نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: خیانت مادر به پدر

2553
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر به پدر

سلام بچه ها من تقریبا 2 ماه پیش مشکلمو مطرح کردم و تصمیم گرفتم به جای بد رفتاری بهش محبت کنم ولی متاسفانه جواب نداد به خدا ديگه خسته شدم کارم هر روز شده گریه کردن فقط دارم خودمو نابود می کنم هنوزم با هم رابطه دارن من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم
    دیگه دیروز بعد از 2 ماه صبرم تموم شد نمی تونستم مستقیم باهاش حرف بزنم به مامانم پیام دادمو گفتم می دونم داری چیکار می کنی یکی از اس ام اساتو خوندم ولی نگفتم که وایبرتو چک می کنم چون نخواستم بدونه که می دونم در چه حد با هم رابطه دارن ولی انکار کرد می گه اون چیزی که دیدی من واسه خانومش نوشتم چون خودش شارژ نداشت با گوشی شوهرش پیام داده
    آخه من گفتم اون اس ام اس و دیدم که بهش گفتی وجودت واسم با ارزش ترین چیز دنیاش
    دیگه نگفتم چه چیزای وحشتناکی دیدم. منم گفتم مگه اون دختر کیه که بهش هم چین حرفی زدی...
    و کلا طوری حرف زدم که یادش بیارم نقش یه مادر چیه و چقدر بهش نیاز دارم و چقدر از بابت این موضوع ناراحتم ولی اصلا انگار نه انگار به خدا فکر می کردم اگه بفهمه می دونم سکته می کنه ولی اینقدر خونسرد بود که همین بیشتر منو عصبی می کرد بعدشم لباساشو پوشید و. ..رفت بیرون الانم طوری رفتار می کنه که انگار هیچ ی نشده
    واقعا عاجزم دیگه نمی دونم چیکار کنم
    خدااااااااااااا به دادم برس دارم دیوونه می شم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت مادر به پدر

ا ببخشید من حواسم نبود ادامه ی همون تاپیک قبلی بنویسم واسه همین ارسال موضوع جدیدو زدم تاپیک قبلی دقیقاً همین بود؛ خیانت مادر به پدر

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

شرمنده من که نفهميدم

مادر شما داره به پدر شما خیانت میکنه؟
    یا پدر شما داره خیانت میکنه؟

گیج شدم، درست توضیح ندادید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

سایه جان تنها راه در میون گذاشتن با پدرت و پدرتم تا طلاق پیش بره مطمئن باش مادرت رابطه شو قطع میکنه

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sloves نمایش پست ها
    سایه جان تنها راه در میون گذاشتن با پدرت و پدرتم تا طلاق پیش بره مطمئن باش مادرت رابطه شو قطع میکنه

در صورتی که طلاق توافقی باشه
    اگه شکایت کنه
    و ثابت بشه
    میدونی که جرمش، سنگ سار یا اعدام یا ابده

ترجیحا توافقی تمومش کنید بره

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

من تاپیک قبلیتونو خوندم.
    این جریانات مخفی نمیمونه بالاخره رو میشه.
    اگر به هر کس بجز پدرتون بگید، اونها احتیاط می کنند
    وادامه رابطه با احتیاط انجام میشه.
    شما هر کاری از دستتون بر میومد کردید.
    اجازه بدید پدرتون هم بدونن. تا بعدها از دست شما شاکی نشن.
    مثل یک دوست جریانو به پدرتون بگید.
    به ایشون بگویید از من جریان رو نشنیده بگیر .
    وخودتون(منظور پدرتان) بفهمید جریان تا چه حده.
    کلا به پدرتون بگید. دیگه مخفی کاری فایده نداره.
    اگه مادرتون به راحتی به همه شما پشت کرده راه های بهتری هم برای ترک کردن هست.
    اگه اون مرده عشقش شده.
    بدون اون نمی تونه زندگی کنه.
    بهتره تصمیم نهایی رو به پدرتون واگزار کنید.
    یا این رابطه مادرتون تموم می شه.
    یا ... اصلا دوست ندارم راه دوم رو بگم خیلی سخته.
    به هرحال قضیه یک سره میشه.تکلیف همه معلوم میشه.
    نه پدر بزرگ نه مادر بزرگ نه شما نه خانم اون مرده (اگه اشتباه نکنم) نه هیچ کس دیگه نمیتونه به شما کمک کنه.
    این زندگی پدرتونه.
    احتمالا پدرتون اول حرفهای شما رو باور نمیکنه خونسرد باشید وبگید منم اصراری ندارم باور کنید چون خودمم باور نکردم فقط به شما گفتم خاستم شما بفهمید من اشتباه کردمه.
    (موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    10

باید الآن مدارکی رو جمع کنی که به راحتی بتونی تو موقعیتش ثابت کنی
    سعی کن خعیلی آروم و خونسرد به پدرت بگی
    در جواب اون دوست که گفتن سنگساره حکمش باید بگم نباید به شکایت بکشه.. همه چیز توافقی باید باشه.... مادرت متاسفانه درگیر یه عشق دروغین شده.. شاید کمبود محبت داشته شایدم دلایل دیگه که گفتن نداره... مادرت الان بدون مدرک نمیتونید ثابتش کنید که داره کار بد میکنه پس حتما مدرک جمع کنید...

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimar نمایش پست ها
    در صورتی که طلاق توافقی باشه
    اگه شکایت کنه
    و ثابت بشه
    میدونی که جرمش، سنگ سار یا اعدام یا ابده

ترجیحا توافقی تمومش کنید بره
    نیما جان سنگسار برداشته شد وبرای اثبات... باید چهار شاهد باشه.
    فک کنم رابطه درحد تلفن باشه از جزییات چیزی نگفتن.
    امضای ایشان
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sloves نمایش پست ها
    باید الآن مدارکی رو جمع کنی که به راحتی بتونی تو موقعیتش ثابت کنی
    سعی کن خعیلی آروم و خونسرد به پدرت بگی
    در جواب اون دوست که گفتن سنگساره حکمش باید بگم نباید به شکایت بکشه.. همه چیز توافقی باید باشه.... مادرت متاسفانه درگیر یه عشق دروغین شده.. شاید کمبود محبت داشته شایدم دلایل دیگه که گفتن نداره... مادرت الان بدون مدرک نمیتونید ثابتش کنید که داره کار بد میکنه پس حتما مدرک جمع کنید...

دوست من مادرشونه علیه مادرشون مدرک جمع کنه هیچ دختری نمیتونه. بعد ایشون.نمیخوان مادرشون طلاق بگیرن می خوان جریانو حل کنند.
    امضای ایشان
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط n@jmeh نمایش پست ها
    دوست من مادرشونه علیه مادرشون مدرک جمع کنه هیچ دختری نمیتونه. بعد ایشون.نمیخوان مادرشون طلاق بگیرن می خوان جریانو حل کنند.
    من موقعیت مثه اینو توی دوستام دیدم.. نجمه جان شما شاید تا یه موضوع مثل اینو به عینه ندیده باشی نتونی واضح درکش کنی.. واقعیت خیلی تلخه و من قول میدم اگر مدرک جمع نکنه هیچ کاری نمیتونه برای جلوگیری از کار مادرش انجام بده.. تازه مادرش دست پیشو میگیره پس نیفته.. اتفاقا برای حل جریان گفتم که مدرک جمع کنه... میدونم که الان حال سایه خعیلی بده اما بهش بگم که اصلا نگران نباش هر چی خدا بخواد همون میشه... خیلی تلخه اما اینم میدونم که بعد از این ماجرا هیچوقت نمیتونه با مادرش رابطه واقعی و قلبی داشته باشه

11. کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزم
    بهتره این قضیه را فعلا به پدرتون نگین ,باخود مادرتون صحبت کنید و به ایشون بگین ک طلاق بگیره و برود و باهمان ک دوستش دارد ازدواج کند گرچه فک نکنم هیچ مردی اینقد احمق باشد ک با زنی ک به شوهرش خیانت کرد ازدواج کنه اما شما ازش بخواهید ک خودش بی سروصدا طلاق بگیره و بره و گرنه به پدرتون میگین و میدونید ک حکم دادگاه چیه و مطمینا هیچ مردی ساکت نمیشینه ساده طلاقش نمیده اگه همچین موضوعی باشه و ابروی شما به خطر می افته واینده تون نابود میشه و حتی پدرتون ک از ماد تون خیانت دیدن از اون به بعد حتی اعتمادشون را به شما دخترهاشون هم از دست میدن و زندگی وحشتناکی برایتان ایجاد میشود بهترین راه این هست ک به مادرتان بگویید دیگه علاقه ای بهش ندارید و خودش اقدام به طلاق کنه و گرنه به پدرتون اطلاع میدین.
    خدا بهتون صبر بده...درپناه خدا

13. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

حضمش خیلی سخته... پیش یک مشاور برید... از یک طرف مادره از یکطرف آبروی پدر و شایدم نابودی یک زندگی...... ولی مادرتون اشتباه میکنه بهش کمک کنید و باهاش حرف بزنید تا اون رابطه رو قطع کنه..

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین هرکسی باشه خودشو میزنه به بیخیالی ولی تو که از دلش خبر نداری
    بشین باهاش صحبت کن بگو که همه چیز و میدونی با مدرک برو پیشش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها مرسی از راهنماییاتون ولی همون طور که نجمه جان گفت من نمی خوام مادرم طلاق بگیره یا اینکه آبروریزی شه وگرنه جمع کردن مدرکو خیلی وقت پیش می تونستم انجام بدم چون همون طور که تو تاپیک قبلی گفتم وایبر مامانم رو لپ تاپم نصب کردم اگه نوشته های قبلیمو بخونید همه چیو توضیح دادم اولش خودم می خواستم که هر طور شده از هم جدا شن چون اصلا نمی تونم مثل قبل مامانمو دوست داشته باشم ولی الان هم به خاطر خودم و هم خواهرم که سنش کمه می خوام کاری کنم که به خودش بیاد چون با طلاق می ترسم اوضاع بد تر شه در ضمن بابام هرگز حرف منو باور نمی کنه چون همیشه می گه کمتر زنی مثل مامانتون پیدا می شه! !! هیچ وقتم با هم مشکلی نداشتن که حرف از جدایی بزنن حالا من چطور بابامو قانع کنم والا من که همه پی اماشو با چشم خودم می خونم باورم نمی شه چه برسه به بابام ؛ بعدم اتفاقا تمام تلاش من اینه بابام نفهمه چون واقعآ از اینکه خدایی نکرده سکته کنه خیلی می ترسم من واقعا نمی دونم مامانم داره چیکار می کنه و قصدش چیه اینجور که معلومه قصدش طلاق نیست ولی داره به این عمل پستش ادامه میده به خدا موندم چیکار کنم اصلا درکش نمی کنم اصلا
    هر چند با چیزایی که تا الان ازش دیدم دیگه هیچ وقت واسم اون مامان چند سال پیش نمی شه حتی اگه توبه کنه ولی با این وجود می خوام باشه می خوام برگرده ،می خوام بشنوم به قول خودش که همیشه می گفت ؛ می خوام بعد از شما دنیا نباشه
    من مامانمو می خوام احساس می کنم مثل بچه ی 2 ساله ای شدم که شدیدا به وجود مادرش احتیاج داره
    الان دارم اینارو با گریه می نویسم دیشب تا صبح نخوابیدم خیلی خستم خیلییییییییییی

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببخشید کی گفته طلاق گرفتن ابرو ریزی میاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دقیق مشکل تو همینجاست که فک میکنی طلاق ابرو ادم میبره . ببین بین بد بدتر ادم بد رو انتخاب میکنه مامان تو اگه واقعا تغیر نکنه فردا رو خواهرت بدتر تاثیر میزاره رو خودت تاثیر میزاره ...نمیدونه با این کارش زندگی بچه هاشو خراب میکنهشاید اگه طلاق گرفت سر عقل امد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تو اینجا نباید فکر مامانت باشی اون خودش انداخت تو چاه باید فکر بابات باشی که الان داره بهش خیانت میشه حقش خوردن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمی گم طلاق آبروریزی میاره منظورم این بود که نمی خوام طلاق بگیرن (یا) اینکه آبروریزی شه مامان بابام هیچ مشکلی با هم ندارن! پس واسه طلاق دادنش باید واسه بابام یه دلیل قانع کننده وجود داشته باشه پس مجبوریم بگیم قضیه چیه که گفتم دوست ندارم بابام چیزی بدونه چون می ترسم که چیزیش شه ضمناً چند بار گفتم که نمی خوام طلاق بگیرن لااقل به خاطر خواهرم که سنش واقعآ کمه ، من خودم از اینکه داره به بابام خیانت می شه واقعآ خیلی خیلی ناراحتم ولی کاری از دستم بر نمياد چون بفهمه حالش بد شه اینطوری خیلی بیشتر ناراحت می شم
    بچه ها شما جای من نیستین امید وارم هیچ وقتم نباشید ولی بدونید تصمیم گیری واسم خیلییی سخته بیشتر ا ز چیزی که فکرشو بکنید

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    10

سایه جان با کمال تأسف باید بگم که اصلاً نمیدونی تو چه موقعیتی هستی... مادر تو از روی هوس به این کار تن داده و توی هوس هم هیچکس نمیتونه جلودارش باشه... بعداً پشیمون میشی که موضوع رو همون وقتی که فهمیدی به پدرت نگفتی... تو که هیچ ده تا مثه تو که دخترشی با صدتا فامیل هم جلودارش نیستن... همیشه قاطع تو کمترین مهلت باید عکس العمل نشون بدی... اون دیگه نه تو و نه خواهرت ارزشی براش ندارن حتی پدرت و شمارو داره به چشم یه ابله میبینه که داره راحت ادامه میده اگر همین امروز جلوشو نگیری بعدا جز آبروریزی چیزی براتون نمیمونه... سخته برات اما باید باید باید همین الان با نشون دادن مدرک به پدرت و قانع کردنش راه باباتو مشخص کنی.. یک روز سکوت تو معادل یک عمر خیانت به پدرته

22. کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    میزان امتیاز
    10

من کاملا با اقای اسلویز موافقم.
    اصلا لازم نیست به پدرتون بگید مادرتون بکی داره پیام وچیز میده.
    به پدرتون بگید من چند روز پیش شنیدم مامانم به یکی اینو می گفت اینو میگفت
    تمام حرفای احساسی که غیرت خودتو به جوش اورده بگو.
    به هر زبونی با ملایمت به پدرتون بگید، نترسید سکته نمیکنه خدایی ناکرده.
    کسی بجز پدرتون نمی تونه جلوشو بگیره.
    وضعیتو شما پیچیده تر نکنید.
    الان خودتون می دونید خواهرتونم میدونه دو تاتون به هر زبونی میشه پدرتونو قانع کنید.
    اگه گندش دربیاد خوبه؟
    این جریان شاید الان در حد پیام و وایبر باشه فردا شاید جنسی شد،حتما میشه اگه تا الان استغفرالله.
    زن اون.مرده هم فهمیده امکان نداره نفهمیده باشه می خاد سر بزنگاه مچ شوهرشو باز کنه. این جور خوبه؟
    سکوت شما الان هیزم این اتیشه.
    (موفق باشید)
    امضای ایشان
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

24. کاربران زیر از n@jmeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه توکلی نمایش پست ها
    سلام بچه ها من تقریبا 2 ماه پیش مشکلمو مطرح کردم و تصمیم گرفتم به جای بد رفتاری بهش محبت کنم ولی متاسفانه جواب نداد به خدا ديگه خسته شدم کارم هر روز شده گریه کردن فقط دارم خودمو نابود می کنم هنوزم با هم رابطه دارن من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم
    دیگه دیروز بعد از 2 ماه صبرم تموم شد نمی تونستم مستقیم باهاش حرف بزنم به مامانم پیام دادمو گفتم می دونم داری چیکار می کنی یکی از اس ام اساتو خوندم ولی نگفتم که وایبرتو چک می کنم چون نخواستم بدونه که می دونم در چه حد با هم رابطه دارن ولی انکار کرد می گه اون چیزی که دیدی من واسه خانومش نوشتم چون خودش شارژ نداشت با گوشی شوهرش پیام داده
    آخه من گفتم اون اس ام اس و دیدم که بهش گفتی وجودت واسم با ارزش ترین چیز دنیاش
    دیگه نگفتم چه چیزای وحشتناکی دیدم. منم گفتم مگه اون دختر کیه که بهش هم چین حرفی زدی...
    و کلا طوری حرف زدم که یادش بیارم نقش یه مادر چیه و چقدر بهش نیاز دارم و چقدر از بابت این موضوع ناراحتم ولی اصلا انگار نه انگار به خدا فکر می کردم اگه بفهمه می دونم سکته می کنه ولی اینقدر خونسرد بود که همین بیشتر منو عصبی می کرد بعدشم لباساشو پوشید و. ..رفت بیرون الانم طوری رفتار می کنه که انگار هیچ ی نشده
    واقعا عاجزم دیگه نمی دونم چیکار کنم
    خدااااااااااااا به دادم برس دارم دیوونه می شم.
    سلام

اولا خیلی متاسفم از آنچه که خواندم... و البته شما اصل ماجرا رو نگفتین ولی خوب ظاهرا مادر روابط غیر اخلاقی با دیگری و دیگران دارند و پدر از این ماجراها خبر ندارند ولی شما دارید درسته؟؟؟؟؟

اگر اینطوره و اگر این افکار زائیده فکر شما نباشه و اگر کاملا درست میگین و صحت داره بازم میگیم متاسفم ولی خوب شما به هیچ وجه حق ندارید به پدر چیزی رو بگین و مسائل رو بدتر کنید!!

فقط میتونید به مادر نگرانیتون رو بگید و بگید چقدر از این کارشون هم ناراحت و هم نگرانید و عواقبشو یاد آوری کنید . و خواهش کنید که برن پهلوی مشاور فقط همین

میدونم براتون خیلی سخته و خیلی آسیب زننده است این وضعیت و حتما هست ولی اینها هیچ کدام تقصیر شما نیست و شما هم حق حیات و زندگی دارید پس در کنار تمام این بدبختی ها باید به زندگی

شخصی خودتان و فردای خودتان نیز بپردازید گلم.

مادر رو هم بهتره بدانید که یک بیمار روانیند. و تمام این اعمال نیز ناشی از روان بیمار ایشون است. آرزوی بهترینها رو براتون دارم. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

26. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بنظر من اصلا ب پدرت نگو چون ممکنه اتيش ب پا شه.چ قتل ها ک همينجوري اتفاق نيفتاده.بالاخره مرد غيرت داره حتم داشته باش ابرو ريزي ميشه اگه بفهمه.يادمه گفته بودي مامانت ادم معتقدي بوده.پس گذشته شو ياداوري کن.و تمام نگرانيهاتو بهش بگو.از اينده خواهرت بگو،از روزهاي خوبي ک باهم داشتيد.سعي کن خاطرات خوبتون رو واسش تداعي کني.از ترفند ترحم استفاده کن.از اعتقادات سابقش

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa66 نمایش پست ها
    سلام
    بنظر من اصلا ب پدرت نگو چون ممکنه اتيش ب پا شه.چ قتل ها ک همينجوري اتفاق نيفتاده.بالاخره مرد غيرت داره حتم داشته باش ابرو ريزي ميشه اگه بفهمه.يادمه گفته بودي مامانت ادم معتقدي بوده.پس گذشته شو ياداوري کن.و تمام نگرانيهاتو بهش بگو.از اينده خواهرت بگو،از روزهاي خوبي ک باهم داشتيد.سعي کن خاطرات خوبتون رو واسش تداعي کني.از ترفند ترحم استفاده کن.از اعتقادات سابقش
    اخرین پست این تایپیک مال 4 ماه پیشه //قدیمی هست
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد