نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مدام نگرانم

933
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6529
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مدام نگرانم

من واسه همه چی ناراحت میشم وگریه میکنم.زیاداسترس ودلهره دارم زیادخیالبافی ومنفی اندیشی میکنم.
    مثلااگه مامانم یه روزباهام تماس نگیره کلی فکروخیال میادتوسرم که نکنه ازم ناراحته یااتفاقی براشون افتاده!خلاصه خیلی نگران میشم ومیشینم گریه میکنم.
    بعضی وقتاممکنه وسط خنده یهویی بغضم بترکه ...شباقبل خواب زیادگریه میکنم.
    همش ب خودم تلقین میکنم بدشانسم حتی خداوخونوادمم دوسم ندارن فک میکنم اضافیم من ۲۲سالمه وتوخوابگاه زندگی میکنم ولی این حالتهاتوخونه هم میادسراغم.ممنون میشم کمکم کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آیامن افسردگی گرفتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam22 نمایش پست ها
    من واسه همه چی ناراحت میشم وگریه میکنم.زیاداسترس ودلهره دارم زیادخیالبافی ومنفی اندیشی میکنم.
    مثلااگه مامانم یه روزباهام تماس نگیره کلی فکروخیال میادتوسرم که نکنه ازم ناراحته یااتفاقی براشون افتاده!خلاصه خیلی نگران میشم ومیشینم گریه میکنم.
    بعضی وقتاممکنه وسط خنده یهویی بغضم بترکه ...شباقبل خواب زیادگریه میکنم.
    همش ب خودم تلقین میکنم بدشانسم حتی خداوخونوادمم دوسم ندارن فک میکنم اضافیم من ۲۲سالمه وتوخوابگاه زندگی میکنم ولی این حالتهاتوخونه هم میادسراغم.ممنون میشم کمکم کنید...
    دوست عزیز در این مواقع بهترین راه حل مراجعه به مشاوری متعهده تا بتونه مشکل شما را

که ریشه در گذشته شما داره ، رو شناسایی و درمان کنه

به همین لینکی رو برای شما میذارم تا بتونید در این مورد مشاوره تلفنی و یا حضوری انجام بدید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...827/#post36658
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد