نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: غبطه خوردن به زندگی دیگران

2427
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9827
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

غبطه خوردن به زندگی دیگران

سلام، من 24 سالمه . توی زندگی سختی زیاد کشیدم و برای بدست آوردن همه چیز باید عذاب بکشم. آدم حسودی نیستم ولی به زندگی دیگران خیلی غبطه میخورم .خودم ازین حس متنفرم و خیلی اذیت میشم. همیشه شاکر خدا بودم و هستم.ولی گاهی اوقات نمیتونم با این حس کنار بیام. بهم بگید چکار کنم که زندگی دیگران واسم مهم نباشه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : غیطه خوردن به زندگی دیگران

هیچ وقت زندگی خودت تو با دیگران مقایسه نکن هر کسی اگه یاد میگرفت که اندازه جیبش خرج کنه اینقدر گرفتاری پیش نمیومد اصلا دیگران برات مهم نباشن که چی خریدن و چی دارن مهم تویی و داشته هات سعی کن از چیزهایی که داری هرچند کوچیک لذت ببری گاهی میبینی طرف دنیا مال و ثروت داره ولی تن سالم نداره ولی تو شاید ثروت نداشته باشی ولی چیزی داری به اسم سلامتی که اونا حاضرن تمام ثروتشونو بخاطرش بدن .دنیااینقدر ارزش نداره که بخای بخاطر اینکه فلانی چی داره ای کاش منم داشتم هدرش بدی برو کیف کن از اونی که داری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10438
    تشکـر
    9
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : غیطه خوردن به زندگی دیگران

نقل قول نوشته اصلی توسط Donyaa نمایش پست ها
    سلام، من 24 سالمه . توی زندگی سختی زیاد کشیدم و برای بدست آوردن همه چیز باید عذاب بکشم. آدم حسودی نیستم ولی به زندگی دیگران خیلی غبطه میخورم .خودم ازین حس متنفرم و خیلی اذیت میشم. همیشه شاکر خدا بودم و هستم.ولی گاهی اوقات نمیتونم با این حس کنار بیام. بهم بگید چکار کنم که زندگی دیگران واسم مهم نباشه؟؟؟
    عزیزم هم سنیم و منم گاهی وقتا شاید یه همچین حسیو داشتم ولی وقتی بیشتر وارد زندگیه طرف میشی میفهمی ک اونم داشته ب بعضی چیزای تو قبطه میخورده !!! هیچ وقت همه چیزای خوب تو ی نفر جمع نمیشه مشکل اینجاست ک هیچ کس قدر چیزایی ک داره و نمیدونه !

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10663
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : غبطه خوردن به زندگی دیگران

سلام عزیزم
    انسان در رنج افریده شده وصد در صد هرکس تو زندگیش یه سختی هایی کشیده
    باید اول از همه چیز خودت و بشناسی که بتونی از انچه که هستی و داری لذت ببری
    زندگی فرصت یک باره اس نباید با فکر کردن به دیگران و زندگی اونا این فرصت از دست بدی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد