نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: عدم جلب اعتماد دیگران برای ازدواج

1702
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10812
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم جلب اعتماد دیگران برای ازدواج

سلام
    دختری هستم ۳۱ساله.سه ساله پیش نامزدم در یک تصادف فوت کرد.ما دو سال قبل از نامزدیمون با هم اشنا شدیم .برای ازدواجمون برنامه ریزی کردیم که جای هیچ کم و کاستی نمونه تا خانواده هامون با ازدواجمون مشکلی نداشته باشن.توی این دو سال حسابی خودمون رو از نظر مالی و روحی اماده کردیم . وقتی نامزدم اومد خواستگاریم بدون هیچ مشکلی خانواده هامون قبول کردن.قرار شد مدتی نامزد باشیم و بعد عقد کنیم و بعد ازدواج. نزدیک شش ماه بود از نامزدیمون میگذشت خانوادم خیلی نامزدم رو دوست داشتن و خانواده او هم من رو اما متاسفانه پدرم فوت کرد من به شدت پدرم رو دوست داشتم.حسابی دختر بابا بودم.اما خب بابام سکته قلبی کرد و فوت شد.نامزدم و پدرش خیلی بهم کمک کردن و من زود خودم رو جمع و جور کردم.بعد از 7ماه از فوت بابا با نامزدم قرار عقد گذاشتیم بعد از سال پدرم برای عید .خونه و جهیزیه هم اماده کردیم اما درست چند روز بعد از این قرارمون نامزدم توی یک سانحه تصادف فوت کرد.
    بازم اونجا قوی بر خورد کردم نذاشتم که بشکنم . از ترحم مردم بدم میومد برای همین زود خودم رو جمع کردم.خیلی درد داشت ولی خب خودم رو ندادم دست این حس و حال.با خانواده نامزدم رابطه داشتیم و داریم.دیگه رابطمون دوستانه هست.اونا هم همیشه منو تشویق میکنن که با ادم خوبی ارتباط بگیرم.خیلی مهربون هستن.بعد از گذشت یک سال سعی کردم رابطه بر قرار کنم دیدم اصلا نمیشه چون همش از نامزدم حرف میزدم و اون رو مقایسه میکردم.بازم صبر کردم تا بگذره چون دیدم هنوز حال و هوای اون تو سرمه.همه به من ادم معرفی میکردن که باهاشون رابطه بگیرم از یکی دو نفر بدم نیومد اما اونا وقتی راجع به زندگیم میفهمیدن منو ترک میکردن میگفتن ما نمیخوایم تو بیشتر صدمه ببینی.خلاصه اینکه رابطه ها به ده روزم نمیکشید.دیگه کلا بی خیال شدم چون اینجوری حسم بدتر میشد.میگفتم مگه من چمه؟؟
    تا اینکه توی جمع دوستامون اقایی خیلی نظرم رو جلب کرد.از نظر اخلاقی بسیار مهربان و معقول بود.کلا از نظر من یک مرد ایده ال بود.اونم از من بدش نمیومد.متولد 54 بود قبلا ازدواج کرده بود اما جدا شده بود.تحقیق کردم دیدم مشکل از همسرش بوده چون علاقه به زندگی در خارج از کشور داشته جدا شده بود و با اقایی ازدواج کرده بود و رفته بود خارج.بازم تحقیق کردم دیدم این اقا خیلی هم به زنش علاقه داشته و هیچی برای خانمش کم و کسر نگذاشته.حتی اقوام زنش اینو تایید کردن.نزدیک چند ماه با هم ارتباط صمیمی داشتیم و همه چی عالی بود.خانوادم هم ایشون رو میشناختن خیلی موافق بودن از بودن من با این اقا.توی این بین یک نفر از من خواستگاری کرد من اینو به این اقا گفتم اونم گفت منتظر من نمون چون من به هیچ عنوان قصد ازدواج ندارم.حتی فکرشم نمیتونم بکنم.گفت منم یه روزی خواستم تشکیل خونواده بدم اما دیگه به هیچ کس اعتماد ندارم.خلاصه اون خواستگارم هم دروغگو از اب در اومد سر شرط بندیاز من خواستگاری کرده بود.
    منم خب ردش کردم کلا شرایط واسه ازدواج نداشت .اما ازین اقا یه کمی دلسرد شدم اونم ازون به بعد باهام خیلی سرد برخورد کرد.یه مدت خودم رابطم رو باهاش خیلی کم کردم اما نه اون نه من رابطمون رو قطع قطع نکردیم.اما خب من واقعا خسته شدم .خیلی احساس تنهایی میکنم.احساس نیاز به کسی کنارم.اعتماد بنفسم رو از دست دادم .چرا نمیتونم کسی رو اونطور که باید جذب کنم.
    این اقا رو دوست دارم خوشحال بودم که تونستم کسی رو دوست داشته باشم .اما اون تا میبینه یه کمی بهش نزدیک شدم زود فاصله ایجاد میکنه.دیگه خسته ام.در ضمن خیلی هم اهل در و بیرون نیستم و شغلمم طوری هست که خیلی ارباب رجوع نداریم .چطور با کسی اشنا بشم.چطور اعتماد کنم.اصلا دیگه نمیتونم کسی رو جذب کنم.
    دوست داشتم میتونستم اعتماد این اقا رو به دست بیارم.اما دیگه بریدم.دیگه استانه تحملم کم شده.تحمل کوچکترین ناراحتی رو ندارم.وقتی این اقا بهم کم توجهی میکنه خیلی میریزم بهم.
    لطفا راهنماییم کنین.متشکرم و ببخشید انقدر طولانی بود.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم جلب اعتماد دیگران

دوست من مشکل شما دقیقا چیه؟
    این که در یک رابطه همش شکست می خورید یا بهتر بگم دوامی نداره،
    یا این که چطور باکسی اشنا بشید؟و....
    لطفا مشکلتونو در چند خط بگید تا راهنمایی بشید.
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10815
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز روحيه خوبتو تحسين ميكنم از اينكه تونستي با اين غم و ناراحتي كنار بياي
    در مورد اين مشكلت به نظر من سعي كن يه كم نسبت به اين اقا بيتوجه بشي بزار اون بياد سمتت اگه واقعا تصميمي براي اينده تون داره يا علاقه بزار اون پيش قدم بشه اون ميدونه كه تو دوستش داري پس بزار خودش بياد طرفت اگه واقعا تصميمش به ازدواجه اگر هم نيست كه خوب تو تكليف خودتو ميدوني و كلا رابطه تو باهاش قطع كن سعي كن با ديد باز يك انتخاب خوب داشته باشي اگه اين اقا تصميمش به ازدواج نباشه و تو بخواي خودتو بهش نزديك كني و اونم عكس العملي نشون نده و يا فقط به فكر دوستي و اينكه يه مدت باهات باشه خودت خيلي اسيب ميبيني
    موفق باشي

4. کاربران زیر از Rodena بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10812
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل من احساس تنهایی و از دست دادن اعتماد به نفس و اینکه چرا پس زده میشم؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10815
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز خوب شايد اين اقا تصميم به ازدواج نداره
    ميشه بيشتر توضيح بدي

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10812
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب توی توضیحاتم گفتم این اقا گفت من اصلا قصد ازدواج ندارم چون میگه نمیتونه به کسی اعتماد کنه و به من گفت اگه موقعیتی برات پیش اومد به خاطر من از دستش نده.
    مشکل من کلیه به خاطر این اتفاقها روحیه ام رو از دست دادم.چون از هر کی خوشم میاد یه جوری بهم میخوره.و الان خیلی احساس تنهایی میکنن دیگه اعتماد به نفس ندارم.
    حالا هم که به این اقا علاقه مند شدم اون میگه رو من حساب نکن.دیگه تحمل ندارم .خسته ام .گیجم.حس میکنم ظرفم پر شده.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10812
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منکه جوابی نگرفتم درست . پس چرا هیچکی نیست .

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8223
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شما مشکلت اینه که از لحاظ روحی یه مقدار ضعیغی.
    من یه سوال بپرسم؟
    شغل شما چیه؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10812
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من طراح و گرافیست هستم.
    راه حل ضعیف بودن چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)