نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواستگار و مشکلات مالی

1422
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خواستگار و مشکلات مالی

حدود یک سال است با یکی از همکارانم دوست هستم شش ماه پیش به خاستگاری آمد مادرش مخالفت کرد و بی پولی او را بهانه کرد بعد از اون من صبر کردم تا بره سرکار خودم هم براش کار پیدا کردم ولی همش میگه من کار هم کنم باید یک سال همه پولامو جمع کنم و وضع مون همینه یعنی میگه من کلن من هیچ انتظاری نباید ازش داشته باشم.من بهم ریختم افسرده شدم که همش میگه پول نداره و من نباید بعنوان یه دختر ازش انتظار تفریح و خرید و هدیه داشته باشم .در ضمن ایشون مهندس هستش و مقداری پس انداز داره که برای خرید مسکن مهر سرمایه گذاری کرده و همه داراییش همین هست با یه ماشین ارزون .حالا بمن میگه منتظر باشم و فعلن نمیتونه جلو بیاد نمیدونم چیکار کنم هیچ دلخوشی ندارم .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساس افسردگی و شکست

نقل قول نوشته اصلی توسط تنها من نمایش پست ها
    حدود یک سال است با یکی از همکارانم دوست هستم شش ماه پیش به خاستگاری آمد مادرش مخالفت کرد و بی پولی او را بهانه کرد بعد از اون من صبر کردم تا بره سرکار خودم هم براش کار پیدا کردم ولی همش میگه من کار هم کنم باید یک سال همه پولامو جمع کنم و وضع مون همینه یعنی میگه من کلن من هیچ انتظاری نباید ازش داشته باشم.من بهم ریختم افسرده شدم که همش میگه پول نداره و من نباید بعنوان یه دختر ازش انتظار تفریح و خرید و هدیه داشته باشم .در ضمن ایشون مهندس هستش و مقداری پس انداز داره که برای خرید مسکن مهر سرمایه گذاری کرده و همه داراییش همین هست با یه ماشین ارزون .حالا بمن میگه منتظر باشم و فعلن نمیتونه جلو بیاد نمیدونم چیکار کنم هیچ دلخوشی ندارم .
    خب دوست عزیز تمام چیزایکه در حال امروز از ایشون میبینید میتونه در آینده هم اتفاق بیفته

در این مورد تا قبل از اینکه وابستگی عاطفی برای شما و ایشون اتفاق بیفته بهتره تصمیم نهایی رو بگیرید

درسته پول خوشبختی نمیاره ولی نبودش زندگی رو به نابودی و بدبختی میکشونه

چونکه برای زندگی نیاز به وسایل دارید و این پوله که وسایل رو جور میکنه

این پول و درآمده که باعث میشه بتونید شرایطی داشته باشید تا از زندگی لذت ببرید و

با دیگران معاشرت کنید ... پس بهتره شعار دادن رو کنار بذارید و واقعا " تصمیم خودتون رو بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10774
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام روزتون بخیر..من دختری ۲۳ساله دانشجوی سال پنجم پزشکی هستم حدودیک سال یابیشترنشانه های افسردگی دارم وروزبه روزبدترمیشوم...انگارخستم وبی انگیزه..متأهل هستم ولی هیچ لذتی ازاین زندگی یکساله متأهلی نمیبرم...چندجلسه ای هست زیرنظرروانشناسم ایشان چندتاتمرین دادن که توخونه انجام بدم ,من هم تمرین میکنم ولی انگارانرژی ندارم شروع کنم...چرایه دختر23ساله افسردگی آخه........کمکم میکنین؟هنوزشروع به مصرف قرص نکردم ولی احساس میکنم خیلی لازمه..

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون ولی ما شدیدا وابسته شدیم بطوریکه من فکر میکنم اگر از دستش بدم به هیچ کس دیگه نمیتونم دل ببندم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)