نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: چقدر مریضم؟

1876
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

چقدر مریضم؟

سلااااام به همه.
    از وقتی که اومد اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم.
    اما در عوض نگران هم شدم که نکنه یه سری اختلالات داشته باشم که خودم از وجودشون بی خبرم.

سوالم اینه چحوری میتونم بفهمم تا همین جا من چقد مشکل دارم و چیان؟!؟؟؟
    یه تستی چیزی نیست که سلامت روان رو بفهمم؟!؟؟
    میخوام خودم رو تا همین لحظه کامل بشناسم تا بتونم نواقصم رو بفهمم و واکنشم رو در اینده پیش بینی کنم.
    هر تایپیکی میرم بعضی از ویژگی های اونا رو دارم!!!!!
    کمکم کنید.

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!

2. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چقدر مریضم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    سلااااام به همه.
    اما در عوض نگران هم شدم که نکنه یه سری اختلالات داشته باشم که خودم از وجودشون بی خبرم.

میخوام خودم رو تا همین لحظه کامل بشناسم تا بتونم نواقصم رو بفهمم و واکنشم رو در اینده پیش بینی کنم.
    کمکم کنید.

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!
    ملکه آسمان عزیزم این خوبه که به فکر خودتی و این خودش نشونه سالم بودنه

عزیزم هر کدوم از ما ممکنه یه سری مشکلات داشته باشیم که خفیف باشن

وقتی میتونیم بگیم مشکلمون واقعی هستش که جلوی روند عادی زندگی عادیمون رو بگیره

یه تعارض هایی همیشه در آدم ها هست که بعد از خوب فکر کردن و مشورت کردن حل میشه

اما اون جور تعارض هایی که نذاره آدم زندگیشو ادامه بده مسلما نیاز به درمان داره

شما هم اگه میخوای مطمئن شی میتونی به یه مشاور حاذق مراجعه کنی و تست های مختلف رو انجام بدی

موفق باشی گل.

4. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

وقتی مشکلی نداری دنبال چی میگردی... یه سری تست روانشناسی سرچ کن توی گوگل.. با حوصله جواب بده و امتیاز خودتو چک کن.. همه جا تست هست اما هیچکس جز خودت واقعا نمیدونه چه مشکلی داری

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

6. 2 کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

خب تست که زیاااااد دادم.
    خیلیاشم نتیجشون درست بود.
    اما مثلا یه تست اعصاب دادم گفت اعصابت فوق العاده ارومه! در صورتیکه فک نکنم اینجوری باشه!

اما من فک کنم ادم خیلی سالمی نباشم.چون این جایگاهی که الان دارم ب هیچ وجه مورد رضایتم نیست و بیشتر از اینکه نتیجه ی تلاش خودم باشه بیشتر نظر لطف خدا بوده!

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!

8. کاربران زیر از ملکه اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

سعی کن به خدا ایمان داشته باشی و بدونی که موقعیت الآن تو خواست خدا بوده چون لیاقتشو داشتی پس اصلا به دلت بد راه نده و دنبال عیب گذاشتن رو خودت نباش... با خودت بگو همه چی آرومه خدا هست سیب هست زندگی هست... بخندو زندگی کن.. هیچکس بی عیب نیست پس هیچوقت خودتو سرزنش نکن

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

10. کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلااااام به همه.

کمکم کنید.

من از فردا..میترسم!!
    کاش..

تمام..
    من
    در امروز بود!
    سلام

عزیز ببین فکر سلامتی جسمی و روانی خیلی خوبه و انسان پرفکت و ایده ال هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت. و باید مواظب بود که وارد فاز نگرانی و وسواس واضطراب چک کردن سلامتی نشد.

اگر چیزی اذیتت نمیکنه و مشکل اضطرابی و روابطی نداری دچار حسادت و رقابت و..... منفی نیستی خوب میشه گفت فرد عادی و یا نسبتا سالمی هستی.

پس بیشتر بخوان و بدان ولی درگیر وسواس نشو که خودش مشکل افرینه. موفق باشی

دکترا در روانشناسی

12. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز ببین فکر سلامتی جسمی و روانی خیلی خوبه و انسان پرفکت و ایده ال هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت. و باید مواظب بود که وارد فاز نگرانی و وسواس واضطراب چک کردن سلامتی نشد.

اگر چیزی اذیتت نمیکنه و مشکل اضطرابی و روابطی نداری دچار حسادت و رقابت و..... منفی نیستی خوب میشه گفت فرد عادی و یا نسبتا سالمی هستی.

پس بیشتر بخوان و بدان ولی درگیر وسواس نشو که خودش مشکل افرینه. موفق باشی

دکترا در روانشناسی
    سلام.اقای دکتر من چکاب کامل دادم و هداروشکر مشکل جسمی نداشتم.

اما خودم میدونم که ادم تلاش گری نیستم.خیلیا یخورده زود حوصلمو سر میبرن.یه اینده ی متفاوت میخوام اما ب این نتیجه رسیدم که من فقط ایده پردازم نه عامل.برا همین خیلیا میان ایده هامو میخرن درصورتیکه اگه میتونستم اجراییشون میکردم وضعیت جور دیگه ایی بود.حسادت هم ندارم ولی مطمعن نیستم که کامل نداشته باشم.
    گاهی از زور استرس دست و پام شل میشه.مریض میشم حتی غذا هم نمیخورم!!
    میخوام اینایی که گفتم رو درمان کنم اما نمیدونم چجوری!
    امتحانامم درس نمیخونم هیییییچ!اما نمیدونم چجوری پاس میشن! در صورتیکه حتی استاد و همکلاسیام انتظار دارن بهترین نمره رو بگیرم ولی من انگار بی خیالم!

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

بهم میگن تو یه ذهن قوی داری با یه جسم ضعیف!

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

میخوام یه زندگی پر از تلاش و هدفمند و یخورده منظم از لحاظ شخصی داشته باشم..اما انگار که فقط میخوام!!!گاهی کلافه میشم از دست خودم!

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام.اقای دکتر من چکاب کامل دادم و هداروشکر مشکل جسمی نداشتم.

اما خودم میدونم که ادم تلاش گری نیستم.خیلیا یخورده زود حوصلمو سر میبرن.یه اینده ی متفاوت میخوام اما ب این نتیجه رسیدم که من فقط ایده پردازم نه عامل.برا همین خیلیا میان ایده هامو میخرن درصورتیکه اگه میتونستم اجراییشون میکردم وضعیت جور دیگه ایی بود.حسادت هم ندارم ولی مطمعن نیستم که کامل نداشته باشم.
    گاهی از زور استرس دست و پام شل میشه.مریض میشم حتی غذا هم نمیخورم!!
    میخوام اینایی که گفتم رو درمان کنم اما نمیدونم چجوری!
    امتحانامم درس نمیخونم هیییییچ!اما نمیدونم چجوری پاس میشن! در صورتیکه حتی استاد و همکلاسیام انتظار دارن بهترین نمره رو بگیرم ولی من انگار بی خیالم!
    چند سالتونه؟

چی میخوانید و در چه مقطع؟

شغلتون؟

بچه چندم و فاصله با خواهران ویا برادران؟

شغل پدر و مادر؟

بیمارنی و اختلال روانی در فامیل؟

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

چند سالتونه؟

چی میخوانید و در چه مقطع؟

شغلتون؟

بچه چندم و فاصله با خواهران ویا برادران؟

شغل پدر و مادر؟

بیمارنی و اختلال روانی در فامیل؟
    من بیست و دو سالمه.ترم هفتم مهندسی مکانیکم.چهار تا برادر دارم که خودم یکی مونده ب اخریم.اختلاف سنی هامون با همدیگه حدودن سه چهار ساله...بیکارم.یعنی با کار کردنم مخالفن.اما دوستام که دارن شرکت میزنن از منم خواستن که باشم.مامانمم خونه داره.پدرمم تو یه شرکت کار میکرد که داره بازنشسته میشه!
    من از راه رسیدن ب ارزوها انگار فقط نوشتنشون و خیال پردازیشون رو یاد گرفتم!

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

منو بعنوان نخبه ی استانی میدونن.حتی تلویزیون هم دعوت شدم.چند جا هم بعنوان مخترع مصاحبه دادم.
    تو کلاسا هم فک میکنن درس رو فول فولم.اما نمیدونن که من مثلا یه مبحث مورد علاقم که میخواستم راجبش یاد بگیرم کتاباش چند ماهه که داره تو کتابخونم خاک میخوره!

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

راستی بیماری روانی تو اقوام هم ب عینه ندیدم.اما خیلی سنتین! و خانوادمم رو من خیلی حساسن

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

من بیست و دو سالمه.ترم هفتم مهندسی مکانیکم.چهار تا برادر دارم که خودم یکی مونده ب اخریم.اختلاف سنی هامون با همدیگه حدودن سه چهار ساله...بیکارم.یعنی با کار کردنم مخالفن.اما دوستام که دارن شرکت میزنن از منم خواستن که باشم.مامانمم خونه داره.پدرمم تو یه شرکت کار میکرد که داره بازنشسته میشه!
    من از راه رسیدن ب ارزوها انگار فقط نوشتنشون و خیال پردازیشون رو یاد گرفتم!
    عزیز انسان باهوشی هستی چهار تا برادر داری و یکی مونده به آخری توی یک خانواده 7 نفره حق داری کمی گیج و گنگ و گم شده باشی. خوب سرمایه نداری ولی طبق گفته خودت ایده و طرح داری

خوب میتونی بدون اینکه حساسیت فامیل محترم و سنتی رو برانگیزی . طرح هاتو شریک شی با سرمایه گذار و یا بفروشی عزیزم.

و خوشحالم که انسانی هستی عادی و تازه 22 سالته هنوز کلی راه در پیش داری عزیز. نگران نباش. موفق باشی

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

عزیز انسان باهوشی هستی چهار تا برادر داری و یکی مونده به آخری توی یک خانواده 7 نفره حق داری کمی گیج و گنگ و گم شده باشی. خوب سرمایه نداری ولی طبق گفته خودت ایده و طرح داری

خوب میتونی بدون اینکه حساسیت فامیل محترم و سنتی رو برانگیزی . طرح هاتو شریک شی با سرمایه گذار و یا بفروشی عزیزم.

و خوشحالم که انسانی هستی عادی و تازه 22 سالته هنوز کلی راه در پیش داری عزیز. نگران نباش. موفق باشی
    خیلی ممنونم.
    شاید بیشتر نگرانیم رو مدیون خانوادم باشم.گاهی فک میکنم تلاش کنم که چی بشه؟!من که نتیجه شو نمیتونم داشته باشم! خیلی سنتین.مخصوصا برادرم که اون حتی با تحصیل من مخالفه.خیلی از کارام گروهیه ب این امید که اگه من نمیتونم ازش بهره ببرم حداقل دوستام و بقیه بی بهره نمونن.مثلا همین چند روز پیش بخاطر یع طرح خیلی ساده یه نفر اومد اسپانسر بشه و تمام سرمایشو میخواد ب پامون بریزه اما من حتی نمیتونم از اون پیش خانوادم بگم!میگن هر چی نشناخته باشی بهتره.از یه طرف بی انگیزم.یه طرف استرس وجودمو داره ریز ریز نابود میکنه! از یه طرف با این شرایط من داره موقعیت کاری دوستام خراب میشه! حتی دیگه درس هم نمیخونم! خسته ام!

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنونم.
    شاید بیشتر نگرانیم رو مدیون خانوادم باشم.گاهی فک میکنم تلاش کنم که چی بشه؟!من که نتیجه شو نمیتونم داشته باشم! خیلی سنتین.مخصوصا برادرم که اون حتی با تحصیل من مخالفه.خیلی از کارام گروهیه ب این امید که اگه من نمیتونم ازش بهره ببرم حداقل دوستام و بقیه بی بهره نمونن.مثلا همین چند روز پیش بخاطر یع طرح خیلی ساده یه نفر اومد اسپانسر بشه و تمام سرمایشو میخواد ب پامون بریزه اما من حتی نمیتونم از اون پیش خانوادم بگم!میگن هر چی نشناخته باشی بهتره.از یه طرف بی انگیزم.یه طرف استرس وجودمو داره ریز ریز نابود میکنه! از یه طرف با این شرایط من داره موقعیت کاری دوستام خراب میشه! حتی دیگه درس هم نمیخونم! خسته ام!
    متاسفم از اینهمه نادانی خانواده. ببین گلم میدونم چی میگی ولی اینها تقصیر تو نیست ونباید نا امید شی. چون سنتی هستن و..... بهتره از یک ریش سفید و یا پیش نماز مسجد و یا انجمن اسلامی

بانوان کمک بگیرید

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

متاسفم از اینهمه نادانی خانواده. ببین گلم میدونم چی میگی ولی اینها تقصیر تو نیست ونباید نا امید شی. چون سنتی هستن و..... بهتره از یک ریش سفید و یا پیش نماز مسجد و یا انجمن اسلامی

بانوان کمک بگیرید
    خیلی ممنون از لطف شما و کمکتون
    .
    هیچ کدوم از اونا نمیتونن کمکم کنن.بنظرم بیشتر از کمک همه ب خودشناسی و یه نگرش درست و با ثبات نیاز داشته باشم.یه نگرش بر مبنای خودشناسی کامل که بتونم چیزایی رو که میتونم تغییر و بدم و انچه رو که هم غیر قابل کنترله رو بتونم بپذیرم یا حداقل کنترل کن.
    دلم میخواد فقط با خودم رقابت و واقعا تلاش داشته باشم.لازمه ی این کار خودشناسیه.

احساس میکنم درک درست و واقعی از خودم و دنیای اطرافم ندارم.همه چیز..حتی خودم و احساسم گاهی برام خیلی گنگ میشه.
    من اگه تلاشگر باشم برای رسیدن ب اهدافم ببینم خانوادم سدم میشن میرم و یه راه دیگه رو امتحان میکنم.اما خیلی تنبلم!شایدم بی انگیزم!
    پر از یه دنیا استرسم!!
    نمیدونم چکار کنم!
    راستی اینم نمیدونم برا خودشناسی لازمه تجربه های مختلفی کسب کنم یا یه تایم از زمانی که در اختیار دارم بزارم و مطالعه کنم!؟

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

تو این زمونه هر جوری که باشی تو چشم های بقیه بدی

پس همون جوری باش که فکر میکنی درسته

وسلام
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

25. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون از لطف شما و کمکتون
    .
    هیچ کدوم از اونا نمیتونن کمکم کنن.بنظرم بیشتر از کمک همه ب خودشناسی و یه نگرش درست و با ثبات نیاز داشته باشم.یه نگرش بر مبنای خودشناسی کامل که بتونم چیزایی رو که میتونم تغییر و بدم و انچه رو که هم غیر قابل کنترله رو بتونم بپذیرم یا حداقل کنترل کن.
    دلم میخواد فقط با خودم رقابت و واقعا تلاش داشته باشم.لازمه ی این کار خودشناسیه.

احساس میکنم درک درست و واقعی از خودم و دنیای اطرافم ندارم.همه چیز..حتی خودم و احساسم گاهی برام خیلی گنگ میشه.
    من اگه تلاشگر باشم برای رسیدن ب اهدافم ببینم خانوادم سدم میشن میرم و یه راه دیگه رو امتحان میکنم.اما خیلی تنبلم!شایدم بی انگیزم!
    پر از یه دنیا استرسم!!
    نمیدونم چکار کنم!
    راستی اینم نمیدونم برا خودشناسی لازمه تجربه های مختلفی کسب کنم یا یه تایم از زمانی که در اختیار دارم بزارم و مطالعه کنم!؟
    نه عزیز ببین مسائل رو با هم قاطی نکن خود شناسی و جامعه شناسی و روانشناسی و فلسفه و....... هیچ کمکی برای تو در جهت رسیدن به این هدفهای بیزینسی و شغلی و کاری .... نخواهد کرد.

مثال در شهر من و کشور من دانشگاه نیست ادامه تحصیل در خارج هم نیست من هم هدفم دانشگاه رفتنه. کدام یک از علومی که در بالا نام بردم منو به هدفم میرسونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ هیچ کدام!!!

ببین عزیزم تو نه تنبلی و نه بی انگیزه بلکه رودخانه ای هستی که جلوت رو بستن با سنگ و حالا کمی تغییر رنگ دادی و کمی لجن ته بسترت نشسته!!

برای حق و حقوقت که در این قرن و عصر تحصیلات و کار و داشتن شغلی است بجنگ(البته با سیاست و تدبیر و دانش و عقل) خسته نشو گفتم حتی متوسل به مذهبیون معتدل شو تا راهی بیابی

و دوباره مثل یک رود جاری شی. حتما پیروز خواهی شد. چون ذر تو استعدادشو میبینم عزیز. موفق باشی. خواستی مطالبی رو که نوشتم بده خانواده بخوانند.

دکترا در روانشناسی

27. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

نه عزیز ببین مسائل رو با هم قاطی نکن خود شناسی و جامعه شناسی و روانشناسی و فلسفه و....... هیچ کمکی برای تو در جهت رسیدن به این هدفهای بیزینسی و شغلی و کاری .... نخواهد کرد.

مثال در شهر من و کشور من دانشگاه نیست ادامه تحصیل در خارج هم نیست من هم هدفم دانشگاه رفتنه. کدام یک از علومی که در بالا نام بردم منو به هدفم میرسونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ هیچ کدام!!!

ببین عزیزم تو نه تنبلی و نه بی انگیزه بلکه رودخانه ای هستی که جلوت رو بستن با سنگ و حالا کمی تغییر رنگ دادی و کمی لجن ته بسترت نشسته!!

برای حق و حقوقت که در این قرن و عصر تحصیلات و کار و داشتن شغلی است بجنگ(البته با سیاست و تدبیر و دانش و عقل) خسته نشو گفتم حتی متوسل به مذهبیون معتدل شو تا راهی بیابی

و دوباره مثل یک رود جاری شی. حتما پیروز خواهی شد. چون ذر تو استعدادشو میبینم عزیز. موفق باشی. خواستی مطالبی رو که نوشتم بده خانواده بخوانند.

دکترا در روانشناسی
    ممنون از جواب های فوق العادتون.
    راستش این تایپیک رو مینوشتم میدونستم حتمن شما پاسخ میدین و جواب شما هم برام مهم بود.
    کلی دلسرد شده بردم.تا حدی که ارشد هم ثبت نام نکردم گفتم اخه اومدیم قبول شدم اونوقت اگه نشه که برم که خیلی بدتر میشه!!
    ولی باشه چشم.باید نسبت ب خودم و اهدافم مسعولیت پذیر باشم.
    از بیرون نمیشه کسی رو برا راهنمایی ب خانوادم بیارم.بخاطر مساعل کاری داداشم مجبوریم همه سکرت زندگی کنیم!!!!
    اما تو همین مدت هم میخوام تلاش کنم.
    اونا از من میخوان ازدواج کنم!
    اما دلم میخواد اینقد تلاش کنم که این خاستگارا روشون نشه بیان سمت من.ب این امید که با شخص مورد علاقم..چون اون از همه لحاظ همجهت با اهداف و افکار منه..هیچوقت از این مساعل نخواهیم داشت.متشکرررررررم دکتر.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ هیچ کدام!!!

دکترا در روانشناسی

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ممنون از جواب های فوق العادتون.
    راستش این تایپیک رو مینوشتم میدونستم حتمن شما پاسخ میدین و جواب شما هم برام مهم بود.
    کلی دلسرد شده بردم.تا حدی که ارشد هم ثبت نام نکردم گفتم اخه اومدیم قبول شدم اونوقت اگه نشه که برم که خیلی بدتر میشه!!
    ولی باشه چشم.باید نسبت ب خودم و اهدافم مسعولیت پذیر باشم.
    از بیرون نمیشه کسی رو برا راهنمایی ب خانوادم بیارم.بخاطر مساعل کاری داداشم مجبوریم همه سکرت زندگی کنیم!!!!
    اما تو همین مدت هم میخوام تلاش کنم.
    اونا از من میخوان ازدواج کنم!
    اما دلم میخواد اینقد تلاش کنم که این خاستگارا روشون نشه بیان سمت من.ب این امید که با شخص مورد علاقم..چون اون از همه لحاظ همجهت با اهداف و افکار منه..هیچوقت از این مساعل نخواهیم داشت.متشکرررررررم دکتر.
    با آرزوی موفقیت و بهترینها. موفق باشی

دکترا در روانشناسی
    ویرایش توسط شهرام2014 : 01-10-2015 در ساعت 02:00 PM

30. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد