نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج با فامیل یا دختر غریبه

2184
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با فامیل یا دختر غریبه

با عرض سلام و ادب و احترام محضر اساتید عزیز
    زیاد نمیخوام سرتون رو درد بیارم، گزیده صحبت میکنم تا بنده را در جهت حل مشکلی که جدیدن گرفتارش شدم راهنمایی نمایید.
    پسری 28 ساله مجرد مهندس و بصورت حق التدریس در دانشگاه و هنرستان مشغول به کار و تدریس هستم.
    با توجه به اینکه کار دائمی و یا در ارکانی دولتی و خصوصی استخدام رسمی نیستم بخاطر این مسئله از ازدواج می ترسم و زیاد نمی خوام سراغ این مسائل بروم و دوری میکنم ولی تازگی ها خانواده ام تصمیم گرفته اند که برای بنده آستین بالا بزنن و من هم قبول کردم ولی شرطی گذاشتم که نمی خوام با دخترای فامیل (دختر عمه و دختر دایی و .....) ازدواج کنم و می خوام با خانم دکتر یا خانم معلم ازدواج کنم که اون ها قبول کردند.
    حالا برای من مشکلی پیش اومده اونم این هست که سه ماهیه که دختر عمه ام (x) (21 ساله) با من ارتباط فرافامیلی برقرار کرده است بدلیل اینکه همون دانشگاهی که بنده تدریس میکنم ایشون هم دانشجوی هستند. همون روزای اول ارتباطمون خوب بود و مثل رفتار فامیلی با هم حرف میزدیم و مشکلی نبود که دختر عمه ام (x) شروع به فرستادن شکلک و عکس های عاشقانه با نرم افزار لاین نمود و من هم بطبع خودش جواب میدادم. یه بار از من پرسید چه کسی رو دوس داری من هم گفتم که فقط پدر و مادرم و کسی دیگه تویه زندگیم نیست که یدفعه بهم گفت که پس دختر خالم (y) (دختر اونیکی عمه ام (y) که قبلا می خواستم باهاش فقط دوس بشم که بنا به اختلافات فامیلی همه چی بین ما دوتا تموم شد و ادامه ندادم) تویه زندگی تو چیکاره هست؟ من هم با دلیل برهان پاسخ دادم ولی دختر عمه ام (x) قانع نشد و در جواب بهم گفت: بجای اینکه اون روزها با دختر خالم ام (y) دوست میشدی با خود من دوست میشدی لااقل با هم الان نامزد بودیم. دیگه از اون روزی که این حرف رو بهم زد کمتر با من ارتباط داره و هرچی بهش زنگ میزنم و پیامک میدم، جوابم رو نمیده و هرزگاهی در مورد موضوعات و مسائل دانشگاه با من حرف میزنه یا پیامک میده تویه ارتباطات فامیلیمون مشکلی بینمون پیش نیومده و عادی هست یعنی قهر نیستیم. در آخر هم من مجبور شدم یه رازی رو از گذشته 8 سال پیش دختر عمه ام (x) بگم و اینکه من قبلا دوسش داشتم ولی به علت اینکه مادربزرگمون (خدا رحمتش کنه) تو رو برای یه پسر دیگه غریبه کنار گذاشته بود نتونستم حرف دلم رو بهت بزنم برای همین رفتم سراغ دختر خالت (y) که با اون هم به دلیل اینکه به پدر و مادرم فحش داده بود دو ماه بودم و فراموشش کردم و اصلا تویه زندگی من جایی نداره. ولی دختر عمه ام (x) اصرار داره که من با پسری زندگی میکنم تا به عمرش دختری رو دوس نداشته باشه و صفر کیلومتر باشه! من هم بهش میگم بجای ازدواج با پسر غریبه یا دختر غریبه بیا باهم ازدواج کنیم که حرفی بهم نمیزنه!بهش پیام میدم که میخوای بیام خواستگاریت بهم جوابی نمیده و بنده رو در آنپاس شدید قرار داده.
    حالا سوال بنده از محضر شما دوستان اینکه به ارتباط با دختر عمه ام (x) ادامه بدم و آخر سر باهاش ازدواج کنم و یا به کل فراموشش کنم و با یه دختر غریبه ازدواج کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ازدواج با فامیل یا دختر غریبه

سلام داداش ناراحت نشی ها انقدر دختر خاله دختر عمه نوشتی که قاطی کردم آلان درگیر یه رابطه فامیلی هستی و نمیتونی به ازدواج با غریبه فکر کنی ؟؟؟
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11002
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

ریاضی تدریس میکنید کویا ؟؟؟ جملتون x , y زیاد داشت .
    از شوخی گذشته ! بنده در حدی نیستم که بگم چیکار کنی ولی نظر من :
    ازدواج فرا تر از یه حسه که به این و اون داریم . ازدواج یک معقوله ی منطقیه .
    طرف باید کسی باشه که تو زندگیت جواب بده . یعنی بتونه با شما و شرایط شما • تا آینده • کنار بیاد . ازدواج فقط • حال • نیست .
    شما که نمیتونی بپرسی x خوبه ؟ یا y ؟ آخه به فرض نوعی بنده ، چطوری متوجه بشم x به شما میاد یا y ؟؟؟ مگه تخم مرغ شانسیه ؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بنظر خودتون دختری ک از همین الان دوست داشتن کس دیگه ای را تو سرتون میزنه فردا تو زندگی مشترک نمیزنه؟! خودتون باید ببیند ک باهم ازنظر اخلاق و فهم زندگی و هدف باهم تفاهم دارید یا خیر؟!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

از سن ازدواجتون گذشته ولی هنوز شرایط ازدواج رو ندارید...بهتره در مورد معیاراتون معنا و مفهوم بهتری پیدا کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد