نحوه آشنايى تون برامون بگيد
    آيا تا به حال با شما درباره اين دوستان خياليشون صحبتى كرده اند؟
    رفتارهاى غيرعادى يا غيرمعمولى از ايشون ديدين؟
    آيا ديدين با خودش حرف بزنه؟
    زياد تو فكر فرو ميره؟
    تا حالا شده كه به شما بگه كه اين دوستاش بهش ميگن اينكار رو بكن يا اون كارو نكن؟ (امر و نهى كنن)
    آيا گفته كه من يه صداهايى ميشنوم؟
    لطفا كمى بيشتر از ايشون و رفتارهاشون برامون توضيح بدين
    ویرایش توسط Ravanshenas : 09-25-2013 در ساعت 09:18 PM

4. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    205
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست خیالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ravanshenas نمایش پست ها
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    اينها كه گفتين نشانه هاى خوبى نيست چرا كه ايشون ممكنه دچار نوعى بيمارى باشن
    بنابراين براى دستيابى به تسخيص دقيقتر نيازمند اطلاعاتى از جانب شما هستيم:
    در ابتدا از سن خودتون و ميزان تحصيلات و شغل خودتون و ايشون و نحوه آشنايى تون برامون بگيد
    آيا تا به حال با شما درباره اين دوستان خياليشون صحبتى كرده اند؟
    رفتارهاى غيرعادى يا غيرمعمولى از ايشون ديدين؟
    آيا ديدين با خودش حرف بزنه؟
    زياد تو فكر فرو ميره؟
    تا حالا شده كه به شما بگه كه اين دوستاش بهش ميگن اينكار رو بكن يا اون كارو نكن؟ (امر و نهى كنن)
    آيا گفته كه من يه صداهايى ميشنوم؟
    لطفا كمى بيشتر از ايشون و رفتارهاشون برامون توضيح بدين

bebakhshd ye moredi o yadam raft begam man ehsas mikonam ishun bishtar donbale jalbe tavajohe yani khob dust dare be baghiye bege manam dustaye anchenani dadarm khob pagaee ke sakhte tu face book hame khasan hame kharejan axaye anchenani gozashtan o injuri chiza va tu harfasham masaln be baghiye mige manam areeee manam bashgah miram manam masaln miram folanjaa..... ehsasam mige fk mikone aghab munde az baghiye mikhad kam nayare ya ye hamchinchizaeee rastesh daghigh nemitunam hads bezanam tu che sharayetiye

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    205
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست خیالی

salam , ba man tahala faghat az yekishun harf zade ye dokhtar ke miogft az bachegi bahash bozorg shodam manam bavar dashtam ta vaghti ke page sakht barash tu face book o axaye ye modele roosio range cheshmesho ba photoshop avaz mikard o ziresh nazar mizasht ke folani in ax o man azat andakhtama..... bad didam az tarafe pagaye dgam nazar zire ax mire o kheyli ziyad peygir shodam ta fahmidam hame un paga o in dokhtaram hata khodeshe , bebinid raftaraye ajib dare masaln inke ma ham daneshgahi hastim yeki az etefagha ine ke yeki az dustamun ke pesar hast tashanoj kard sare kelas bihush shod o oftad ruye zamin daghighanam baghal daste hamin aghaee bud ke man bahsham vaghti un oftad zamin ishun az jash boland shod kheyli vahshat zade faghat khire shod be un hamkelasimun ke oftade bud zamin o baghiye az jahaye dg kelas umadan bordanesh o in hich kari nakard..... ziyad tu fekr furu mire, az chizaee ke khodesh behem gofte faghat hamin boode ke behem goft man hata age alan samimitarin doostamam biad jolom vaeese ta un salam nakone man nemitunam behesh salam konam o haminjuri nigash mikonam... va dar morede in doostaye khiyali rastesh man taghriban vazeh daram behesh migam ke midoonam ina hamash khodeshan ama be rooye khodesh nemiare man hes mikonam unaro bavar dare bekhatere hamin dg ziyad papichesh nashodam tarsidam behesh zarbe bezanam o goftam aval az ye moshaver koamk begiram, nemidunam tu khalvatesh etefaghe dg miofte ya na ama kheyliam kasio tu khalvatesh ra nemide ke kasi sar dar biyare az karesh

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)