نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ترس از انجام کارها

941
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ترس از انجام کارها

سلام خدمت دوستان عزیز !! آقا من یه مدته خیلی طولانیه که یه مشکل بزرگ دارم اما هرکاری کردم هرمطلبی خوندم نتونستم به راهی برسم !! مشکل من اینه که از انجام بعضی کارها بیم دارم !! یکی ازین موارد تو برخورد با جنس مخالفه !! من کلا تو برخورد با جنس مخاف یعنی دخترا خیلی مشکل دارم و برام خیلی سخته که با یه دختر حرف بزنم و ارتباط برقرار کنم !! جوری که وقتی یه دختر غریبه میبینم و میخوام باهاش حرف بزنم همه جام شروع میکنه به لرزیدن از صدام گرفته تا دستام !! میخواستم بدونم چطور میتونم این مشکل بزرگ رو که تو زندگیم خیلی تاثیر بدی گذاشته رو حل کنم ؟ |worry||worry|

2. کاربران زیر از masuodtohi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ترس از انجام کارها

نقل قول نوشته اصلی توسط masuodtohi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز !! آقا من یه مدته خیلی طولانیه که یه مشکل بزرگ دارم اما هرکاری کردم هرمطلبی خوندم نتونستم به راهی برسم !! مشکل من اینه که از انجام بعضی کارها بیم دارم !! یکی ازین موارد تو برخورد با جنس مخالفه !! من کلا تو برخورد با جنس مخاف یعنی دخترا خیلی مشکل دارم و برام خیلی سخته که با یه دختر حرف بزنم و ارتباط برقرار کنم !! جوری که وقتی یه دختر غریبه میبینم و میخوام باهاش حرف بزنم همه جام شروع میکنه به لرزیدن از صدام گرفته تا دستام !! میخواستم بدونم چطور میتونم این مشکل بزرگ رو که تو زندگیم خیلی تاثیر بدی گذاشته رو حل کنم ؟
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و براى روشن تر شدن شرايطتون و براى اينكه ما بتونيم تو حل اين مسكل كمكتون كنيم لطفا به سؤالات زير پاسخ بدين:
    چند سالتونه؟
    شغلتون چيه؟
    از كى اين مشكل براتون پيش اومده؟
    آيا فقط تو برخود با جنس مخالف اين حالت بهتون دست ميده يا نه موقعيتهاى ديگه اى هم هست؟
    وقتى اين حالت بهتون دست ميده علاوه بر لرزش كه بهش اشاره كردين، ديگه چه علائمى داريد؟
    لطفا بيشتر برامون توضيح بدين

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از انجام کارها

19 سالمه و دانشجو هستم

من از بچگی خیلی خجالتی بودم و سخت میتونستم با دیگران رابطه برقرار کنم !!! خیلی سعی کردم خجالتی نباشم !! مطالب زیادی رو در این باره خوندم اما فایده چندانی نداشت !!
    مشکل من فقط به برخورد با جنس مخالف ختم نمیشه بلکه کل زندگیمو در بر میگیره ولی تو برخورد با جنس مخاف مشکل بیشتری دارم تا موارد دیگه !!
    وقتی تو برخورد با جنس مخاف قرار میگیرم یجورایی استرس میگیرم و صدام تغییر میکنه و میلرزه و همچنین دستام !!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد